Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) IstexI


IstexI
tag

Hali! Olyan panelről van szó amit gépe lehet építeni és venti fordulatot meg hőmérsékletet mérni vele.

Arra lenne szükségem, hogy a gépen ezeket a hőmérsékletek naplózni tudjam, hogy utólag elmezzem. Átnézetm 1 rakás panelt de nem láttam erre vonatkozólag semmit... Lehet ezekkel naplózni 1általán vagy csak a panelra írják ki az adatokat?

Esetleg van olyan megoldás amivel ezt meg lehet csinálni. Pl termál szenzort kötni alaplapra?

majd 1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#2) Zé_Mester válasza IstexI (#1) üzenetére


Zé_Mester
őstag

sajna a kijelző nem fogja neked naplózni az aktuális adatokat :(
nem hallottam még ilyen panelről, meg sztem nincs is.
nincs is rajta semmi más, csak a ventiszabályzók meg pár szenzor amit kedved szerint pakolászhatsz, attól függően hogy minek akarod látni a hőmérsékletét.
mivel ez nem egy olyan cucc, ami konkrét helyre tudja menteni a dolgokat, ezért gondolom minezt. :U :U
de legyen szerencséd és csak én tévedjek :R :R

(#3) blst válasza IstexI (#1) üzenetére


blst
tag

ilyet szerintem maximum építettni tudsz valakivel!

Kérdezz körül itt hogy ki vállalná!:

[link]

(#4) WiZARD


WiZARD
addikt

ilyet már én is kerestem.
párat találtam, igazán egy se tetszett vagy ár vagy kinézet miatt...

sajnos csak az egyik nevére emléxek:
AeroCool CoolWatch

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5) WiZARD válasza WiZARD (#4) üzenetére


WiZARD
addikt

megvan a másik:

T-Balancer

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6) IstexI


IstexI
tag

Köszi a válaszokat ezexerint mégis van olyan panel ami naplózni is tud... Megnézem lehet-e kapni itthon bár közben találtam más megoldást. Igaz majnem 100k de profi a rencer neten is le lehet kérni az adatokat akár realtime...

majd 1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#7) IstexI


IstexI
tag

Végül T-balancer lett... Akinek profi vezérlő/monitorozó kell az ne keressen tovább. Több változat létezik az alaptípus nincs 10k...

[ Szerkesztve ]

majd 1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#8) localhost válasza IstexI (#6) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Rendben, kérlek adj épeszűnek tűnő magyarázatot a naplózás szükségességét alátámasztandó.... hadd okuljak belőle, mert momentán elképzelni sem tudom, mi haszna (mihaszna!)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.