Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gargouille


Gargouille
őstag

1.5TB egy ekkora kis körömnyi lapkán, elképesztő!

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#2) -Skylake-


-Skylake-
addikt

az mi hogy "élmenő" ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#3) Fecogame válasza Gargouille (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

A gépemben csak harmad ekkora SSD van :DDD Durva.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) Reggie0 válasza -Skylake- (#2) üzenetére


Reggie0
félisten

Élen járó, élen haladó?

(#5) mad823


mad823
őstag

Vicces, hogy a Lexar nevet elhagyták, mitöbb eladták, de a színek maradtak, meg nyilván a fejlesztőgárda is.

(#6) -Skylake- válasza Reggie0 (#4) üzenetére


-Skylake-
addikt

értem :U

nem értem mért kell ezt. konkrétan (konkrétan) ha beírod Google-be ezt a szót, az első oldalon 2 lehetőség van : vagy olyan találatot ad a Google ahol azt hiszi elírtad, és ez elmenőt keresed, vagy olyat, ahol EZ A CIKK jön fel.

komolyan mióta Synthwave itt van, olyan mint valami házi verseny, hogy egy SZAKMAI OLDALRA ki tud olyan SZAKMAI cikket írni, amiben a legtöbb olyan szó van amit senki, sehol nem használ, vagy egyenesen nem is létezik, mint ahogy 5mp Google keresés után konkrétan ilyen szó nem is létezik.

Ezt miért kell ? ...

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#7) macilaci78 válasza -Skylake- (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egyesek élmenők a nyelvújításban, vagyis élen járnak a nyelvújításban. Fogadd el a tényt, hogy vannak még polihisztorok! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) Goll-r válasza -Skylake- (#6) üzenetére


Goll-r
tag

Azért mert létezik, 2ms keresés után simán találni rá példákat, legfőképp sportesemények felől. Kerékpár, vitorlás, F1 stb. Attól még, hogy te nem használod, a köznyelvben (is) előfordulhat és még egyszerűen értelmezhető is -ha mégsem ismernéd. :R
Én inkább a ragzásódáskodásokat említeném meg, mint túl gyakori hiba. :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#9) Balázs Z. válasza macilaci78 (#7) üzenetére


Balázs Z.
tag

---

[ Szerkesztve ]

(#10) Chaser


Chaser
titán

ultrasukár jelző jobb lett volna, nem? :F

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11) LamerGyuri válasza -Skylake- (#6) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Végre valaki ugyanazt (a nevet is) látja, mint én :R A csávó (már persze, ha csávó, ma már ez sem biztos) vagy nem akarja, vagy nem érti valóban, miért osztom az észt a cikkei alatt ilyenek miatt.

...egyébként volt korábban, egy szintén Abu nevével fémjelzett, de a magyartalan szóhasználat miatt gyanús cikk, ami szerintem 100, hogy nem Abu tollából született, hanem tudjukki írta....

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#12) Reggie0 válasza -Skylake- (#6) üzenetére


Reggie0
félisten

Kazinczy-t se csiptek anno, ma meg vigan hasznaljuk az uj szavakat. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) mystes


mystes
csendes tag

élmenő = edge

(#14) rdmftw


rdmftw
tag

nem éri meg egyáltalán. ugyanebből a pénzből veszel 4 terát. fotósok/videósok úgyis cserélgetik a kártyákat, ahol pedig nem cserélgeted (pl telefon) ott az az 500 giga nem oszt nem szoroz 4x-es árért.

(#15) Reggie0 válasza rdmftw (#14) üzenetére


Reggie0
félisten

Menetrogzito kameraba is jo.

(#16) rdmftw válasza Reggie0 (#15) üzenetére


rdmftw
tag

a menetrogzitő kamerák feltételezem kijelzik ha már telik a háttértár igy ha valaki ezt huzamosabb ideig leszarja és pont betellik neki akkor a kesztyütartóból kivesz mégegy 1 terásat (a négyből aminek az árába ez kerül) és belerak egy másikat. legközelebb meg gondoskodik a kamera megfelelő használatáról.

(#17) Reggie0 válasza rdmftw (#16) üzenetére


Reggie0
félisten

Azok ciklikusan felulirnak es az esemenyek(gombnyomas, gyorsulas) kornyeket tarolja el fixen. A kepminosegtol erosen fugg mennyit tud elmenteni.

(#18) Dester31


Dester31
tag

Ez Steam Deckhez lesz igazán jó, ha az ember nem akar SSD-t cserélni.

Des

(#19) rdmftw válasza Reggie0 (#17) üzenetére


rdmftw
tag

igen, ezért irtam.

(#20) kakuk.tamas válasza Reggie0 (#15) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ilyenbe? :DDD

rdmftw
Az igazi profil szerintem kerülik a microSD kártyákat. Inkább CF, vagy azonnal gépre. Én ekkora kártyát max a “legyen, ha kell” esetre vennék elsősorban, aztán jöhetne a biztos ami biztos.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#21) Duree


Duree
veterán

Vajon mihez kell ekkora kapacitás, mert a professzionális eszközökban nem használnak Micro Sd kártyákat. Két konzol használja tudomásom szerint a Nintendo Switch és a Steam Deck, meg ugye a kommersz fényképező gépek.De jelenleg minden ez még nagyon drága..

duree54

(#22) subset


subset
senior tag

Jó ideje a microsd kártyákban testesül meg hogy hol is tart a mikroelektronika...
Elképesztő ez a "sűrűség"...176 réteg :Y ekkora méret mellett
Nagyon durva !

Használj Te is szabad szoftvert !

(#23) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ha lehetne kontans vinyó sebességgel, vagy afelett, írni, akkor durva kis teljes rendszer-Backup-dreive lehetne belőle.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#24) Graphics válasza -Skylake- (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondjuk ez a szó teljes mértékben létezik.

Ennél durvább dolgokon már akadtam ki én is, de ezen tök felesleges.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) subset


subset
senior tag

Fogadjátok el a szót mint "alkotói - írói szabadság"-ot....

Használj Te is szabad szoftvert !

(#26) icp1970


icp1970
senior tag

1.5TB :Y Elképesztő.

(#27) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Nem semmi hová fejlődik a technika, az áram meg nem kell meglepődni, hiszen a forradalmi cuccok mindig drágák.

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

(#28) rdmftw válasza ATi GAMES (#27) üzenetére


rdmftw
tag

egy tera után a 1,5 terát nem hivnám igazán forradalminak. főleg nem négyszeres áron. de kinek mi.

(#29) tasiadam


tasiadam
veterán

Alirol rendelt sd kartya is igy nezett ki, 128bol 60gb volt irhato :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#30) Graphics válasza tasiadam (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi az összefüggés ;] ?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) tasiadam válasza Graphics (#30) üzenetére


tasiadam
veterán

Valaki valamit próbál másolni, több-kevesebb sikerrel :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#32) Chaser válasza tasiadam (#29) üzenetére


Chaser
titán

az eddigi max kapacitásra rádobtak +50%-ot, az azért nem rossz
ez az ár meg nyitó, ott van a cikkben, hogy az 1tb verzió is ennyiért ment pár éve

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33) tasiadam válasza Chaser (#32) üzenetére


tasiadam
veterán

Persze, valszeg nem rosszak ezek, bár mi a célközönség? 4k RAW?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#34) kakuk.tamas válasza tasiadam (#33) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

(Otthoni) biztonsági kamerába pl jó ez. Nem kell külön felhő neki, erre ráfér akár 2-3-4 heti videó is (local only módban). Igazából bármilyen offline használt rendszerhez tökéletes, ami kicsi, és más reális alternatíva nincs.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#35) tasiadam válasza kakuk.tamas (#34) üzenetére


tasiadam
veterán

Van olyan irasturese ennek?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#36) Graphics válasza kakuk.tamas (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Biztonsági kameraba ?

Hűha, kicsit fals elképzelés... :N

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) kakuk.tamas válasza Graphics (#36) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mert? Itthon is van a kamerákba kártya, igaz, csak 128gigás. Kb 2 éve mennek, hiba nélkül. Igaz, hogy online is elérhetőek, de pl a kártyának köszönhetően tudtam anno visszajátszani a kiskutyának, hogy van bizonyítékom, hogy ő rágta szét az optikát… :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#38) Chaser válasza tasiadam (#33) üzenetére


Chaser
titán

fogalmam nincs, de létjogosultsága biztos van, különben nem gyártanák

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39) tasiadam válasza kakuk.tamas (#37) üzenetére


tasiadam
veterán

Hát és 64 gb-seket raktam 2 külön kamerába, csak mert mozgásra és alarmokra rögzítenek, de törölnek mindent visszamenőlegesen 2-3 hétre. Ugyan ilyen beállításokkal sima kamera rendszerben egy 80 gigás intel SSD kb 100 évig is élne, hiába volt rákötve 4 kamera, alig rögzítettek

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#40) Graphics válasza kakuk.tamas (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

1,5TB-ot nem tennék ilyenbe, fajlagosan nem éri meg. Akkor veszek egy kameraszett 60-80 ezerből. Teszek bele egy 2-4TB-os HDD-t, és meg van oldva a dolog :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) Synthwave válasza LamerGyuri (#11) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, tudjuk.

Abu.

"miért osztom az észt a cikkei alatt ilyenek miatt."

A túl sok szabadidő, a kevés valós probléma és a saját ízlés globalizálása között vacillálok.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) LamerGyuri válasza Synthwave (#41) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Hogy melyikőnk szeretné a saját "ízlését" globalizálni, arról dumálhatnánk egyszer egy sör/csoki/víz/üdítő mellett :D

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.