Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

5.1 milliárd dollár, sokan példát vehetnek róla. Egyébként egy legenda volt, Isten nyugosztalja :(

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#2) Yodafon


Yodafon
senior tag

I'm gangsta!

(#8) Tomcat


Tomcat
őstag

Bár mint ember megosztó személyiség volt, mégis az élete során maradandót alkotott. Nyugodjék békében!

Tomcat

(#19) Lacccca87 válasza dolon75 (#18) üzenetére


Lacccca87
őstag

Az a helyzet hogy csak igy mukodhet. Amig az embereket ugy nevelik/oktatjak hogy az eszkoz nem szamit a cel elereseben addig nem lesz valtozas.
A buntetesre van jogalap, csak ugye zsebben vannak a donteshozok vagy balfekek es nem mernek precedens meretu buntetest kiszabni. (gondolok itt arra hogy amig egy kornyezeti szennyezes eseten röhögve fizeti ki a ceg a birsagot, es azt is csak evek mulva ha lezajlott a per, addig ne szamitsunk arra hogy nem fogjak letojni a kovetkezmenyeket magasrol)

(#33) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Nyugodjék békében!
Maximálisan elismerem, amit a számítástechnikáért tett, ezzel túlzás nélkül megváltoztatta a világot. DE! a róla elnevezett Moore-törvényt továbbra is a leginkább túlértékelt üzleti tervnek, célkitűzésnek tartom, amit főleg a dot.com időkben már-már a gravitációval azonos természeti törvénynek tekintettek. Ami szerintem hiba volt...

A tegnap olvasott, de mára törölt kommentekhez csak annyit, hogy Amerikában a gazdagokon van egy társadalmi nyomás a jótékonykodáson, vagyis a megszerzett vagyonának egy részét adják a rászorulóknak. És ez működik.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#34) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Annyira megosztó volt hogy a 31 hozzászólásból csak 4-et lehetett megtartani, amiben van 1 gif meg 2 Istennyugosztalaja :DDD

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#35) Gyok2 válasza Tasunkó (#34) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Az már csak apróság, hogy életet veszteni balesetben szoktak :)

Tiszta Windows rendes ház

(#36) Rayyy válasza Tasunkó (#34) üzenetére


Rayyy
senior tag

Óóó, téleg! Pedig én semmi rosszat nem írtam róla (szerintem), csak annyit, hogy a történelem része lett. :F
Most akkor figyelnem kéne a kaputelefont, hátha shönget a TEK?
Olvastam, hogy orosziában a háborúról megfogalmazott negatív vélemények miatt 2 év fegyházra ítéltek egy lányát egyedül nevelő apát, a lány meg árvaházba került. Annyi a szerencséje a gyerekeimnek, hogy én nem egyedül nevelem őket.

Minden a legnagyobb render!

(#37) Dare2Live válasza Rayyy (#36) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Még nem vagyunk Oroszország meg ez PH, kb a legdurvább ami itt történhet az az üzenet törlés visszatérő esetben az acc ban. Azért kiváncsi lennék mi volt ahoz nem kicsit tenni kell, hogy modik ennyit gyepáljanak.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.