Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Elephone M2

Hozzászólások

(#1) DanQuijote


DanQuijote
csendes tag

Bár még elég újnak számít, azért meglepő, hogy eddig nem született topic
ennek a nagyon jó érték-arányú t.elefonnak :)
Két hete nyúzom, ha valakinek szintén van, vagy gondolkozik a vásárláson, kérdések, tapasztalatok, vélemények jöhetnek. Két új főzött ROM-ot találtam eddig, ebből az egyik szépen téglásította a készüléket, alig sikerült újraéleszteni. Root lehetősége is megoldott.

Pro:
- Jól működő ujjlenyomat-olvasó
- A szokásos alap elvárható dolgok, szép, gyors, nem fagy... stb

Kontra:
- Nagyon gyenge aksi idő.
(Persze mihez képest, erős használat mellett, max 4-5 óra üzemidő)
- Kamera fókusz lassú.
- Kezelőgombok baloldalon, nekem nehezen szokható.

(#2) viceroy6666


viceroy6666
csendes tag

Hahó!

Nekem is frankón megy, vagyis ment eddig.

Önkényesen ki-be kapcsolja a wifit és a bt-t. Inkább csak ki és utána nem lehet visszakapcsolni.
Ezen sokszor a restart sem segít.

Mi lehet?

(#3) viceroy6666 válasza DanQuijote (#1) üzenetére


viceroy6666
csendes tag

Vajon egy root, vagy egy újabb ROM segítene? HW vagy SW probléma lehet?
Sohasem csináltam még ilyet...

(#4) DanQuijote válasza viceroy6666 (#3) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Szia.
Hát azt így nehéz lenne megmondani, de 90%-ban a szoftver a ludas. Mindenesetre biztosan egy ROM cserével kezd a próbálkozást, a Root önmagában nem hiszem, hogy sokat érne. Sajnos eddig elég csehül állunk új ROM-okkal, de nézzél körül a needrom.com oldalon. Valamint az XDAdevelopers oldalon található egy Eragon nevezetű ROM, ami eleinte elég ígéretesnek tűnt, de a végeredmény sajnos pocsék lett. Hosszabb szünet után a mai napra ígérte a 2.0-ás változatot a fejlesztő, nagyon bízom benne, hogy sikerült kijavítania az első próbálkozás hibáit, és tényleg végre egy használható verzió lesz.

(#5) viceroy6666 válasza DanQuijote (#4) üzenetére


viceroy6666
csendes tag

Köszi!

Hát, egyelőre megpróbálkozok a garanciás "javítás"-al. Bár előre tudom: "szoftverfrissítés" , 4-5 hét alsó hangon. Addig meg semmi cserekészülék.

(#6) DanQuijote válasza viceroy6666 (#5) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Hol vetted, itthon? Akkor érdemesebb a hivatalos utat választani, de mondjuk Kínába nem küldözgetném...
Pofon egyszerű ROM-okat cserélgetni, 10 perc alatt meg van, de ha a HW-rel van a gond akkor a nyomtalan gyári visszaállításba már nem vagyok otthon. Szerencsére eddig minden telefonomnál találtam megfelelő ROM-ot.

(#7) viceroy6666 válasza DanQuijote (#6) üzenetére


viceroy6666
csendes tag

Igen itthon vettem. (Puremobile ...)

Ja, a legújabb: már mobilnet sincs. Térerőt mutatja, de nincs adatforgalom.
Mintha fokozatosan hülyülne el.

[ Szerkesztve ]

(#8) DanQuijote válasza viceroy6666 (#7) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Az a baj, hogy eddig egyik ROM sem atombiztos, így mindenképp vidd vissza. Egy ideig biztosan nélkülöznöd kell... :((
Nekem eddig nem volt vele gondom, de a gyenge aksi miatt mindenképpen lecserélem. Ahogy megjelenik valamelyik EU raktárban az Ulefone Power, már rendelem is meg, ez meg megy az asszonynak.

(#9) viceroy6666 válasza DanQuijote (#8) üzenetére


viceroy6666
csendes tag

http://www.puremobile.hu/ulefone-power-mt6753-octa-core-15ghz-3gb-16gb-fekete?keyword=power

Bár Kínában vmi ünnep van, csak feb 28 utánra ígérik...

(#10) viceroy6666 válasza DanQuijote (#8) üzenetére


viceroy6666
csendes tag

Egyébiránt: ma a GPS is beszart. Mondom: fokozatosan hülyül.

(#11) DanQuijote válasza viceroy6666 (#10) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Köszi a tippet, de valamelyik kínai üzlet EU raktárából fogom megrendelni az Ulefone Powert, úgy 15-20 ezerrel olcsóbb.

Még nem vitted vissza a telód?

(#12) viceroy6666 válasza DanQuijote (#11) üzenetére


viceroy6666
csendes tag

Még nem.

Igaz: olcsóbb, de a gari?

Addig visszaélesztem a MIZU 550-et... Ahhoz van új ROM?

Igazán leírhatná valaki, hogyan kell ROM-ot "frissíteni" vagy mi a helyes kifejezés.

(#13) Zsoltwader45 válasza DanQuijote (#1) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Üdv. Hozzájutottam én is egy ilyen telóhoz. Hogyan lehet rootolni? Te próbáltad? Valakinek sikerült? Win 7 a gépen op rendszernek. köszi. :R

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#14) DanQuijote válasza Zsoltwader45 (#13) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Szia. Minden gond nélkül sikerült a root, az alábbi leírást követve: [link]
Nem tudom hogy állsz az angollal, de ha nem megy, segítek :)

Bár én már távoztam az M2-esek táborából, sikerült teljesen "Hard Brick"-kelnem a készüléket, nem megfelelő ROM-ot flasheltem, most keresek valamilyen szervizt, hátha valahol tudnak vele kezdeni valamit, de egyre kevesebb reményt látok...
:W

(#15) Zsoltwader45 válasza DanQuijote (#14) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Ha van másik rom akkor még menthető flashtoollal

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#16) DanQuijote válasza Zsoltwader45 (#15) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Ha Soft Brick lenne akkor igen, de ez kőkemény Hard Brick. Ilyenkor bonyolultabb az eset, legalábbis az eddigi ismereteim és próbálkozásaim szerint. Valamint már egy szerviz is feladta a reményt....

(#17) Zsoltwader45 válasza DanQuijote (#16) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

se be nem kapcsol, képet sem ad be sem bootol. Egyszer beleszaladtam egy ilyenbe. Feltettem egy romot sötét teló semmi reakció. Jó romot töltöttem le, flashtoollal download, teló flrak usb kábellel kikapcsolva, mind a három gomb egyszerre nyomva, és elkezdte a a rom telepítését. Többször futottam neki mire elkapta, de sikerült. Hátha segít. Szintén mtk procis volt. :F

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#18) DanQuijote válasza Zsoltwader45 (#17) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Köszi, de 3 hete próbálkozom, flashtool összes verzióval kipróbálva, összes gombvariáció stb...
Bár igaz csak a gyári Stock Rom-mal próbálkoztam, lehet kipróbálok egy főzöttet. Igaz abból csak kettő létezik, az első a Flyme, amit anno sikeresen flasheltem de nem a reboot után megakadt állandóan, a másik pedig az Eragon nevezetű, ami meglehetősen sok hibát tartalmaz, de legalább működött. Végül is nekem csak a recovery-t kellene életre keltenem, onnan már egyszerű lenne.
Mindenesetre még akkor nem adom fel...

(#19) Zsoltwader45 válasza DanQuijote (#18) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

az eszközkezelő bekapcsolás után felismer valamennyit belöle? Ha csak felvillan egy picit már jó. Akkor már elkapja. Remélem menni fog. Még az infinix flashtoolt próbáld ki. Az is ugyan ilyen hatásfokú

[ Szerkesztve ]

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#20) DanQuijote válasza Zsoltwader45 (#19) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Csak annyira, amennyire Hard Brick-nél szokás, azaz valamelyik COM port pár másodpercre felismeri, majd eltűnik. A Flashtool download gomb után a hang fel + bekapcs gomb nyomvatart, akkor huzamosabb ideig megmarad a kapcsolat, elkezdi a műveletet, de sosem sikerül 100%-ig eljutni. 94% volt a legtöbb, aztán brom error hibával kidob. Erre a problémára az egyetlen tipp amit találtam, régebbi Flashtool verzióval csak a Recovery telepítése, de úgy sem sikerült.

A videó ami alapján próbálkoztam:
How To Unbrick Every China Phone

[ Szerkesztve ]

(#21) Zsoltwader45 válasza DanQuijote (#20) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Próbáld ki mit még javasoltam. Ugyan ez volt nekem is, aztán beindult.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#22) DanQuijote válasza Zsoltwader45 (#21) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Oké, már készítem elő, nekiesek párszor, köszi a tippet!
:R

(#23) Zsoltwader45 válasza DanQuijote (#22) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

A needromon van egy 02.24- es verzio rendes rom. Nézz rá hátha jó

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#24) DanQuijote válasza Zsoltwader45 (#23) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Leszedtem, megpróbálom. Eddig ugyanaz, BROM ERROR.... (everywhere)
:W

(#25) Zsoltwader45 válasza DanQuijote (#24) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Próbáltál simán recoveryt feltenni? Ha nagyon nem megy a thl t6 pro fórumban keresd meg kelzsoca-t, vagy cappa72-öt. Mágusok, szerintem tudnak tippet adni.

[ Szerkesztve ]

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#26) DanQuijote válasza Zsoltwader45 (#25) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Próbáltam, most is, amit belinkeltem neked a Root-hoz, onnan szedtem le a "CWM_Carliv_6_Elephone_M2" Recovery-t, ahhoz már mellékelve van a scatter fájl. Sajna nem sikerül. Minden próbálkozásra Broom Error-t dob, különböző hibakódokkal.

Viszont a sikertelenség ellenére jelentős változás állt be!!
Egyik power+hang fel kombó után felfénylett a kijelző és megjelent a gyári recovery, azaz:
- Recovery
- Fastboot
- Normal
menüsor. Ráokéztam az elsőre, innen se kép se hang. Na mondom most jól megflashellek, de Brom hibával az is megállt. Fastboot módban ugyanez. Rádugtam töltőre, próba cseresznye, és lőn világosság, megjelent az aksi ábrája, kijelezve, hogy tölti. Mivel most teljesen lemerült állapotot jelez, így egy időre nyugton hagyom, kíváncsi vagyok megindul-e a töltöttség szintje. Aztán próbálom flash-elgetni majd. Ha teljesen elakadok, biztosan zargatom majd az általad említett urakat, köszönöm szépen. Ha történik előrelépés, természetesen jelentkezem, de ha van még bármi javaslatod, mindig szívesen fogadom

(#27) Zsoltwader45 válasza DanQuijote (#26) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Rendben sok sikert

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#28) DanQuijote válasza Zsoltwader45 (#27) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Halleluja!!!
Nem tudom hogyan és mikor, mert mindig hibát jelzett a Flashtool, de szép lassan életre kelt.
Köszönöm neked az ötleteket és tanácsokat :R

(#29) Zsoltwader45 válasza DanQuijote (#28) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Nagyon szívesen. Ezért vagyunk hogy segítsünk egymásnak. Használd. :C

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#30) csongi


csongi
veterán

Most neztem ki magamnak ezt a keszuleket.Milyen az uzem ido? Atlagos hasznalat mellett? Ha jol lattam feloldhato a kepernyo csak a kozepso gombal? Milyenek a tererok? Wifi, mobil et, bluethout?
Milyen a kivitel? Nagyon profinak ez ki? Miert kell ra masik rom? Az alap 5.1 nem jo? Van igeret a gyarto reszerol a 6.0 ra? Milyen a kulso hangszoro hangerelye es minosege? A jack csatlakozo hang minosege milyen? Nagyon tetszik a telefon, de nem ismerem a gyartot. Ez premium kulso milyen minoseget takar? Minde kamera szoftverrel lassu a zoom?

(#31) Zsoltwader45 válasza csongi (#30) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Üdv! Két hete van a tulajdonomban. Átlagos használat mellett egy nap alatt reggeltől estig szépen merül. Dual simmel használom, telekom mobilnet, vodafon szolgálati sim. Kicsit gyengének tartom az aksit de hát 5,5"-os kijelző, 8 mag 3 gb ram zabál. Viszont nem fagy. Facebook messenger, skype, sem fogja meg. Powerbankot használok kiegészítőnek. A kijelző nagyon szép. Középső gombbal tudod oldani de van ujjlenyomat olvasó is szintén középső gomb használatával. Panel 9. emelet tökéletes, munkahely -1 szint vodafon jó, telekom net nyögvenyelős. Wifi bluetooth kiváló. GPS a lakásban panelban 2_3 mp alatt talál 10 holdat pozicional.kilencediken a rooter utcán fogja a jelet. Számomra tökéletes az eredeti 5,1 nincs vele gondom. Másik launcherrel alakítható. Ígéretről semmi hír. Hangszóró hangos jó, hallható csengőhang, nem halk. Zene, amilyen lejátszót választasz, sony fejhallgató itthon nagyon szépen szól. Fém ház kellemes fogás, dobozban + fóliák előre hátra. nem tg fólia. Mobilhoz képest szép képeket lehet lőni, de este a vakutól ne várj csodát sima led. Könnyedén rootolható.
Összefoglalva: Minimális negatívumoktól eltekintve nagyon jó készülék.
Hangsúlyozom, ez az én telómmal van és az én véleményem. Árfekvésben hasonló tudás lényegesen drágább.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#32) csongi válasza Zsoltwader45 (#31) üzenetére


csongi
veterán

Köszönöm!
Akku időt lehet növelni valahogy? Nagyon tele van pakolva alkalmazásokkal? Nézted mik használnak sok áramot?
Egy Coolpad F1 em volt, mobilnet-wifi telefonálás napi 3-4 óra kijelző idő és a napot átvitte :)
Nem játszom, csak netezek, és GPS.
Ahogy néztem a videókat elég dúrván le lehet venni a fényerőt. A nagyobb akksikat a X10 hez teszik. De ott meg többet zabál az SOC szóval eléggé van korlátozva ez az egy nap.

(#33) DanQuijote válasza csongi (#30) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Üdv.

Milyen az uzem ido? Atlagos hasznalat mellett?
Miert kell ra masik rom? Az alap 5.1 nem jo?

A gyári ROM, amivel kijött, nagyon gyenge volt, pár óra átlagos használat mellett lemerült. Most a legújabb frissítéssel már határozottan jobb lett. Pontos adatot nem tudok, de pl ha elmegyek melózni, oda vissza GPS, zene, a melóban játék, Facebook, netezés stb, ez kb 14 óra távollét, többnyire kibírja.

Ha jol lattam feloldhato a kepernyo csak a kozepso gombal?

A középső gomb az ujjlenyomat olvasó, tehát meg sem kell nyomni, csak rátenni az ujjad...

Milyenek a tererok? Wifi, mobil et, bluethout?
A Wifi és a Bluetooth okés, de a térerővel vidéken, főleg zárt helyen már vannak gondok... Itt Pesten nincs probléma, hasít a 4G

Milyen a kivitel? Nagyon profinak ez ki?

Szerintem nagyon, szuper vékony, fémes tapintás, nagyon masszív, gyönyörű

Van igeret a gyarto reszerol a 6.0 ra?

Nem találtam róla infót

Milyen a kulso hangszoro hangerelye es minosege?

Teljesen jó, de semmi extra.

A jack csatlakozo hang minosege milyen?

Rohadtul semmi hallásom, nem tudom megítélni.

Minden kamera szoftverrel lassu a zoom?

Most az újraélesztés után, feltettem vagy 10 app-ot, de még nem volt időm letesztelni, talán jövőhéten...

(#34) csongi


csongi
veterán

Köszönöm a válaszokat!
Az újlenyomat érzékelő minden irányból érzékel?

Nem sok embernek van ilyennek innen a PH ról :)

Megnéztem egy videót, mivel az ilyen egybe szerelt készülékeknél a rom csere tud kellemetlen lenni, mint ahogy már ti jártatok. le lehet venni az akkumlátort, csak hátlapot kell levenni előtte 4db kis csavar fogja.
csak akkor valószínűleg ugrik a garancia.
A fólia mennyire illeszkedik a széleken? mivel a keretig nem ér ki, a le kerekítés miatt, nem akad ? Nem szedte fel még nektek pl: zseb, vagy tok ?

(#35) Zsoltwader45 válasza csongi (#34) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Üdv. Ujjlenyomat: Ahonnan beállítod
Hátlap levétele: Nem javaslom az két fekete csík üveg, könnyen elpattan.
Fólia: Szélétől kb 2 mm. nem jön fel , volt zsebben , most tokban van. Nem szeretem az oldalra nyíló tokot, a tokshopban vettem univerzalis lefele nyíló flipp tokot. kicsit alakítottam, kamera kivágás + hangszórók, olyan mintha gyári lenne. Sok sikert

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#36) csongi válasza Zsoltwader45 (#35) üzenetére


csongi
veterán

A szerelési videóban műanyag az alsó és felső rész.

(#37) Zsoltwader45 válasza csongi (#36) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Az egy videó én meg próbáltam. Az alu hátlap miatt gyengébb a térerő. Kíváncsi voltam lehet-e segíteni rajta. Pattog a sarka apró szilánk tört le róla. De lelked rajta hátha a tied műanyag

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#38) csongi válasza Zsoltwader45 (#37) üzenetére


csongi
veterán

Értem, köszönöm :)
lehet változtattak, pont emiatt, hogy az üveg sérülékenyebb.
Mire jutottál a kísérletezgetéssel?

(#39) Zsoltwader45 válasza csongi (#38) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

nem bántottam tovább

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#40) Zsoltwader45 válasza csongi (#38) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Nah következő a változás. Mivel már úgyis elpattant az én üvegrészem gondoltam csak szétszedem. Sajna valóban az alu hátlap nyeli a térerőt. Alul van hat érintkező. ha megnézed a videót 3.06-nál látszik jól. A négyes csoportból a középső alsó vízszintes érintkező ami kellett. Vékony drót az érintkezőre, kifűzni a hátlapon keresztül, hátlap visszapattint a helyére, hozzá kötve a rögzítő csavarhoz, mostantól már nincs több probléma a térerővel. mindenhol hozza a jelet. Konkrétan Mínusz 1 szint parkoló, beton, még ott is 3g van.
:C Hozzátenném csak saját felelősségre, ki mit mer megtenni :Y
A videó: [link]
Hát ennyi

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#41) VasNorbert


VasNorbert
újonc

Sziasztok!
Pár napja vettem én is egy ilyen telefont (Elephone m2). Teljesen meg vagyok vele elégedve. Viszont a segítségeteket kérném abban, hogy nem tudjátok véletlenül, hogy hol lehet beállítani azt, hogy a hívószámomat kijelezze annál akit hívok?

A válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.: Norbi.

(#42) DanQuijote válasza VasNorbert (#41) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Szia, belépsz a tárcsázóba, tudod mintha hívni szeretnél valakit, ott jobb felső sarokban a 3 pötty, majd beállítások, Telefonos fiókok, SIM-kártya 1, További beállítások, Hívóazonosító.
Ilyen egyszerű :)
Jól eldugták....

(#43) VasNorbert válasza DanQuijote (#42) üzenetére


VasNorbert
újonc

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM Igen, eléggé eldugták....de sikerült beállítani.

(#44) VasNorbert


VasNorbert
újonc

Hello.
Ismételten lenne egy kérdésem Hozzátok!
Mikor telefonálok észrevettem, hogy elég halkan hallom a telefon másik végén lévő emberkét. Azon kívül, hogy telefonálás közben maximálisra hangosítom a telefont van még egyéb opció, hogy még hangosabb legyen a másik fél? (Mi a hangos? Korábban Nokia telefonom volt, ott maximálisra felállítva a mellettem 2 méterre álló ember is hallotta azt amit mással beszéltem....)

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv. Norbi.

(#45) DanQuijote válasza VasNorbert (#44) üzenetére


DanQuijote
csendes tag

Természetesen van megoldás :D
A tárcsázóba beírod a következő kódot: *#*#3646633#*#*
Ezzel belépsz "Engineering Mode"-ba, itt az összes hangerő értéket módosíthatod tetszés szerint, persze óvatosan. Most pontosan a menüt nem tudom felidézni, de az biztos, hogy valahol az audio fül alatt kell próbálkozni, bármily meglepő :D
Egyébként ha nem akarsz próbálgatással előbbre jutni, a fórum tele van teljes leírásokkal, hiszen ez minden MTK procis telefonnál megegyező. Sok sikert!
;]

(#46) djkuvasz


djkuvasz
csendes tag

sziasztok igaz ez egy M2 forum de M1 eset sajna nem talaltam,rendeltem egyet,megjott szep meg jo de egy het utan foldhoz vagtam es megrepedt a kijelzo es be is folyt,mit lehet ezzel kezdeni?ismer vki vkit aki cseret vallal?markaszervizben es gsm boltokban mar kerdeztem senki nem tudja javitani szoval kicsit elveszettnek erzem magam,megkoszonnem ha vki tudna hasznos tippet adni!

(#47) Zsoltwader45 válasza djkuvasz (#46) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

[link]
[link]
Más esélyed nem igen van. De egy próbát megér. Vagy csak meghozatod és valahol szerelteted. Sok sikert.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#48) Gykxo


Gykxo
újonc

Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy az appokat is letudom zárni ujjlenyomattal vagy csak a képernyő feloldására használható?

(#49) Zsoltwader45 válasza Gykxo (#48) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Csak képernyő lock

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#50) tibcsiworld


tibcsiworld
aktív tag

Most tervezek venni egy ilyen kis finomságot! Elég meggyőző az ár/érték arány! :)

Remélem még nem halt meg a fórum, és itt lesztek, ha esetleg lesz majd kérdésem! :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Elephone M2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.