Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  El Matador

Hozzászólások

(#51) Remington válasza muxi-muxi (#50) üzenetére


Remington
őstag

7900gt-vel? bírnia kell maxon szvsz...ha azzal nem bírja akkor... :Y

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#52) muxi-muxi válasza Remington (#51) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Nos, szerintem minden grafikai nyalókával elmegy 1280X1024-ben. Megpróbáltam 1600X1200-ban is, ott azért már volt némi szaggatás a sok ellenfél miatt. Nekem speciel NAGYON tetszik a demo (ilyet is rég mondtam), remélem nem cseszik el a végleges játékot. Igaz, ugyan hogy kicsit agyatlan a hent, de mindig is imádtam a Max Payne-féle ''belassulok-megvilágosodok'' játékmenetet. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra, bár a demó nagyon nyúlfarknyi, dacára a közel egyy gigás méretének. Inkább terpeszkedjen 2 DVD-n a játék, csak tartalmas legyen...Eddig imádom, megyek leszedem a másik demót is :)

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#53) Müge


Müge
tag

Mindkét demót végigjátszottam, hát, mondhatom, fantasztikusra sikeredett a játék!

Amikor még csak a screenshotok voltak, bevallom, arra számítottam, hogy nem fog normális beállítások mellett menni a gépemen, de az eredmény minden várakozásomat felúlmúlja:

1600x1200-ban, minden maxon röccenésmentes a játékmenet!
Ez már igen!
:R

A bullet-time szerintem messze nem olyan jó, mint a Max Payne 2-ben volt, de azért nem rossz.
Amit sajnálok, hogy már megint nem lehet elszakadni a ''termekben, folyosókon, épületekben mászkálok'' stílustól, habár ahogy láttam a honlapon, meglátogatunk egy őserdőt és egy kokainültetvényt is... Ezzel a motorral és látványvilággal vétek lenne ''indoor'' játékot készíteni...

Még egyszer: le a kalappal! :R

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#54) Müge válasza rauschie (#35) üzenetére


Müge
tag

Az UFO egy nagyon régi sorozat, még a legelsőkkel játszottam.
Fantasztikus hangulatú, marha jó game volt akkoriban...
Nagyon sokat játszottam vele.


Végigolvastam a fórumot, és megnéztem az inkriminált videót is.
Pocsék minőségű, és egyáltalán nem adja vissza a gámát, a grafikát meg főleg nem :DDD

Aki fikázódik a videó alapján, nézze meg a demókat:

[link]
[link]

A Max Payne 2-őt pedig sztem simán hozza, bár a bullet time nem az igazi, és a hangok is nagyon ratyik, dehát ugye ez csak egy demó, majd meglátjuk, ha kijön a teljes...


[Szerkesztve]

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#55) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Kár, hogy nem zavar nagy vizet ez a topic. A játék pedig zsír, a grafika szerintem hiperkorrekt, és a trópusi banánköztársaság-feeling is jó. Ráadásul még a megjelenési dátumot is előrébb hozták szep. 15-re. Ez legalább nem késik éveket mint a S.T.A.L.K.E.R.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#56) Gyusz válasza muxi-muxi (#55) üzenetére


Gyusz
őstag

Most csak vihar előtti csend van, mindenki várja a teljes játékot :D Mondjuk én azon csodálkozom, hogy a Crysis meg a Need For Speed Carbon topikokban mennyi hozzászólás van, pedig mindegyik megjelenése még kicsit odébb van.

(#57) Müge válasza Gyusz (#56) üzenetére


Müge
tag

Szerintem azért nem pörög ez a topic, mert nem túlságosan nagy a hírverés a game körül.
A fejlesztők is elég újoncok, ha jól tudom.


Mellesleg a Crysis topic zöme nem a játékról szól, teljesen szét van offolva.
Van ott egy kis kretén ( HDR renderin ), kb. 11 éves, azzal vitatkozik mindenki... :O

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#58) Skica


Skica
őstag

Kedves barátomtól kaptam ajándékba a játékot. A grafika élvezetes, meglepően jól optimalizált (minden maxon, szűrőkkel, tökéletesen fut nállam AMD3200+, 7600Gs, 2GB Ram). A játék változatos, jó átvezető animációkkal (nem renderelt!), de egy idő után már idegesítő monoton zenei aláfestéssel. A 8. pályánál már egyhangú hent a játék, nincs benne lassan kihívás. Eddig lekötött, de lehet, hogy lassan megy a törlés felé. Manapság szerintem már kevés a szép grafika egy játékhoz. Kár érte, nagyobb durranásra számítottam.

.: No Comment Grp:.

(#59) Djuree


Djuree
félisten

Milyen ez a gém, képeket láttam az nem nagyon győzött meg, olyan mint a Max payne?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#60) Boglya válasza Skica (#58) üzenetére


Boglya
senior tag

Aztaa, már kiadták:D? Nem is tudtam. Nah töl... akarom mondani megyek megveszem:DDD.

(#61) @Töki15


@Töki15
tag

Nekem is nagyon bejön a játék a kidolgozottság szerintem nagyon ott van!(a demo van meg)Egy kedves ismerőstöl én is meg szerzem a full verisot! :C :C :C :DD :DDD

(#62) Boglya


Boglya
senior tag

Nekem idáig nem tűnik nagy durranásnak a gém, bár még csak a tutorialt próbáltam. A gépigénye viszonylag kellemes, de annyira nem is néz ki ütősen.

(#63) finest


finest
őstag

Kipróbáltam én is a játékot és nem vagyok elragadtatva tőle, igaz még csak az első néhány pályát vittem végig, jelenleg a City of th eternal spring c. utáninak az elején vagyok és még mindig Torot kell üldöznöm.
Engem nagyon zavar, h rettentően hajaz a Max Payne-re, nagyon hasonlóak a díszletek, a fegyverek, minden. Emiatt irtó fantáziátlannak találom. Eszetlen shooter. Az AI is esztelen, nem csak az, aki játsza. Az első pályán, amikor hatástalanítani kell a bombát, az volt a benyomásom, h az ellenfelek mindig rám lőnek, hiába nyomulnak a társaim is. Ebben valószínűleg lehet valami, mert azóta az összes pályán egyedül kell tisztogatnom, a ''szakaszom'' csak pillanatokra tűnik fel. Ja, és ha valamelyik útjába kerülök, pl. ugyan oda akarunk bújni egy doboz, vagy oszlop mögött, kitol magamellől. (Tök korrekt!)
Kifejezetten szar, h a pályák végén mindig van egy főellenség, akibe mérhetetlenül sok olmot kell pumpálni ahoz, h kifeküdjön. -Annak ellenére, h a lövések hatására láthatóan vérzik, mégsem hal meg. Nagyjából a második főellenség nyesése közben elmenta kedvem a dologtól és kipróbáltam az összes fegyver csalást (magyar billen: 0-val előhívni a konzolt, majd weapons ,ill. ammo, h lőszer is legyen). Nem kispályáztam, de a főellenségbe még tankelhárítóval is legalább 3x bele kellett lőni...
Ha már itt tartunk megnéztem, h milyen a fegyverek hangja és ez sem ragadott magával. A legszórakoztatóbbnak a forgócsöves gépágyút találtam, úgy éreztem vele magamat, mint a néger koma a Ragadozó 2-ben, mikor szétlövik a dzsungelt. Ugyan itt is van törmelék, pattog a vakolat, de nincs szépen kidolgozva, ha egy oszlopból letörik valami a lövések hatására, mindig sarkosan egyenes vonalak mentén törik. Igaz az táblaüveg apróbb darabokban törik szét, nekem nagy csalódás, h a bárpulton lévő üvegeket nem lehet szétlőni, bár csörömpölnek a lövések hatására.
Hasonlóan csalódás nekem, h a házak tele vannak kinyitható szekrényekkel, de eddig még egyikben sem találtam semmit. Legalább papírszemetet rajzolhattak volna bele...de legalább egy nagy furkót, mint ahogy a koliban szokott lenni... különben minek van ott?
Még egy negatívumot találtam: a zenét. Irtó monoton, próbáltam kikapcsolni az opciókban, de egy-egy gyorsmentés után visszajön, így aztán nullára halkítottam és már nem szól.
A játék elfogadhatóan fut 1200x1024-es felbontásban x800xt pe-n, egy 3000+-os A64 procc és 1024MB Ram társaságában. Ugyanakkor a high és very high beállítások között nem látok különbséget (lehet, h ez valami vízközeli pályán nyer majd értelmet, vagy csak a shadder v. 3 hiánya???) Mindegy.
Ezt a Toro gyereket még elkapom, de ha nem áll elő a játék a pálya végéig valmi különlegessel, én bizony nem játszom végig, még akkor sem, ha az örsön megismert rendőr kiscsaj le is vetkőzik valamikor...





[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#64) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Nem olyan sz@r, elég jól néz ki, és a gépigénye is jónak mondható. Lekötött vagy 90percet :) Bár mostanában nem találkoztam olyan játékkal, amivel huzamosabb ideig ellettem volna... :O

(#65) Gyusz


Gyusz
őstag

Végre elkezdtem a játékot. Mivel nem volt már egy jó ideje olyan játék mint a Max Payne, ezért öröm végre megint ilyesmivel játszani. Egyébként a zene az eléggé pocsék és nekem a gyorsmentést kissé lassan tölti be, no meg szerintem a bullet-time sem használható olyan jól, mint a nagy elődökben. Ezen kívül nem tudnék mondani igazi negatívumot (az, hogy a történet sablonos és nem szól semmiről már eléggé általános), igazi jó agyatlan lövöldözés az egész.

(#66) Horny256


Horny256
aktív tag

Hi all
Nyomja ATI-val a játékot valaki :F

(#67) Boglya válasza Horny256 (#66) üzenetére


Boglya
senior tag

Nekem ATi-m van. Találtál vmi grafikai bugot:D?

(#68) Horny256 válasza Boglya (#67) üzenetére


Horny256
aktív tag

Nem jön be az elején :W
Bejön a gyártó a forgalmazó aztán késsz :((
szürke képernyő és a ball felső sarokba valami plisse ... valamit ir ki :(((

(#69) Boglya válasza Horny256 (#68) üzenetére


Boglya
senior tag

Hmmm fura. Milyen drivert használsz? Nekem catalyst 6.5 van fent asszem.
Egyébként sokat szerintem nem vesztesz, szerintem gagyi, megy a kukába:D.

(#70) zsulboy


zsulboy
senior tag

Nekem a 2. gépemen az x700-al a 6.8-al megy rendesen.

(#71) Horny256 válasza zsulboy (#70) üzenetére


Horny256
aktív tag

Akkor lehet,hogy Wint kell raknom :)
De egy játékért :W

(#72) zsulboy válasza Horny256 (#71) üzenetére


zsulboy
senior tag

Hát ja!Én is 5x meggondolnám! :Y :DD

(#73) NorDezs válasza Horny256 (#71) üzenetére


NorDezs
senior tag

Nincs fent a gépeden véletlenül egy Norton? Nálam az kavart be, egyfolytában engedélyt kért, hogy a netre csatlakozzon.

(#74) Horny256 válasza NorDezs (#73) üzenetére


Horny256
aktív tag

Szeva
Nincs :(
Avast-t használom reggeltem magam náluk :R

(#75) DR.DRE


DR.DRE
tag

végigvittem...túl rövid ,túl könnyű,a grafikája pedig lehetett volna jobb :D

MSI NX7800GTX 256,ASUS A8N-E,AMD Athon 64 3500+

(#76) Gyusz


Gyusz
őstag

Gondoltam hátha érdekel valakit, hogy a fejlesztőket szélnek eresztették [link].

(#77) SEMTEX válasza Gyusz (#76) üzenetére


SEMTEX
senior tag

De ökrök, pedig nem volt ez GAMMA OLYAN ROSSZ, MEG SZERINTEM ADTAK IS EL BELŐLE.... :((

...

(#78) Hack3er


Hack3er
őstag

Nem tudom hogy a ti verziótok is bugos vagy csak az enyém, olyan hogy beszorulok valahova és nem birok kilyönni, meg a kamera megáll a komával meg mászkálok.
Lehet hogy egy patch megoldaná.

(#80) Majonéz válasza Hack3er (#78) üzenetére


Majonéz
csendes tag

Szia

Az én verzióm kifogástalanul működik.Sehol egy bug és a kamerám is rendben van.Ha kipörgetted a játékot akkor megtudnád mondani hány fejezetből áll :F

Az élet szar , csak jó a grafikája !!!

(#81) Majonéz


Majonéz
csendes tag

Kár hogy behalt ez a fórum , szerintem egész jó kis játék !!!! :))

Az élet szar , csak jó a grafikája !!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  El Matador
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.