Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  El Matador

Hozzászólások

(#1) Lord Zero


Lord Zero
addikt

úgy tűnik, ez a remeknek ígérkező játék szép csendben készülgetett (merthogy nincs neki még féléves topikja, holott augusztusban - teoretice - már készen kapható lesz)

hogy egy hazai lap - [link] - hasonlatával ékeskedjek, a splinter cell és a max payne egyvelegére számíthatunk, és minekutána - szerintem - mindkét említett játéknak kijár a pálma, egy pompás koktél várható

hivatalos link: [link]
a képgalériát feltétlenül figyelmetekbe ajánlom, pazar

nem, mindegy

(#2) Lord Zero válasza Lord Zero (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

[kép]

[kép]

bullet time (?) :
[kép]

és videó: [link]


szerk. na igen, nagy kép, kis hsz ablak :D

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#3) Lord Zero


Lord Zero
addikt

látom sokan várják :(
majd játszom egyedül ;]

nem, mindegy

(#4) Boglya válasza Lord Zero (#3) üzenetére


Boglya
senior tag

Én végülis várom, bár a videói alapján egy kicsit gagyi Max Payne klón. A lövéshangok pl eléggé elfuseráltak:), amúgy nem tűnik rossznak.

(#5) Lord Zero válasza Boglya (#4) üzenetére


Lord Zero
addikt

bahhhh... egy videó, az csak egy videó
ne törd itt le a nemlétező lelkesedéseket :D

nem, mindegy

(#6) Boglya válasza Lord Zero (#5) üzenetére


Boglya
senior tag

Tolonganak a népek:), nah azért mindenkinek ajánlom h próbálja ki, ha megérkezik, pár óra gyilok lassított módban mindenkit felvidít:).

(#7) bigman00


bigman00
tag

Nah ezt nem gondoljátok komolyan igaz ? Hát megnéztétek ti ezt a videót ? :DDD :DDD ez rettenetes ... hol van ez max payn? max a nézet .. és hol van ez splinter ? :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD (de jót röhögtem... komolyra fordítva a szót ... én többet néztem volna ki belőletek)

(#8) Lord Zero válasza bigman00 (#7) üzenetére


Lord Zero
addikt

néz a halál videókat :DDD
mit tudsz te, egy pár kockából, ugyan..
majd, ha itt lesz maga a gém... (na, akkor lesz pofáraesés, de addig nem ;] )

nem, mindegy

(#9) Boglya válasza bigman00 (#7) üzenetére


Boglya
senior tag

Azért ennyire nem kell lehordani:). Nem olyan rossz a grafika, csak vhogy nem állt még össze a hangulat, de azon javíthatnak a megjelenésig (és a fegyverhangokat igazán kicserélhetnék:) ).

(#10) Archer válasza bigman00 (#7) üzenetére


Archer
őstag

Mindenhol csak lelombozod az érdeklődést a pesszimizmusoddal. :DDD Amúgy sztem a most megjelenő gagyi játékok tömegéből még így is ki fog tűnni.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#11) bigman00


bigman00
tag

Ez a game sztem simán SZAR :DD :DD
Láttátok azt a fószert szaladni ? Tudjátok mire emlékeztet ? A Tru Cryme Streets of LA -re ... az sem volt 1 nagy game ;] ;] ;]

(#12) bigman00 válasza Lord Zero (#8) üzenetére


bigman00
tag

néz a halál videókat
mit tudsz te, egy pár kockából, ugyan..
majd, ha itt lesz maga a gém... (na, akkor lesz pofáraesés, de addig nem )



Kezdjük ott hogy te ajánlottad a videot .... VAGYIS : számít ;] ;] ;]
Másrtészt ez a videó a játékból 1 részlet ... ha ez szar akkor az egész szar ... az a gugoló futás meg olyan erőltetett hogy vmi szörnyű ;] ;] ;]

(#13) bigman00


bigman00
tag

Szerintetek ez a grafika felér a Hitman Blood Money-éval ? (elfogultság mentesen szeretném kérdezni ;] ;] )

(#14) Lord Zero válasza bigman00 (#12) üzenetére


Lord Zero
addikt

kezdjük ott, h ügyesen visszaidéztél engem, de a szmájlikat elfelejtetted (idézni is, meg - ezek szerint - értelmezni is)

mellesleg: a video kb 3 hónapos, a játék oldalán - onnan volt linkelve - ez áll: ''The video has been captured from a pre-beta stage of developemnet''
az ilyen alfabétákban pedig sosem kell hinni
ennél lehet szarabb, de lehet jobb is

nem korteskedem a játék übergrafikája mellett, mert nem tudom, mi lesz a vége - ezért várom, h az én saját retinámmal vizualizálhassam meg, és a saját kérgi reakcióimnak megfelelően törjek vagy ne törjek pálcát felette

érted ezt?

ps. és persze mindemellett remélem, h egy jó játékot kapunk (szeretném, ha így lenne, ennyi)

nem, mindegy

(#15) bigman00 válasza Lord Zero (#14) üzenetére


bigman00
tag

Fölne háborodj nekem ... te közretettél 1 videót .. legyen az akármilyen régi vagy szar TE kitetted ebbe a topic-ba vagyis számolnod kellett azzal a ténnyel is hogy lessz akinek nem teccik maga a videó ebből következően a játék . Lehet hogy a videó nem jellemzi a játékot de mégis ittvan a játék topicjában VAGYIS joggal következtettem arra hogy ez lessz a játékból is. Szeretem a következő szólás/mondást használni: Ízlések és pofonok. Engem nem hogy nem fogott meg a VIDEÓ és a KÉPEK alapján a játék hanem egyenesen gagyinak (szarnak) találtam , neked azonban teccik ... ezt persze furcsáltam de beláttam hogy ez a te ízlésed. Természetesen én sem lennék ellene 1 jó kis ''gyiloknak lassított módban'' (ahogy azt boglya mondta) de azt hiszem az én véleményem nem fogja befolyásolni a játék végkimenetelét (mindenki nagy örömére) Én meg szeretném ha igazad lenne DE a videó alapján SZERINTEM ez nem fog beütni (és akkor finoman fogalmaztam)
Nemtudom szoktad e olvasni a GameStar magazint illetve az általa leközölt játék értékeléseket ... Ha jobban megfigyeled az ilyen vagy ehez hasonlót produkáló játékok szoktak 50-60%-ot kapni ... Elnézést ha vkit megsértettem a pesszimizmusommal vagy akármivel szó VS szó te kitettedide a videót én meg a videó alapján elmondtam a véleményem de azthiszem a vélemények kinyilvánítására is szolgálnak az egyes játékok topic-jai vagy legalábbis nincsen betiltva. (Ctrl C+Ctrl V módszerrel ill kijelőléssel másoltam be a szöveget a te hsz-edből ... sajna ez a módszer nem alkalmas a smilek másolására ...összesen két smile volt ami a szöveg lényegét nem változtata meg)
Mégegyszer: azthiszem nem kell magamban bűntudatot ébresztenem ha elmondom a véleményemet 1 játékról .

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#16) bigman00


bigman00
tag

HEH.... Jó nagy zűr van ebből a játékból.

(#17) rauschie válasza bigman00 (#16) üzenetére


rauschie
senior tag

ennek a hsznek miértelmevót....

(#18) bigman00 válasza rauschie (#17) üzenetére


bigman00
tag

Hogy értve? Erre gondoltam hát leírtam .. még szabad ugye ? Már ha a 16. hsz-re gondolsz ... ha nem akkor nemtudok rajtad segíteni (meg nem is akarok ;] )

(#19) Xelo válasza bigman00 (#15) üzenetére


Xelo
addikt

most nehogy Lord Zero-t támadd már meg mert a game készitői kiadtak egy pocsék videót.. örülhetnél hogy végre 1 csávó aki úgy nyit topic-ot hogy utánnajár a dolgoknak, linkelget és infókat közöl, nem úgy hogy: nahh látom ilyen még nem vót irjatok.. de tleg gondolkozz már.. és ezeket a vidiket általában azért lökik ki, hogy a média elcsámcsogjon rajta és ne piszkálják egyfolyt. a fejlesztőcsapatot hogy hogyáll-hogyáll mikor lesz kész, ottvagyunkmár?? :U a másik szvsz hangulatos game lesz, van még mit rajta csiszolni az tény, de szerintem már azóta is történt előrehaladás... ;)
szerk: amúgy meg miért lenne zűr? te unatkozol itt és fikázod a még megsem jelent, a fejlesztési fázis végén sem tartó gamet.. de tegyük fel ha igazad is van: akkor mivan? elég 1×leírni.. nem kell mindenképpen kavarni a szart..

[Szerkesztve]

(#20) Boglya


Boglya
senior tag

Hú de felkapott lett ez a gém:). Azért ennyi figyelmet nem érdemel :D , majd ha kijön lehet osztani, addig meg reménykedni kell.

(#21) bigman00 válasza Xelo (#19) üzenetére


bigman00
tag

Hangsúlyozom nem sértegetni látogattam el ide és nem unatkoztam. A lényeg-a lényeg ő kirakta ide a videót AMI dícséretes dolog tényleg én el is mondtam róla a véleményemet (más kérdés hogy később megtudtam hogy a videó régi és baromira nem hivatalos) és ami még fontosabb ő támadt nekem hogy miért nem teccik nekem a játék. Hát istenem nem fogott meg. Emiatt még nemn kell lázadást szítani. Hogy miért írtam le kétszer, Azért mert Rauschie rákérdezett hogy ennek mi volt az értelme (megjegyzem én se látom annak értelmét hogy rauschie 7x egymás után beírja a C&C legujjab részének a topick-jába: UP hét különböző hsz-ben) Nem támadtam védekeztem és szeretném hogyha LordZero hsz-e fölött nem suhannátok el ... nem teccet a játék le lettem baszva. Innentől azt szeretném ha lezárhatnák ezt az egész témát és remélem jól fog sikerülni a game már csak azért is hogy nektek legyen igazatok (és én meg majd 1 jót jáchassak :D )

(#22) bigman00 válasza Xelo (#19) üzenetére


bigman00
tag

néz a halál videókat :DDD
mit tudsz te, egy pár kockából, ugyan..
majd, ha itt lesz maga a gém... (na, akkor lesz pofáraesés, de addig nem ;] )



Kezdjük ott hogy te ajánlottad a videot .... VAGYIS : számít ;] ;] ;] ;]
Másrtészt ez a videó a játékból 1 részlet ... ha ez szar akkor az egész szar ... az a gugoló futás meg olyan erőltetett hogy vmi szörnyű ;] ;] ;] ;]


Ezt a hsz-t (most a smilek-at is beletettem) NEM sértésnek szántam nem értem miért kellett rajta így felkapni a vizet.. Értelmetlen dühkitörések áldozata lettem HEEEEEELP :O :O :O
:DD
PEACE

(#23) Boglya válasza bigman00 (#22) üzenetére


Boglya
senior tag

Szegény gém topicjának most totál szét van abálva az első oldala. Nem jó kezdet :( ... :D

(#24) Xelo válasza bigman00 (#22) üzenetére


Xelo
addikt

dühkitörés? nem, az nállam TELJESEN más.. ;] egyébként a modorod rhadtul szúrja a szemem, pedig még szemüveg is van rajtam... nahh meg a smile-áradat is ami veled jár.. :U jó további fikázga.. akarom mondani: fórumozást :R

(#25) Lord Zero válasza bigman00 (#21) üzenetére


Lord Zero
addikt

nincs bennem felháborodás
nem tagadom, indulat volt, de minden indulat mulandó (figyelem: még a jók is)

többször, hangsúlyosan is tudtunkra adtad, h a játék szar
azt is értettem, h a linkek alapján (és mert jogod van hozzá, valóban) kőbe vésett véleményt formáltál, mi több, ezen túlmutatóan mást is minősítettél
nem támadtam neked, nem lettél lebaszva és legfőképpen: nem lettél felelősségre vonva nemtetszésed miatt - nem kellett volna ezt érezned, nem annak volt szánva
beírtad ide párszor, h ez mekkora szar, rendben van
még csak ezt sem igazán vétózom meg: sehol nem mondtam, h nem nem, márpedig ez igenis tuti halálbiztosan jó (sőt, mint említém vala, még akár a pofáraesés is benne van a pakliban, h tényleg rakat szart kapunk)
csupán annyi, h várom (és remélem, h mégsem lesz akkora szar)

fentiek értelmében nem dühkitörés áldozata lettél, félreértésé
ergo nincs szükség arra, h védekezz (a védekezés ''hogyan''-jára még kevésbé)

napísz

nem, mindegy

(#26) bigman00 válasza Xelo (#24) üzenetére


bigman00
tag

PEACE EVERYBODY!!!
Oké leállok a smilekkal (bár szerintem ez is csak egy amolyan ok volt hogy belémköthess.. ilyen alapon most beleköthetnék abba hogy szemüveged van :B ) Nem teccik a modorom ? Hát sajnálom senki sem lehet tökéletes és azt hiszem ebből következően nem is kellene egymást cseszegetni. Azt hiszem jobb ha egymást kerüljük. Ami pedig a ''fikázgatást'' illeti attól tartok ismét életbe lép az a probléma hogy bár a negatív vonást kitűnően meglátod mérföldekről a pozitívat nem (azt hiszem eddig talán 3 olyan játék volt aminél nemteccésemet nyílvánítottam PEDIG ennél sokkal több topicban jártam már)...sajnálom hogy nem bírsz de attól tartok ez kezd kölcsönös lenni :U ismét zárjuk le a témát és ismét PEACE (reméljük nem ''estek pofára'')

(#27) Xelo válasza bigman00 (#26) üzenetére


Xelo
addikt

privi ment :R

(#28) bigman00 válasza Xelo (#27) üzenetére


bigman00
tag

Válasz is ... :R

(#29) Boglya


Boglya
senior tag

Kezdjük elölről:)! Nemsokára kijön az El Matador nevű gém ami minden bizonnyal nem lesz az év játéka, de azért pár óra szórakozást ígér minden gyilokra vágyó Max Payne-addiktnak (amíg ki nem adják a Stranglehold-ot:) ).

(#30) rauschie válasza Boglya (#29) üzenetére


rauschie
senior tag

ki adja ki? ez az első játékuk?

(#31) Boglya válasza rauschie (#30) üzenetére


Boglya
senior tag

Azt hiszem, hogy a Cenega - de hogy ez a cég a kiadó vagy a fejlesztő azt nem tudom:).

(#32) rauschie válasza Boglya (#31) üzenetére


rauschie
senior tag

ez az első projectjük?

amugy érdekes hogy a far cryt nem emlitette senki...nekem totál az ugrott be.
3 csik a bal alsó sarokban, pálmák....
amugy ha az a faszi normálisan mozogna tényleg nem lenne rosz.

megjelenés mikorra várható?

(#33) Lord Zero válasza Boglya (#31) üzenetére


Lord Zero
addikt

fejlesztő: plastic reality technologies
kiadó: cenega

cseh móka lesz

nem, mindegy

(#34) Lord Zero válasza rauschie (#32) üzenetére


Lord Zero
addikt

a plastic reality fejlesztette a korea: forgotten conflict művet, amit nem ismerek, ennél sokkal többre nem bukkantam
a cenega meg ezeket dobálta eddig piacra: [link]
a matador elméletileg augusztusban kész lesz

szerk. a fárkrájos analógia valóban áll, bár manapság minden csillogni-villogni akaró játékban kötelező elem egy-két pálmafás díszlet :) - az más kérdés, h sikerül-e

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#35) rauschie válasza Lord Zero (#34) üzenetére


rauschie
senior tag

az ufo-k jók voltak?

hallottam róluk de mégcsak nemis láttam őket, talán 1-2 percet az aftershockból

(#36) Lord Zero válasza rauschie (#35) üzenetére


Lord Zero
addikt

nem ismerem őket, nem játszottam velük

nem, mindegy

(#37) rauschie


rauschie
senior tag

up

(#38) Remington


Remington
őstag

Én már nagyon várom ezt a játékot, remélem meglesz benne a dél-amerikai feeling. :)
Btw szeptember 19-én jelenik meg. :O :((

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#39) Remington


Remington
őstag

Rendszerkövetelmények:

Minimum követelmény (minimális grafikai részletességhez)

* 1.5 GHz Pentium 3 \ AMD Athlon szintű processzor
* 128 MB DirectX 9 kompatibilis AGP videókártya hardveres pixel & vertex shader támogatással (GeForce 4, ATI Radeon 8500,...)
* 512 MB RAM
* 2.5 GB szabad hely
* Windows XP
* Sound Blaster kompatibilis hangkártya
* DirectX 9

Ajánlott követelmény (közepes grafikai részletességhez)

* ~3 GHz Pentium 4 \ AMD Athlon szintű processzor
* 256 MB DirectX 9 szintű AGP videókártya pixel és vertex shader v2.0 támogatással (GeForce6,Radeon 9800 Pro,...)
* 1024 MB RAM
* EAX kompatibilis hangkártya
* 2.5 GB szabad hely
* Windows XP
* DirectX 9


Milyen gép kellhet a maximumhoz?

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#40) Lord Zero válasza Remington (#39) üzenetére


Lord Zero
addikt

vajon miért specifikálják, h agp vga kell?
talán mert mikor fejlesztették (vagy elkezdték), még sehol nem voltak a pci-e verziók? :D

szerk. de ha megnézed a javasolt vasakat, a gf6 és r9800 nem mai darab, a full maxhoz ezek szerint remek lesz pl a 7es sorozat

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#41) Remington válasza Lord Zero (#40) üzenetére


Remington
őstag

Azért amikor elkezdték voltak már PCIe-s kártyák mert 2004 közepe felé kezdték. Biztos elégnek kell lennie mert amiket láttam ingame videókat nem volt egy oblivion grafja.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#42) Lord Zero válasza Remington (#41) üzenetére


Lord Zero
addikt

persze, csak poén volt
mert ilyet még nem láttam system requirementsben, h ki volt kötve, milyen csatolójú is legyen az a vga..

nem, mindegy

(#43) Remington


Remington
őstag

Új képek: [link] :C

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#44) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Demó kijött, tessék szépen nekiesni!

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#45) Boglya válasza muxi-muxi (#44) üzenetére


Boglya
senior tag

Jaja, le is szedném, de most nem várom ki h leszedjen 1 gigát, az nálam 5 óra:D.

(#46) Gyusz válasza muxi-muxi (#44) üzenetére


Gyusz
őstag

Én kipróbáltam, és számomra eddig az év pozitív meglepetése. Engem a játékból kiadott videók nagyon lelomboztak, de ha nekem kell játszani, akkor nagyon jól ki tud kapcsolni. Bár még mindig a Max Payne az etalon, ennek ellenére szerintem érdemes kipróbálni.

(#47) Remington válasza Gyusz (#46) üzenetére


Remington
őstag

nálad h futott?

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#48) Gyusz válasza Remington (#47) üzenetére


Gyusz
őstag

Valahol félúton volt a közepes és a maximum között a grafika beállítása 1024*768-ban és így akadásmentes volt és elég gyorsan töltött. Még volt tartalék a gépemben, de nagyon rövid volt a demo, így nem kísérleteztem tovább.

(#49) Remington válasza Gyusz (#48) üzenetére


Remington
őstag

thx az infót :R

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#50) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Nekem is nagyon tetszik, bár még csak a tutorialnál járok. Gépigénye kibírható, eddig 1024X768-ig merészkedtem. Folyt. köv.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  El Matador
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.