Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23301) dokar válasza Pecc (#23296) üzenetére


dokar
addikt

nekem SE K510-em van, de hamarosan veszek egy SE V640-et :K

extra - SEXRay

(#23302) marsu válasza tomyoy (#23299) üzenetére


marsu
addikt

Eddig itt Esztergom környékén teljesen jó idő volt, sütött a nap ...

.. fél órája elkezdett beborulni, szerintem hamarosan itt is vihar lesz. Ha jól hallottam ma Sopron környékén volt valami hirtelen jött vihar. De ezekszerint akkor már szinte mindenhova elért ...

Press any key to continue ...

(#23303) poffsoft


poffsoft
addikt

nekem se t290 volt (nagylelkű a cég), aztán z300(szintén a cég nagylelkűsége).
Aztán akartam venni egy w300-at, de pont akkor nem volt uh. egy N3500c-nél kötöttem ki...

Anyának k510i-je volt, míg ki nem múlasztotta... :DDD most egy alcatel c70-e van. Meglepően korrekt telefon...

[ Szerkesztve ]

(#23304) tomyoy válasza marsu (#23300) üzenetére


tomyoy
senior tag

még nem hallotuk :DDD :DDD :DDD de mond aki nemtudná! ;] :DDD

:R :R :R

nyiknyiknyiknyik

(#23305) poffsoft válasza marsu (#23302) üzenetére


poffsoft
addikt

nálunk már végzett, pár villám, némi zápor, nem vészes. Állítólag majd holnap lesz az igazi... :)

[ Szerkesztve ]

(#23306) kavicssli


kavicssli
addikt

TESSÉK OLVASNI FONTOSS

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#23307) tomyoy válasza kavicssli (#23306) üzenetére


tomyoy
senior tag

én ebbe nem akarok belemerülni...de valami sántít..nem hinném h ő baszta el...valahol megsérülhetett...

ezzel az egésszel az a baj hogy jó visszafizeted, de akor neked lesz szar a telód...szal ez igy patt helyzet, de ha télleg a posta ludas...akkor ő nem hibás..és meglehet érteni h bizott benned..ststsbtstbstbts...ez télleg szar ügy...

nah csak beleszoltam :D remélem valahogy rendeződik....

nyiknyiknyiknyik

(#23308) kavicssli válasza tomyoy (#23307) üzenetére


kavicssli
addikt

Perszre4Én már le is zártam!Ha nem tud olyan hangnembe beszélni ahogy én vele..menjen a ..... :P :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#23309) kavicssli


kavicssli
addikt

uccsó postom ezezl kapcsolatban

tessék nézni a dátumot a telón! :W
[link]
[link]
és itt a hibája

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#23310) marsu válasza tomyoy (#23304) üzenetére


marsu
addikt

Tavaly egyik ismerősöm ballagott, meg érettségizett ... Kitaláltuk, hogy veszünk neki egy telefont. Kártyája van, csak egy készülék kellett, mert a régi már eléggé cserére érett állapotban volt.

A választás egy SonyEricsson K750i re esett. Találtam itt a PH!-n garanciális szinte új állapotút, dobozzal, tartozékokkal ...

Debrecenben volt. Úgyis kellett arra mennem, elmentem érte egyik éjjel ...

A telefon tényleg hibátlan volt, garanciajegy minden tartozéka, teljesen korrekt volt az eladó is. Kifizettem, hazahoztam, kipróbáltam, tényleg minden rendben volt.

Becsomagoltuk, ballagásra átadtuk, szép ajándék, mindenki örült ...

Pár hónap után a telefon SIM CARD ERROR üzenettel fogadta gazdáját ... Gondoltam sebaj, a készülék garanciális, bevittem egy T-Mobile szervizbe, megnézték ...

IMEI alapján a szolgáltató letiltotta a készüléket, jelentős számlatartozás miatt!

És akkor most mit lehet tenni? A T-Mobile addig nem oldja fel a tiltást, amíg a több mint 100.000.- pénzt az előfizető be nem fizeti ...

Én csak készüléket vettem erről adás-vételi dokumentumom is volt, de ez nem jelentett semmit.

Anno aki megvette a telefont aláírt két év hűségnyilatkozatot. A telefont eladta annak akitől én vettem, a kártyát használta amíg le nem tiltották ...

Hívtam a PH!s srácot, akitől én vettem a telefont, hogy most akkor mit tudunk tenni. A telefon amikor megvettem tökéletesen működött. Azóta eltelt pár hónap ...

Kifizettem érte nem kevés pénzt, és maximum alátétnek tudtam használni. Ja igen, és a ballagási ajándékot közben muszáj volt pótolni. Szerencsére az egyik nagy áruházban éppen akciós volt a K750i ... És még kártyafüggetlen is!

;)

Press any key to continue ...

(#23311) vagamo válasza marsu (#23310) üzenetére


vagamo
őstag

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#23312) Pecc válasza vagamo (#23311) üzenetére


Pecc
őstag

De régen toltuk már a kruzt.:(

(#23313) kavicssli


kavicssli
addikt

Kellemes szép eestét mindenkinek! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#23314) polaar


polaar
tag

Kellemes műszakot minden sorstársnak!

(#23315) tomyoy


tomyoy
senior tag

nah már el is vitték a GTS-t..brühühüh :O

hogy lesz így cod4???!!!

sebaj remélem elviszik az alaplapot is, és akkor veszek egy jó kis ASrock alaplapot integrált vgval...

[ Szerkesztve ]

nyiknyiknyiknyik

(#23316) raskolnikoff válasza kavicssli (#23313) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Üdv mindenkinek! Én is befutottam...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23317) raskolnikoff válasza tomyoy (#23315) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Miért kellett megválnod tőle?:(

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23318) t1 válasza raskolnikoff (#23316) üzenetére


t1
addikt

Hali!

(#23319) tomyoy válasza raskolnikoff (#23317) üzenetére


tomyoy
senior tag

hát rakok össze egy low -end gépet, majd később beruházok egy új konfigra.... :)
meg sportfogadásra töltöm fel! lehet függő lettem... :F

nyiknyiknyiknyik

(#23320) kavicssli válasza tomyoy (#23319) üzenetére


kavicssli
addikt

milyen cuccod van még eladó? :B ja már látom :W

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#23321) marsu válasza marsu (#23310) üzenetére


marsu
addikt

Akkor megfogadtam, hogy soha többet nem veszek használt telefont, csakis újat és csakis megbízható legális forrásból, természetesen garanciával ...

Press any key to continue ...

(#23322) kavicssli válasza marsu (#23321) üzenetére


kavicssli
addikt

én is így fogom venni a w880 telót!:DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#23323) tomyoy válasza kavicssli (#23320) üzenetére


tomyoy
senior tag

csak ami az aláírásomban van! :R köszi az up ot:D

nyiknyiknyiknyik

(#23324) raskolnikoff válasza marsu (#23321) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Én meg mivel ősrégi témobájlos vagyok minden telefon szinte ingyé van...e51et vettem 3ezerért...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23325) raskolnikoff válasza tomyoy (#23319) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Én is most rakok egy gépet össze otthonra...a régi alktrészekből hagyok meg pár dolgot és a szükséges dolgokat is megveszem. Viszont a nagyobbikból a tápot átrakom a kicsibe és inkább nagyobbat veszek mint most egy picit...Hogy legközelebbi VGA vásárláskor nehogy meglepi érjen...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23326) kavicssli


kavicssli
addikt

Buheeeer! mi van veled?

raskolnikoff cső neked is :DD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#23327) tomyoy válasza raskolnikoff (#23325) üzenetére


tomyoy
senior tag

én csak a belsejétől válok meg ( alaplap, cpu, vga) meg a monitortól!

a többi marad a helyén....

nyiknyiknyiknyik

(#23328) raskolnikoff válasza kavicssli (#23326) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Azt mondta jön este...lehet hogy megint a villanyórával szaraxik:DD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23329) raskolnikoff válasza tomyoy (#23327) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Akkor a COD4ezésnek annyi?! :Y

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23330) kavicssli válasza raskolnikoff (#23328) üzenetére


kavicssli
addikt

:C
Remélem nem lesz sok melóm este! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#23331) raskolnikoff válasza kavicssli (#23330) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Én is itt leszek nagyrészt...illetve az avataromat intézem:D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23332) tomyoy válasza raskolnikoff (#23329) üzenetére


tomyoy
senior tag

áh dehogy! :D csak 1 hétig:) holnap viszik a cput is ....reggel elszaladok venni valami low ájemdét! ha az alaplapot is sikerül , akor meg veszek egy integrált ASRock alaplapot!legjobb!

[ Szerkesztve ]

nyiknyiknyiknyik

(#23333) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali mindekinek :)

Mizu erre felé?

WOT: kissio

(#23334) raskolnikoff válasza tomyoy (#23332) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Tényleg jó az Asrock...azért nem lesz az rossz gép ;)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23335) raskolnikoff válasza Dr.Én (#23333) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hi! Hát eddig még csak pofavizit van, Buher valamit buherál:DDD lassan gyűlünk.;)

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23336) Dr.Én válasza raskolnikoff (#23335) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az jó :D
Ma este egy kis ideig én is leszek, most megyek ide engedem tesómat(nem sokára megy éjsazkára melózni), max egy órán bellül vissza érek

WOT: kissio

(#23337) raskolnikoff válasza Dr.Én (#23336) üzenetére


raskolnikoff
őstag

OK várunk! ;]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23338) marsu válasza raskolnikoff (#23335) üzenetére


marsu
addikt

buherka keresi a vízórát ...

... vagy a villanyórát!

:D

[ Szerkesztve ]

Press any key to continue ...

(#23339) tomyoy válasza raskolnikoff (#23328) üzenetére


tomyoy
senior tag

mit villanyozik???? van neki viszapörgetője? ;] :P

nyiknyiknyiknyik

(#23340) raskolnikoff válasza tomyoy (#23339) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ha lenne biztos nem nagyon engednék el a cégtől:D bár neki meg úgyis mindegy lenne ki a szolgáltató...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23341) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Na kimegyek a kertbe cseresznyézni egyet...majd később visszatérek.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23342) Dr.Én válasza raskolnikoff (#23341) üzenetére


Dr.Én
veterán

Na megjöttem ismét :K

CSereszne :C két napja csak azt eszek és holnap is jön még két vödörnyi cseresznye :)

WOT: kissio

(#23343) buherka


buherka
addikt

szasztok skacok...vagyok ;)

minnyá jövök, csak megnyír a hugom :B

(#23338) marsu--->bazzzz...itthon vagyok ;]

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#23344) Dr.Én válasza buherka (#23343) üzenetére


Dr.Én
veterán

Hali

Erröl jut eszembe holnap én is levágatom a hajam mutterral :D

WOT: kissio

(#23345) Darth_Revan válasza tomyoy (#23319) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Már megint PC-t újítasz? Mire ez a mostani újítás? :DDD

u.i.: Hello mindenki :)

[ Szerkesztve ]

(#23346) marsu válasza buherka (#23343) üzenetére


marsu
addikt

Na és?

Otthon nincs villanyórátok?

Éjfélkor ott is felírhatnád a villanyóraállást ... Csak úgy megszokásból!

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#23347) tomyoy válasza Dr.Én (#23342) üzenetére


tomyoy
senior tag

úh de ennék én is cseresznyét!

baker olyan jégeső volt 1 centis jéggolyók estek az égből ..nagyon durva ilyet még nem láttam!....minnyá rakom fel a képeket!

nyiknyiknyiknyik

(#23348) Dr.Én válasza tomyoy (#23347) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az igen, Hála az égnek megusztuk a jégesöt, dörgött villámlot, esett, tölünk 50km-re felhőszakadás és centis jegek estek

WOT: kissio

(#23349) Darth_Revan válasza tomyoy (#23347) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nálunk sütött a nap+dörgött az ég :D

(#23350) tomyoy válasza Dr.Én (#23348) üzenetére


tomyoy
senior tag

nah jó nem az igaziak ezek a képek.. 1 2 3 4 5 de talán kivehető a fehér bogyók..
na most jó

[ Szerkesztve ]

nyiknyiknyiknyik

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.