Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Ecs (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Peet


Peet
senior tag

Van valakinek Barton magos procija ECS k7s5a lapban, vagy olyan proci ami 166-os fsb-vel megy? (pl: 2700+)

Ha van valakinek ilyen írja le legyen olyan kedves, hogy milyen módon hajtja a lapban!!!

Köszi!

(#2) Sefter válasza Peet (#1) üzenetére


Sefter
veterán

Hivatalosan csak a K7S5A PRO támogatja a 166 MHz FSB-t, a ''sima'' K7S5A nem....

Psn ID: sefter_hun

(#3) petakpa1 válasza Peet (#1) üzenetére


petakpa1
őstag

Lásd ezt:
[L]http://prohardver.index.hu/rios2_uzenetek.php?from=9788&start=150&what=&how=&fid=5[/L]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#4) Peet


Peet
senior tag

Igen, tudom, hogy az k7s5a sima nem támogatja a 166-os FSB, engem nem is az érdekelt volna, hanem az, hogy a Barton pl. 133-on vagy 150-en vagy netán 166-on milyen teljesítményre képes a lapban, megéri e ilyet beleszerkeszteni, vagy elégedjek meg a 2600+ -al ami a legnagyobb 133-as és ha nagyobb procit akarok akkor alaplapot cseréljek.

Elsősorban jobban örülnék ha még a Barton belemenne, mert a k7s5a sincs meg túl régóta!

(#5) petakpa1 válasza Peet (#4) üzenetére


petakpa1
őstag

Elméletileg megoldható sztem, csak kérdés, hogy megéri e a Barton mag egyáltalán?
Sztem ezt még senki sem tudja, nincs még gyakorlati tapasztalat, meg az ára is túl magas. Ha majd megfizethető ársávba kerül és már sokan használják -> van róla infó, akkor lehet majd agyalni rajta.

Egyébként engem is érdekel a dolog, de asszem megmaradok a 2400+ nál, illetve azt veszek de csak ha olcsóbb lesz.

viiszatérve az eredeti kérdésre, sztem 166 helyett 150 járatva, de a szorzót meg magasabbra állítva a procin fog menni a dolog, bár ez nem tapasztalat...

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#6) Peet válasza petakpa1 (#5) üzenetére


Peet
senior tag

Szerintem már nem olyan drága!
A Barton 2500+ 33rongy!

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Ecs (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.