Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [K2]

Háttérvilágítás...? Esetleg? Valaki? :)

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#2) Phülöp


Phülöp
addikt

"A Xiaomi így biztosít ceruzát is az eszköz mellé tartozékként, ez mágnessel tapad az alumínium házhoz"

ez valami mágia lesz

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3) ace05


ace05
senior tag

Ennyi pénzért inkább megveszem a mi pad 5 tabletjüket.

(#4) viragdani01 válasza [K2] (#1) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Nem találtam róla sajnos infót, ahogy a kijelző felbontásáról sem. A korábbi Xiaomi e-olvasóban volt világítás, én arra tippelnék, hogy ebben is lesz. :F (De nem írnám bele a cikkbe, amíg nem biztos.)

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#5) consono válasza Phülöp (#2) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs ebben mágia: az alumínium házon belül vannak mágnesek, meg a tollban is, amik vonzzák egymást...

"In God we trust. All others must bring data"

(#6) Phülöp válasza consono (#5) üzenetére


Phülöp
addikt

Hidd el, hogy eljutottam idaig - ellenben a cikk az aluminium hazhoz ragasztja a magneses tollat, ami meg nem igaz.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#7) consono válasza Phülöp (#6) üzenetére


consono
nagyúr

Ez szőrszálhasogatás :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#8) [K2] válasza viragdani01 (#4) üzenetére

Köszönöm!
Ahogy nézem ezeknek az árait, nem valószínű, hogy én vagyok a célközönség. Számomra nem éri meg a minimum kétszeres felárat egy ebook-olvasóhoz képest.

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#9) Phülöp válasza consono (#7) üzenetére


Phülöp
addikt

Mondhatni. :)
Nem lenne rá szükség, ha nem lenne rá szükség.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#10) viragdani01 válasza Phülöp (#6) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Korrigáltam már közben a mondatot, köszi, csak elfelejtettem neked reagálni. :R

[ Szerkesztve ]

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#11) Phülöp válasza viragdani01 (#10) üzenetére


Phülöp
addikt

:R

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#12) gattolino


gattolino
senior tag

Ennek milyen beteg ára van. Te jó ég. Én 30.000-et sokalltam egy ebook olvasóra, de ez már 5* annyi :W

Vivo X90 Pro Plus

(#13) Mercel válasza viragdani01 (#4) üzenetére


Mercel
senior tag

Szia!
Nagyon kíváncsian várom a tesztet. Főleg arra vonatkozóan, hogy a nem gyári, illetve nem kifejezetten E-ink képernyőre gyártott programok hogyan működnek rajta - Ha egyáltalán működnek.

Marcel

(#14) consono válasza gattolino (#12) üzenetére


consono
nagyúr

Sajnos az ekkora, pent támogató einkes készülékeknél ez a standard ár, a Kindle Scribe is ez a nagyságrend, a Remarkable is, a Huawei készüléke is...

"In God we trust. All others must bring data"

(#15) b0bcat válasza gattolino (#12) üzenetére


b0bcat
addikt

Ez nem egy alap, 6 colos e-könyv olvasó, azért kerül sokkal többe. :) Ez egy e-ink kijelzős, 10+ colos tablet, beépített (Wacom?) digitalizáló táblával és tollal. 150 ezerért jó ajánlat lenne itthon. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#16) consono válasza b0bcat (#15) üzenetére


consono
nagyúr

Az a baj a 150-es árral is, hogy annyiért már sokkal többet tudó készülékek is vannak és itt nem csak az iPad-ekre gondolok (tudom, almát körtéhez), de pl. Boox Androidos, eInkes tabletjei/olvasói is itt kezdenek, amikre lehet jegyzetelni. Igazán valahol 100 eFt körül lenne az a lélektani határ, ahol érdekelne egy ilyen cucc, főleg frissen piacra lépő, kínai szereplőtől...

"In God we trust. All others must bring data"

(#17) beno52 válasza viragdani01 (#4) üzenetére


beno52
tag

E-ink-nél a frissítési idő is lényeges információ lenne.

Amúgy a színes e-inkek végül mentek a süllyesztőbe? Régen nem olvastam róluk semmit...

(#18) consono válasza beno52 (#17) üzenetére


consono
nagyúr

Főleg, hogy írni is lehet rá. Nincs annál bosszantóbb és a felhasználást nehezítőbb dolog, mint ha késik a kijelző...

"In God we trust. All others must bring data"

(#19) b0bcat válasza consono (#16) üzenetére


b0bcat
addikt

"frissen piacra lépő, kínai szereplő"?! :Y

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#20) consono válasza b0bcat (#19) üzenetére


consono
nagyúr

eInk eszközre gondoltam. A Kindle évtizedes múlttal rendelkezik, a Remarkable is jópár éve megvan, nem az első tabletjüket hozzák ki, a Boox is régi motoros. A Xiaominek meg ez egy új pálya...

"In God we trust. All others must bring data"

(#21) Postas99 válasza b0bcat (#19) üzenetére


Postas99
senior tag

Tetejébe az itt beharangozott árra még rájön egy csomó extra költség.. Mindjárt elhullik a gyártó nagy előnye.. arról nem is beszélve, hogy a sajomi az ilyen koppintásoknál mindig bakizik... inkább megfizetem a minőséget, mint hogy 5-10%-al olcsóbban vagy épp sokkal drágábban vegyek sz@rabbat... lst: Mi Tv vs Firestcik 4k (de hozhatnám a sima Firestick-et is). Már rég nem olyan a minőség amint aminek lenni kéne... régen elnéztem mert jó ár /érték aránya volt, már ez eltűnt és a minőség cserébe nem javult.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.