Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) And válasza REAL WORLD (#15) üzenetére


And
veterán

Persze hogy meredek volt, de te vágtad bele a fejszédet abba a bizonyos fába :DD
Mindenesetre nem volt szándékos, ezt elhiheted. Napokig szórakoztam vele, míg nekem olyan lett a végeredmény amilyennek én akartam...
Azt a bugot felejtsd el, a lényeg az hogy nálad nem számított, mert akkor idáig sem jutottál volna. Tehát boldogítson a tudat, hogy jó úton jársz :) ! Ami a feliratok színét illeti, erről beszéltem: http://www.doom9.org/index.html?/mpg/ifoedit-dvdauthor.htm, 4. pontban van leírva. Feliratok pozícióhoz nem tudok szólni, annak olyannak kéne lennie, mint az eredetinek. Amire még oda illik figyelni: chapter/fejezet-pozíciók, szintén a fenti linken leírva. Az authoring után a képarány 4:3 -ra áll be -ha jól vettem észre-, tehát itt sem árt megnézni az eredeti .ifo tartalmát, és az újban esetleg ezt korrigálni (vts_01_0.ifo megnyitása, title set /Movie/ attributes rész, Video: , 2x kattintva ez is szerkeszthető). Közben megjött a cucc, azt is megnézem. De előtte valszeg azért alszom egyet..

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.