Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dota Underlords

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Megdöbbenve látom, hogy nincs a játéknak topikja.
Azaz eddig nem volt. ;)

Azért jöttem, hogy eldicsekedjek az első győzelmemmel, de nincs kinek.
Remélem hamarosan lesz.

(#2) Bazsi1987 válasza D1Rect (#1) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Na végre valaki aki csinált neki! 😊 Megjelenés óta függők rajta kb ha van időm csak ezzel játszok, big boss2-be izzadok 😊 szép lassan haladok fel fele😊 bármi kérdés segítség kell segítek😊 el mentettem a topicot a kedvencekbe 😉💪

(#3) D1Rect válasza Bazsi1987 (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Igazság szerint még ott tartok, hogy tegnap olvastam el, hogy a playerek azonos pool-ból választják a herokat.

Szóval total noob vagyok, szerintem ilyen 10 meccset játszottam összesen.

(#4) Bazsi1987 válasza D1Rect (#3) üzenetére


Bazsi1987
őstag

A legfontosabb dolog a győzelemhez a gazdaság építés! 😊😉

(#5) D1Rect válasza Bazsi1987 (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Mindig próbálom kör végén a lehető legjobban megközelíteni az 50-et 10-es lépésekben.
De ezen kívül, hogy lehet gazdaságot építeni?
Mármint oké, win és loss streak van, de mit lehet még tenni?

(#6) Bazsi1987 válasza D1Rect (#5) üzenetére


Bazsi1987
őstag

KB ennyit sajna, meg jó ütembe kell lépni a szinteket figyelve a többiek mikor ugranak fel egyél😊

(#7) adrian360


adrian360
őstag

Én is szoktam játszani, tegnap végeztem a season pass-szal. nekem még nem jött össze a big boss, boss5 voltam pár meccsig, de pont akkor jött az előző nagy patch, és nagyon nehezen éreztem rá az új metára, így visszazuhantam boss2-ig, most éppen boss3. korában simán nyertem úgyhogy nem kellett 3csillagos egységeket venni, most meg 3csillag>>build meta van.
egyéni vélemény, de nekem a régi rendszer sokkal jobban bejött, ez a vereségért ingyen pörgetés szerintem nem jó dolog, minden meccsemen van egy olyan, hogy 6-os szinten már jönnek szembe a 3-as egységek.
De ami szerintem broken, amikor assassin-os csapat tele van Helm-mel. Tudom hogy nem verhetetlen, inkább csak rohadt idegesítő, hogy amikor simán nyernéd a körödet, de helmes slark még magával visz három embert miután meghal.
Én amúgy a knight-troll-warlock buildet szoktam építeni első opcióként, B terv a warrior-hunter vagy druid-savage.

gazdaságnál amire figyelni kell : a kamatot az alapján számol, hogy a harc kezdetekor mennyi pénzed van, és nem a kör végi állapot szerint, tehát az olyan vásárlásokat amik nem adnak upgradet a boardon, azután kell megejteni, hogy már elkezdödőtt a csata. egy kicsi pozitív kivétel van, ha 9-re végződő pénzed van és nyersz, akkor kamatként már egyel magasabb szintet kapsz.

Az ingyen pörgetést meg nem kell feltétlen egyből felhasználni, a következő vereségig megmarad, ha nem létszükség, a játék elején érdemes tartogatni, és akkor lepörgetni, mikor látod hogy az adott körben kikapsz. így sok esetben a gyors szintlépések miatt jobb eséllyel pörgetsz majd értékesebb egységekre.

(#8) Bazsi1987 válasza adrian360 (#7) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Próbáld ki a lovag troll warlock sárkány szövetséget😊 annyi hogy 2 troll legyen 😊

[ Szerkesztve ]

(#9) adrian360 válasza Bazsi1987 (#8) üzenetére


adrian360
őstag

persze arra is szoktam továbblépni.

6 knight 2 troll 2 warlock kijön level 8-ra. (+troll nálam witch doctor, mellé általában a venomancer warlocknak, mert könnyű kétcsillagosra kihozni már az elején, és nagyon jó dps, és olcsón megvan 3csillag is)

innen ami felé tovább lépek :
- viper + warlock,
- vagy még két warlock

disruptor, alchemist, necro, így bejön rengeteg aoe spell, a necroval heartless.

persze nem mindig ez a vége, nem mindig jön ki úgy a lépés hogy fel lehet menni 10-re, mert kell a sok reroll1, ha nemjönnek az upgradek, plusz opcionálisan bejönnek a legendaryk szóval a vége azért nagyon képlékeny.

nálam a sima bukók akkor jönnek, ha 7es szinten nem tudom a frontline-t fikszen kétcsillagosra felhúzni ( tartaléknak mindig vannak sima warriorok de sokszor az sem opció, és foglalják a helyet egy idő után ), és simán bedarálnak elölről, valamint rengetegszer van hogy az istenért nem jön Dragon Knight egy darabse.

(#10) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nekem ami bevállt mostanság 9 warrior meg a vad úr 😊 csak magek ne jöjjenek 😊 ne is mond volt olyan hogy a luna abebendon troll lovas 3 csillagos volt de káosz lovag 1-es..😁 Égiszeket szedjétek ki boss a big boss a 2-3 helyet is érhet 😉

[ Szerkesztve ]

(#11) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ma jelenik meg az 1.0 változat, lesz sok újdonság meg egy 5 dolláros battlepass is.

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dota Underlords
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.