Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Diszkrimináció

Hozzászólások

(#1) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nálatok milyen a megítélése a nem mainstream dolgokta művelő(pl. nem diszkós, meg rapper, hanem rock kategóriába tartozó zenéket kedvelő) embereknek? Hát, azért nyitottam ezt a topicot, mert nálunk elég szar:(. Szinte minden héten beszól valaki...
... És én ezt utálom, meg lassan unom is már, hogy totál idegesen külsőre erőltetett nyugalommal megyek tovább. Szerintetek mi a helyes ilyenkor?

I am having fun staying poor.

(#2) gesuz válasza Drizzt (#1) üzenetére


gesuz
senior tag

Tedd azt, amit elvárnak tőled:)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#3) maniac válasza Drizzt (#1) üzenetére


maniac
senior tag

En az igazat megvalva mar nem vagyok punk vagy 3 eve, de rocker maradtam (csak eppen most black metalt hallgatok). Ram is neznek ''neha''?! :( az emberek mert van rajtam forditottkereszt mindenhol. Aztan a multkor egy kispappal kezdtem el teologiarol beszelgetni, mikor megtudta hogy kiolvastam a Bibliat, akkor volt igazan szep feje :D . Egyebkent ez a kulsore iteles mindig is volt van es lesz is. Mi nem vagyunk a 80% ami a technos egyeb barmokat teszi ki. En pl. a raperekre, izompolosokra, deszkasokra nezek ra szigoruan ha beszolnak. Erdekes modon utana kusshadnak. :D

(#4) anulu válasza Drizzt (#1) üzenetére


anulu
félisten

Most mondjam azt, hogy dettó? Múltkor Wigwamba menet kb 7-8 discosabb egyén elkezdett kötekedni. Kettőt lerúgtam, utána meg tepertem ezerrel. :)

Merre laksz amúgy?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) maniac válasza Drizzt (#1) üzenetére


maniac
senior tag

A helyes cselekedet ilyenkor? :
-ne figyelj oda ra
-nezz vissza ra es ha nagyon nem tantorit akkor beszeldd meg vele a sorozatgyartas remekbeszabott tenyeit
-szoljal vissza (csak vedd is meg magad :D)
-kezdj el nagyon cunacska kepet vagni, es tovabbhaladni.

en ezeket szoktam csinalni

(#6) anulu válasza maniac (#3) üzenetére


anulu
félisten

Szintén. A fordított kereszteket, és a Biblia kiolvasás mellőzésével. Kb azóta nem nagyon hallgatok punk zenéket, mióta a Freeport megszűnt :(:(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) maniac


maniac
senior tag

Azt egyebkent eszrevettetek, hogy ha visszaszoltok neki egybol kusshad. Ha haverokkal van meg batrabb. Ha mi vagyunk tobben osszeszarja magat es hazafut?

(#8) anulu válasza maniac (#7) üzenetére


anulu
félisten

Ha mi vagyunk tobben osszeszarja magat es hazafut?

Vagy nem szól be...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) maniac válasza anulu (#8) üzenetére


maniac
senior tag

Az is benne van. Nem szol be. Szar 1 jot a gatyaba aztan go home :D

(#10) e-biza


e-biza
őstag

az indok ami miatt ilyen nagyon lenézik a punkokat, az az általánositás miatt van szvsz. van punk ismerösöm, semmi gondom sincs, söt azokkal sem akik felszállnak a villamosra. de van akiket ki nem állhatok, azokat valahogy ugy lehet leirni: koszos punk. és ezt szo szerint kell érteni. vannak annyira koszosak, akik a földön fetrengenek,jo hogy nem saját maguk alá vizelnek. szoval ezeknek köszönhetöen a normális punkokat is lenézik. megfigyelhetö a punkok müveltsége, de u.igy van rá ellenpélda. továbbá nagoyn sokak szemébe szálka lehet hogy nyáron amikor dög meleg van egy bakancsba mászkál és lerohad, ráadásul ha az acélbetétes. agresszivitást fejez ki, félelmet kelt. a fekete köröm,szem.. mint a monokli vagy ha kalapáccsal vertek volna a kezére. ezek alapján általánositanak és -> lenéznek mindenkit. valaki irta, hogy ''barom technos''. Te is lenézed mert szipozik hogy jolérezze magát, ö is lenéz, hogy pogozol, ezzel bár jol érzed magad, mégis igen sulyos sérüléseket lehet vele szerezni. gondolom a kigyurt izomagyuakkal szintén valami ilyesmi a gond, hogy túlpumpolja magát. zavar benne valami, de meg tudod mondani hogy mi? az, hogy lenéz Téged? de Te is lenézed öt. mégis mit vársz egy ilyen társadalomban? (ez ilyen általánositásban beszélés volt)

ps: én nem technos vagyok, a trance zenét szeretem, de minden egyebet is meghallgatok (szeretem:blink,u2,stb popzenék (BS és hasonlokat leszámitva) de csak a trancere tudom magam szorakozohelyen jol érezni. nah jo még az ilyen ibiza kicsit latinos pergös zenére is.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#11) anulu válasza maniac (#9) üzenetére


anulu
félisten

Csak azt nem értem, hogy miért vagyunk ''büdösek'' nekik? Nekem spec különösebb bajom nem volt a discosokkal, amíg meg nem próbáltak megkéselni. Ez cirka 3 éve volt. Pont, miután otthagyott a barátnőm. Úgyhogy szarul jött ki. 5 vs 1 arány nem rossz. :( Félfordulatból állkapcson rúgtam az egyiket, utána meg, ahogy bírta a bakancsom, rohantam. Ahogy a régi mondás tartja: ''Szégyen a futás, de a qr*a anyját annak, aki kerget''. :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) e-biza válasza maniac (#7) üzenetére


e-biza
őstag

attól függ melyik tipusrol van szó és milyen a hangulata. én jártam konditerembe és meglepöen az olyan emberek szintén normálisak akiket utcán tuti elkerülnék. köszönnek ha bejönnek, még ha nem is ismernek, de ugy kezelnek mint egy ismerös. persze ez hely függö, volt szerencsém olyan helyre is járni, ahol minden második ember halkan motogta ha belépett, hogy hello/sziasztok. a technos nem szol be, ök legtöbbször félnek a sjaát árnyékuktól is. nem véletlenül hijják a partyjaikon a kigyurtakat grizzlyknek. tudják hogy nem erösek. a discopatkányokrol no komment.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#13) anulu válasza e-biza (#10) üzenetére


anulu
félisten

Alapjában véve nyugodt ember vagyok, mégis nem lehet a lábamról leszakítani a bakancsot még nyáron sem. Max nincs teljesen befűzve :)
Amúgy meg nem vagyok kifestve :D Csak az nem fér a pici fejembe a hajam alá, hogy miért zavar valakit az, hogy ha van rajtam egy bakancs, egy 3/4-es gatya, meg egy Iron Maiden/Metallica/HammerFall/akármilyen póló??? OK. A régi pólóim nagy része meg van kopva, de pl van olyan is, amit már csak koncertre veszek fel, mert olyan szinten van atomokra szakadva, hogy csak na :)

Kb 2-3 éve elég rendesen benne voltam a punk bulikban én is. Az általad említett ''koszos punk'' majdnem, hogy stimmelt. Aztán változtak a dolgok, és velük együtt én is.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) e-biza


e-biza
őstag

a rapperekröl annyi a véleményem, hogy mind kis poser. posernek hivják azokat akik csak azért rapperkednek mert divat (a környéken). ne is rappereknek hivjuk öket, inkább deszkásoknak. egy posert igy lehet meghatározni:
-zsir új deszkája van,látszik rajta hogy nem használta
-utcán csak hordozgatj a deszkáját
-nem áll deszkára mert fél
-rááll, de nem is használja egy kisebbugrást sem mer megcisnálni mert fél hogy valami baja lesz
még volt egy csomo hogy mi alapján lehet valaki pózer,keressetek rá sajnos nekem csak a metacreation poser nevü programját adta ki :)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#15) e-biza válasza anulu (#13) üzenetére


e-biza
őstag

''Aztán változtak a dolgok, és velük együtt én is.''

erröl beszéltem. változnak az emberek, de a helyedbe lépett más. az általánositásnak köszönhetöen már beleépült az ebmerek egy részének a tudatába és ezt kiölni lehetetlen szerintem.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#16) e-biza válasza e-biza (#14) üzenetére


e-biza
őstag

jah ezt a magyarországi viszonylatra értettem.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#17) anulu válasza e-biza (#15) üzenetére


anulu
félisten

De ehhez mondjuk hozzátartozik, hogy a mai napig, ha találkozom egy régi ismerősömmel, ugyanúgy köszönünk egymásnak, ha van időnk el is dumálunk. Haverjaim meg néznek, hogy ez meg ki volt?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18) Atrox válasza Drizzt (#1) üzenetére


Atrox
tag

Rugd fel őket műholdnak. :D

Ide poént, okosságot vagy gép konfigot szoktak írni.

(#19) maniac válasza Atrox (#18) üzenetére


maniac
senior tag

Egy 120 kilos kigyurt allatot hogyan? :DDD

(#20) anulu válasza maniac (#19) üzenetére


anulu
félisten

Öööö... Bakanccsal! Ha más nincs :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) anulu


anulu
félisten

És jóéjt minednkinek! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) Solarian


Solarian
csendes tag

Sziasztok!

Olvasgatom itt a hozzászólásokat, és ilyeneket olvasok, hogy ''discos barmok'', ''kigyúrt állat'', meg ilyesmi. Szóval vica versa, mert úgy nézem, hogy a rockerek/punkok sem állnak humánusabban vagy normálisabban a discosokhoz/rapperekhez/technosokhoz, mint azok öhozzájuk. Azaz: amíg a rockereknek általánosító elöitéleteik vannak a discosokkal szemben, addíg ne várjanak vissza többet. Èrdekes módon nekem még sosem szólt be egy discos sem csak azért, mert Fear Factory póló volt rajtam, meg deszantbakancs. Viszont én sem röhögtem pofán senkit, mert mondjuk a hurkapálca felsötestére izompólót húzott és holdjárót vett fel. Csak az ember számít, nem az, hogy mit húz magára. Ismerek nagyon barátságos és normális rockereket is és discosokat is, és ismerek hülye paraszt rockereket és discosokat is.

Az orvosom azt mondta, hogy skizofrén vagyok. De melyikönk?

(#23) Tibisz válasza Solarian (#22) üzenetére


Tibisz
aktív tag

Egyetértek! ;)

(#24) Kígyó


Kígyó
senior tag

Szerintem már ott baj van, ha egy embernek az határozza meg az életét, az öltözködését, hogy milyen zenét szeret. Én soha nem öltöznék úgy, mint Lukács Laci, attól függetlenül, hogy bírom a zenéjét, de ha épp diszkózenéhez van kedvem, akkor sem az fogja meghatározni az öltözködésem. Szerintem az gáz, ha rádnéz egy ember, és rögtön látja, hogy Eminemet, Britney-t, vagy Tankcsapdát hallgatsz! Az embernek legyen saját stílusa, ne feltétlenül úgy öltözzön, mint a többi hasonló zenét kedvelőő haver, legyen az rocker, vagy rapper és ne úgy ahogy a klipekben a kedvence! Sorry, ha valakit megbántottam, de ez a véleményem!

u.i.: mindettől függetlenül a bakancs nyáron nagyon gáz! :O

(#25) Tibisz válasza Kígyó (#24) üzenetére


Tibisz
aktív tag

Most erre mit irjak? ;) Neked is teljesen igazad van, hozzá se kell szólnom a témához mindent leírnak helyettem! :D

(#26) Gaius


Gaius
tag

Tudjátok, hogy mi van? Az, hogy ebben az országban mindig is ez lesz. Volt szerencsém a múlt héten Londonba menni.
Érdekes módon ott nincs ilyen. nagyon jól megfér egymás mellett a punk, és a ''hagyományos'' ember is. Nincs kötözködés, nincs ellenségeskedés. nyugodan megy el egymás mellett a kínai - arab - néger - fehér.
Azt hiszem, hogy ehhez fel kell nőni kultúrában.

Én a magam részéről már kinőttem a különféle csoportokhoz tartozásból, nem úgy öltözködöm, hogy bárki lássa, milyen zenét szeretek. De tudom, hogy miről beszéltek, annak idején a Riff-röffből jövet nekem is támadtak gondjaim.
Ugyanígy amikor az E-playből jöttem. Ugyanis én nem csak egyféle stílust szeretek.

Próbáljatok meg a másikhoz normálisan hozzáállni.

Alea iacta est - Gaivs Ivlivs Caesar

(#27) Szőrös  válasza Gaius (#26) üzenetére


Szőrös 
veterán

''nem úgy öltözködöm, hogy bárki lássa, milyen zenét szeretek''
Háááát . Ez nálam pl elég érdekes mer én spec abszolut feketében járok - ing , gatya , bokás Getta - s ettől abszolut úgy nézek ki mint 1 Mode-os emberke. Az a pláne az egészben , hogy nekem télleg az ő zenéjük jön be de nem azért öltözködöm így mert ez a Mode-os divat , hanem mert én ezt szeretem.
De én is voltam anno Rocker pontosabban inkább a black metal és ehhez hasonló zenéket szerettem kb 10 éve. Da akkor is megpróbáltam vhogy normálisan kinézni. Nem volt hosszú csimbókos halyam. Persze Cannibal Corpse poló dukált meg bakkancs de mindemellé bombair-t (vagy a franc tuggya már hogy kell írni ) hordtam rövid hajjal , szóval elég jól néztem ki . :D De 1etlen rocker emberke se kötözködött velem a koncerteken.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#28) gabranek válasza Szőrös  (#27) üzenetére


gabranek
aktív tag

en multkor elmentem pokolgep koncertre feher agressor naciba, meg feher nike poloba, megse kotott belem senki (igaz szinte minden idosebb punkot meg rockert ismerek itt zegen). Nem is a zene miatt mentem el csak 1 jot oialni :DDD
de ugyanez van ha elmegyek rave partira farmerban meg kockas ingben - kockas ing jol megy a tetovalasokhoz.
Amugy a zenei vilagom eleg tag. Most eppen j-popot hallgatok de szivesen meghallgatok 1-1 bad religion vagy rollins band cdt ahogy scootert, celine diont, shania twaint meg 1000 mas zenet.
A lenyeg a tolerancia: nem fogok lenezni valakit csak azert mert epp olyan zenet hallgat vsgx ugx oltozik ami nekem nem jon be.

田中れいな

(#29) gabranek válasza gabranek (#28) üzenetére


gabranek
aktív tag

az oialni az pialni akart lenni

田中れいな

(#30) Gab


Gab
senior tag

Na szóval, akkor most hozzászól egy discos kopasz gyúrós is a témához. (de szeretem a rock-ot, funky-t, rap-et is)
EZ VAN.
Külföldön tényleg nem annyira nézik az öltözködést meg az ilyen dolgokat.
De ez itt Mo.
Itt mindenki májerkodik. Akinek van mire, meg akinek nincs az is.
Az a baj hogy punk-okat sokszor csak úgy láttam, hogy be voltak b@szva és ordibáltak össze-vissza. A vélemény megvan ilyenkor.

(#31) anulu válasza Solarian (#22) üzenetére


anulu
félisten

Van nekem is nem egy olyan barátom, aki disco/techno/mittudomén milyen zenét hallgat. És tök jól megvagyunk. A probléma abból adódik, hogy amint helyzeti fölényt éreznek (magas vagyok, viszont vékony) azonnal elkezdi szúrni valakinek a szemét általában a pólóm. Semmi extra, normál metálos póló, nincsen lehányva, nincs szanaszét égetve.

Amúgy pedig nem szoktam kötözködni, max magamban(!) röhögök egy jót. És ha vki a társaságból elkezd beszólni, azokat megpróbálom leállítani, általában sikerrel. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#32) anulu válasza Gab (#30) üzenetére


anulu
félisten

''Az a baj hogy punk-okat sokszor csak úgy láttam, hogy be voltak b@szva és ordibáltak össze-vissza. A vélemény megvan ilyenkor.''

Nem tudom, hogy merrefelé laksz, de én Pesten. Vannak olyan helyek, ahol tuti lehet részeg punkot találni. Klasszikus példa a Moszkva tér, és környéke. De egyébként nem úgy vettem észre, hogy csak berúgva közlekednek. (Az első kocsmáig biztos ;).)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) Gab


Gab
senior tag

Járkálok Pesten is, meg vidéken is.
Láttam már olyan csajt aki úgy ki volt festve, hogy elkezdtem röhögni. (nem szándékosan)
Amúgy nincs semmi gondom veletek.


(#34) anulu válasza Gab (#33) üzenetére


anulu
félisten

1-2 kifestésen én is röhögni szoktam, legyen az rocker, punk, vagy discos. :D

''Amúgy nincs semmi gondom veletek.''
Köszi :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#35) Gab


Gab
senior tag

A nagyarcú embereket nem szeretem.

Engem is néznek az emberek, de még be nem szólt senki.
Mondjuk volt egyszer hogy nálam egy fejjel alacsonyabb, és súlyban is fele akkora rap-er belémkötött.


(#36) anulu válasza Gab (#35) üzenetére


anulu
félisten

És mi lett vele? ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#37) Gab


Gab
senior tag

Be voltam rugva. Kiröhögtem, és tovább mentem.

(#38) anulu válasza Gab (#37) üzenetére


anulu
félisten

:DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#39) Atrox válasza maniac (#19) üzenetére


Atrox
tag

A picsánrugás mellett kell rá gyorsítórakéta is. :D

Ide poént, okosságot vagy gép konfigot szoktak írni.

(#40) _Volkovy_ válasza anulu (#38) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jéézus te ilyen brutál csákó voltál?:DHa az összes punk ilyen,mint te,akkor kifejezetten komálom a punkokat :))

(#41) anulu válasza _Volkovy_ (#40) üzenetére


anulu
félisten

Köfke! :D Légyszi a hozzászólás számát mondd meg, amiből erre jutottál, mert a #38-ban csak egy :DDD van :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#42) Drizzt válasza Solarian (#22) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Na nekem meg egyszer éppen Fear Factory-s pulcsiban szóltak be...
Amúgy a félreértések elkerülése végett Főként a hardcore zenéket szeretem,pl.: Biohazard, Death by stereo, Agnostic Front, Caliban... stb, punkból is akad, pl. a kedvencem egyértelműen a Hátsó Szándék. Amúgy nekem is csak fél éve kezdtek beszólogatni, azelőtt soha rám se szólt senki.

I am having fun staying poor.

(#43) DJ Mythos


DJ Mythos
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Végig olvastam a topicot, és gondoltam beírok én is, mert valamennyire engem is érint a dolog. Az osztályomban 20 fiú van és eléggé különbözőek. Van rocker, punk, deszkás (hangsúlyozom, hogy a srác tényleg :) deszkázik), diszkós, meg minden. És spec dance,trance,techno,rave zenéket hallgatok, de ez most mind1. Az a lényeg, hogy osztályon belül nagyon jól megvagyunk,nincs is semmi gond. Mindenki segít a másiknak, stb. A gond inkább akkor van a mikor szórakozásról van szó. Ugyanis nem tudunk közösen elmenni sehova, illetve úgy nem, hogy mindenki jól érezze magát, és itt most nem 1-2 emberről van szó, ami adott esetben mellékes, hanem 4-5 emberről. (Egyébként debreceni vagyok.) Szal ha ide megyünk, oda ezek nem jönnek szivesen, ha oda akkor meg azok. Így egyre inkább kezd ''szakadni'' a társaság, mivel közös élmény sincs, és így kevesebb dologról lehet beszélgetni is. És elkeztd ''klikkesedni'' a társaság. És utána egyéb szervezésekkor is egy bizonyos csoport megy csak.
Ha pedig az egyik rocker osztáytársam bejön egy diszkós helyre, akkor meg állhatjuk körül vagy 6an és figyelhetjük, nehogy belekössenek. Így mi se érezzük olyan jól magunkat. Persze néha mi is lenézünk a törzshelyükre, de az olyan ''innen megyünk partyzni'' állomás.
Nekem ennyi észrevételem van a dologgal kapcsolatban. Rémlém még eszembe jut vmi okos.

(#44) BEE


BEE
addikt

Ne gondoljátok hogy ez új dolog!

Az én ifjúkoromban a Boniemesek ás az Abbások csaptak
össze időnként, azután a csövesek és a digók.

A dolognak egyébként semmi köze a zenéhez, itt a sapka a lényeg!
(Van-e vagy nincs! )
Az hogy londonban a punkok békések az nem mérvadó,
hiszen a filmekben vad amcsi punkok vannak rosszpéldának!

Amíg az emberséget pofonokban mérik egyesek, addig
nem fog változni a helyzet.

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#45) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Húúúúúúúú, de régi :D ! Na, ha itt arról van szó, h hogy itélik meg az egyes csoportokat (pölö rockereket, pankokat)... én se tudok sok jót mondani :(! Igaz, az osztályom döntő többségben ebbe az irányba húz, de a ''hagyományos emberek'' elég furán néznek ránk, amikor bandázunk /semmi különös, csak télleg mászkálás, de úgy néznek ránk, mint vmi ufókra!) Előítéletek talán?!, pölö: külsőségek...ezt nem értem: addig senki ne szóljon semmit, amíg nem ismeri meg az illetőt!!!

ui.:ez legyen a végszavam /mer nem hiszem, h sokáig élne a topic, de ez tényleg fontos kérdés egyeseknek!/: Ne ítéljünk meg senkit a külsejéről, mert az fix, h mi se vagyunk jobbak a másiknál! /rocker vok/ :P

Ja, és a fennt említettek nem feltétlenül adottak, /saját tapasztalat/ de sokszor van olyan, h már a külsejéről megítélik az embert: EZ A DISZKRIMINÁCIÓ, nem? :Y

[Szerkesztve]

(#46) SpiT


SpiT
tag

Nekem a haveri társaságom elég változatos. Van punk, discos, kicsit rapp beütésű én meg inkább a dnb-t szeretem, de tökéletesen megvagyunk! :D Bár elég furán nézünk ki az utcán. Ahol lakunk elég sok kisebbségi él és hát hogy őszinte legyek, para mászkálni erre a punk haverral este. Nem egyszer volt, hogy késsel szaladtak utánunk. De ennek ellenére haverom, me nagyon nem érdekel mit halgat, nem azért haver egy haver. Hogy őszinte legyek a discosok nagy részét én sem kedvelem, általában inkább csak magamban teszek megjegyzést, ha vmit cikinek találok. Sokan írták, hogy a punkok ''lezüllöttek''. Igazat megvallva én is elég soxor látok nem egy punkot, aki az utcán fetreng és hány, de ami fontos ''NEM KÖTEKEDETT'', ellenben a discosokkal. Nekem ez a tapasztalatom. Úgyérzem hogy a discosok nagy többségének feltűnési viszketegsége van, soxor gizdulniuk kell, föleg ha egy nő is van a társaságban. Szóval én szerintem elég pártatlan szemmel itéltem meg a dolgokat, mivel egyik stilushoz sem tartozom.

[Szerkesztve]

Winbond BH-5 rlz ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Diszkrimináció
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.