Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Diákmunka

Hozzászólások

(#101) VSZM válasza brumesz (#100) üzenetére


VSZM
tag

100 € az kevesebb mint 30 k. Szerintem külföldön a sokkal drágább árak miatt ebből semmit nem tudnál haza hozni, mert olyan drága ott a megélhetés.

SWBF2 4 EVER

(#102) Play!


Play!
tag

Nyári diákmunkát keresek Budapest közelében! 15 évesen. ha akad valami írjatok!

"És a dabasi városi bíróság büféjében igenis finom a fasírt!"

(#103) Face50


Face50
csendes tag

Üdv mindenkinek!
19 éves fiú vagyok!
Elektronikai technikus szakmám 2. évében járok és szeretnék a suli mellett valami munkát!
Inkább esti meló érdekelne Jász Nagykun Szolok megyében!
Kérem ha valaki tud valamit ajánlani az írjon!
Előre is köszönöm! :R

Acer Extensa 5630EZ, Logitech G5,

(#104) freaghill


freaghill
őstag

Kéne valami meló Pécs-Szekszárd vonalon. Ha tudtok valamit, azt megköszönném:D

[ Szerkesztve ]

(#105) Zolicvbn


Zolicvbn
újonc

Helló! Én Novemberben leszek 15 éves,de szeretnék nyári munkán részt venni.Szerintetek mit tudnék dolgozni? Komárom-Esztergom megyében élek s tudtok valami segítséget adni,tapasztalatokat???

(#106) flash-


flash-
veterán

egy ismereősöm(20 éves lány)van egy angol felsőfokúja.
ezzel hol tudna elhelyezkedni diákmunkaként?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#107) Kassadin válasza flash- (#106) üzenetére


Kassadin
addikt

Amiket szoktam látni: angol nyelvű telefonos munkák, belvárosi kávézóknál pincérkedés, fordítások. Meg lehet gondolkodni pl. ferihegyen is. Sok a külföldi látogató, van pár bolt is. Érdemes körbeházalni ezeket. Persze amit írtam, az mind pestre vonatkozik.

(#108) madboyhun


madboyhun
tag

Debreceni vagyok 17 éves srác. Gimnazista vagyok dícséretesen jeles fizikából + matekból és informatikából van felsőfokú érettségim is!
Bármilyen munkát elvállalok "kulimunkától" kezdve az irodai munkáig mint például valakinek a segédje vagy hasonló az az ami jön :R

MadBoy

(#109) Doma7


Doma7
újonc

Sziasztok (:

Abban szeretnék segítséget kérni hogy szerintetek hova lehet menni nyáron dolgozni egy 14 éves srácnak ?
Nem tudtok ötleteket ? :)
Mert a neten már sokat nézelődtem de nem lehet találni semmit :W

(#110) Doma7


Doma7
újonc

Sziasztok (:
Abban szeretnék segítséget kérni hogy szerintetek hova lehet menni nyáron dolgozni egy 14 éves srácnak ?
Nem tudtok ötleteket ?
Mert a neten már sokat nézelődtem de nem lehet találni semmit :W

(#111) ati012


ati012
senior tag

Regisztrálj minél több helyre (joker, melo, fürge -diák). Találnak helyetted valamit.

(#112) isi34


isi34
újonc

A diákmunka vállalás alsó legális korhatára 15. életév betöltése és ekkor csak nyáron szülői engedéllyel lehet munkát vállalni.
Én munkákat itt szoktam nézegetni, mert itt csak diákmunka van:
[link]
csomó meló van rajta, alkalmazástesztelés weblapfeltöltés stb.

(#113) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Sziasztok!

Nem túl régen akadtam BudapestBanknál illetve InterSportnál végezhető diákmunkára, viszont akár hogy is keresgélem őket ma, egyszerűen nem találom. Esetleg ha valaki megtudná mondani mely diákszövetkezetek hirdették, örömmel várom privátba.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#114) Handball94 válasza haromegesz14 (#113) üzenetére


Handball94
aktív tag

EuDiákok lesz szerintem az Intersport. [link]

(#115) haromegesz14 válasza Handball94 (#114) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Budapesti üzletük volt hirdetve, ez éppen Győr. De azért köszi!

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#117) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Májustól keresnék diákmunkát hétköznaponként 4 órára akár 6 is megoldható,Június,Július,Augusztusban pedig 6-8 heti 5 nap akár hétvégék is,tudtok valamit javasolni?

(#118) Bolas4G0D


Bolas4G0D
friss újonc

Helloka!
Én most abszolváltam az egyetememet nemrég (Kommunikáció BA) és az a kérdésem, hogy megéri-e passzív (2) félévet csinálnom, hogy diákmunkában foglalkoztassanak gyakornokként, vagy inkább jobb lenne csak simán befejeznem a diplomát, megszüntetni a jogviszonyt és úgy megpróbálni? Ti mit gondoltok? (Eddig kb. 1 év munkatapasztalatom van a szakmában, azon kívül vendéglátásban dolgoztam.)

(#119) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Sziasztok!

Valaki nem találkozott mostanában valami olyan diákmunkával, amit otthonról lehet végezni és nem kell profi programozónak meg ilyesminek lenni hozzá? Front-end illetve C és Python megy valamennyire, de egyáltalán nem vagyok egyikben sem nagyon profi. A Python érdekel leginkább, szóval ezt tanulgatom. Ezen kívül jelenleg most etikus hacker illetve mindenféle cyber security képzésekkel foglalkozok.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Diákmunka
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.