Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Devldr16 -ez mi? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Zoltán


Zoltán
őstag

Sziasztok!

Win98Se Hun-t használok és ez a progi minden bootoláskor betöltődik. Ha kilövöm akkor nincs semmi gáz, megy tovább rendesen a gép. Mi lehet ez? Nem az indítópult indítja el. Ne mtudom mihez tartiozik, mi indíthatja el, meg hogy minek. Van valakinek ötlete?

(#2) Zoltán válasza Zoltán (#1) üzenetére


Zoltán
őstag

Miért nem tudja senki? Hmm... Végülis mindegy miért nem, csak tudja már valaki. Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

(#3) Yaye válasza Zoltán (#2) üzenetére


Yaye
őstag

Hmmm. Erre szokták azt mondani -joggal- hogy használd a keresőt! :o A gugli kb ezer találatot ad. Egyébként Creative hangkártyák meghajtójának a része, és elég nehéz kiirtani, max le lehet törölni, de akkor állítólag mexűnik pár hangjellegű szolgáltatás, leginkább DOS-módban. Ha nincs vele külön problémád, ne fájjon a fejed miatta.

(#4) Zoltán válasza Yaye (#3) üzenetére


Zoltán
őstag

Köszi. De honnan gondolhattam volna, hogy google-t kell használnom ha creativ driver problémám van, vagy ilyesmi.

(#5) Yaye válasza Zoltán (#4) üzenetére


Yaye
őstag

Ne érts félre, nem letolni akartalak. :) Úgy értem hogy ha nekem pl nagyritkán föltűnik egy ismeretlen, gyanús task, akkor egyből beütöm a gugliba a fájl nevét kiterjesztéssel együtt és az esetek túlnyomó többségében 5 perc alatt ki is derül hogy miről van szó. Azt nem mondtad hogy driver problémád van, de ha van akkor is általában első javasolt lépés a gugli. Legalábbis nálam. Nem mintha a fórum nem arra lenne való hogy az emberek segítsenek 1másnak, de a guglin +találni a megoldást sokszor gyorsabb, és ha végül mégis a PH! fórumhoz fordulok, legalább elmondhatom hogy megpróbáltam. ''Segíts magadon, s a PH! fórum is megsegít'', hogy úgy mondjam. :D

üdv:
Yaye

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Devldr16 -ez mi? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.