Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cloud


Cloud
tag

Üdvözlet minden house rajongónak!

Gondoltam elkél egy topik a house-muzsikát kedvelőknek. Sajnos nem tudok ott lenni minden buliban és minden kiadvány sincs meg az említett stílusból:U, úgyhogy szívesen fogadom az élménybeszámolókat és a benyomásokat a zenékkel kapcsolatban.

Remélem vannak house formák itt a ph!-n... :K

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#2) Cloud


Cloud
tag

Szóval legutoljára a Merlinben voltam novemberben, Mr V játszott és piszok jó hangulat volt. Az emberek felszabadultak voltak és buliztak ezerrel, szinte teljesen megbolondultak, amikor elhangzott a nagy klasszikus the bomb c. szám a bucketheads-től, más néven ugye kenny 'dope' gonzales, fantasztikus volt. Victor barátunk tolta az igazi piszkos new york-i house 'csörömpölést'. Örök élmény!:K:K

A következő buli valszeg i love deep lesz 12-én, pont születésnapom lesz...;]

[ Szerkesztve ]

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#3) Cloud


Cloud
tag

Hát hát, ez elég furcsa. Vannak itt rockerek meg proggie arcok is de house-fanok nincsenek?!:F:(

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#4) Cloud


Cloud
tag

Ezt a topikot is lehet zárni, hozzáteszem nagyon nagy sajnálatomra. De hát amire nincs kereslet...

Szerintem átslisszanok a proggie topikba, csaknem néznek ki onnan.:U:Y

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#5) qdak válasza Cloud (#4) üzenetére


qdak
addikt

de vanén szoktam deepradio halgatni
bár a garage house az enm tom mien :B

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#6) Cloud válasza qdak (#5) üzenetére


Cloud
tag

A deep radio az nem rossz. A garage house nem túl pontos kifejezés, az inkább csak garage/uk garage (pl: artful dodgers). Közel áll a house-hoz, és közben beat, breaks és trip hop elemekből építkezik, de ez nem szentírás biztos van aki máshogy jellemezné. Ezt hallani kell...:U

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#7) qdak válasza Cloud (#6) üzenetére


qdak
addikt

estleg ha linkelsz 1 et :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#8) Cloud válasza qdak (#7) üzenetére


Cloud
tag

A discogs.com-os link itt van.

Az egyik leghíresebb számuk: artful dodger - women trouble.

És a másik: artful doger ft craig david - re-rewind.

Aztán utánanézni még egy-két dolognak ám...:U:DD

[ Szerkesztve ]

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#9) Cloud


Cloud
tag

Ja és ha jó klippeket akarsz nézni ill. lepirgálni, akkor ajánlom figyelmedbe ezt.

Amúgy teljesen hivatalos és legális, stage6 a divx csoport tagja.:K:K

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#10) qdak válasza Cloud (#9) üzenetére


qdak
addikt

ezt nagyon szeretem
Artful dodger Feat. Craig David - Summer Jam

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#11) qdak válasza Cloud (#9) üzenetére


qdak
addikt

igy is jó
köszi a linket

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#12) Cloud válasza qdak (#11) üzenetére


Cloud
tag

Megnéztem és ez már régebben is feltűnt nekem, hogy ugyanaz a két szám, de az egyiket az underdog project a másikat meg artful dodger készítette. Egyébként nem ez az első eset, amikor ilyesmi megtörténik.

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#13) qdak válasza Cloud (#12) üzenetére


qdak
addikt

jaja vmeik ellopta a másikét :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#14) Cloud válasza qdak (#13) üzenetére


Cloud
tag

Néha lopásról is beszélhetünk, de a legtöbb esetben a kiadókat akarják így megkerülni.

Mondjuk ebben az esetben biztos nem erről van szó, semmi köze egymáshoz a két formációnak (underdog project: toni cottura + amcsi arcok; artful dodger: angol formák).

Úgyhogy ez az egész örök talány marad a számomra.:))

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#15) qdak válasza Cloud (#14) üzenetére


qdak
addikt

számomra is

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#16) Cloud válasza qdak (#15) üzenetére


Cloud
tag

:D

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#17) qdak


qdak
addikt

VA - Deep House Vol 9 - 2007 - ESNIPS\VA - Deep House Vol 9 - 2007 (mixed by DJ Benfarhat Elyes).mp3

ez szted ehhez a stilushoz tartozik?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#18) Cloud válasza qdak (#17) üzenetére


Cloud
tag

A nevével ellentétben ez inkább electro/hard house. Az ilyen rendszeresen megjelenő válogatások sajnos sohasem képviseltek túl nagy színvonalat.

Ha minőségi deep/tech house-t akarsz hallgatni, akkor tudom ajánlani:

Előadók: terry lee brown jr, timewriter, the mulder, ananda project, lexicon, lincoln 6 echo, kenny dope, louie vega... ja és a magyarokról se feledkezzünk meg: budai & vic, forteba, from p60...

Kiadók: plastic city, driftwood, moon harbour, defected...

Egyébként biztos kihagytam 1 jópárat.

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#19) Cloud


Cloud
tag

timewriter - paintbox album, nem is fűznék hozzá semmit, ezt hallgatni kell.

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#20) qdak válasza Cloud (#18) üzenetére


qdak
addikt

na ehhez mit szolsz: Budai And Vic - Ma Macoosa (Original Mix)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#21) Cloud válasza qdak (#20) üzenetére


Cloud
tag

Na ez már adja. Nem sokan tudják, de house-ban nagyon jók a magyarok. A legutóbbi plastic city kiadványra is csakúgy lazán rápattintottak 3 magyar előadót.:U

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#22) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nem tudtok ehhez hasonló zenét:

P. Diddy feat. Ericc Morillo - Dance I Sad (Bárány Ati remix)

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#23) Makaveli válasza Makaveli (#22) üzenetére


Makaveli
senior tag

Senki??? :(

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#24) Makaveli


Makaveli
senior tag

Valaki nem tud valami ilyesmi house zenét?

David Guetta - House Music
David Guetta - Delirious

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#25) amanoba


amanoba
őstag

na most, hogy megtaláltam ezt a topicot, megpróbálom kicsit feléleszteni... :))

elöször is pár hasznos link:
freee magazin online ennek is a fóruma, szinte mindenféle stílusan lehet zenéket keresni-találni-beszélni róla stb, ajánlom mindenkinek.
newmixes jópár rádiós mix letölthető innen is, nem csak house, hanem szinte minden ami elektronikus
deephouse.hu igényes deep oldal, és ami a legfontosabb, h magyar..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#26) amanoba


amanoba
őstag

nem adom fel...jöjjön pár netes rádió, hátha... :))

justmusic.fm magyar online rádió (ha vki nem ismerné)
radiofg itt 6 csatorna közül is lehet választani.

na hajrá! :DD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#27) <NewL> válasza amanoba (#26) üzenetére


<NewL>
addikt

Up
Budai & Vic-I Love Deep

Aki fel szeretné éleszteni a topicot,csak püzzön.:)

There's an app for that

(#28) <NewL>


<NewL>
addikt

up?
Guy Gerber & Shlomi Aber - Sea Of Sand
:C

There's an app for that

(#29) zs.tom


zs.tom
tag

Wááá :) Én is nagy house fan vok!!! Deep és a tech a best, de egyébként sima house-t szoktam tolni(keverni), mert ezt a 2 "alfaját" nem annyira ismeri az emberek többsége.
Aktuális kedvenc:[link]

(#30) body007


body007
addikt

Mivel én is szeretem a jófajta house-t, ezért kaptok egy keményet tőlem :D
Remélem a stílus kedvelői viszonozzák a dolgot...

szerk.: zs.tom: ott van a cucc :C

[ Szerkesztve ]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#31) zs.tom


zs.tom
tag

Hello! :)
Zsír a muzsika! Köszönöm a dicséretet :D
és egy kis bad seed:Erphun ft. Cari Golden - Bad Seed (D-Nox & Beckers Remix)

(#32) body007 válasza zs.tom (#31) üzenetére


body007
addikt

Nagyon ott van :C

van youtube csatornád?

[ Szerkesztve ]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#33) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Topic élesztő zene! ;) Nick Warren - Buenos Aires

(#34) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.