Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Don Vittorio válasza ngabor2 (#49) üzenetére


Don Vittorio
őstag

L.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#52) engusz válasza gps76 (#48) üzenetére


engusz
veterán

Jó, jelentkezz bátran privátban! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#53) RexpecT


RexpecT
addikt

Ment Pü.

(#54) vtechun


vtechun
veterán

PÜ-t én is küldtem

(#55) Hequila


Hequila
őstag

És meddig fog tartani?
Illetve Karcag (Debrecentől 60 km) még belefér a regionális határokba?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#56) Don Vittorio válasza Hequila (#55) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Belefér Karcag, tökéletes.
Egy csoport van 4-től, egy csoport 6-tól. Maga a beszélgetés 90-100 perc, de hamar elmegy. Még azt szokták kérdezni, hogy ilyen hamar vége?

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#57) Hequila válasza Don Vittorio (#56) üzenetére


Hequila
őstag

Tényleg ott volt az időtartam az 1. hsz.-ben :B
Nálad is lehet privátban jelentkezni?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#58) Don Vittorio válasza Hequila (#57) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Engusznak írj, ő fogja össze a toborzást. Ne legyen keveredés.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#59) engusz válasza Don Vittorio (#58) üzenetére


engusz
veterán

Összefogtam, már vagyunk egy páran. Úgy 3-4 hely még szabad.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#60) kavicssli


kavicssli
addikt

Én már leszek..várom a mélt :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#61) engusz válasza kavicssli (#60) üzenetére


engusz
veterán

Percek kérdése és küldöm ki mindenkinek. Csak volt pár időpont egyeztetés. A 16h-s csoport kicsit soványabb, mint a 18h-s, de ha mindenki eljön, akkor nem lesz gond.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#62) Vangelis


Vangelis
nagyúr

hoho.. mi van itt.. lehet én is benevezek.... csak visszaolvasok miről van szó.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#63) engusz válasza Vangelis (#62) üzenetére


engusz
veterán

Nevezz be nyugodtan, de már csak a 16h-s csoportban van hely.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#64) engusz


engusz
veterán

Tegye fel a kezét, aki adatokkal együtt jelentkezett, de még nem kapott mélt! (Elméletileg mindenkinek kifutott, de lehet spam könyvtárba került vagy - szélsőséges esetben - elkallódott valahol az éterben.)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#65) bobace


bobace
őstag

Hány hely van még ma 16h-ra? :U

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#66) engusz válasza bobace (#65) üzenetére


engusz
veterán

Úgy kettő-három.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#67) Vangelis válasza engusz (#63) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ird le gyorsan hogy mi is ez

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#68) engusz válasza Vangelis (#67) üzenetére


engusz
veterán

Internetes, chates beszélgetés egy bizonoys tudományos témáról. Nagyjából 90-100 percig tart. Érdekes a téma.

3000 Ft-os Tesco ajándékutalvány jár érte.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#69) bobace válasza engusz (#66) üzenetére


bobace
őstag

:R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#70) engusz válasza bobace (#69) üzenetére


engusz
veterán

Már ki is ment az invitáló levél. Géppuskakezű engusz.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#71) RexpecT válasza engusz (#70) üzenetére


RexpecT
addikt

Meg is kaptam(2× is) és mükszik is :R .

(#72) engusz válasza RexpecT (#71) üzenetére


engusz
veterán

Nagyon örülök. :)

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#73) kavicssli válasza engusz (#64) üzenetére


kavicssli
addikt

Nekem minden oksa...telepitettem mindent... :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#74) engusz


engusz
veterán

Elindult a négy órás csoport. A szoba automatikusan zárásra került. Jó sokan lettetek!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#75) bobace válasza engusz (#74) üzenetére


bobace
őstag

Köszi, nekem bejött, és reménykedem :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#76) engusz válasza bobace (#75) üzenetére


engusz
veterán

Nekem már a sokadik, de én is mindig élvezem. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#77) Sianis válasza engusz (#74) üzenetére


Sianis
addikt

Zsír volt! Ha lesz még ilyesmi, ne tartsátok vissza! :)

Sianis

(#78) engusz válasza Sianis (#77) üzenetére


engusz
veterán

Örülök, ha neked is tetszett! És örülök a jó visszajelzéseknek!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#79) B-L-A-C-K válasza engusz (#78) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen jó volt,érdekes téma volt.. :R

(#80) engusz válasza B-L-A-C-K (#79) üzenetére


engusz
veterán

De psszt! Ne beszéljetek a témáról, mert a hat órás csoport nem tudhat róla! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#81) ngabor2


ngabor2
nagyúr

csak a nevek miatt: ki ki volt? sianis az első fél percben lebukott. engem asszem nehéz lett volna eltéveszteni. a többiek? (lakisoftot megismertem, de a többiekre legfeljebb tippelni tudtam volna, vagy azt se.)

(#82) kavicssli


kavicssli
addikt

mirül...? :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#83) Sianis válasza ngabor2 (#81) üzenetére


Sianis
addikt

Úgy teszel, mintha nem tudnád a nevemet. :)

Sianis

(#84) B-L-A-C-K válasza ngabor2 (#81) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én F.Gábor voltam jelentem. :)

(#85) ngabor2 válasza Sianis (#83) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a tiedet tudom. a lakisoftét is. de a többiek?

no mindegy.

(#86) szandisas


szandisas
senior tag

a következőre én is benevezek... sajna nővérem könyvet fordított gép előtt :(

aláírás

(#87) engusz válasza szandisas (#86) üzenetére


engusz
veterán

Lesz még, majd figyeljétek a topikokat. Szerintem hamarosan.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#88) bobace válasza ngabor2 (#85) üzenetére


bobace
őstag

kétszer, mod plz

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#89) bobace válasza ngabor2 (#85) üzenetére


bobace
őstag

én meg V.R. voltam, a régi pofámat használtam pedig :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#90) Louies


Louies
tag

na emberkék én is beneveznék egy ilyenre.:-)

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#91) engusz válasza Louies (#90) üzenetére


engusz
veterán

Erről most lekéstél, de legközelebb is lesz hasonló. Arra tudsz majd jelentkezni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#92) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó volt most végeztem...

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#93) engusz válasza kavicssli (#92) üzenetére


engusz
veterán

Te voltál a legtöbbet hozzászóló. Majdnem csúcstartó. :-)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#94) RexpecT válasza engusz (#91) üzenetére


RexpecT
addikt

Akkor majd arra is jelentkezek :) !

(#95) t1 válasza engusz (#93) üzenetére


t1
addikt

veszprém megye nem csatlakozhat? :D

(#96) engusz válasza t1 (#95) üzenetére


engusz
veterán

Talán majd legközelebb. Ennek most vége. :) Amúgy rendszerint vannak ilyen kutatások.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#97) t1 válasza engusz (#96) üzenetére


t1
addikt

oksa :)

(#98) kavicssli válasza engusz (#93) üzenetére


kavicssli
addikt

???? most komolyan?
Azt tudom hogy én emlitettem meg ezt a neutronos izét..erre a modi izél itt hogy ö nem is hallott róla..meg ilyenek.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#99) engusz válasza kavicssli (#98) üzenetére


engusz
veterán

Tényleg komolyan. Szép teljesítmény!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#100) engusz válasza kavicssli (#98) üzenetére


engusz
veterán

Na igen. A titok az titok. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.