Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) engusz


engusz
veterán

Debreceni, miskolci, nyíregyházi és e nagyvárosok körüli kistelepüléseken élő, 35 év alattiakat (fiúkat-lányokat vegyesen) várunk online fókuszcsoportos beszélgetésbe. A beszélgetés időtartama 90-100 perc. Nagyjából 20 fő, tehát két beszélgetésnyi fórumtárs jelentkezését várjuk.

A pontos érkezés kritérium, és közben minden más chates programot le kell lőni, és letöltések se menjenek, egyszóval teljes figyelmet igényel a beszélgetés.

A tervezett időpontok: 2008. január 12. és 13. 18.00 órás kezdéssel. (Választható.)

A beszélgetésért ajándék jár, amit kb. január végén postázunk.

Köszönöm,
engusz

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#2) engusz válasza engusz (#1) üzenetére


engusz
veterán

Délutáni UP.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#3) nike_ válasza engusz (#2) üzenetére


nike_
addikt

Hali

Mi lenne az ajándék?:DDD

(#4) engusz válasza nike_ (#3) üzenetére


engusz
veterán

Vásárlási utalvány szokott lenni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) Kephamos válasza engusz (#1) üzenetére


Kephamos
addikt

Nyíregyházi vagyok és Miskolcon tanulok. gondolom feletéb ideális vagyok. Még nem tudom, hogy melyik időpont lesz jó nekem. de valszeg a 13-ai lesz a nyerő.
---
mod.: asszem egyszer majdnem részt vettem egy ilyen muriba, csak annyi volt a bökkenő, hogy a progi, amit használni kellett nem futott linux alatt.

[ Szerkesztve ]

(#6) engusz válasza Kephamos (#5) üzenetére


engusz
veterán

Nagyon örülnénk, ha jelentkeznél! :-)

Java-s a cucc, simán mennie kell.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) lorcsi válasza engusz (#6) üzenetére


lorcsi
veterán

13-án jó lesz

(#8) engusz válasza lorcsi (#7) üzenetére


engusz
veterán

Aki jelentkezik, attól szeretném elkérni a becses nevét, címét (irányítószám, város, utca, házszám) és telefonszámát. Küldjétek privátban, az úgy diszkrét.

Azt is írjátok bele, pls, hogy melyik időpontra jelentkeznétek!

Köszi.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#9) lorcsi válasza engusz (#8) üzenetére


lorcsi
veterán

ment ;)

(#10) engusz válasza lorcsi (#9) üzenetére


engusz
veterán

Köszi, tárollak, később pedig mélt küldök. :)

MOD: küldenék, ha tudnám a mél címed. :) Azt is szeretném megkapni, mert kötelező adat, hogy tudjunk invitálást küldeni.

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) lorcsi válasza engusz (#10) üzenetére


lorcsi
veterán

adataimnál ;)

(#12) Kephamos válasza engusz (#8) üzenetére


Kephamos
addikt

Pm. ment, 13-ára jelentkezem.

(#13) belluska válasza engusz (#10) üzenetére


belluska
tag

Gratula az új topiknak !

(#14) Csabi8507


Csabi8507
tag

Hát ezt nem értem :Y :Y :Y
Abba most mi jó hogy beszélgetünk online??

(#15) Peet210


Peet210
őstag

Miről fog folyni a beszélgetés?

Today's record, is tomorrow's motivation

(#16) engusz


engusz
veterán

Köszönöm a privátokat, rögzítelek benneteket, majd küldök mélt. (Kb. péntek magasságában.)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#17) engusz válasza Csabi8507 (#14) üzenetére


engusz
veterán

Irányított téma a beszélgetés, nem pedig kötetlen. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#18) engusz válasza Peet210 (#15) üzenetére


engusz
veterán

Erről nem biztos, hogy nyilatkozhatok, de megkérdezem. Még írok.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#19) engusz


engusz
veterán

Új nap, új lehetőségek. :-)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#20) engusz


engusz
veterán

Kérlek, küldjetek e-mail címeket is, különben az adatlapotokon lévőt írom be.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#22) engusz


engusz
veterán

A téma tudományos jellegű lesz.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#23) engusz


engusz
veterán

Segítsetek pls! Holnapra kellene nekünk még néhány ember, akik segítenek az online-beszélgetős-csevegős kutatásban. Van két időpontunk. Délután négy, illetve hat óra. A segítségért ajándék jár, mely 3000 Ft értékű Tesco vásárlási utalvány. 35 évnél fiatalabbakat keresünk!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#24) kavicssli válasza engusz (#23) üzenetére


kavicssli
addikt

MENT PÜ

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#25) lakisoft válasza engusz (#23) üzenetére


lakisoft
veterán

mit kell csinálni pontosan?

(#26) szandisas válasza lakisoft (#25) üzenetére


szandisas
senior tag

erre énis kíváncsi vagyok... chat lesz- vagy kell webcam? :F

aláírás

(#27) Overlocker válasza lakisoft (#25) üzenetére


Overlocker
veterán

vetkőzni :DDD :D ,off vége

UP

(#28) szandisas válasza Overlocker (#27) üzenetére


szandisas
senior tag

akkor mennék :DDD

aláírás

(#29) Overlocker válasza szandisas (#28) üzenetére


Overlocker
veterán

LOL :DD

(#30) engusz válasza lakisoft (#25) üzenetére


engusz
veterán

Moderátor segítségével beszélgetni (csevegni, chatelni) egy adott témáról.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#31) engusz válasza engusz (#30) üzenetére


engusz
veterán

A téma tudományos lesz, szerintem baromi érdekes. Nem kell hozzá semmi különlegesség, csak Java, mert annak a segítségével fut a chat-szerű program. Egyszerűen egy megadott témában, moderátor segítségével elbeszélgettek.

És az ajándék mindenkinek jár. Szükségem van pár adatokra (téma elején pontosan leírva), hogy részt vehessetek, és majd az ajándékokat kiküldhessük.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#32) lakisoft válasza engusz (#31) üzenetére


lakisoft
veterán

na engem érdekel a dolog ... hova minek kinél és hogyan kell jelentkezni?

(#33) B-L-A-C-K válasza lakisoft (#32) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ugyan ez a kérdés engem is érdekel... :U

(#34) lorcsi válasza lakisoft (#32) üzenetére


lorcsi
veterán

pm-ben engusznál :U

(#35) lakisoft válasza B-L-A-C-K (#33) üzenetére


lakisoft
veterán

okés ...

(#36) lakisoft válasza lorcsi (#34) üzenetére


lakisoft
veterán

sikerült írnom neki csak má lehet alszik :D :R

(#37) Don Vittorio válasza lakisoft (#36) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Valszeg, de reggeltől hívjuk a jelentkezőket mobilon. Add meg neki privátban, kérlek!

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#38) engusz válasza lakisoft (#36) üzenetére


engusz
veterán

Még fent, csak volt egy kis OFF. Gőzerővel dolgozom fel az adataitokat, és ahogy Vittorio mondta, holnap telefonálunk. Kell időpontot választani. Vagy egy délután négy és egy hat órás is. Kinek melyik tetszik. (Vagy nekünk, mert kb. két ugyanakkora csoport kell. :D)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#39) Laraxior válasza engusz (#38) üzenetére


Laraxior
titán

Láttam van ilyen beszélgetés nem csak helyhez kötve is :) (debrecen-miskolc-nyír...) :) valami nagyszabású dolog? :U

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40) engusz válasza Laraxior (#39) üzenetére


engusz
veterán

Tudományos témakörben lesz a "beszélgetés", de többet nem árulhatok el. Talán még annyit, hogy igen, nagyszabású.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#41) Laraxior válasza engusz (#40) üzenetére


Laraxior
titán

Ha időm engedné,szívesen el csevegnék,de ez a nyamvadt meló.. :( Tudományoshoz meg amúgy sincsen elég sütnivaló :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#42) engusz válasza Laraxior (#41) üzenetére


engusz
veterán

Nem olyan értelemben tudományos. Nem kell majd képletekkel dobálózni. :-) Eddig sokaknak ment, nagyon jó beszélgetések voltak.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#43) Laraxior válasza engusz (#42) üzenetére


Laraxior
titán

Esti lazulás lesz?Akkor talán lesz egy kis időm,ha még beleférek a keretbe :U
Ha csak pötyögni kell... :)) Kívülállóként nem lehet megtekinteni a beszélgetést?:)
Egyébként 1:1 vagy egy csoport fog beszélgetni egymással? :R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#44) engusz válasza Laraxior (#43) üzenetére


engusz
veterán

Ha megfelelsz a feltételeknek, akkor szeretettel várunk! Sajnos nem lehet "csak úgy nézni" a beszélgetést, mert ahogy az adatokat, úgy az elhangzottakat sem szabad (és nem is tesszük) felhasználni semmi olyanra, ami jogokat sértene.

8-10 ember beszélget a moderátorral és egymással. Az egész irányított, tehát nem csúszhat OFF-ba. Érdekes szokott lenni, nohh.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#45) Laraxior válasza engusz (#44) üzenetére


Laraxior
titán

Alszom egyet rá,aztán meglátom hogyan kelek :U DE úgyis itthon vagyok szerintem..azért fúr a kíváncsiság ;] Most meg az álmosság :K :R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#46) engusz válasza Laraxior (#45) üzenetére


engusz
veterán

Engem is. Megyek aludni. Reggel újult erővel...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#47) F.B.I. válasza engusz (#46) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ment PÜ.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#48) gps76 válasza engusz (#46) üzenetére


gps76
őstag

engem is érdekelhet.majdnem ütöm a határt 33 éves vagyok.

(#49) ngabor2 válasza engusz (#44) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ahogy az adatokat, úgy az elhangzottakat sem szabad (és nem is tesszük) felhasználni semmi olyanra, ami jogokat sértene. Az egész irányított, tehát nem csúszhat OFF-ba.

1 kérdés ugrott be ezzel kapcsolatban, ami viszont már off (bocs érte): tegyük fel, hogy beszélgetés során kiderül, hogy az egyik beszélgetőtárs érdeklődési köre nagyon hasonló egy másikéhoz, de egymást biztosan nem ismerik. ekkor rajtatok keresztül a beszélgetés után (egymás beleegyezésével) elkérhetik egymás elérhetőségét?

(#50) nike_ válasza ngabor2 (#49) üzenetére


nike_
addikt

Udvarolnál mi?:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.