Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47601) Luigi26 válasza elfelejtette (#47593) üzenetére


Luigi26
csendes tag

Én is keresek micro sd-t, de lehet kisebb is és átalakító sem kell. :)

(#47602) Fireman67


Fireman67
tag

Ezt a debreceni fúrumtársat tudnám Nektek ajánlani Sd kártya ügyben.

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#47603) Incognito


Incognito
senior tag

Eladó

Samsung 3,5" 250Gb SATA HDD (sentinel 100%) 5000 ft.
Külső USD 2.0 2,5" keret 1500 ft.

Érd.: privátban

(#47604) Borosz válasza beencee (#47589) üzenetére


Borosz
senior tag

UX-1
Szerintem csak kettőbe lehet szedni, lásd a képen.

(#47605) Laraxior válasza z0d1AK (#47592) üzenetére


Laraxior
titán

kár hogy ennyiért kettőt adnak....

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47606) Luigi26 válasza Fireman67 (#47602) üzenetére


Luigi26
csendes tag

Köszi, elég kellemes árai vannak. :C

(#47607) Fireman67 válasza Luigi26 (#47606) üzenetére


Fireman67
tag

:D
A megbeszélt időben, a megbeszélt helyen volt.
És még magától engedett 1 százast / Db.
Vettem is egy 8, meg egy 4 Gb -ost, tőlle.

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#47608) z0d1AK válasza Laraxior (#47605) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mutass kérlek egy helyet Magyarországon!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#47609) ProdyG válasza yolan (#47599) üzenetére


ProdyG
senior tag

jaja, lehet oda dugtam én is, próbáltam mindkettőt, de különbséget nem hallottam köztük :)

(#47610) Isee


Isee
senior tag

Keresek BMW-s házat :)

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#47611) bobace válasza Isee (#47610) üzenetére


bobace
őstag

Van egy eladó lakásunk, teszek az ajtóra BMW jelet, és viheted :DDD
Na de komolyra, mihez?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#47612) trl_master válasza bobace (#47611) üzenetére


trl_master
tag

eladó:
60GB 2,5"-os notebook hdd! 100/100-as sentinel szerint, fujitsu márkájú!
3,5k-ért vihető!

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#47613) trl_master válasza trl_master (#47612) üzenetére


trl_master
tag

nem irtam a lényeget...SATA-s!

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#47614) Isee válasza bobace (#47611) üzenetére


Isee
senior tag

Attól még nem lesz bmw :DDD

Számítógépházat keresek, ilyet: [link]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#47615) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Valaki tud valami okosat mondani nekem arra, hogy ha űjratelepítettem a windowst, úgy hogy a rendszerpartíció formázását állítottam be, akkor mi a nyüves francnak ajánlja fel nekem bootoláskor a választási lehetőséget, hogy:

1.windows XP magyar
2.windows XP magyar

Már szétvet az ideg :DDD

(#47616) fenergie84 válasza Chesterfield (#47615) üzenetére


fenergie84
addikt

Szerintem azért, mert maradt a másik partíción valamilyen rendszer file...velem már fordult elő ilyen, Tesóm meg mindig ezzel találkozik, már legalább a 3 rendszer telepítése után is... :U

(#47617) diablo1984 válasza Chesterfield (#47615) üzenetére


diablo1984
veterán

jaja, ahogy a kollega írja, hogy maradt valami system rész valamelyik partíción! bele kell a vinyóba lépni és takarítani, esetleg ha lehet, formázni.....
vista után xp sem szeret tisztán felmenni, valahogy úgy gondolja, hogy vista is van valamerre....

(#47618) GIJoe válasza Chesterfield (#47615) üzenetére


GIJoe
addikt

Ki kell takarítani a HDD boot partícióját is...
Legjobb eszköz: Hiren boot CD számos erre való progival...

(#47619) potkem


potkem
aktív tag

Eladó saját dolgaim.
2db reflex hangfal
(25cm-es új hangszórókkal, hangváltóval,szövetezve, stb)
RMS 100w 8 OHM.

Ár 12000ft

Technics SU-V620M2 erősítő.
* Kiváló minőségű új MASTER szériájú elektrolit kondenzátorok ("TA-KEH")
* 2 x 100 W, nagy kimenőteljesítmény
* Technics távvezérlő rendszer
* 6-állású bemenetválasztó kapcsoló (CD, Tape 1, Tape 2/DCC, Tuner, Phono, AUX)
* Kis zajú phono EQ áramkör
* A+B, A/B hangsugárzó választás
* Mély és magas hangszínszabályozó
* Nagyméretű rezgéscsillapító lábak
* Balansz-szabályozó
* Fejhallgató csatlakozó
Nagyon szép gyári állapotú, első tulajdonostól eladó. Keveset használt, szinte karc mentes( az oldalán van minimális karc) a többi része karc mentes. Annó 65000ft volt. Távirányítója mindig fóliáns volt . Az erősítő soha nem volt fél hangerő felett. Egyébként 4 hangfalas. Igényesnek eladó. Ennyi a végső ára!

Ár.:20 000ft




Akár azonnal átvehető Debrecen környékén.

(#47620) Sanyabá válasza elfelejtette (#47600) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Jó,de nekem nincs semmiféle deck-em. Sima kazettás magnó,meg walkman-om van :B

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#47621) mrbig25


mrbig25
őstag

Keresek:
- ArcticCooling Accelero S1 (vagy S1 rev2) VGA hűtőt.
Azonnal készpénzzel fizetek.

Ajánlatok jöhetnek priviben!

...

(#47622) diablo1984 válasza mrbig25 (#47621) üzenetére


diablo1984
veterán

eddig a gfx csillát kerested, nem? :F

(#47623) yolan válasza diablo1984 (#47622) üzenetére


yolan
őstag

én keresem a 3 közül akármelyiket jóáron :))

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#47624) Isee válasza Chesterfield (#47615) üzenetére


Isee
senior tag

A boot.ini file-ban van kavarás :K

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#47625) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Budapest Ferihegy B/2 terminál,mondjatok valami jó útvonalat. A vele szemben lévő parkolóba kellene mennem,de nem tudom konkrétan a címet és ez által a :F GPS-be sem tudom hogy mit üssek be.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#47626) toma8511


toma8511
újonc

Eladó mini bluetooth adapter 600Ft.

3.2 colos telefonra való kijelzővédő fólia 500Ft.

Egyéb csatlakozók, kábelek, telefonos motyók is olcsón, mondd mi kell, és mondok rá árat!

Érd: privátban.

[ Módosította: #65675776 ]

(#47627) werszomjas válasza Sanyabá (#47625) üzenetére


werszomjas
őstag

a GPS-ek okosak, csak írd be hogy Ferihegy és már löki is ki hogy melyik terminál, kiválasztod, és MENJ

raadasul ha ott vagy, akkor szitén ki vannak táblázva hogy hol melyik terminálhoz kell lehajtani, nem lehet elvéteni, mivel egy úton vannak

az érkezésre viszont figyelj, arany áron mérik a parkolást, nem lehet csak úgy megállni várakozni :D

a gyors parkolo 5perces :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#47628) Fireman67


Fireman67
tag

Engedjetek meg, egy megfontolandó jó tanácsot, Tisztelt Hajdú - bihari Fórumtársak!
A Ph - ra feltett hirdetéseiteket, igyekezzetek irány árral és legalább "Debrecen településnévvel ellátni.
Miért is? Nagyon egyszerű! Egy keresésnél, szinte mindig árat, vagy település nevet figyelünk. Vagy mindkettőt.
A nem azonosítható hirdetésekbe, általában bele sem nézünk. Így töredékére csökken az üzleti esélyünk. Pedig helyben, egymásközt, szemtől - szemben sokkal jobb, könnyebb üzletelni. A szemünk előtt, a szomszédban vannak a klassz üzletek és átsiklunk fölöttük.
Még az is lehet, hogy a szomszédos megyék, vagy a többi 18 megyei Kollégák is átveszik idővel, ha nekünk bejön. :)
Tényleg gondoljátok át!

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#47629) werszomjas válasza Fireman67 (#47628) üzenetére


werszomjas
őstag

De ha valaki pestről akar venni valamit, és szűkíti a keresést, akkor az én Debreceni hirdetésem nem fogja látni.

Pedig tudom neki postán is küldeni, sőt néha járok pesten és személyesen is el tudom vinni.

Szóval ez hülyeség.

Annyit lehet, kellene tenni, hogy a hirdetés szövegébe beírni hogy hol vehető át személyesen.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#47630) trl_master válasza Fireman67 (#47628) üzenetére


trl_master
tag

teljes mértékben támogatom...
régebben én is bejelöltem minden várost, de rájöttem h felesleges és ráadásul a keresésnél még zavaró is mikor pl debbet jelölöd be és kidobja a mucsaröcsögei fórumtárs hírdetését is, aki minden várost bejelölt...

esetleg az apróhoz is ki lehetne írni h csak azt a helyet jelöld be, ahol át is tudod adni a cuccodat!

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#47631) mrbig25 válasza diablo1984 (#47622) üzenetére


mrbig25
őstag

Igen, eddig azt kerestem, de megszűnt a forgalmazása tudomásom szerint. (megvenném újonnan is, ha valahol kapható lenne)
Ezért keresek most AC S1-et, csak gondoltam előbb rákérdek, hátha van valakinek, mert nem feltétlen érné meg Bp-ről rendelni. (helyben meg sajnos egyik boltban sincs készleten :( )

...

(#47632) csoda120


csoda120
tag

UTP kábel 40ft/m

115m 4000ft!!!

Facebook: szerelem a négyzeten

(#47633) fenergie84 válasza Fireman67 (#47628) üzenetére


fenergie84
addikt

Én egyet értek veled, de aki gyakorlott hirdető az ezzel tisztában is van, legfeljebb nem alkalmazza...
Nekem minidig az első célközösségem a debreceni topik lakói és csak ezután hirdetem meg az alkatrészt. Ott is feltüntetem, hogy debreceniek előnyben, no nem diszkriminálni akarom a többi település lakóit, de így kényelmesebb.
Amit viszont rühellek, de nagyon, ha az összes várost bejelölik, ahova a postás jár...én meg ha szűkítek Debrecenre, akkor kidob olyan hirdetést ahonnan csak postával jöhet a cucc... :W

(#47634) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Sony Ericsson P990i

Gilera Runner 50 SP

Mountain Bike

werszomjas: Ha én Debreceni hirdetést keresek akkor azt adja ki és ne Pestit, mert ez nagyon zavaró tud lenni. Ha az egész országban akarok keresni akkor úgy fogok keresni. De ha Debrecenit akkor Debrecenbe keresek. Szerintem ez így lenne normális.

[ Szerkesztve ]

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#47635) Borosz


Borosz
senior tag

...és Samsung GT-S5230-at senki nem akar venni tőlem?

(#47636) diablo1984 válasza mrbig25 (#47631) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem csillám van, az is jó! :K

(#47637) Fireman67


Fireman67
tag

Úgy látom, hogy többen osztjátok a véleményem.
Valóban a minden megyeszékhely bejelölő a legrosszabb.
Van megoldás egyébként az "ellenvéleményre is.:
Ha az adatlapodon legalább Debrecen van, akkor rád találok, ha a terméked érdekel.
kívűlre, meg akár ürest is tehetsz.
Így, csak a termékedre keresnek rá, széles ez országban.

Ui: Egyébként direkt kipróbáltam a minden várost néhány napra. Sokkal, 0 -val egyenlő volt addig az érdeklődő, aztán újra beindult. Félnek a népek, a nagyon anoním árusoktól!

[ Szerkesztve ]

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#47638) mrbig25 válasza diablo1984 (#47636) üzenetére


mrbig25
őstag

Tudom, hogy jó és szívem szerint olyat vennék, de nem találok se újonnan, se használtan.
Te nem akarod eladni :U ?

...

(#47639) yolan


yolan
őstag

Holnap azaz 26-án dél körül megyek Pestre, a Nyugatiba. Nagy málhával, de apró dolgot esetleg feltudok vinni!

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#47640) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Na, kiderült hogy mégsem windows, hanem user error van, én balf@.. a raktárnak használt partícióra telepítettem először a wint, és természetesen formáztam a telepítővel a partíciót. Van esély rá valahogy visszanyerni az adatok legalább egy részét?

(#47641) diablo1984 válasza mrbig25 (#47638) üzenetére


diablo1984
veterán

nem, jóez! :K

(#47642) doktor úr válasza Chesterfield (#47640) üzenetére


doktor úr
tag

GetDataBack. Rajta van a Hiren"s Boot CD-n is.

(#47643) potkem


potkem
aktív tag

Eladó Onkyo A-9155 erősítőm.
Nagyon szép karc mentes állapotban.
A mostani bolti ára 60 000ft.

Ár.: 25000ft

[ Szerkesztve ]

(#47644) elfelejtette válasza Fireman67 (#47602) üzenetére


elfelejtette
veterán

Köszi a tippet! :R
Kevesebb, mint 3 óra alatt nyélbe is lett ütve a biznisz. :C
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#47645) sNORh


sNORh
addikt

WD Mybook World 500GB NAS 13k!! Hálózati vinyó, távoli eléréssel is.

Steelseries 5Hv2 CS:S gamer füles 10k bolti ára 18k, még garis

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#47646) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Eladó cuccaim:

Bővítőkártyák
Socket 370-es procik
SD RAM-ok
Philips FC 583 kétkazettás deck
használt telefonok
Sony Ericsson W710i

Akit érdekel valami, privátban jelezze...

═════════════════════════════════════════

(#47647) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Eladó/cserélhető lehet:

- Samsung ddr2@800 2x1gb ram (keveset használt, egyben..)

LG Arena

Gyári független, full fémházas, hibátlan működésű telefonom (sok kieggel, korrekt állapotban 4napos akksival, bőrtok, AV kábel tvhez, atóstöltő, fólia végig a kijelzőn..android cserére ráfizetéssel is érdekel HTC, Samu,SE jöhet!)

SMC WBR14-G2 router, adapterével, 1 hálózati vezetékkel, firmware frissítve:
Runtime Code Version V1.14

Mio c250 gps + full EU (usa térkép DVD-n..) térképpekkel (2009-11-25 update), autós tartóval, töltővel, 2giga miniSD kártyával adapteres. 4óra akksiidővel "Aki egy egyszerű, de megbízható navi eszközre vágyik elérhető áron, az keresse bátran a C250-et, nem fog csalódni. Ajánlott." Idézet ph! [teszt]-ből..

PS3 játék csere/bere

- Van egy tucat mindenféle AV kábelem.. SVIDEO, DVI-DVI, VGA-VGA 3RCA, adapterek stb. Kérésre részletezem őket, több méretben is. Valamint táp kábelek és bontatlan darabok is.
- USB-s joy-om melyet rezgősre cserélnék vagy eladó..
- Müa. 10l-es benzinkanna (teljesen új, vizet is lehet bele tenni, zárható, "rugós" nyakkal)
- Az adatlapomon leírt teljes holmilistám, a PC-m mindenestől, bónusz szürke ház és usb billentyűzet, megfelelő ajánlat ellenében (szépen elfut rajta minden mai játék HD-ben(kivéve persze VérPisitke optimalizálatlan, fullos gémeit), split/second pl egész korrekt lett.. :DDD látom vér lusták vagytok.. nos akkor kicopyzom)

■■ GIGABYTE EP31-DS3L ■ E0 8500 Wolfdale 2x4GHz ■ Apacer 2x2048Mb DDR2 ■ Sapphire 4870 GDDR5 512Mb ■ ASUS VW222U ■ Corsair CX400 ■ 1.5tB+2Tb+?TB WD ■ Optiarc SATA DVD ■ Se7en UltimatEdition ■ Amilo MINI 3520 ■ XPro EternityEdition ■ A4tech X-755 ■ Steelseries 5HV2 ■ Steelseries SX surfaces ■ Lg Arena v10p ■ Opel ASTRA h ■ Mio C250 ■■

A monitor és egér kivételével minden garanciás!

Mondjatok korrekt árakat pü-ben, a többit megbeszéljük.

________________________________________________

Amit keresek:

- prototype, call of duty mw1-2, és még néhány 2.vh. fps is szóba jöhet..
- Elképesztő sebességű SSD winyót olcsón, lehet használt is, csak férjen rá a win7..
- PS3 gépet (lehet vékony/vastag, játékkal vagy anélkül, csak gyártói sony garanciás!)
- Eredeti StarCraft 2 játékot, működő battlenet acc-tal, dobozában, bolti ár alatt (időben elkezdem, hátha..)
- nokia független, szép állapotú telefont, (kb 5-7k)
- szép felnit gumival, egy h ASTRA-ra 17" 4x100
- 500gb-os sata, vagy ide winyót lehetőleg külső házban, nem gond ha használt, de legyen hibátlan!
- Egy korrekt rezgős usb joy-t lehetőleg ps-hez hasonló forma.. ( vagy ps2-3 joy, átalakítóval is megfelel..)
- miniUSB-USB kábelt lehet fél méter, vagy rövidebb is..
- használt, olcsó SD kártyát (méret mindegy, csak fényképezőben "múkodj"-on)
- Nagy méretű hűtőszekrényt külön fagyasztó résszel (garanciás és legalább "A" vagy A+ minősítésű legyen)

Ajánlatokat pü-be várok! :R

Jóéjt Szoboszló!

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#47648) pjoey


pjoey
tag

Keresek :

2 x 1Gb DD2-es 800as vagy 1066os memókat !

Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

(#47649) lakisoft válasza sNORh (#47645) üzenetére


lakisoft
veterán

Mikor éri ez a WD külső cucc ára a 0 HUF-ot?

- Árad -

(#47650) aldebaran válasza Chesterfield (#47640) üzenetére


aldebaran
őstag

Hát ha formáztad és wint telepítettél rá, akkor az esély = 0. Ilyen visszaállító progi a getdataback, de szerintem nem fog sikerülni. Legfeljebb a kürt kft.-nek...

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.