Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19251) mttaas82 válasza Bikkrom (#19248) üzenetére


mttaas82
csendes tag

Első munkahelyemen 2 hónap után mondta egyik kolléga diszkréten, hogy iwiw.en mindenkit lecsekkoltak, töröltem is magamat. A Facén meg más néven vagyok aki régóta ismer az így is ismer :)) Pl: focira itt szervezzük össze a csapatot esti buli is de nem függünk rajta!

Go-Button!

(#19252) izomhod válasza fenergie84 (#19219) üzenetére


izomhod
senior tag

4500+1700 posta:)

(#19253) fenergie84 válasza izomhod (#19252) üzenetére


fenergie84
addikt

pedig megesküdtem volna, hogy több...de akkor így még tűrhető a dolog :DDD

(#19254) qfm válasza Bikkrom (#19248) üzenetére


qfm
senior tag

Hanem jegyzettel, meg beadandóval? ;]

[ Szerkesztve ]

(#19255) Bikkrom


Bikkrom
senior tag

Eladó C2D konfig:
Alaplap: Giga GA-P31-DS3L (doboz és tartozék van)
Proci: E2140(1,6Ghz@2,6Ghz alapfeszen) (doboz és tartozék van)
Proci hűtő: AeroCool GT-1000 aranyozott hőcsöves hűtőtorony (doboz és tartozék van)
Memória: 2*1GB DDR2-800 Kingmax Dual Channelben
Videó kártya: AMD(Ati) Radeon 3650, 128bit, 512MB (doboz és tartozék van)
HDD: 500GB Sata2 Western Digital(WD5000AADS). Ezt nem rég vettem, van rá több mint 2,5év garancia. (doboz van)
Ház és táp: Mercury Midi ház és 480Wattos PowerLab táp. (doboz és tartozék van)
CD-DVD olvasó/író: Pioneer DVR-112DBK
Ház hűtés: Minden venti extrahalk swif2re lett cserélve. A Procin 920as, a VGAn és a tápban 800as Swif2 teljesít szolgálatot.
1 hét próba gari van rá. 42ezer HUF az ára. :U
Személyes átvétel Debrecenben, de csak komoly érdeklődők írjanak! Potyára ennyi dobozzal nem csinálok sokszor hülyét magamból a vonaton. :DDD Meg az útiköltség sem két fillér. ;]

Szerk.: Qfm: Is. Remélem kielégítő ez a két-három karakter. :))

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#19256) Cybertrone válasza GIJoe (#19240) üzenetére


Cybertrone
veterán

Woodman casting.... LOL az öreg Woody megadta mindnek ami járt :DDD :DDD :DDD :DDD ;] ;] ;] Mindenki jól járt ott szerintem :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19257) ati012


ati012
senior tag

Fujitsu Siemens 20V / 3,25A eladó! Modell: 0335C2065
Újszerű állapotban, csak kipróbált!

(#19258) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Megérkeztek a fotós kellékek!

ÁllványokÁtmenetes szűrőkCPL szűrőkDerítőkND szűrőkStep-up gyűrűk3 állású napellenzőkLencsevédő sapkákLencsetisztító ceruzaTárgysátrakTisztító pumpák

(#19259) diablo1984 válasza diablo1984 (#19184) üzenetére


diablo1984
veterán

felni elkelt! :R

a többi még eladó!
vegyétek a portékámat had építsek már egy házat! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19260) _seth_


_seth_
veterán

Akinek esetleg bármilyen galaxy ace alkatrész kell jelentkezzen, hibátlan burkolat amin egy kis karc sincs végig szilikon tokban volt, hibátlan végig fóliás kijelző, minden alkatrésze kiválóan működik... csak le van tiltva... megbízható forrásból vett telefon... erről ennyit.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#19261) trl_master válasza _seth_ (#19260) üzenetére


trl_master
tag

ez az, amit használtál?

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#19262) Cybertrone válasza _seth_ (#19260) üzenetére


Cybertrone
veterán

Na a Galaxy S nél hogy mondtuk, és a gyerek még vergődött hogy nem tiltják le stb stb... :((( Ilyen forrásból ezért nem kell telefon... vagy vodás mert azok nem lövik le, vagy független!! Sajnálom a telód! :(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19263) ati012


ati012
senior tag

Lakik valaki Sárrétudvariban?

(#19264) sto1911 válasza Cybertrone (#19262) üzenetére


sto1911
veterán

Az a gyerek konkretan adasvetelit iratott, ket tanuval, nem tudom mit kell nektek is vergodni, nem mindenki b@ssza at a masikat... En is sajnalom, de biztos nem volt eleg elovigyazatos...

@_seth_: boltbol vetted vagy maganembertol? Ha innen, akkor mehet a ne uzletelj vele topikba, meg meg kell keresni egy elbeszelgetesre.

[ Szerkesztve ]

(#19265) arpeen2 válasza ati012 (#19263) üzenetére


arpeen2
senior tag

Legalább 2800-an...

(#19266) qfm válasza sto1911 (#19264) üzenetére


qfm
senior tag

Csak mint tudjuk az adásvételi nem életbiztosítás.

[ Szerkesztve ]

(#19267) sto1911 válasza qfm (#19266) üzenetére


sto1911
veterán

Ird meg privatban, ha gondolod.

Hat nem eletbiztositas, de gondolom itt meg az sem volt.
Amugy vettem mar itt a forumon en is elofizus telot, megsem tiltottak le. Ez egy ilyen biznisz.

[ Szerkesztve ]

(#19268) ati012 válasza arpeen2 (#19265) üzenetére


ati012
senior tag

Topic lakói közül gondoltam...

(#19269) qfm válasza sto1911 (#19267) üzenetére


qfm
senior tag

Elküldtem privátban amit eredetileg írtam.

(#19270) Sanya595 válasza qfm (#19266) üzenetére


Sanya595
senior tag

+1.
Az adásvételivel ellehet menni a "WC"-re.Kb enyire jó egy letiltott telónál.

#19267) sto1911
Lehet itt a forumon megbizható embertöl venni,nem ez volt a próbléma...
Ha nem az,hogy az adás-vételivel érvelni,kb semmit nem ér a telóknál...

#19269) qfm
Láttom szerkesztetted...Én még láttam az eredetitt... :R

[ Szerkesztve ]

(#19271) sto1911 válasza Sanya595 (#19270) üzenetére


sto1911
veterán

Azt akartam irni, hogy az adasveteliben ki kell kotni ezt a lehetoseget is, ha letiltjak, akkor az elado visszaadja a vetelarat.

(#19272) Cybertrone válasza sto1911 (#19264) üzenetére


Cybertrone
veterán

Barátom attól hogy adásvételid van még ha lelőtték a telót az úgy is marad... és mire a rendőrség lép addigra már mind1... Jah és mi nem vergődünk hanem felvilágosítunk ne járjon senki úgy mint a fórumtárs!
Mellesleg az hogy ez "egy ilyen biznisz" csekély vigasz... meg egy hülyeség is!
Akkor lenne nagyon korrekt az illető ha a teló előfizetését átíratná az új tulajra, mert ilyet is lehet... csak a szerződésmódosítás 39k, és nincs probléma mert az új tulajnak jön tovább a csekk! ;)
Mellesleg szerinted ki az a bolond aki visszaadja neked a vételárat, csak azért mert ott lobogtatod a papírt a kezedben! :U

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19273) qfm válasza sto1911 (#19271) üzenetére


qfm
senior tag

Erre a felvetésre szintén reagáltam privátban, hogy ne keltsek vitát, de hogy on is legyen:

Az eladóval szemben azért is voltunk kritikusak, mert nem írta ki hogy előfizetéses, amire illik felhívni a figyelmet. És mikor ezért szóltunk, akkor is csak azzal védekezett, hogy az előfizetéses egyenlő a T-mobileos kiírással (lásd, csak azért olcsóbb hozzászólása, meg hogy de ő azt írta, stb.)

Sanya595 :R

Cybertrone

Ezt én is írtam korábban hogy az autós példa akkor lenne helyt álló, ha itt is átíratnák a telefont, csak ezt ugye nem teszik meg itt, de ott se ért sokat

[ Szerkesztve ]

(#19274) sto1911 válasza Cybertrone (#19272) üzenetére


sto1911
veterán

Nyilvan ugy marad a telo, de az eladot meg lehet szorongatni vele... Amugy meg mi a rakert 39 egy szerzodesmodositas? Ha 5 lenne, akkor biztos tobben elnenek vele.

Aki beleszalad egy ilyen uzletbe utananezes nelkul, az igy jart. Ez egy ilyen uzlet. Nem kotelezo idegenektol venni telot, be lehet menni a boltba es megvenni ott. Ha nem telik ra, akkor vegyen kisebbet, vagy vallalja be a kockazatot.

"ez "egy ilyen biznisz" csekély vigasz." - nem is vigaszkent irtam, ismerni kell a kockazatokat.

[ Szerkesztve ]

(#19275) Cybertrone válasza qfm (#19273) üzenetére


Cybertrone
veterán

A t-mobilos az lehet akár dominó kártyás is... csak a mai világban senki nem ad egy függő telóért 120k-t mikor azért megveszi függetlenül... az előfizetés átíratása meg ismeretlen foglaom mert drága holott ezzel a megoldással kivédhető a bonyodalom... :K
És most lehet itt írni hogy a papírt lobogtatva majd visszekerül az ember pénze csak sajnos ez nem ennyire egyszerű... ugyebár az önbíráskodást a törvény szabadságvesztéssel bünteti, tehát te, én a károsult nem léphet fel az eladóval szemben... esetleg megteszi a feljelentést, amit a rendőrség majd a bíróság felé továbbít, ami ugye elég lassan emészti meg a dolgokat, és akkor ha szerencséje van a károsultnak, és az eladó melózik levonják majd a béréből, de nem egyben mert 33%-ot vonhatnak le tőle egyszerre akármennyit is keres, tehát ki lehet számolni mennyi idő míg visszakapja az emberke a pénzét...
Hameg nem melózik vagy behajtásra kerül a dolog ami még lasabb, és ugyebár ottmeg már számolnak értékvesztést stb... fasza dolog, és akkor ott tartunk hogy a feljelentés már kb fél éve megtörtént... szerintem ez a meg hurcolkoztatás senkinek nem hiányzik! :(

sto1911:
A kockázat ismertetése képen írtuk le a múltkor a dolgokat többen is ;) Persze mi voltunk a hülyék :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19276) sto1911 válasza Cybertrone (#19275) üzenetére


sto1911
veterán

Nyilvan nem a kockazatismertetes miatt lettetek leszolva, hanem a hangnem miatt. Annyit kellett volna az eladonak mondani, hogy irja bele a hirdetesbe, hogy elofizus, es kesz.

(#19277) Cybertrone válasza sto1911 (#19276) üzenetére


Cybertrone
veterán

A hangnem nem lett volna olyan amilyen hogyha a tisztelt eladó nem a maga igazát valotta volna hanem faszán odaírta volna a dolgokat! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19278) sto1911 válasza Cybertrone (#19277) üzenetére


sto1911
veterán

Hat ki igazat vallja? :D O azt irta magarol, hogy o nem fogja atvagni az embert. Az, hogy az is ezt mondja, aki meg igen, arrol mar nem tehet :DD

@(#19280) Cybertrone: tokeletesen ertheto hozzaallas (sajnos)

[ Szerkesztve ]

(#19279) lorcsi válasza mttaas82 (#19245) üzenetére


lorcsi
veterán

volt már pár iylen utam..
nme az ujjamból szoptam

(#19280) Cybertrone válasza sto1911 (#19278) üzenetére


Cybertrone
veterán

Újoncként kicsit kérkedve fogadta a szavát a közösség... erről sem ő tehet, ezt hozta a világ! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19281) wwhy válasza Cybertrone (#19280) üzenetére


wwhy
veterán

kérkedve:F talán
kétkedve :D
csak h kötözködjek :DDD

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#19282) bob011


bob011
tag

Keresek PCI-os Voodoo kártyákat! Írj privát-ot ha tudsz ilyet!

Keresek még ps/2 -> rs232 átalakítót is.

(#19283) RootRulez válasza ati012 (#19263) üzenetére


RootRulez
félisten

holnap megyek oda...

═════════════════════════════════════════

(#19284) ati012 válasza RootRulez (#19283) üzenetére


ati012
senior tag

privi megy!

(#19285) mackosajt


mackosajt
addikt

Izebigyo...

Upc-s net,tv stb. használóktól kérdezném, hogy náluk megy minden rendben? A város ezen részén, ahol vagyok, nem megy semmi. Meg jó hogy van mobilos netem. (amúgy kerekestelep és környéke)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#19286) Laraxior válasza wwhy (#19281) üzenetére


Laraxior
titán

helyesírás nem éppen erőssége barátunknak :D
Lövöldözés jobban megy neki :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19287) _seth_ válasza trl_master (#19261) üzenetére


_seth_
veterán

Jaja... még most is használhatom, minden megy csak telefonálni nem lehet vele ami egyébként az emberek jelentős részének fel sem tűnne, de komolyan :D

Cybertrone: hát igen, szívás :(

sto1911: magánembertől és trés volt most pedig teljesen független met függetlenítette végleg magát a hálózattól. Ja és nem ph-s.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#19288) Borosz


Borosz
senior tag

Június-júliusi PC Gurut vett itt mostanság valaki? Vagy az ismerőse/barátja stb...

(#19289) Cybertrone válasza Laraxior (#19286) üzenetére


Cybertrone
veterán

:D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19290) ng0ofy válasza Laraxior (#19286) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Tudtam, hogy vmi hiányzik, de nem tudtam hogy mi. Hát a CS! :D köszi!

Eladó:

- Asus m2n4-sli alaplap (am2_nforce4_sata2_pci-e*2) Nektek 6000 Ft
- SMC barricade vezetékes router szipi-szupi tűzfallal, bontatlan(!) 1600 Ft
- XDL hero 25s sz.gépház (fekete, fém ledes fogantyús, előlapi kijelzős, 12 cm led venti,midi méret, ATX belemegy, felső táp)

Keresek:

Még mindig keresek 3,5" sata2 lemezhez való külső házat, usb3.0 előnyben!

(#19291) sNORh


sNORh
addikt

Keresek CF kártyát

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#19292) MY2K válasza sNORh (#19291) üzenetére


MY2K
aktív tag

Fel tudok ajánlani egy 64 megásat :Y

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#19293) Joltee


Joltee
aktív tag

2 x 1GB DDR400 memó valakinek? :U

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#19294) sNORh válasza MY2K (#19292) üzenetére


sNORh
addikt

arra nem sok kép fér ;] de azért köszi :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#19295) JohnyBlue válasza sNORh (#19294) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Nem kell rawba dolgozni ;]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#19296) ati012 válasza sNORh (#19294) üzenetére


ati012
senior tag

1GB-s mennyit ér neked? :)

(#19297) dudikpal válasza sNORh (#19291) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Van micro drive 6 gigás seagate ha megfelel.

(#19298) sNORh


sNORh
addikt

már kaptam, köszönöm :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#19299) Morgal válasza sNORh (#19294) üzenetére


Morgal
tag

Hát 1GB-ra sem ha RAW-ban fotózol :)) Inkább ilyen 8 vagy 16GB-ban gondolkodj!

(#19300) JohnyBlue válasza Morgal (#19299) üzenetére


JohnyBlue
őstag

1 gigára azért már ráfér pár 10megás raw :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.