Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18901) bence78


bence78
csendes tag

vegyetek beépített fm-es mp3 lejátszót (nem használt, fólia még rajta van),
2gb-os, maga a lejátszó csak
érdeklődés hiánya miatt legyen akkor 2,5k

[ Szerkesztve ]

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#18902) inkubator


inkubator
tag

Egér pad témahoz: Nekem Razer eXactMAt van és azon nem csúszkál az egér. 2 oldalas (control a hagyományos felhasználáshoz és speed a játékokhoz) azon kívül kegyetlen jó a csuklótámasza ami valami géles hatású puha szivacs. Csak ajánlani tudom. :K

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#18903) Laraxior válasza inkubator (#18902) üzenetére


Laraxior
titán

nekem meg pont azon csúszkált az Imperator... ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18904) Kryczek


Kryczek
tag

tudtok valamit a piedone pizzeriáról, ami a TESCO-val szemben van? pesti utcán. jó ott a pizza? érdemes oda menni?

[ Módosította: #65675776 ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#18905) ddanger válasza sNORh (#18873) üzenetére


ddanger
aktív tag

pidgint

(#18906) Cybertrone válasza Kryczek (#18904) üzenetére


Cybertrone
veterán

Don pepe 4ever ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#18907) inkubator


inkubator
tag

Hol lehet kapni Debrecenben olcsón átütős első agyat bringába? Valakinek valami tapaszatalat? 20mm-es kellene

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#18908) mongo válasza Kryczek (#18904) üzenetére


mongo
csendes tag

Nem rossz a piedone pizzája egy bajunk volt vele hogy mikor rendeltünk a füredi úti mekihez kb másfél óra alatt hozták ki

(#18910) Manitou válasza inkubator (#18907) üzenetére


Manitou
addikt

chili, vozzy bike, pótkerék

Leginkább ezeken a helyeken érdemes keresni, hogy mennyire olcsó az már más kérdés.

(#18911) #65675776 válasza Manitou (#18910) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezek a boltok egyébként miért titkolják, hogy mit forgalmaznak? A Chili-t leszámítva semmi érdem információ nincs a lapjukon. (Na jó, a vozzy bike oldalán megtudhatjuk, hogy a Kona-nál mit jelent a Kula-szín.)

[ Szerkesztve ]

(#18912) kisfer válasza Kryczek (#18904) üzenetére


kisfer
aktív tag

Üdv.

Mondjuk én nem pizzát ettem hanem gyros tálat az finom volt, egy próbát megér sztem.

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#18913) Manitou válasza #65675776 (#18911) üzenetére


Manitou
addikt

Nem tudom. Lehet akkor mégkevesebben mennének be személyesen? Csak erre tippelek.

(#18914) #65675776 válasza Manitou (#18913) üzenetére


#65675776
törölt tag

Én pont fordítva vagyok vele. Nem szeretek feleslegesen mászkálni, szóval ha nem tudom mire számíthatok, akkor nem is megyek.

(#18915) laszlo168 válasza Kryczek (#18895) üzenetére


laszlo168
senior tag

Privi

[ Szerkesztve ]

(#18916) Manitou válasza #65675776 (#18914) üzenetére


Manitou
addikt

Ezeknek a boltoknak azért nagyrészt már megvan a kialakult "vásárlóköre" , törzsvásárlói rétege. Aki komolyabb cuccokat keres, az úgyis főleg ezeken a helyeken fog kikötni, akkor is, ha egy kumma honlapjuk se lenne. Nem mindenki kocka :)

[ Szerkesztve ]

(#18917) _seth_ válasza Manitou (#18916) üzenetére


_seth_
veterán

Elég maguknak valók a chiliben és bunkók, nem várok el sokat, de miután bementem, köszönötem és még 5 perc után sem jutottunk el oda, hogy visszaköszönjenek szerintem jogos a véleményem.

Pláza melletti egész korrekt és segítőkész. A shell kút melletti szintén és az árak is egészen jók.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#18918) inkubator válasza #65675776 (#18911) üzenetére


inkubator
tag

Jelenleg bringanagykerben dolgozok nyári melóban és nálunk is változik a termékpaletta és az ár , ennek tudható be, meg annak hogy honnan tudja beszerezni a kisker. Ha Pesten van készleten akkor megkapod a pl küllőprizmát 100-ért, de ha gyorsan kell vagy pesten nincs készlet akkor debreceni nagykeren keresztül kicsit drágában de hamarabb.
Chili kicsit drága nekem pedig a csillagot is lehozzák neked az égről, mindenük van. Holnap szerintem Pláza, Bicaj Bt, pótkerék, Gém Regina, Biketrial és Keszol lesz az útvonal. Felderítem már mert a tengelyen kívül esedékes lesz egy Hidrós fékrendszer felszerelése a közeljövőben.

Seth: A chiliben lehet hogy nem teadélutános beszélgetéssel és illemórával találkozol, viszont olyan tanácsokat adnak hogy az neked a lehető legjobb legyen. Ha hülyeséget mondassz, mert a neten azt olvasol sokszor, akkor kijavítanak és elmagyaráznak türelmesen mindent, mégha 30 percbe telik is.

Beszélgetés illem és jó társalgással meg Tibiciklihez kell menni Sámsoni útra. Szerintem...

[ Szerkesztve ]

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#18919) #65675776 válasza Manitou (#18916) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szóval akkor a többiek le is vannak szarva. Ezt támasztja alá _seth_ hsz-a. Korrekt hozzáállás. Tehát aki nem komoly cuccot (azaz 100k alattit) akar venni, az menjen a Tesco-ba.

(#18920) inkubator válasza #65675776 (#18919) üzenetére


inkubator
tag

Én chilibe úgy mentem be hogy nem is akartam tőlük semmit venni csak érdeklődtem egy ott szervizelt teleszkóp után, és mégis elbeszélgettek velem és elmondták hogy milyen telókat nézegessek használtan és csak miután rákérdeztem hogy újonnan náluk milyen lehetőségek vannak, csak aztán mondta a palettát természetesen fentről lefele haladva. :DDD

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#18921) _seth_ válasza inkubator (#18918) üzenetére


_seth_
veterán

Röviden:
-amit eladtak betét az nem volt jó a pumpába de elmagyarázta, hogy az kell pontosan
-országútira felsőbb kategóriás azaz valódi versenyre való gumiból volt ugyan de 1-1, a bringának 2 kereke van
-szemüvegből elmagyarázta, hogy miért ne vegyem meg öcsémnek azt a szemüveget amit ő már kipróbált és tetszett neki és, hogy miért vegyem meg azt ami épp készleten van neki de megjegyzem gyengébb minőségű

Nagyon jó dolog a hülyéket felvilágosítani de azt aki bemegy, hogy neki konkrétan mi kell kár másra rábeszélni csak azért mert az van neki raktáron, ez olyan piacos mentalitás csak ott nem kell 5 percig várni arra, hogy az eladó befejezze a rendkívül érdekes shimano újság olvasását valami idegennel akinél max egy szelep vagy szelepsapka lehetett a zsebében de semmit sem vásárolt.
És fura dolog lekezelően beszélni azzal aki miután felsorolta, hogy igazság szerint 2 jó verseny gumi, karbon cipő, egy nagyon könnyű nyereg, pumpa alkatrész, szemüveg, és bringás ruha érdekli (megjegyzem a rávaló ott volt a zsebemben, az pedig ráadás, hogy a pláza mellett a fickó mindenben készségesen segített bár minden neki sem volt raktáron, a maradék a shell kút mögül és helyi boltból lett beszerezve).

Az pedig elég gáz, hogy míg debrecenben a legolcsóbb helyen is 130 egy gepida bandon 910 addig pestről futárral kicsit 100e fölötti áron jött meg a bandon 930-as. Ennyit a helyi árakról :D
Amikor anno MTB-t építettem akkor is azt szerettem a legjobban amikor én már tudtam, hogy mi az ami jó nekem de a boltban fél óra telt el azzal, hogy én győzzem meg az eladót, hogy ugyan adja már ide és viszlát! Aki bemegy, hogy hát izé bringa kéne na annak magyarázzanak de ne annak aki már kész tervekkel megy be és pláne ne hülyeségeket mert a raktárkészlet figyelembevételével változik sok boltban a termékek minőségi megítélése :D

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#18922) lorcsi válasza inkubator (#18918) üzenetére


lorcsi
veterán

ezt nem vágom..ha bicaj nagykerben melózol miért nem ott nézel iylen agyat?
vayg ott nincs is ?

írhatnál 1-2 jó árad dolgokra...lehet lenen is rá vevő is

(#18923) Kickass


Kickass
őstag

Sapphire Radeon X1950Pro videókártyámat beszámíttatnám valami komolyabb kártyába, 256MB DDR3!!! :K Hibátlan, OEM.

Ami érdekelne: 4830/4850, vagy valami hasonló kategória

Ajánlatokat privibe

Köszönöm!

(#18924) mukibuci válasza Kryczek (#18904) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Jók a pizzák, csak ne rendeld meg, menjél el érte. Nekem is majdnem 2 óra volt mire kiért :)

csípős alappal viszont ne kérjetek semmit :((( Csak chilliporral van beszórva a teteje :W

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#18925) ntomka válasza mukibuci (#18924) üzenetére


ntomka
nagyúr

Annyi idő alatt már sütök egyet aztán az a legjobb. :)

ツ Headphones on - World off

(#18926) inkubator válasza lorcsi (#18922) üzenetére


inkubator
tag

Tudtam hogy valaki fel fogja dobni ezt a kérdést.. :DD Ahol én dolgozok ott a legjobb minőség a Shimano Alivio de abból is csak 1-2 darab van, Bike + cuccok vannak még meg néhány BTS. A többi gagyi Kínai. Nah jó van még pár Gepida Sirmium canga is. Szóval az a poén hogy nálunk a cuccok közel olyan árban vannak mintha kiskerben nézelődnék vagy még drágábbak is. Ez úgy lehet hogy a kisker jobb esetben Pestről hozatja nagykerből a cuccot, de szerintem mi is sokszor ugyan onnan. Ezért ugyanaz az ár. Viszont nálunk inkább mennyiség van mint minőség. Ezért megyek inkább kiskerbe mert ott több nagykerből van igaz csak 1-2 darab valamiből, de úgyis csak 1-et veszek és nagyobb a választék mivel egy kisker több céggel van szerződésben mint egy nagyker ahogy tapasztaltam. Azon kívül minden bejövő, kimenő darabot pontosan nyilvántartanak és csak vállalkozókat szolgálnak ki akiknek a tevékenysége bicikli alkatrészekkel kapcsolatos. Én magánszemély vagyok szóval nem vásárolhatok ott, de nem is akarok hisz kiskerben sokszor olcsóbb és a választék is nagyobb + minőségibb. Mi inkább falura terítünk ahol mindenki 28"-al jár nagypapa háborús bringájával vagy 1-2 TESCO MTB. Szóval a Meridámat nem abból a cuccból fogom leamortizálni :B
Mondok egy példát... Holnap veszek 1 teleszkópot és nézegettem kormányfej csapágyat hozzá. BTS nálunk 8000, neten ugyan az 5-6000. Szóval hiába nagyker....

Seth: Érdekes mert mint írtam rám nem akarták egyből a saját cuccukat tukmálni, ezek szerint a pillanatnyi hangulat és a csillagok állása is változtatja a hozzáállásukat és a segítőkészségüket. Nekem Ozzy-nál lapozgattak bőszen katalógusokat és a minimum ár 70.000 volt, chilinél meg 40.000-re lementünk. Persze attól még teleszkópból használtat fogok venni. Jah és azért problémás nálam a dolog mert 100kg-ra nehéz teleszkópot találni, mint kiderült XC-re is Dirt teló kell nekem. :U

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#18927) Salex1


Salex1
senior tag

Eladó:

FS Laptop

Core2duo konfig

PH-soknak 5000-el kevesebb az ár :) vagy ajánlatokat várok
Ok: 2ből akarok egy új notit

(#18928) dsys


dsys
csendes tag

Nokia 5230, T függő eladó!
Gps, Symbian, java stb ahogy kell.
Kicsi hibával 15-ért!

Érdeklődni priviben, vagy mailben: dsysrec@gmail.com
Ha mailt írsz, jelezd, h prohardverről vagy, mert máshol drágábban van hírdetve!

D

(#18929) fenergie84


fenergie84
addikt

Galaxy 9800GT Low Power OEM eladó!
Nem igényel tápcsatlakozót, meglepően halk és hatékony hűtője van...12e
HDMI kimenet...3nap gari!

[ Szerkesztve ]

(#18930) scitech2 válasza Cybertrone (#18869) üzenetére


scitech2
csendes tag

Basszus, ha ki van fizetve 100%-ig és az előfizetés számláit rendesen fizetik a hűség ideje alatt akkor még is mi a francért tiltanák le?????????????????????????

Ez csak üzletrontás a részedről, nem más.

Szerinted ha T-Mobilnál veszel egy telefont akkor azt egy random idő után letiltják és ez ellen semmit sem tehetsz ?

Nem messziről jöttem, itt lakok Debrecenben.

Na ennyi volt, nem etetem tovább a troll-t! :)

(#18931) _seth_ válasza scitech2 (#18930) üzenetére


_seth_
veterán

Ez olyan mint pl 3 misit kifizetni egy hiteles autóért abban bízva, hogy az eredeti tulaj majd fizeti a hitelt 1 év múlva is. És kb annyira esélyes egy már letiltott telefont használnia az új tulajnak mint elmagyarázni a behajtónak, hogy te azt az autót kifizetted és nem a te hibád, hogy az előző tulaj nem fizeti a hitelt. A tré pedig valóban le is tiltja a telefonokat míg a pannon és a voda ennyire nem aktív ilyen téren.

Azt vedd figyelembe, hogy te hasonló esetben vennél telefont?

A telefont egyébként ha 100ig ki van fizetve de előfizus olyankor azzal a címszóval tiltják le, hogy az előfizu miatt olcsóbban vetted meg de nem fizetted az előfizut akkor végül is a telefont sem fizetted ki mert egyébként 10-20e forinttal többe került volna.

A trétől pedig megszabadulni is nagyon nehéz, egyből pénzbehajtót küld még akkor is ha ők a hibásak aztán lehet magyarázkodni... 4-5 évig voltam előfizus náluk de soha többé...

Adatlapod üres, annyira nem ismernek így ne csodálkozz ezen, ez az oldal így működik.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#18932) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Eladó:

Asus m2n4-sli - 6500 Ft
SMC vezetékes router - 2000 Ft
XDL hero sz.gép.ház, fekete, fém fogantyús, kijelzős - 6500 Ft
1 gb DDR2 800 Mhz Kingston Memória garanciás - 3200 Ft (papírjait, dobozát nem találom, de a számla megvan a könyvelőnél)

Álláskeresés:

Munkát keresek nyárra/hosszabb távra is július 1-től. Van diákigazolványom, rengeteg időm, OKJ-s infos papírom, fél szociális és kétharmad info-könyvtáros diplomám, adminisztrátori/ügyintézői gyakorlatom, a kerti munkától sem ijedek meg. Pénzügyi tanácsadói, ügynöki, stb. munkát csak akkor ha nem nekem kell fizetni érte.

Egérpad:

Steelseries asztalterítőt (QcK+) bátran ajánlom mindenkinek, nem csak játszani jó, könnyen elrakható a gyerek elől és olcsó!

(#18933) scitech2 válasza _seth_ (#18931) üzenetére


scitech2
csendes tag

Rossz a példád.
A bank a hiteles autót jelzáloggal terheli, ha eladásra kerül akkor a banknak le kell vennie a jelzálogot, különben nem írják át az autót. Ergó nem jöhet létre az adásvétel.
Más kérdés, hogy vannak olyan idióták akik megveszik az autót átírás nélkül utána meg jön a csodálkozás, hogy elveszi a bank. Címeres hülyék.
A hiteles autót hitelátvállalással szokták eladni, vagy kp-ra és akkor kifizetik a hitelt. De minden esetben átírják az autót az új tulaj nevére. Szóval nagyon nem jó a példád.

Értem mit akarsz, de a kezdetektől úgy hirdetem a telót, hogy T-Mobilos, ha kártyafüggetlen lenne akkor nyilván drágább lenne. nézd meg mennyi most az új ára függetlenül.

Na mind1 mostmár lenyelem a békát. Az igazi vevő sztem nem erről a fórumról fog előkerülni.
Már megbántam, hogy ide beírtam.

(#18934) lorcsi válasza ng0ofy (#18932) üzenetére


lorcsi
veterán

mi az hogy olcsó?
mennyiért vetted ?
(egérpad)

(#18935) izomhod


izomhod
senior tag

(#18936) _seth_ válasza scitech2 (#18933) üzenetére


_seth_
veterán

"Más kérdés, hogy vannak olyan idióták akik megveszik az autót átírás nélkül utána meg jön a csodálkozás, hogy elveszi a bank. Címeres hülyék."

Igen, erről van szó előfizetéses telefonnál is, pontosan és érthetően leírtad :) Csak az a különbség, hogy míg hiteles autónál többnyire jóhiszeműség miatt bukja az új tulaj a hiteles autó árát mobilnál nincs az a szerződés amivel az előfizus telefont ki lehetne emelni az eredeti hűségidős előfizetésből, lehet írni bármilyen papírt azt akkor is letiltja a szolgáltató ha neki erre bármilyen indoka van. És a példa nagyon is jó, és mellesleg autóval is előfordul ilyesmi sajnos de még ennél cifrább is, élelmes nép a magyar........

Használt telefonnál miért az új árát nézném? Érted...

Itt már az átlag fórumozó is nagyon dörzsölt, és mindig gyanakszik akkor is ha nem lenne oka de amíg nem ismerik a fórumozók egymást személyesen addig nincs bizalom sem pláne nem ilyen téren ahol nem kis összeget lehet bukni.

Félre ne értsd nem ismerlek és éppen árulhatsz csúcs cuccot is itt csak arról volt szó, hogy milyen problémákkal kell szembenézni.

Egyébként ha körbenézel a ph aprón ott is az első kérdés ilyen telefonoknál, hogy milyen szolgáltatónál van és előfizus-e a telefon, ezen már sok apróhirdetés behalt sajnos mivel ez a letiltósdi eléggé benne van az emberekben így félnek tőle.

Egyébként gyárilag független használt galaxy s 70e jelenleg az aprón és nem is csak egy van belőle.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#18937) adorjant


adorjant
senior tag

Corsair Nova 32gb SSD meghajtó eladó!
2013.10. hóig garis,minden tartozékával!

15.000ft

(#18938) scitech2 válasza _seth_ (#18936) üzenetére


scitech2
csendes tag

Ez 10k-val olcsóbb mert T-s. Ez van. Aki ezt nemtudja feldolgozni, az úgysem veszi meg.

Az meg megint más kérdés, hogy amiket te gyárilag függetlennek látsz azok is lehettek annó T-sek, csak kirántják őket és voila +10000 Ft. Hányan csinálják....
Ez teljesen tiszta telefon, bizonyítható származású, és nem függetlenített behozott tájföldi 4-ed osztályos retek.

Most aki bemegy a T-hez Dominó kártyával 94990 Ft-ot kell leszurkolnia.
Ehez képest az én ajánlatom 34990 forinttal alacsonyabb, és írunk adásvételi szerződést. Szerintem ez korrekt ajánlat.

Értem az aggodalmad. A legjobb lenne ha gyári kártyafüggelten lenne és mutatnám a számláját valami megbízható cégtől pl. MediaMarkt vagy Edigital stb.
De ez T-s. Ez van. Nem tagadtam. Az életnek is van kockázata, a T-s telónak is. Kérdés, hogy kinek mennyit ér, hogy kevesebb kockázatot vállaljon.

(#18939) ng0ofy válasza lorcsi (#18934) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én 3200 vettem kb 4 éve, de azóta lement az ára, most a gyártó honlapján 15 dollár, a dollár 183, az 2750. A tescós szövet pad igaz , hgoy csak 600, de a negyede ennek és kb 3 hónapot bír. EZ pedig nálam eddig annyit bír eddig, amennyit használom :D

(#18940) qfm válasza scitech2 (#18938) üzenetére


qfm
senior tag

Próbáld meg átíratni a telefont a vevő nevére, úgy hogy a hűséget te fizeted. Nem fog menni. Vagy átvállalja, vagy kifizeted egy összegben, utána oldják meg. Tehát jelen esetben te keresel címeres hülyéket és átbaszás ez is, az autós példád alapján. Keress már olyan helyet ahol hülyék vannak, vagy egyszerűen írd ki hogy előfizetéses, és akkor nem szidunk hogy átvered a vevőt. A t-mobileos nem egyenlő azzal hogy előfizetéses. És mint mondtam, a garancia kiírás is átverés, mert nélküled nem fogja tudni garanciáztatni a T-nél, mert előfizetésre vetted.

Ennyi.

Ui: Egyébként korábban leírták a hátterét is, a telefonod NINCS kifizetve, mivel a telefon kedvezménye amivel vetted be van építve az előfizetés árába amire hűséget vállaltál.

[ Szerkesztve ]

(#18941) scitech2 válasza qfm (#18940) üzenetére


scitech2
csendes tag

a helyzet az, hogy pár óra múlva megveszik, de azért köszi a tippet. Nemsoká törlöm a hirdetést és akkor nem lesz min aggódnotok.

(#18942) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Eladó:

Samsung 930BF 19" TFT monitor = 13 500 Ft
BenQ FP72G D 17" TFT monitor = 10 000 Ft

LG 16x DVD IDE olvasó = 1000 Ft
LG GSA-4167B DVD író IDE = 2500 Ft
LG GSA-4081B DVD író IDE = 2500 Ft
LG GH22LP20 Lightsribe stb DVD író IDE (fekete) = 4000 Ft

Codegen 400W 12cm (24pin, 2db SATA, PCI-E csatik) = 2500 Ft
Azona 400W 8cm = 1200 Ft

256 + 128 MB 133 mhz SD ram = baráti árat találjatok ki
2x 1GB 800-as DDR2 memória = baráti árat találjatok ki

P3 SL52R 1000/256/133 cpu = baráti árat találjatok ki
P4 630 SL7Z9 3 GHz/2m/800 = baráti árat találjatok ki

Cooler Master A12025-12CB-3BN-F1 12 cm-es ventilátor = 600 Ft
áttetsző LED-es (4-ből csak kettő ég, gyárilag...), keveset használt

(#18943) qfm válasza scitech2 (#18941) üzenetére


qfm
senior tag

És a vevőnek elmondtad hogy előfizetéses, vagy szimplán meglepi lesz neki mikor megszívja?:)

[ Szerkesztve ]

(#18944) ProdyG


ProdyG
senior tag

nem megy valaki mostanában Debrecenből Siófokra és vissza? egy pici dolgot kellene elhozni, meghálálnám!

(#18945) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Eladó cuccaim:

Bővítőkártyák Socket 370-es procik SD RAM-ok Philips FC 583 kétkazettás deck Hálókártyák Használt-régi telefonok 3,5-ös IDE belső Mobile Rack S3 Trio Virge ver 1.3 (DSV3325DX)

Könyvek:

A magyarok krónikája Solutions Angol nyelvkönyv

DDR3 memóriák eladóak!

1GB 1333MHz Garis Kingmax

2GB G.Skill F3-14400CL8-2GBPI DDR3

Akit érdekel valamelyik, privátban jelezze...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#18946) birq


birq
csendes tag

keresek micro usb kábelt olcsón 2-3 darabot. ha boltot tudtok azis jó

üdv: Attila

(#18947) dudikpal válasza birq (#18946) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Ha megfelel 2 részletben is: akkor így meg így tudok adni.

(#18948) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

wifi routert és 2db vevőt keresek! A router cserélhető antennás legyen!

(#18949) scitech2 válasza qfm (#18943) üzenetére


scitech2
csendes tag

Tudja, hogy előfizes, és azt is tudja, hogy az új telefonom is ugyanerre az előfizre vettem csak egy második sim-kártyára. Szóval ha nem fizetném a számlát akkor az én telóm is letiltanák.

Még1x elmondom: NEM hajléktalan nevére vásárolt telórol van szó, ami el lett hozva 0 forinttal, aztán a nem létező címre meg küldhetik a számlákat. Ha így lenne igazad lenne. De nincs.

(#18950) Kryczek válasza scitech2 (#18949) üzenetére


Kryczek
tag

még mindig? hagyjuk már, ha a vevő bízik benned akkor, ok, ha béna meg belefut. Ennyi. döntse el a vevő hogy be meri e vállalni vagy sem. :U

qfm:
"Keress már olyan helyet ahol hülyék vannak" LOLL :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.