Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15401) Louies válasza fenergie84 (#15394) üzenetére


Louies
tag

2011-re kell

[ Szerkesztve ]

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#15402) ficere


ficere
aktív tag

keresek web'n'walk sticket.

Machete nem ír sms-t

(#15403) levi1108


levi1108
tag

Samsung Omnia eladó 20k!

(#15404) Laraxior válasza levi1108 (#15403) üzenetére


Laraxior
titán

:Y nebasszmá' többet ér az ennél... :K :((( :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15405) Big_Leslie


Big_Leslie
csendes tag

Eladó digi f.gép nagyon jó árban!!!!!!

Nikon Coolpix P100 új, 1-év garanciával ajándék 8gb-os kártyával és vízálló Lowepro táskával!!!
Akciósan 75eft!!!

infó:Digitális zoom: 4x
Valós pixelszám: 10,6 millió
Teljes pixelszám: 10,3 millió
Zoomtartomány min.: 26 mm
Zoomtartomány max.: 678 mm
Optikai zoom: 26x
Makró: Igen
Rekeszválasztó: Manuális és Automatikus
Objektív rögzítése: Fix
Manuális fókusz: Igen
Zársebesség max.: 15 mp
Zársebesség min.: 1/1500 mp
LCD méret: 3"
Kép stabilizátor: Igen
Belső memória: 43 MB
Memóriakártya típus: SD, SDHC
Érzékelő: CMOS
Beépített vaku: Igen
Külső vaku illesztő: Nem
Fehéregyensúly beállítás: Manuális és Automatikus
Csatlakozó: USB
Automata időzítő: Igen
Sorozatfelvétel: Van
Video rögzítés: Igen
Távkioldó: Nincs
Állványmenet: Igen
Tartozék: USB kábel, Akkumulátor, Hordszíj, Akkumulátor töltő, Telepítő lemez
Méret: 114,4 x 82,7 x 98,6 mm
Súly: 481 g

http://www.europe-nikon.com/hu_HU/product/digital-cameras/coolpix/performance/coolpix-p100

érd.pü-ben üdv L.

(#15406) beencee


beencee
senior tag

Jelképes összegért (ebben az esetben nem tudom, hogy mennyi az, javasolj valamit) elvihető egy másfél évig használt sötétkék alapon macikkal díszített kombinált babakocsi (mélykocsi, sportkocsi, menetiránynak megfelelően, vagy szemben is használható betéttel - elnézést, ha valamely "szakszót" rosszul használtam.

Eladó cuccok:
Thomas Power-Pack 1616 takarítógép
- nem használt, csak kicsomagolt
- dobozában
- paraméterek, felhasználói leírás

Gigabyte AirCruiser G Desktop router kártya -- 6k
- dobozával, minden tartozékával
- PH! teszt

AeroCool GateWatch kijelző és vezérlőpanel -- 6k
- ezüst
- dobozával, minden tartozékával
- egyik hőérzékelője hiányzik

Hunter SVC-100 öntözőautomata -- 18k
- 1 zóna
- elemes működés, nem igényel vezetékezést
- 9V-os Hunter mágnesszeleppel
- specifikáció
- újszerű állapot

Hunter EC-400i öntözőautomata -- 9k
- 4 zóna
- backup táplálás elemről
- specifikáció
- újszerű állapot

Ha bármelyik érdekel, akkor priviben és/vagy az adatlapomon szereplő címen jelezd számomra, minden észrevételt szívesen fogadok. Cél lenne az alábbi dolgok minél hamarabbi kisöprése...

[ Szerkesztve ]

(#15407) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Eladó :
-Notebook táska Ár:3000 Ft

-15,4 Wxga kijelzőhöz Inverter Ár :2000 Ft

-Pinnacle Tv tuner kártya 3 db gyári telepítő cd vel Ár:4500 Ft

-P3 as gép, 800 Mhz 260 mb ram 10 gb os hdd 4 fiókos fekete álló házban cd olvasóval Ár 4000 Ft

-2 db HP Ipaq 6915 Pda Telefon Gps és Wifivel .Mindkét készülék megkímélt állapotú hibátlan működésűek ! .Az egyikben nincs akku ! Tartozékok : Autós töltő,hálózati töltő,1 gb os momóriakártya,+ mini sd Micro sd adapter ,2 db kijelző védő Plexi,Stylus. Kép1 Kép2 A 2 készülék egyben legyen 20.000 Ft ( + Még van egy hibás ugyanilyen készülék is ha valakit érdekel )

-4 db 15 colos 5x112 es acélfelni garnitúra gumival .A gumi kb 4 mm es ezért nem árképző .Ár 10.000 Ft

Érd Priv

[ Szerkesztve ]

(#15409) simonzé


simonzé
addikt

Feleim!

Autót vennék, kérlek gondoljátok végig, hogy van-e olyan ismerősötök aki ilyet szeretne eladni mostanában. Mivel konkrétan venni fogok autót, megköszönöm, ha valóban végiggondolod:

Középkategóriás
2004-2007 közötti
dízel (mondom: dízel)
kombi (esetleg Sedan)
kitűnő/jó állapotban
törésmentes
(jóval) 100e alatti kilométerrel

Ford Focus, Renault Megane, Astra H előnyben.

Figyelem! Nem véletlenül írtam külön, vastagítva minden szót!

Kérlek kíméljetek az alábbi kérdésekkel, véleményekkel:
-Miért pont azt?
-Az egy szar.
-Van egy 97-es kicsit sérült szuzukim, pont ilyen, csak nem dízel, és nem kombi
-Nézz körül a Használtautó.hu-n/Vaterán

Várom ha valahol ilyet láttatok, de ne a netre, vagy hazugtolvajsenkiházi nepperhez vezessetek.

Köszönöm, és a segítséget meghálálom! :R

I don't fit in. I fit out.

(#15410) simonzé


simonzé
addikt

privátba bittesőn.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#15411) Sanyabá válasza simonzé (#15409) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Jó,de árat is írhatnál hogy mennyi a max. keret rá? :DD

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#15412) Fagyi válasza lorcsi (#15379) üzenetére


Fagyi
aktív tag

nekem ilyen

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#15413) littlejohnny


littlejohnny
tag

Keresek:
- garos 500GB koruli SATA vinyot
- PCI-E VGA kartyat, szinten garral, minden tartozekkal, max. 20k-ig
Posta feltetel!

(#15414) csapee


csapee
senior tag

Elég nagyok az igények, úgyhogy szerintem a lehető legolcsóbbat keresi:)

Csapee

(#15415) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Keresek digitális multimétert Metex gyártmányút,forrasztó állomást Fahrenhet-est.

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#15416) dvdbackuper válasza Sanyabá (#15415) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Nekem Fahrenheit 28020 -as van, 5k-ért vettem a praktikerben...

(#15417) _seth_ válasza csapee (#15414) üzenetére


_seth_
veterán

Az lehet de nagyon nehéz lesz, dízel, lehetőleg kombi 100e alatt és ilyen korral... kb a nem létező párosítás, aki dízelt vesz, pláne kombit az átlagban nem csak a sarki presszóba jár autóval hanem sokat és messzire akkor pedig a 100e alatti futás nagyon kevés. De nem lehetetlen csak akkor pedig drága :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15418) bence78 válasza _seth_ (#15417) üzenetére


bence78
csendes tag

hát... végülis árat nem írt z :D

----- inkabb emailben keressetek mert a pht mar nagyon ritkan hasznalom -----

(#15419) Laraxior


Laraxior
titán

nem tudjátok hogy a vásárban mennyiért lehetett kapni a CREE LEDes 50W-os Police elemlámpát :F :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15420) levi1108 válasza Laraxior (#15404) üzenetére


levi1108
tag

Az lehet, de sürgősen elkéne adni... :U

(#15421) adorjant válasza _seth_ (#15417) üzenetére


adorjant
senior tag

Pár kattintás a vezérlőn,és meglesz az a hőn áhított 100e km :DDD :(

[ Szerkesztve ]

(#15422) bobace


bobace
őstag

Eladó egy LG Optimus 7-es okostelefon. Újszerű állapotban van (párszor használt füles, a telefon fóliás elöl-hátul, nincs rajta sehol kopás), Windows Phone 7 operációs rendszer, 1 Ghz-es processzor, 512 MB memória, 16 GB háttértár, 5Mp-es kamera, HD videó rögzítési lehetőség, Gorilla Glass védelem, példás összeszerelési minőség és villámgyors sebesség jellemzi. Minden tartozéka megvan, gyárilag kártyafüggetlen, körülbelül 7hó garancia van rá. Az ára csak 58k Ft. Csereára: 65k. Androidos telefon cseréje érdekel.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#15423) ati012 válasza adorjant (#15421) üzenetére


ati012
senior tag

Az újabb típusoknál már nem ilyen egyszerű :)
De azt vettem észre, bizonyos típusoknál az ECU tárolja a km óra állását.
Ezt kicserélvén lehet a legkönnyebben módosítani a mutatott értéket (szerintem).
Bár laptoppal meg egy okos programmal is biztosan lehet módosítgatni az ilyet.
Viszont a BMW-kben már több kompjúter is tárolja szóval az zsebbenyúlós egyszóval suck.

[ Szerkesztve ]

(#15424) RootRulez


RootRulez
félisten

Valakinek nincs kölcsönbe egy tápcsati nélküli PCI-E-es ATI HD 5000 karija? Egy régi AM2NF6G-VSTA alaplapba kéne, hogy elindul-e benne egy teszt erejéig... :K Vagy az is elég, ha valakinek van ilyen lapja és van benne 5000 kari, tehát tudom, hogy működik benne...

═════════════════════════════════════════

(#15425) simonzé válasza Sanyabá (#15411) üzenetére


simonzé
addikt

Elég ha mutatsz ilyen kocsit, az ár nem de tartozik ;)

I don't fit in. I fit out.

(#15426) Big_Leslie


Big_Leslie
csendes tag

Mai csemege:

Eladó egy karcmentes, újszerű alig használt iPhone 4G 16GB black gyári független tartozékokkal ajándékokkal (gyári tok,fólia,autós töltő)garanciával dobozában gyári legális programokkal!!! új IGO Pimo-val stb....eladó. Csak 1db van 145eft!!!!
Csere nem érdekel érd.pü-ben.

(#15427) Drughi válasza bobace (#15422) üzenetére


Drughi
addikt

Megkérdezhetem, hogy mióta hirdeted már ezt a telefont? Nagyon régen látom a hirdetést.

Pixel 7a

(#15428) simonzé válasza _seth_ (#15417) üzenetére


simonzé
addikt

Még egyszer: ki mondta, hogy a legolcsóbbat keresem??? én biztosan nem...

és amit Csapeemak írtam:
"Cáfolom, nem a legolcsóbbat keresem. Az igényeimnek megfelelő legjobbat keresem. Az árakkal tisztában vagyok. Amelyik olyan, azt megveszem.
Most komolyan, ha azt mondom hogy x összeget szánok rá, akkor tudsz ilyen kocsit mondani, ha viszont nem mondok összeget, akkor kocsi sem jut eszedbe? nem értem...
Az igényeimet leírtam, a többit majd az eladóval beszélem meg."

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#15429) _seth_ válasza simonzé (#15428) üzenetére


_seth_
veterán

csapeeval beszélgettünk ha nem bánod.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15430) z0d1AK válasza Drughi (#15427) üzenetére


z0d1AK
veterán

Szerintem január leje óta.
100K-ról szépen lement az ára. Csúnya bukó lehet neki. :U

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15431) simonzé válasza _seth_ (#15429) üzenetére


simonzé
addikt

Bánni nem bánom, de mivel a beszélgetésetek rólam szól, vettem a bátorságot hogy hozzászóljak, remélem nem haragszol... Én már csak ilyen faragatlan vagyok.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#15432) werszomjas válasza simonzé (#15428) üzenetére


werszomjas
őstag

Mi kb 1 éve vettünk egy Skoda Fabiat, 2006os és "csak" 120.000volt benne, elvileg :F
Dízel, kombi, szép állapot, tehát majdnem kielégíti a feltételeket, szóval nem lehetetlen az elképzelés, de sztem 10ből 9 tekergetve van :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#15433) _seth_ válasza z0d1AK (#15430) üzenetére


_seth_
veterán

Végülis már csaknem feléért adná de még csak azt sem láttam, hogy bárki rákérdezett volna. Ennyire rossz az új windows mobilon?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15434) _seth_ válasza simonzé (#15431) üzenetére


_seth_
veterán

Ez látod tévedés mert itt autóról volt szó és nem rólad, és mielőtt nagyon magadra vennéd nem kell felháborodni a semmin.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15435) z0d1AK válasza _seth_ (#15433) üzenetére


z0d1AK
veterán

Őszintén szólva én már elgondolkoztam rajta, hogy bepróbáljam. Bár mindenképpen csak ha lesz tablet, az Androidot nem akarom elhagyni. Majd a Milestone-t beajánlom neki cserére.:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15436) _seth_ válasza z0d1AK (#15435) üzenetére


_seth_
veterán

Már nézegettem én is :D Jóval ár alatt adja már de így sem kel el, érthetetlen.

Androidról én már nem váltok :D egyik hírhez írtam le pont, hogy nekem samu galaxy ace, barátnőmnek 70 forintért vettem egy lg gt 540 baby pinket pár napja, öcsémnek samu galaxy spica, faternak vodafone 845 szóval nálunk bevált :D

Milestone... az még tetszene nekem is :) Bár annyi közös van az ace és a milestoneban, hogy nekem is gorilla glass van rajta :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15437) lorcsi válasza simonzé (#15409) üzenetére


lorcsi
veterán

a tháliák tetszenek?
azokban lehet iylet találni

(#15438) kaller1 válasza z0d1AK (#15430) üzenetére


kaller1
veterán

Egy nyereménytelefonon mi a csúnya bukó? :D

.::> <::.

(#15439) ng0ofy válasza _seth_ (#15436) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nekem pedig kifejezettem tetszik ez a windows phone vagy mi. Egyszerű, minimálisan csili-vili és tudok rajta ingyen, alapból dokumentumot szerkeszteni. Lenne pénzem le is váltanám a kis t630-at :D

(#15440) ati012 válasza lorcsi (#15437) üzenetére


ati012
senior tag

Asszem tudok még olcsón egy 1.5ös dízel Thaliat.

(#15441) adorjant válasza ati012 (#15423) üzenetére


adorjant
senior tag

Tudom,de attól még nagyon furcsa,hogy az autók 5-15 éves korig ugyanannyi kilométert futottak szinte kivétel nélkül :)
És ez még csak az egyik probléma a használt kocsiknál...
Én pl november óta keresek autót,és most jutottam el odáig,hogy találtam ezidáig EGYET,amire azt mondom,hogy együtt tudnék vele élni...

Ellenben még megvan a valóban jó állapotú G Astránk,szabad a vásár :D

[ Szerkesztve ]

(#15442) simonzé válasza lorcsi (#15437) üzenetére


simonzé
addikt

A Thalia nem kombi, és nem középkategóriás. Sajnos nem egy jól sikerült konstrukció, az első pár évjáratnak annyira gyenge alvázat csináltak, hogy még a legkisebb terhelhetőségű vonóhorgot sem engedélyezték rá.
Egyszóval köszi a tippet, de nem azt keresem. Sajnos főleg suzukik és Thaliak, Cliok vannak, de nem adom fel. ;)

I don't fit in. I fit out.

(#15443) simonzé válasza adorjant (#15441) üzenetére


simonzé
addikt

Ott a pont, teljesen jól látod. Pont ezért zárom ki a neppereket. A legalja karambolos, lehajszolt verdát is kiglancolják, és kiteszik csilivilire. Értek annyira a kocsikhoz, hogy egy utólagos festést elég jól meg tudok különböztetni a gyáritól. Látom hogy ez tiszta hullámos, hótt ferde illesztési rések a kocsin, erre beköpi, hogy törésmentes, csak a pasztázást nem szépen csinálták meg, attól van optikai csalódás.
Nem bírtam ki hogy ne olvassak be neki hogy kit nézzen hülyének. Már rájöttem, eleve ügyvédnek adom ki magam. Ez növeli az árat, de legalább nem mernek annyira hülyére venni.

I don't fit in. I fit out.

(#15444) bobace válasza z0d1AK (#15430) üzenetére


bobace
őstag

Szerencsére nem bukó, mert nyertem. Szóval minden forint nyereség. Persze a másik oldalról meg bukó, ha úgy nézzük mennyi lehetett volna. Én is Android párti vagyok, a WP rendszer zárt nekem, inkább Iphone szerű, szeretek "hackelni" na. Amúgy annyiból érthetetlen, hogy nem megy el, hogy nagyon jól összerakott villámgyors telefon, aki nem szeret mindent szétparaméterezni, annak most is jó választás szerintem.

_seth_: érdeklődők mindig vannak, csak mindenki cserélni akar valamire és még nem jött olyan csereajánlat amire azt mondtam volna, hogy ok.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#15445) Kryczek válasza _seth_ (#15436) üzenetére


Kryczek
tag

Én már akkor is elmondtam meg most is hogy az LG mobil eladása magyarországon esélytelen mint TSZ lova az Epsoni derby-n. Egyszerűen nincs semmi súlya az LG-nek itthon. akkor is lehurrogott mindenki, lehet most is de 2 év szolgáltatói munka után tudom mit beszélek. nem, nem azt mondom hogy nem jó, mert jó, csak nem kell... ennyi.

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#15446) Kryczek válasza simonzé (#15442) üzenetére


Kryczek
tag

A franciákat meg az olaszokat a konyhájukért szeretjük, nem az autójukért, ezt mindenki jól tudja.... :DD :DD :DDD :D

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#15447) viasystem


viasystem
csendes tag

Hahó!

Tud valaki 13" jó állapotú nem ezeréves nyárigumit eladót?

elsősorban :

155/70 r13 - 165/65 r13 - 165/70 r13

érdekelne, választ privibe lécci

Vedd figyelembe, hogy a többdimenziós kockák poláris zonoéder modelljeit körszimmetrikusan elrendezett alapélek sugárnyalábjaira vagy csavarvonalakra illeszkedő rúdláncok csoportjaira alapozva hozhatjuk létre.

(#15448) z0d1AK válasza bobace (#15444) üzenetére


z0d1AK
veterán

Akkor "jó" neked. Milestone-nal nem szemezel? :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15449) eziskamu válasza Kryczek (#15446) üzenetére


eziskamu
addikt

Én egy olyan elvarázsolt településen lakom ahol két nagyobb cég összes autója francia (a 3 nagy gyár termékei vegyesen), még a főnököké is, és a helyi autóvezetés oktató is francia kocsival oktat, és bevallása szerint jobban is szereti mint a német autókat (az otthoni nem oktató kocsija is francia) .
Most reggel 7:30 előtt csak úgy rajzanak a fehér francia kocsik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15450) bobace válasza z0d1AK (#15448) üzenetére


bobace
őstag

Van az a pénz :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.