Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DC Universe Online

Hozzászólások

(#1) ricshard444


ricshard444
veterán

Láttam,hogy még itt nincsen ennek a játéknak topikja,és szerintem sok hasznos információt tudnánk egymás között megosztani.

Nekem pl az lenne a kérdésem,hogy a Combat Ratingem miért akadt meg 38-39 között,amikor már 3 új cucc óta annyin áll,mára megint visszaesett 38ra amikor tegnap kilogolásnál 39 volt :K :F

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#2) smdhorda


smdhorda
csendes tag

nos én is szívesen cserélnék infót más játékosokkal,
- a combat rating pl. azt sem tudom mitől változik,
- az árusok közt van egy gyémánt fizetőeszköz sem tudom honnan szerezhető.
van ugye conquest és triumph emblem mindenféle de nem hogy el lehet veszni a városban még azt sem tudom mivel kéne fizetnem.
az ingyenes verziót így elég gyorsan eluntuk több pajtimmal ennek örömére
+azt veszem észre mintha rengeteg küldetést is csak solóban lehetne teljesíteni (30on az insták challenge módja)ami nem valami hangulatos mmorpg lévén szerintem
kár, hogy pár kezdeti in-game segítségen kívül én még nem sok traininget láttam ha eléri az ember a 30ot mit kezdjen magával vagy a vendoroknak van-e rendes térképe.... így elég gagyinak hat

(#3) BladeHero


BladeHero
tag

Ha van magyar klán én szívesen csatlakoznék.30-as szintű vagyok.IGN: BladeHero4

[ Szerkesztve ]

RPCJ

(#4) alevan


alevan
őstag

Van valamelyk PVP szerón magyar klán?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) Kiskose7


Kiskose7
csendes tag

Nos a combat reting akkor valtozik ha 30-utan cuccokat veszel a karakterednek!Ugye mint a WoW ban is vannak pve es pvp szetek.Mondom a pve szet lenyeget mert en is pve vagyok.Az elejen Marks of Triumphot kell gyujteni instakbol ami nagyon konnyu t1-et kiszedni nekem majdnem egy laza 3 ora volt cigiszunetekkel stb.A combat ratingben azert tudok segiteni mert az en Zold Lampas karakterem is megakadt 42-nel de full T1 voltam.El kell menni egy Vendorhoz ami arulja a 30-as szint legelejen az alap ruhakat.Ott venni 2gyurut a legjobbat persze,trinketet,fegyot stb...ezt mind felhuzod es megvan elvileg a tobb rating.Szerintem az a baj hogy biztos van ilyen lvl20,19...szintu cucc rajtad.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DC Universe Online
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.