Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Csendes egér kerestetik (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17) morzsol válasza Keitaro (#15) üzenetére


morzsol
aktív tag

Hali Keitaro! :)

Jó tudni, hogy a répánál csak létezik jobb megoldás is!
Még nem nagyon vizsgálódtam a billentyűk között, de árulnak külön független billentyűzetet is tapipaddal? Milyet és kb. mennyiért (nagyságrend), és persze mennyire jó minőségű?
Az a baj, az egérrel, hogy ugyan lehet, hogy a pc-nél nem hangosabb, de az mélyebb frekvenciájú és főleg folyamatos(!) zajterhelést jelent. Ezt meg lehet szokni. Egy idő után már nem halljuk, ha dolgozunk vele.
De az egér! Kis hülye éles hangján cincog, cincog - pláne, ha soxor kell egymás után klikkelni... nem tudom elg óvatosan csinálni!

/Más : ma láttam e gy siemens...996F monitort. Egy LGF700b mellett, kissé távolabb meg egy s. 763MB volt. Ua. futott rajtuk. Nem tudom, hogy nagy szentségtörés-e, de... az LG-nél kontrasztosabbnak tűnt, meg kellemesebb színek, a 763-nál pedig élesebb(?)nek- élőbbnek. De nagyon nehéz ezeket ennyi idő alatt megfogalmazni! Kellemes volt nézni, és egész élőnek tűnt. (Felette egy sima 900B volt, az a tükröződések miatt nálam leverte.) Persze elosztódobozon egy korában...
Hát, a méret, az ár, meg a frissítés, meg a kellemes színek... épp megfelelne.
Nekem fotószerkesztésre, meg grafikai akármikhez kellene. Nagyon ciki?
Van egy ilyen siemenses topic, ha van róla véleményed, oda is írhatsz, hogy ne keveredjünk. -Szia!/

Lemérik, hány kiló egy hattyú...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Csendes egér kerestetik (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.