Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  CRX-175E - erről ki mit tud (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TitiRii


TitiRii
senior tag

hy all
nekem volt régen egy sony crx 100e s 4*2*24cdrw
hát szószó.. audiót szépen irt de 80 perces cdre nem tudtam 80 percet irni vele. nem támogatta még
ace,és egyébb nagytömörítésű fájlokat ha felirtam akkor 805 hogy crcs lett
cd másolásnál pár játék,program nem müködött jól a másolatról vagy 1 átalán.
ez a CRX-175E menyire jó? 24*tud irni 10* ujra irni
ezzel lehet pl: 80 ,89 ,99 percet irni megfelelő cdkre?
menyire jó a ''burn prof technologiája'' (csak itt másképp hivják) tehát ugyna olyan mint a régi előgye vagy megfelele a mai követelményeknek?

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#2) chili


chili
csendes tag

Amennyire én tudom,a Sony írók viszonylag szépen írnak audió lemezeket,de túlírásban az egyik legrosszabbak. Ennek pont a fordítottja pl az LG.
De azt a típust nem ismerem,szóval ne vedd kézpénznek!

Padlógáz,ablaktörlő!

(#3) hi


hi
tag

Ha van mas lehetoseg a Sony-t felejtsetek el! Nekem sajat tapasztalatom ket modellel volt, espedig valamikor regen a CDU928E-vel, ami epp csak cd ironak nevezheto, majd a CRX1611-el, ami ket honapig jol mukodott, majd azutan csak 4x lehetett vele cdt irni. Egy havernak van CRX175E, de eleg sok cd ront. Ha lehet vegyel valami mast.

(#4) McJames


McJames
senior tag

Plextor, Teac, Mitsumi, LG. A Yamahákat nem ismerem. Adatfelírás pontosságában az első mondat egyben sorrend is, ha jól emlékszem.
A ''címszereplőt'' én is láttam 15 E HUF-ért, ami nagyon jó ár, de gyanítom olcsó húsnak... :D

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#5) TitiRii


TitiRii
senior tag

hy all
na kénytelen kelletlen meg megvettem ezt az írót(abból indultam ki hogy 5e ft ot kell rádobnom a 4* íromra) ettől olcsobb csak a philips volt ami 16* (tapasztalatból tudom hogy ez elég jó) de mivel elég sokat írok főleg audiót és filmet ezért döntöttem a gyorsabb mellet
eddig 6 cdt irtam vele 1 rwt és 5 normált
eddig szép és jó :) vigan irta a 80-81 percet is ami a crx100e vel elképzelhetetlen volt számómra. a 4.20 zárással 1 ütt 80 mines cdnél meg 1*üen tökéletes nekem :) lett volna egy teac40* is de 10el drágább lett volna(és jelenleg iszonyat drága még a 40* cd lemez) bár erről csak jókat hallotam(személyes tapasztalatom teac el anno nem volt túl meggyöző egy 40* cd rom hoz volt szerencsém eme márka képviseletéből és meg kell mogyam hogy rémálom volt a 32* sonyhoz képest. hangos volt szenvedet az irot karcos cdkell és grabelés se ment vele túl jól se gyorsan.)
egyenlőre welégedet vagyok (ár teljesítményben pláne)
mayd most jön a puding teszt ahol is kiderül hogy ami jól néz ki az finom is e.. :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  CRX-175E - erről ki mit tud (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.