Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cross Fire

Hozzászólások

(#1) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

A Cross Fire egy ingyenes online játszható FPS játék. Leginkább a Counter Strike-hoz hasonlít.

A játék egy időben 16 játékost enged a pályára, ahol a karaktereinket egyénileg testre szabhatjuk és, mint a Counter Strike-ban itt is pénzért vehetünk fegyvert, gránátokat és egyéb hasznos dolgokat.

A játékosnak két katonai frakció - a Black List terrorista csoport, vagy a Global Risk antiterrorista egység - közül lehet választania, és a játék alatt feladat-orientált küldetéseket kell végrehajtania. A játékos teljesítményétől függően tapasztalati pontokat szerezhet, és ezekkel növelheti a rendfokozatát.

A játékban hatféle multiplayer-mód van: a Team Death Match, Search and Destroy, Elimination Match, Ghost Mode, Free-For-All és az új Special Mode. Ez utóbbit teljes egészében a játékos alakíthatja.

Aki szereti a CS-t, az nyugodtan tehet vele egy próbát, de azok is megpróbálhatják, akiknek kicsit régebbi a konfigurációjuk, ugyanis az elég régi masinákon is jól futtatható.

További információk és képek a játék hivatalos oldalán valamint letölteni is innen tudjátok:
LINK

(#2) johni86


johni86
tag

Na ez biztos jó lehet, annyi cs után :) mondjuk azt sem lehet megunni, egy jó kis lan partyn mindig előkerül

(#3) Gabesz1019 válasza johni86 (#2) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Szerintem nagyon jó játék. Ha esetleg többen is kedvet kaptok hozzá, akkor esetleg csinálhatnánk egy PH!-s szobát. Kitalálnánk egy jelszót és akkor játszatnánk csak mi PH!-sok.

(#4) McClane válasza Gabesz1019 (#3) üzenetére


McClane
aktív tag

Valamelyik nap feltettem és egész jó.
Nálad működik a tutorial? Mert engem hibaüzenettel kidob.

(#5) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nemtudom ennek mi köze a cs-hez inkáb left 4 dead, a mutánsok miatt.
Szóval aki cs-zik annak nemtudom miért tetszene ez is, kb annyi az egyezés hogy fegyverrel megyünk és megkell vennünk őket.

[ Szerkesztve ]

(#6) bargeszt


bargeszt
tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni? Újratelepítettem a gépem és már nem tudok belépni, a játékot is újratelepítettem ár vagy 3 szor de még mindig meghal mielőtt elindulna. A HGW elindul de onnantól semmit nem csinál. upc s netem van a konfigom a z adatlapon. telepítés előtt gond nélkül ment. Op rendszer XP sp3.

(#7) bargeszt


bargeszt
tag

Azt nagy nehezen kisakkoztam hogy az xtrap-enginnel van valami gond mer azt dobja fel hibaüzenetnek.

Timed out waiting for initialing xtrap-engine

(#8) bargeszt válasza bargeszt (#7) üzenetére


bargeszt
tag

Meg is van az IExp. volt a ludas. uninst aztán már ment is.

(#9) Mobi28


Mobi28
tag

Gépigénye?

(#10) Gabesz1019 válasza BalaNce87 (#5) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Ha feltelepíted és kipróbálod rá jössz, hogy nem csak Mutáns mód van rajta, valóban az is van, az most egy új mód, de alapjában véve CS stílusú a játék.

(#11) Gabesz1019 válasza Mobi28 (#9) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Nincs nagy gépigénye tedd fel nyugodtan, elfut gyengébb gépeken is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cross Fire
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.