- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- Hieronymus: Három júniusi képem
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- VoidXs: Tényleg minden játék optimalizálatlan?
- Gurulunk, WAZE?!
Új hozzászólás Aktív témák
-
lipi67
nagyúr
válasz
barnam_ #10616 üzenetére
Sokkot kapott
Majd észhez tér,egy elem ki -összezár stb..trilógia. Utána 1 modulullal boot, majd meállítod, kicsit több feszt adva aramoknak és az mch-nak. Ment és kilép. Ugye ilyenkor bootol, de Te még dos-ban powert nyomod pár mp és leáll (megvárhatod amíg feláll, de minek) Beteszed a többi ramot is és hajrá.
Igen, szerintem sincs bajka a procidnak, lapnak se, de lehet, hogy fárad kicsit. Nálam régebben úgy jelentkezett először, hogy több feszt kért a ram. No, azt hittem azok haldokolnak, de más (u.olyan lapban ) simán boot, nálam meg csak csipogás, ujraindulgatás. Majd ha több feszt adtam biosban, akkor mentek mint az ágybaszarás.Ezeknél a feszeknél már az a baj, hogy az a sok idő, amíg a borda felveszi a hőt a chipsetről, már ott a bibi. A ventik már későn fújnak. A mostani ventijeim is hőszarosok voltak, minek? Gondolkodtam:
-Ott forog 600-as fordulaton én meg adom a procinak az ívet. A TRUE kva jó hűtűtő, fel is veszi hamar a hőt és..és amire a venti érzékelője rádöbben, hogy meleg a borda (ott már kell azért hogy forró legyen a borda, hisz az érzékelő kb 2cm-re van tőle) Szóval addig rég fagyok, stb..Így lecsíptem a drótok végéről az érzékelőt és a 2 drótot összeforrasztottam, így bootnál már 2600-as fordulaton indul a TRUE 120*38-as ventije. (ez nem 1,6-1,7v-nál van.) Ha tudom, hogy van értelme és esélyes, hogy jobb eredmény legyen, és mch is 1,56körül kap majd, a vtt is 1,5v körül lesz, no meg a proci is 1,55v körül, akkor ..
Reggel ablakhoz teszem a kikapcsolt gépet, és fagyogat magának délig. Fejben persze megvan a tuning..Délben bekapcs, bios 25mp, +feladatkezelő 10mp+ ET615 mp és hajrá. Vagy sikerül, vagy nem. (Ezért útálom a dmarkokat, nemtom már melyik az a mocsok aminek a végén van 2db sound test. No az szopatott..Végigment minden és a 2. sound test-nél a vége előtt 3mp-cel fagyás..Addig bírta a cucc. Ilyenkor táp kikapcs, fél óra pihi és újra. Persze az a szemét mpost 5mp -cel a vége előtt fagy. Na ilyenkor ..cigi
Új hozzászólás Aktív témák
- Bluetooth hangszórók
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Telekom mobilszolgáltatások
- Amazon Kindle
- Crypto Trade
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- További aktív témák...
- Intel Core i9-14900KF 24-Core 3.2GHz LGA1700 Box (BX8071514900KF) Processzor! BeszámítOK
- Intel Core i7-7700K (8M Cache, up to 4.50 GHz) OEM Processor! 27% számlával!
- Ryzen 7 8700G /// Új, csak kipróbált // Számlával és Garanciával!
- Intel Core I9 14900KF - 24mag/32szál - Új, 1 év garancia - Eladó!
- Ritkaság! Csere-Beszámítás! Intel I9 13900KS Processzor!
- BESZÁMÍTÁS! Asus B760M i7 12700KF 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800 16GB Rampage SHIVA FSP 700W
- Lenovo LEGION Pro 5 / Pro 7, Lenovo Yoga Pro gépek (RTX 4060 / 4070 / 4080 / 4090)
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490s - i7-8GEN I 16GB I 256SSD I 14" WQHD HDR I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G5 - i5-8G I 8GB I 128GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest