Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Codemasters F1 2019

Hozzászólások

(#251) orc88


orc88
őstag

2 napig ingyenes az F1 2018

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#252) Đusty válasza orc88 (#251) üzenetére


Đusty
addikt

Ez megmarad vagy csak ideiglenesen használható?

(#253) orc88 válasza Đusty (#252) üzenetére


orc88
őstag

Megmarad, kulcsot kapsz amit Steamen lehet aktiválni :)

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#254) Đusty válasza orc88 (#253) üzenetére


Đusty
addikt

:R

(#255) Đusty válasza orc88 (#253) üzenetére


Đusty
addikt

Mehetne [ide] is, köszi még egyszer.

(#256) orc88 válasza Đusty (#255) üzenetére


orc88
őstag

Bedobtam oda is :R

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#257) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Srácok,
Érdemes beruházni a 2020-ba vagy inkább 3-4k-ért megvenni a 2019-es kiadást?
Ez a my team dolog nagyon tetszik, de ár tekintetében a 2019 most nagyon jó választásnak tűnik. Abban nincs ilyen opció?
Multiplayer játék része érdekelne inkább és az autó fejlesztése, személyre szabása, csapat építése saját néven, színekben tehát amennyire lehet rajtam múljon minden. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#258) 19ati93 válasza BITBOYS (#257) üzenetére


19ati93
senior tag

F1 2018 nem rég volt ingyen osztogatva Humble-n. Van egy fölös key-em ha érdekel hozzá.

Amúgy 2020 jobb mint a 19 hangban és irányítás/vezethetőségben meg végképp. 20-ban sokkal többen multiznak, na meg ha főleg a MyTeam érdekel akkor egyértelmű hogy a 20-as játékot vedd. 19-ben csak sima career van.

(#259) BITBOYS válasza 19ati93 (#258) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szia, köszi a választ.
Értem, akkor marad a 19. Viszont vagy 10 éve nem játszottam F1-el, szóval ha valóban fölös az a kulcs akkor szívesen elfogadnám az ajánlatod :R
Legalább kicsit felzárkózom mielőtt megvenném.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#260) 19ati93 válasza BITBOYS (#259) üzenetére


19ati93
senior tag

írtam privátot.

(#261) Chalez


Chalez
őstag

Megvettem én is a 2020-at pc-re, egyelőre mivel vállműtét után vagyok kontrollerrel tolom, de aztán majd valamikor a G29-et is ráizzítom. Az első F1 progi, amivel évek óta újrapróbálkozom. Szeretem az autós játékokat, de annyira a sínautózás nem kötött le. Na most rápróbálok ismét :)

(#262) giornalista


giornalista
senior tag

Sziasztok! Vettem néhány napja egy Logi G29-et, és főleg az F1 2019-cel játszottam vele eddig. A HW és a SW is új nekem, ezért a tanácsotokat szeretném kérni. Ami egyelőre zavar és nehéz, hogy a hajtűkanyaroknál rengeteget kell forgatni a kormányt, nagyon messzinek érzem a végállásokat.

Van esetleg bevált setting, akár a Logitech alkalmazásában, akár ingame, amivel "pont jóra" be lehet lőni, hogy mennyit kell forgatni a kormányt a két végállás között?

Köszönöm!

(#263) Géjza válasza giornalista (#262) üzenetére


Géjza
őstag

Kezd 360 fokkal, aztán meglátod, hogy bírnál még ennél több elfordulást is vagy nem. Kormány vezérlőszofterbe állítsd ezt be.

(#264) hhenry válasza Chalez (#261) üzenetére


hhenry
őstag

Valamikor lehetne tolni egy online versenyt,versenyeket :)

(#265) Gbcrtrtlp válasza giornalista (#262) üzenetére


Gbcrtrtlp
csendes tag

Nekem is G29 van. Azzal tolom 2016 óta (előtte Logitech MOMO volt). Tehát 5 játéknyi F1 tapasztalatom van vele (F1 2016 - F1 2020). Nálam a kényelmes, bevált elfordulási szög 300 fok. Próbáld ki, hátha neked is megfelel.

(#266) giornalista


giornalista
senior tag

köszi a választ mindkettőtöknek. igazi madár voltam, ugyanis nem jól "értelmeztem" a Logitech Gaming Software működését, emiatt 900 fokos szöggel játszottam a játékot, nem reagált a változtatásokra. Azt tapasztaltam, hogy nem 360 fokban van, viszont nem jöttem rá, hogy hogy kéne beállítani.

Amint végül sikerült, ég és föld lett a különbség, természetesen :) A 360 fok jól be is vált. Frankó kis játék ez, na!

(#267) Vityaa válasza giornalista (#266) üzenetére


Vityaa
tag

Sziasztok, nektek sem lehet beállításokat betölteni verseny előtt? Akár hogyan állatom az equall performancot, nem lehet semmit állítani az autón.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Codemasters F1 2019
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.