Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Codemasters F1 2019

Hozzászólások

(#1) orc88


orc88
őstag

Idén is érkezik a hivatalos F1 játék a Codemasters jóvoltából. DEFEAT YOUR RIVALS

Trailer

Megjelenés: 2019. jún. 28.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#2) oriic válasza orc88 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem meglepetes hogy jon, rajongok orulni fognak szerintem.

Strezi? Merre vagy? Infokat kernenk!:D

Live-Die-Respawn

(#3) orc88 válasza oriic (#2) üzenetére


orc88
őstag

Inkább a megjelenési dátum a meglepetés :)

Nem nagyon volt még ilyen közeli dátumra bejelentve, csak aztán nehogy csúszás legyen mint 2015-ben :B

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#4) oriic válasza orc88 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerk:

Es tenyleg, most nezem h 2 honappal korabban jon mint tavalyi resz.

Live-Die-Respawn

(#5) orc88 válasza orc88 (#1) üzenetére


orc88
őstag

A trailerben 0:18-nál egy Forma 2-es autó fantomképe jelenik meg. Lehetséges, hogy egy új prológust kapunk a karrierhez? Vagy csak beraknak 1-2 F2-es autót is a Classic autók mellé funolni? :F

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#6) orc88


orc88
őstag

oriic vagy egy modi,

Ezt a topikot zárni lehet, ha úgy gondoljátok hogy a másik topik vinné a "szakmai" vonalát a játéknak, nem akartam bekavarni vele. :R

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#7) snecy20


snecy20
veterán

Toro Rosso@Baku Gameplay

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8) hhenry válasza snecy20 (#7) üzenetére


hhenry
őstag

Szép :)

(#9) snecy20 válasza hhenry (#8) üzenetére


snecy20
veterán

Szebbnek tűnik, mint az előző. Főleg a Bahrein-i villanyfényes gameplay-nél szembetűnő a javulás.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#10) hhenry válasza snecy20 (#9) üzenetére


hhenry
őstag

Kérdés,hogy mi lesz az ára :F plusz,hogy lesz-e valami újdonság?

(#11) snecy20 válasza hhenry (#10) üzenetére


snecy20
veterán

Újdonság az az F2-es mezőny szerepeltetése. Gondolom egybe építve a F2->F1 karriermóddal.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#12) hhenry válasza snecy20 (#11) üzenetére


hhenry
őstag

Hivatalos már?

(#13) snecy20 válasza hhenry (#12) üzenetére


snecy20
veterán

Igen. Június végén pedig megjelenés, jóval korábban a korábbi részekhez képest.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14) hhenry válasza snecy20 (#13) üzenetére


hhenry
őstag

Igen azt már láttam csak jönne már

(#15) javorszky


javorszky
tag

Nekem óriási csalódás a multi része,hogy nem lehet a csapatok autói közűl valasztani!Csak festett cingás pingás kocsikkal lehet menni.

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#16) Chereiose válasza javorszky (#15) üzenetére


Chereiose
addikt

Szia!

Lehet választani, ezt a host állítja be, hogy rendes 2019-es festések vagy multi livery. Annyira nekem sem jön be, de nagy része valamiért azzal játssza, úgy látom nekik jobban bejön.

Más: még elég ingatag a multi néha, főleg amikor vége a futamnak és vissza kéne dobjon a lobbyba, perceket tölt...Másik, hogy nektek nem dobálja az FPS-t néha csúnyán? Persze nekem csak egy 1060 3GB-van, 60-ra beraktam az fps limitet vsyncel, és pár dolgot mediumra vettem, így már jobb azért de érdekes kissé.

(#17) markknight


markknight
veterán

Nekem bejön ez a rész is, de a grafika azért ps4 pron nem olyan mint ígérték. Az éjszakai pályák eddig tényleg nagyon gázak voltak, most meg szingapúrban túl sok a fény.

(#18) Rony949


Rony949
őstag

Én egyelőre küszködök azzal, hogy elinduljon a game. Kiiktattam az MSI Afterburner-t és a Steam Overlay-t is, de így se hajlandó elindulni. Se Dx11-el, se Dx12-el. Még próbálok egy korábbi Nvidia driver-t, ha azzal se lesz jó, elmehetnek a fejlesztők oda....

(#19) javorszky válasza Chereiose (#16) üzenetére


javorszky
tag

Szia.Segítenél nekem pontosan akkor,hogy lehet kiválasztani a 2019-es festéseket.Írtad,hogy a host állítja.Azt se tudom mi az.Akkor én nem tudom magamnak 2019-es festést beállítani?
Segíts ha tudsz!!!!

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#20) csatarid


csatarid
csendes tag

Hol van ebből a coop championship mód?? Oké ott a league, de minden autó egyforma erős, nem lehet equalról realisticre átrakni az autókat, mekkora szánalom. :W

Ryzen 5 7600x, MSI MSI MAG B650 TOMAHAWK, SAPPHIRE Radeon RX 7800 XT 16GB NITRO+, CORSAIR 2x16GB 6000 Mhz, SEASONIC FOCUS GX 750 GOLD, Cooler Master HAF XM, Kingston KC3000 2TB SSD,

(#21) javorszky válasza Chereiose (#16) üzenetére


javorszky
tag

Már próbáltam mindent össze nyomogattam de nem megy nem tudok mást kocsit választani csak abból a négyből ami elől van. :W .Egyformák a kocsik ugyan olyan a hangja mindegyiknél.Ez rázós nekem nagyon.Vagy ilyen bamba lennék??
Nem lehet megnézni mecss előtt milyen erősek az ellenfelek!Szeretek mindig más kocsival versenyezni,más a hangja más a kasztni más az irányíthatósága.Már mint a 2018-ba.Ebbe miért nem lehet??Az Fps lagot nem tudom PS pro-n játszom,vagyis játszanám de így nem sok kedvem van hozzá!!!

[ Szerkesztve ]

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#22) markknight


markknight
veterán

Töltõdött kína karrierbe, aztán összefosta magát a ps4. Elindítom a játékot, aztán corrupted lett a mentésem.. mondom ez nem igaz, valamit csak lehet tenni! Hát semmit. Kezdhettem elõrõl megint ausztráliától, úgy hogy 100%-os versenyeket mentem, minden edzést meg r&d-t megcsináltam. Gondolhatjátok mennyire örülök.

(#23) hhenry válasza markknight (#22) üzenetére


hhenry
őstag

Az komoly :U

(#24) Rony949 válasza markknight (#22) üzenetére


Rony949
őstag

Én meg PC-n várok egy játék update-re, mert semmilyen formában nem indul el a játék. Ez kurvára gáz egy ekkora cégtől.

(#25) hhenry válasza Rony949 (#24) üzenetére


hhenry
őstag

Én még nem vettem meg de ha tényleg vannak ilyenek...

(#26) Rony949 válasza hhenry (#25) üzenetére


Rony949
őstag

Olvasgatva a Steam-es fórumokat, nem csak nekem van hasonló problémám. [link]

Akinek meg mégis elindul, az meg időközönkénti crashelésekről számol be.

És van egy apró réteg, akinek egész jól fut.

(#27) hhenry válasza Rony949 (#26) üzenetére


hhenry
őstag

Megvárom az első frissítést

(#28) Rony949 válasza hhenry (#27) üzenetére


Rony949
őstag

Ahogy érzed. Először volt egy apró lelkiismeret furdalásom hogy cdkeys-en húztam be a játékot, de ez az érzés mostanra teljesen eltűnt. Megérdemlik...

(#29) hhenry válasza Rony949 (#28) üzenetére


hhenry
őstag

Én ha megveszem szintén cdkeys-ről fogom 18k-t nem ér

(#30) Chereiose válasza javorszky (#21) üzenetére


Chereiose
addikt

De nem értem mi ebben olyan nehéz megtalálni? :U Ki van írva még a lobby listában is, melyik 2019-es festésű és melyik multiplayer livery.

(#31) markknight válasza javorszky (#21) üzenetére


markknight
veterán

Ahol a category F1 2019

[ Szerkesztve ]

(#32) Solesz84


Solesz84
aktív tag

Nekem tokeletesen fut, nincsenek Fps droppok es atlagban 100-120Fps van. Jobb lett mint a tavalyi resz. Mar Bakut is befejeztem a carrier-ben es meg 1x sem dobott ki.

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#33) javorszky válasza markknight (#31) üzenetére


javorszky
tag

Koszonöm csak meg találom valahogy!Látom a kocsikat is tudják váltani!En akkor nagyon bamba vagyok sajnálom!

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#34) javorszky válasza markknight (#31) üzenetére


javorszky
tag

Ez már meg van király de ranked-ba miért nincs így???

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#35) markknight válasza javorszky (#34) üzenetére


markknight
veterán

Mert a mobilos F1-ben sikeres ez a customizálható kocsi és pilóta ötlet, de a licensz nem engedi, hogy a ferrarit lilára fesd. Az más kérdés, hogy ezek az “egyedi” festések irtó gagyik. Legalább lehetne valami szponzor matricákat dobálni mint az NFS-ekbe, mert az nagyon megdobná.

(#36) javorszky válasza markknight (#35) üzenetére


javorszky
tag

Hát de maradhadtak volna a rendes csapat szinek,kocsik és azokhoz nem lehetett volna nyúlni!Aki meg festegetni szeret az meg ment volna a festett kocsijával!

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#37) Danecay


Danecay
őstag

Na kipróbáltam én is a játékot és komolyabb bug nélkül sikerült köröznöm vele délután egy keveset, versenyt is futottam de szerencsére nálam nem jelentkezett a lenti képhez hasonló bug. A Steam overlay-t én is kikapcsoltam de azt hittem, hogy ezt követően a shift+tab kombóval már nem lehet előtérbe hozni a Steam-et, aztán mégis. Az AI elég izmos, legalábbis ugyanazon a fokozazon mint pl. a 2018-ban erősebbnek tűnik, legalábbis engem legyalult de lehet a játékban a McLaren még kevésbé versenyképes mint az utóbbi időben a valóságban, na meg aztán alap setup-al is mentem, persze könnyen lehet, hogy csak én vagyok béna :)
Ezt a heti kihívást nézte már valaki? Ez, hogy működik amúgy? Gondolom a szabadedzések alkalmával látható ellenfelek nincsenek mind aktuálisan online és ugyanez a helyzet az időmérővel is de mi van a futammal? Az gondolom az csak valós időben történik majd. Mondjuk erre a részére éppenhogy csak ránéztem mert a beállítgatás elvitte az időm egy részét. Mondjuk a HW igény baráti, még a nem túl modern konfigommal is High-on megvan a 70-80 FPS,Ultran igaz már csak 40-50 FPS de nem is várnék el többet a 2012-es i5-s procimtól és deszkámtól.
Egy értelmes FFB beállítást tud mondani valaki esetleg? Vagy 2x állítottam még csak rajta és már így is elfogadható de biztos van ennél kifinomultabb is, már mint a lehetőségekhez mérten :)

(#38) Vityaa


Vityaa
tag

Mai frissült a játék, patch noteben írták is, hogy javították a crasht. Indítás után ugyan úgy azonnal ki crashel, dx12 alatt ha engedélyezve van az overlay steamben. :W

Köszönjük a javítást.

(#39) Danecay válasza Vityaa (#38) üzenetére


Danecay
őstag

Nálam a patch előtt sem volt ilyen hiba és azt követően sem, igaz nekem GTX 960-asom van :U

[ Szerkesztve ]

(#40) Solesz84 válasza Danecay (#37) üzenetére


Solesz84
aktív tag

Szia. Milyen kormanyhoz kellene FFB beallitas?

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#41) Danecay válasza Solesz84 (#40) üzenetére


Danecay
őstag

Szia! Egy Logitech G29-ről van szó. Kikísérletezgetem én nem arról van szó de túl sok időm még nem volt vele foglalkozni viszont a jelek szerint alapértelmezetten ugyhogy nagyon erős mint a 2018-ban. Persze ez is elég szubjektív de kipróbálnék más által kikísérletezett beállítást is. A 2018-ban is alaposan visszább vettem ami korábban meg is osztottam a játék topikjában de lehet elég lenne visszakeresnem azt a hozzászólást :) Persze ettől függetlenül érdekelne, hogy más hogyan állítja be, hogy érzi jónak. Erre még pl. neten sem kerestem rá :)

(#42) Solesz84 válasza Danecay (#41) üzenetére


Solesz84
aktív tag

Nekem fanatec DD1 van ugyh valoszinu az en beallitasaim nem lennenek jo neked bar en csak az erosseget vettem le 70-rol 60-ra a tobbit ugyh hagytam ah alapon beallitotta.

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#43) Danecay válasza Solesz84 (#42) üzenetére


Danecay
őstag

Biztosan nem lenne jó mert nálam az erősség alapból 100-on volt nem pedig 70-en és én minden más értéken is csökkentettem mert nagyon erős és nagyon rázós volt.

(#44) Solesz84 válasza Danecay (#43) üzenetére


Solesz84
aktív tag

Probalj neten keresni. En nagyon elvezem a vezetest versenyeken nagyon jo hangulata van! 😁✌ Megerte az arat sokkal jobban bejon mint a tavalyi verzio, pedig mikor eloszor kiprobaltam nem igy gondoltam.

Asrock X570 Taichi, Ryzen 9 5900X , NZXT Kraken X72, Gskill TridentZ RGB 32GB DDR4 3600Mhz Cl16, Kfa2 RTX 4090SG, Samsung 860 EVO 1 TB, 850 EVO 500GB SSD, WD 3TB HDD, NZXT H710i, LG Oled C2 42" , MSI MPG A1000GW, Fanatec DD1, CS V3 Pedal, Fanatec V1.5 Shifter, Fanatec V1.5 Handbrake

(#45) hhenry válasza Danecay (#43) üzenetére


hhenry
őstag

Én is azt mondom,hogy neten keress mindenképpen

(#46) kulfoldi


kulfoldi
aktív tag

Sziasztok!

Jo lett az idei verzio, persze vannak vele gondjaim, de aminek nagyon orulok, hogy az AI megjobb lett, egesz jo elmeny versenyezni ellenuk.

Abban tudnatok segiteni, hogy egy nem teljesen kezdo (75-os AI, tobb segitseg bekapcsolva) hogyan tud elkezdeni setupolni? Azt tudom, hogy nem leszek vilagbajnok esportolo, nincs meg hozza a kepessegem, de ezzel nincs bajom, ettol meg jo moka versenyezni es korabbi F1 jatekokbol kiindulva tudom, hogy egy jo setup 0.5-1.5 masodpercet is jelenthet akar, es ezert szeretnek ramenni a megertesere.

Tudom, hogy itt kevesebb a beallitasi lehetoseg mint a legtobb szimulator/arcade jatekban, de azert igy is van mit allitgatni, szoval itt is el lehet menni rossz iranyba boven. Nincs annyi idom, hogy az ~50 csuszka mindegyiken allitgassak, aztan menjek par kort es megnezzem, hogy jobb lett-e vagy sem, aztan ugyanezt a masik 49 csuszkaval megcsinaljam, raadasul minden palyan. Ha meg egyszerre tobb csuszkat allitok at, akkor meg nem tudom, hogy melyiktol lett jobb/rosszabb a gep vezethetosege. Arrol nem is beszelve, hogy mivel nem vagyok profi, ezert nem tudok nagyon konzisztens koroket futni, hogy erezzem ha valami csak kicsit lett jobb/rosszabb.

Persze letolthetem a profik setupjat, korabbi F1-ekhez le is toltottem de az vagy passzol ram, vagy nem, persze ha nem akkor megnezhetem egy masik profi setupjat, es addig nezelodhetek amig nem lesz olyan ami tok jo, de igazabol abbol nem tanulok semmit, csak jobb lesz a koridom.

Van valami magyar nyelvu guide, amit tudnatok linkelni vagy legalabb valami tanacs vagy okolszabaly, hogy osszes allithato csuszka kozul melyik az a par ami a legjobban befolyasolja a vezethetoseget?

Koszi!

(#47) Danecay válasza kulfoldi (#46) üzenetére


Danecay
őstag

Hátha ez majd segít! Bereznay Dani, magyar F1-es e-sportoló mondja el, hogy mi micsoda és hogy ő hogyan szokta beállítani az autóz az F1 2018-ban. A legtöbb dolog biztosan igaz az F1 2019-re is.

(#48) kulfoldi válasza Danecay (#47) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Koszi! Kovetem a csatornajat, mondjuk ez a video elkerulte a figyelmem. Jobb lett volna ha kicsit jobban belemegy es mondjuk a settingsben mutogat, mert igy jegyzetelni kell meghat kicsit jobban is belemehetett volna, de a semmihez kepest mar tobb fogalmam van, majd megnezem meg parszor.

Amugy van a jatekban egy erdekesseg / bug. Ha karriert inditotok, es vegigcsinaljatok az F2 reszt, akkor szarabb lesz az auto vezethetosege, mintha ha inditotok karriert hogy skippelitek az F2 reszt. Persze ugy nem lesz ott a ket rivalis F2-bol de legalabb olyan lesz az autot vezetni mint egy F1 gepet.

Tehat az F2 reszt nem kihagyva nem az ellenfelek lesznek az erosebbek hanem a te autod lesz szarabb, a videoban szereplo magyar srac amugy masfel szezonon keresztul probalta a Haast, Williamst es asszem Renault is fejleszteni, es bar az auto fejlodott a tavolsag maradt ugyanaz kozte es mindenkori csapattarsa kozott. Aztan kiprobalta skippelve az F2-t es eg es fold. Ez a bug csak karrier modban van. Azert gondolom en is meg a srac is, hogy bug mert nem indokolja semmi, hogy szarabb legyen az auto az F2 / rivalisok megjelenese miatt.

Bug az F1 2019-ben

(#49) markknight válasza kulfoldi (#48) üzenetére


markknight
veterán

Nagyon könnyû beállítani a kocsit, de csak akkor ha ismered a pályákat, meg tudod mi mit jelent. Én régen az f1 challenge-s idõkben mindent úgy csináltam, hogy leírtam egy füzetbe, hogy mikor mi történik, majd valahogy összeállt a kép. Késõbb megtérül ha most bele tudod tolni az idõt :)

[ Szerkesztve ]

(#50) mastudio válasza kulfoldi (#48) üzenetére


mastudio
újonc

Ez egy baromság.
Saját képességeidnek megfelelő nehézséget kell beállítani és voálá nem lesz szenvedés hogy 2 másodpercet kapsz az AI-tól, mert vagánykodsz hogy te 110-es AI-val mész.
Attól, hogy kevésbé vezethető, nem kell egyből bugra gondolni, valószínűleg ez tudatosan lett így kivitelezve, hisz akkor már rég fixálták volna.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Codemasters F1 2019
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.