Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Codemasters F1 2016

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

2016.05.27-én jelentették be a Codemasters idei Forma 1-es játékát, az F1 2016-ot. Ugyan megjelenési dátum még nincs, hamarosan megtudhatjuk majd azt is.

Ami újdonság:

- Karrier mód: 10 szezonos karrier áll majd rendelkezésünkre, kidolgozott upgrade és tesztelési lehetőségekkel, valamint avatart és állandó számot is választhatunk a sisak mellé

- Biztonsági autó: Visszatér a Safety Car és a Virtual Safety Car is szerepel a játékban

- Európa nagydíj: Először látogat el a sorozat Bakuba, így a városban kialakított pálya is megtalálható lesz a játékban

- Paddock: A boxutca mögötti terület (ahol a csapatok motorhome-jai vannak) lesz a játék főképernyője, én ezt az F1 2011-hez hasonlóan képzelem el.

Megjelenés dátuma: TBA
Platformok: PS4. Xbox One és PC

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) pomorski válasza Csapoati (#1) üzenetére


pomorski
őstag

Szép képek. Még lassan kedvet is kapok, hogy kipróbáljam az autóversenyeket. (Gyermekkoromban szerettem őket.)

[ Szerkesztve ]

(#3) jozsi252


jozsi252
veterán

Épp hétvégén raktam fel újra az F1 2015-öt, reménykedtem benne hogy Codi megoldotta az FFB gondokat (G27), de sajnos ugyanolyan szar volt mint mikor megvettem. :((( Ahogy látom Steamen az osztályozást, sokan mások is ugyanezt gondolják..

Remélem ezt a 2016-ot lesz értelme majd megvenni végre, mert jelenleg a 2014 széria a legjobb irányítás meg FFB szempontjából.

iPhone 13 Pro Max

(#4) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Jól emlékszem, idén jár le a Codies F1 licensze? Kíváncsi vagyok, hosszabbítanak-e...

(#5) munky válasza Csapoati (#1) üzenetére


munky
őstag

"Paddock: A boxutca mögötti terület (ahol a csapatok motorhome-jai vannak) lesz a játék főképernyője, én ezt az F1 2011-hez hasonlóan képzelem el."

Ha az a menü olyan lesz mint a korábbi részekben ('10-'11), akkor inkább visszalépés, legalábbis navigációt tekintve az újabb részek jobbak voltak.

"Karrier mód: 10 szezonos karrier áll majd rendelkezésünkre, kidolgozott upgrade és tesztelési lehetőségekkel, valamint avatart és állandó számot is választhatunk a sisak mellé"

A karrier mód nekem eddig soha nem jött be a Codemasters tálalásában. Talán, ha az F1 Challenge '99-'02 mintájára tartalmazna több szezont korhűen lemodellezett autókkal és erőviszonyokkal, akkor érdekesebb lenne. Azért 10X egymás után letolni az aktuális szezont inkább elkeserítően hangzik, mint érdekfeszítőnek.

A többi "fícsőr" meg hozza a kötelezőt. Ha a vezetési modellt nem barmolják el a tavalyi részhez képest és kigyomlálják annak gyerekbetegségeit, még jó is lehet. :U

(#6) guftabi96


guftabi96
addikt

Felkerült Steam-re.
Bár bevallom engem csak az Azeri pálya miatt érdekel :B

#KeepFightingMichael

(#7) tkesy


tkesy
őstag

CD Galaxis szerint: "A játék várható magyarországi megjelenése: 2016. augusztus 31."

De a borítón már ott van, hogy Limited Edition - Includes: Exclusive "Carrier Booster" DLC pack... :(((

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#8) orc88


orc88
őstag

Új trailer
Egyre jobban várom :C

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#14) tkesy


tkesy
őstag

Ezeket láttátok már? (elég sokat beszél az ürge benne..)

F1 2016 PS4 CAREER MODE PREVIEW PART 1 - CUSTOMISATION, CAR UPGRADES

F1 2016 PS4 CAREER MODE PREVIEW PART 2: SAFETY CAR, MANUAL START, FORMATION LAP, TYRE ALLOCATION

(Lehet a végén még kapunk valami értelmes játékot is...)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#15) orc88 válasza tkesy (#14) üzenetére


orc88
őstag

Odatették magukat mert idén jár le a szerződésük, kell a pozitiv visszajelzés.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#17) #97716736 válasza tkesy (#16) üzenetére


#97716736
törölt tag

Itt mondhatni, hogy az autok hangja egesz kellemes, egyedul a visszavaltasi hangal van a gond, mert nem hallod a rugdoso fogaskerekeket, mint eloben, de mar jobbak a hangok es a motorok hangja is elter mar, Mercedes, Ferrari, Renault, Red bullnal az a tipikus doboz hang ami igazabol is hallhato, a McLaren hangja meg a legjobb :K
Assetto Corsaban meg mindig jobbak a hangok, na meg az auto fizikaja, de mar igy is szep elorelepes a Codemasterstol. :R

Errol a hangrol beszeltem :C

[ Szerkesztve ]

(#18) oneak7


oneak7
tag

Sziasztok!

Online része lesz??

(#19) Csapoati válasza oneak7 (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hogyne lenne, mindig is volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) orc88 válasza oneak7 (#18) üzenetére


orc88
őstag

Co-op is lesz újra

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#21) jozsi252


jozsi252
veterán

CD Galaxis ár:

12 990 Ft

Tavalyi széria hatalmas csalódása után kicsit magasra lőtte be az árat a Codemasters.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#22) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

én előrendeltem azért,próba cseresznye. :)aqua-ban amugy 11.590 Ft

[ Szerkesztve ]

bendeguz_HUN

(#23) Jim74


Jim74
nagyúr

Azért ezt a nyitó árat kicsit irreálisnak tartom. Bár lehet, hogy úgy van vele a Codie, hogy még utoljára jól lehúzza a rajongókat?... :U
Hozzáteszem, hogy valószínűleg én is meg fogom venni... Nem bírom ki, hogy ne vegyem meg :DDD :W

(#24) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Következő évben már nem övé a licence?

bendeguz_HUN

(#25) tkesy válasza Jim74 (#23) üzenetére


tkesy
őstag

Viszont ha megnézitek a többi játék nyitóára is magasabb lett mint eddig, 14-17k kategóriában kezdenek + a DLC-k...
Szóval nekem inkább úgy tűnik a CM csak követti a trendet...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#26) jozsi252


jozsi252
veterán

Szerda - Csüt fele szerintetek felkerül hogy a tesztelők mire értékelték a játékot? Bár nem tudom most mennyire lehet megbízni a pontszámokban, de nagyon remélem hogy nem fölöslegesen adok ki több mint 10k-t a játékra idén. :(((

iPhone 13 Pro Max

(#27) Jim74 válasza jozsi252 (#26) üzenetére


Jim74
nagyúr

Egyelőre nem nagyon tudom eldönteni, hogy megvegyem-e elővételben, vagy megvárjam-e az értékeléseket...

(#28) jozsi252 válasza Jim74 (#27) üzenetére


jozsi252
veterán

F1 2015-öt a mai napig nem tudom beállítani a G27 meg G29 kormányhoz sem. Nem vártam sajnos tavaly, hanem egyből megvettem, nagyon meg is bántam! Most még alszok rá hogy mi legyen. Mindenesetre most már G29 kormányom van, ami újnak mondható nagyjából, ha ezt sem lehet belőni a játékhoz akkor tényleg a béka segge alatt van már az egész sorozat úgy ahogy van.

iPhone 13 Pro Max

(#29) Jim74 válasza jozsi252 (#28) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nekem "csak" egy DFGT-m van. Azzal nem voltak ilyen gondok, de pl. az előző részek online játéknál nem szakadt meg szinte soha. A 2015 meg 10 futamból 4-szer. Így online játszani nem sok értelme volt.
Ugyanúgy megvettem a 2015, mint Te. Szerintem én most ki fogok várni.

(#30) jozsi252 válasza Jim74 (#29) üzenetére


jozsi252
veterán

Nekem az volt a gondom, hogy egyszerűen az FFB-t nem tudtam működésre bírni. Ha jól emlékszem akkor úgy működött hogy verseny közbe kiléptem a menübe, kormány kihúz USB-ből, visszadug, majd ilyenkor működtt. DE! csak addig ameddig nem léptem ki az adott versenyből.
Szóval katasztrófa volt minden szempontból a 2015, grafikáról már nem is beszélek., de a Steam értékelésen ez látszik is.

iPhone 13 Pro Max

(#31) tkesy válasza jozsi252 (#26) üzenetére


tkesy
őstag

Én a linkelt videókat végig nézve döntöttem úgy, hogy előrendelem... Ez lesz az első alaklom egyébként, remélem nem fázok rá úgy mint a BF4 / SW esetében...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#32) macy


macy
addikt

Én is nagyon filózok, hogy mi legyen. Épp most nyomom a 2015-öt, FFB-vel nincs különösebb gondom. Jó, nem egy Assetto, de el lehet vele mókázni, a verseny feeling azért megvan.

(#33) jozsi252 válasza tkesy (#31) üzenetére


jozsi252
veterán

A Codi hivatalos oldalán leírva szépnek és jónak néznek ki azok a dolgok amiket beleraktak a játékba, de a megvalósítás már más dolog lesz. Minden egyes év után arra várunk hogy a következő évbe tényleg egy jó játék jön ki, de mindig csalódni kellett. Jó lenne ha ez most véget érne.. mert így ablakon kiszórt pénz az egész, főleg a tavalyi játék.

iPhone 13 Pro Max

(#34) Jim74 válasza jozsi252 (#33) üzenetére


Jim74
nagyúr

Óóóó a marketing gépezet tavaly is dübörgött, aztán láttuk, hogy a valóságban milyen lett a játék... :U

[ Szerkesztve ]

(#35) jozsi252 válasza Jim74 (#34) üzenetére


jozsi252
veterán

Én abba reménykedek hogy a tavalyi évbe is már az idein dolgoztak, és csak azért adták ki a 2015-öt hogy mégis legyen valami.

De azon is gondolkoztam hogy Steamen megveszem drágábban, és ha nem jó akkor refund. Mivel meg van a 2015 így kapok 10% kedvezményt, szóval olyan 14k környékére jön ki. Viszont ha nem jön be akkor visszakapom az egészet.

iPhone 13 Pro Max

(#36) orc88 válasza Jim74 (#34) üzenetére


orc88
őstag

Tavaly már az előzetes gameplayekből lehetett látni, hogy sok alap dolog hiányzott belőle. Az ideinél minden megvan ami kell. A kérdés már csak az, hogy mennyire fog működni élesben,

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#37) Jim74 válasza jozsi252 (#35) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ez a refund, hogy működik a steamen? Vagy az csak akkor van, ha nagyon sokan reklamálnak?

Orc88: a végén megrendelem én is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) orc88 válasza Jim74 (#37) üzenetére


orc88
őstag

Ha kevesebb mint 2 órát játszottál vele vissza tudod kérni az árát.
Én minden F1 játékot letorrenteztem, viszont ezt 100%, hogy megveszem :DDD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#39) Jim74 válasza orc88 (#38) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi az infót :R Akkor lehet, hogy érdemes kicsivel többet kifizetni a steam-en, mert, ha gyalázatos, akkor vissza lehet kérni a pénzt.

(#40) tkesy válasza jozsi252 (#33) üzenetére


tkesy
őstag

De én nem a Codi hivatalos oldalát néztem, (egyébként sem szoktam) hanem amit linkeltem... ott viszont a srác játszott vele, nem csak a marketig rizsát nyomta... Ha azt tudni fogja amit eddig láttam ott, akkor szvsz a legjobb CM-es F1-es játékot kapjuk meg az idén...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#41) macy válasza tkesy (#40) üzenetére


macy
addikt

Na igen, én is úgy látom, hogy ezt meg kell vennem. Pedig épphogy elkezdtem a 2015-öt.

(#42) jozsi252 válasza tkesy (#40) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen gondoltam, csak szomorú hogy az oldalon minden jót kiírnak minden évbe, aztán nagy sz@r utána az egész játék.
Remélem nem bánom meg :U
"Rendelés leadásának ideje (szerver idő): 2016.08.16.,21:19.23"

Már nem emlékszem de előrendelt játéknál a CD Galaxis köv munkanap visszaigazolja a játékot, vagy csak pénteken fogják? Csak azért mert péntek reggel nyitásra mennék már, aztán a visszaigazolás nem mindegy hogy megjön holnap vagy csüt, vagy csak péntek délbe pl.

iPhone 13 Pro Max

(#43) mokus1


mokus1
addikt

Azt nem tudjátok lesz benne, valami olyasmi, amivel az autók teljesítményét lehet szabályozni, hasonló módon mint az üzemanyagot? Tudom, hogy az is arról szól, de arra gondolok, hogy ne csak a benzin miatt kelljen spórolni, hanem a motorok miatt is.

(#44) jozsi252 válasza jozsi252 (#42) üzenetére


jozsi252
veterán

Közbe vissza is igazolták nemrég, remélem hogy nem bánom meg! 970-es kártyám van, tegnap jött is a játékhoz nvidia-tól update.

iPhone 13 Pro Max

(#45) Jim74


Jim74
nagyúr

Vegyem-ne vegyem, vegyem-ne vegyem, vegyem-ne vegyem.. :DDD

Nem tudom elődönteni...

(#46) orc88 válasza mokus1 (#43) üzenetére


orc88
őstag

Igen lesz, még a váltón is lehet állítani valamit ha jól láttam.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#47) mokus1 válasza orc88 (#46) üzenetére


mokus1
addikt

Ez pozitív, ennek örülök.

Azon gondolkozom, cseréljem-e az amd 7850-et, vagy elég hozzá élsimítás nélkül.

(#48) Jim74


Jim74
nagyúr

Berendelten én is, nem bírtam magammal... :DDD

(#49) tkesy válasza Jim74 (#48) üzenetére


tkesy
őstag

Már jön is lefelé... :))

Nagyon kíváncsi vagyok hogy mit kapunk...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#50) fatal`


fatal`
titán

Én még agyalok, asszem megvárom az első véleményeket :) Bár nekem a 15 is tetszett, a kezdeti fogadtatás miatt nyomott áron sikerült beszerezni. Remélem ennek is gyorsan zuhan az ára. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Codemasters F1 2016
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.