Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Klánok, Ligák, Versenyek  »  COD5

Hozzászólások

(#1) bundilolo


bundilolo
tag

Sziasztok!
Szeretnék egy COD5 klánt létrehozni,de sajna ez egyedül nem fog menni.Akit érdekel írjon ide vagy privibe.Hozzáértő szakit is várok! :DDD

(#2) SystemRoot válasza bundilolo (#1) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ide, sztem csak létező klánnak nyiss topicot, egyébként pedig keress embereket a cod5 topicban.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3) bundilolo válasza bundilolo (#1) üzenetére


bundilolo
tag

Most már mindegy.Amíg nem találok embereket,addig itt is toborzok. :)
Mivan srácok,senki sem szereti a COD-ot? :(

(#4) DroneZ válasza bundilolo (#3) üzenetére


DroneZ
aktív tag

Szeretni szeretjük, kivételt képez a drámaian elcseszett cod5! Ezaz Treyarch!! Elk*rtad. Nem kicsit, nagyon!

[ Szerkesztve ]

(#5) Joci??


Joci??
senior tag

Sziasztok! gyors kérdés!
ma felraktam a cod5-öt és állandóan kidob a pb a hiányos vagy nincs név-re hivatkozva! miért van ez?
Nevemet nem találom hogy hova kell beírni ha segítene valaki megköszönném, és még egy kérdés miért nem tartja meg a beállításokat? kilépek a játékból és elveszik minden beállítás!
válaszokat előre is köszi! :R

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#6) Joci??


Joci??
senior tag

Valaki segítsen mert már a tököm kivan ezzel a játékkal! feltelepítettem és lekel frissíteni ahhoz hogy tudja interneten tört szeron játszani ez idáig oké de miután lefrissítem már mikor be akarok lépni csatlakozni akar az internetre de egyből kifagy a játék! Xp alatt még kitudtam játszani hogy lekapcsoltam a netet és beléptem a játékba majd vissza a net és ment ám de bár felraktam a Vistát és itt már nem tudom ezt eljátszani! HOGYAN TUDOM KIKAPCSOLNI AZT A XAR INTERNETRE AKARÓ CSATLAKOZÁSI HAJLAMÁT???

segítséget előre is nagyon köszönöm!!!!

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#7) SystemRoot válasza Joci?? (#6) üzenetére


SystemRoot
őstag

talán próbáld meg a firewallnál letiltani a progit, hogy blockolja.

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#8) Joci?? válasza SystemRoot (#7) üzenetére


Joci??
senior tag

sajnos a tűzfal nem látja külön ezt az alkalmazást csak a cod5-öt ha meg azt letiltom akkor is csinálja ráadásul akkor esélyem sincs felcsatlakozni a szerverre! :( másnak is csinálja ezt vagy csak nekem van ilyen szenny cod5-öt!

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

Útvonal

Fórumok  »  Klánok, Ligák, Versenyek  »  COD5
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.