Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  CNS Globe HD

Hozzászólások

(#601) eisento válasza eisento (#600) üzenetére


eisento
addikt

napot. reggel indulasnal egeszen mostanaig ugyanugy xar. mind1 holnap kiderul amikor az eredeti cns-re portolt igot hasznalom hogy a keszulek a gazos vagy a makkolt szoft :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#602) Tompie válasza eisento (#601) üzenetére


Tompie
őstag

Másnak "makkolt szoft"-tal is jól működik, ez tényleg érdekes :(

(#603) snowdog válasza eisento (#601) üzenetére


snowdog
veterán

Hol veszel eredeti CNS-re portolt Primo-t? És mennyiért?

Nem tudok róla, hogy külön árulnák. De ennek oka lehet az ismeret hiányom is. :)

[ Szerkesztve ]

(#604) eisento válasza snowdog (#603) üzenetére


eisento
addikt

kerdes: az miert van hogy nalam europai muholdra nem all ra csak ami amerika felett van? :S

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#605) DM43 válasza eisento (#604) üzenetére


DM43
őstag

Ezt miből gondolod? Szerinted innen látszik az a műhold ami éppen Amerika felett van?

[ Szerkesztve ]

(#606) eisento válasza DM43 (#605) üzenetére


eisento
addikt

mikor inditottam primot ugye gyorsan raboktem a gps jel keresesre es ott nem a szokasos sima egyszinu gomb kep volt hanem egy foldgomb. vagy az csak egy kep mert akkor most magamon fogok rohogni egy jot meg mas is rajtam :D

meg nem ertem hogy a gps jelem kivallo-nak irta ma is 9 muhold volt zold szinnel jelezve alltam a kocsival egy 3 savos keresztezodesben volt egy balra kanyarodo sav (ebben voltam en) volt egy egyenesen halado es egy jobbra kanyarodo. namarmost engem valamiert a jobb oldalira tett de olyan helyre hogy mar ra is fordultam a jobbra levo utra. na ez wtf.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#607) DM43 válasza eisento (#606) üzenetére


DM43
őstag

Az a földgömb csak egy ábra. Javaslom, hogy olvass utána a gps-es helyzetmeghatározás elvének és pontosságának. Google a barátod.
És ha egy kicsit kitisztult a kép, akkor rájössz például arra, hogy miért derültem jót valamelyik nap a következő mondatokon: Találtam egy szuper gps tesztelő programot. Nagyon jó lehet a gps vevőm, mert egyszerre 25 műholdas kapcsolatot jelzett ki. :DD

(#608) eisento válasza DM43 (#607) üzenetére


eisento
addikt

en se tudhatok mindent DE azt nekem ne mondja senki hogy ennek igy kell mukodnie a keszuleken hogy ossze vissza ugral. akkor az x920bt keszulekem miert nem csinalja? pedig abban a vevo is regebbi. szoft meg ugyanaz mert ugyanazt hasznalom mind2-on data.zipben benne van mind2 keszuleknek a felbontasa. na mind1 holnap minden kiderul. en fogok a legjobban orulni neki ha megoldodik ez a problema. en meg mindig azt mondom hogy a keszulekkel nem stimmel valami mert ha masnal rendesen mukodik...

de nem csak ez a bajom a keszulekkel hanem mint eszrevettem hogy a keszulek aljan ott tatong a hezag a fem keret es a keszulek hatulja kozott es a 2 kosz ami mar latszik a keszulekem kijelzojenek belso falan valoszinu ott ment be, ezt is mondtam teloba a szervizesnek erre aztmondja ragasszam le cellux-al :((( azert szerintem inkabb azt kellett volna mondania vigyem be a keszuleket es orvosoljak a hibat. azert egy uj keszuleknel ne kelljen mar ragasztgatni, hogy nez mar ki. holnap minden kiderul. :DD

eddig nem nagyon izgatott a mukodese a gps-nek azt sejtettem hogy kell minimum 3 muhold a helymeghatarozashoz de ha mar mondod csak raguglizok vagy wikipedia :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#609) DM43 válasza eisento (#608) üzenetére


DM43
őstag

biztos orvosolni fogják a problémádat a szervizben

(#610) eisento válasza DM43 (#609) üzenetére


eisento
addikt

ÁMEN!

amugy nagyon tetszik a keszulek :) azert is vagyok rajta es nem adom el a fenebe.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#611) snowdog válasza eisento (#604) üzenetére


snowdog
veterán

kerdes: az miert van hogy nalam europai muholdra nem all ra csak ami amerika felett van? :S

A válasz nagyon egyszerű: még nincsenek fent az európai műholdak, csak az amerikaiak! :))

[ Szerkesztve ]

(#612) eisento válasza snowdog (#611) üzenetére


eisento
addikt

jolvan mar nah :DDD inkabb privire reagaltal volna :((( :DD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#613) Tompie


Tompie
őstag

Jajj ezeket olvasva az jutott eszembe, hogy rám is ez vár majd ? :) Vagy azok közé esek majd akinek minden flottul működik?! :) csak tudnám ez mitől függ? :)

(#614) eisento válasza Tompie (#613) üzenetére


eisento
addikt

szerintem az enyem egyedi eset. :) latod tobbieknek megy. de nem kell aggodnod enyemre lesz valami megoldas ha mas nem akkor balta :D

persze ha kiderul hogy nem "USER ERROR" lesz a hatterben akkor mit mond a kedves forumtars, mert ez volt a legkonnyebb ramondani. :(((

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#615) DM43 válasza eisento (#614) üzenetére


DM43
őstag

Nézd, alapvetően 2 dolog lehet: gép hiba, vagy user error (na jó, lehet egy harmadik is: az előző kettő együtt). A gép hiba pillanatok alatt kiderül egy portolt programmal.

(#616) eisento válasza DM43 (#615) üzenetére


eisento
addikt

na jah. de en inkabb a gephibat mondanam mert azzal a szoftal is probaltam ami masnal tokeletesen futott globe hd-n sot 2 embertol is kaptam es nekik tokeletesen fut.de en is lehetek hibas ha esetleg nem tudok megcsinalni egy copy & paste-t meg kivalasztau eleresi utat. vegulis tokmind1 holnap ugyis kiderul :) hoppa mig eszembe van gyorsan el is csomagolom a globe hd-t ha tenyleg kiderul hogy a keszulek a ludas es cserelik legalabb ottlesz mindene nem kell megegyszer felmennem szolnokrol :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#617) eisento válasza eisento (#616) üzenetére


eisento
addikt

sot nem lennek meglepodve ha ez a keszuleket mar visszavittek volna a boltba ahol en vettem ugyanilyen hibaval mert a vasarlaskor (nagyon fel sem tunt) hogy a keszulek kis muanyag lemeze nem a tartokar hanem az az alkatresz amire rapattintom a keszuleket nem volt a zacskoban hanem csak ugy kulon bele volt rakva a ceruzat a doboz legaljan talaltam meg es a bolcso tapadokorongja se volt ugy elhelyezve (a dobozban van egy res kivagva hogy oda lehet elhelyezni aki kicsomagolta tudja mirol beszelek) ahogy kell hanem a tapadokorong teljesen el volt deformalodva le volt nyomodva vegulis nem volt baj mert miutan mar kivettem dobozbol kis egyengetes es jo lett csak igy utolag visszaemlekezve fura. (jah es a keszulek hatuljan mar kicsit el volt mosodva az a resz ahol a serial meg a vonalkod van) meg ha akartam se tudtam volna visszavinni mert masnap koltoztek a regi helyukrol az ujra. szombaton vasarnap zarva tartanak.

most lehet ugy tunok, hogy na ez a hulye mar mindent kitalal :S :D

csak mar tukon ulok alig varom a holnapot :) :\

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#618) diszp válasza eisento (#617) üzenetére


diszp
csendes tag

Fólia rajta volt ?
Én egy kirakatba lévőt hoztam el de semmi ilyet nem tapasztaltam rajta pedig az is ki volt bontva a dobozból.
Nem kapcsoltad be véletlenül mikor elhoztad? Mert ha igen és működött akkor valószínű töltve volt az akuja már !! Én az enyémet próba képen beakartam kapcsolni nem is sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#619) eisento válasza diszp (#618) üzenetére


eisento
addikt

bekapcsoltattam mondom probaljuk mar ki nehogy szar legyen es vissza kelljen menni a cns utat mutat logoig eljutott de lemerult utana mondjuk fogalmam sincs milyen toltore dugta ra mert az asztal alol elokapott egy hozzavalo csatlakozot radugta aztan annyi. bocsesz hogy itt gerjesztem a feszt meg emelem a hsz-ek szamat de kicsit el vagyok keseredve hogy nem jo :( tudom azt is hogy holnap kiderul legalabbis bizom benne es akkor elegedett leszek en is es a cns is meg itt a forumozok is akiket eltantoritanak ezek a sorok de a forum azert is van hogy ne csak a jo dolgokrol beszeljunk hanem az elofordulo hibakrol jelensegekrol :) szoval bocsesz mindenkitol.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#620) Tompie válasza eisento (#619) üzenetére


Tompie
őstag

Hát kösz :) Remélem holnap úgy jössz vissza, hogy minden megoldódik és pofon egyszerű a magyarázat a hibákra és most csak te spanoltad fel magad :)

Ui: egyébként mindezek ellenére úgyis ilyen CNS HD-t veszek, mert mi mást vennék WayteQ-t? :)

[ Szerkesztve ]

(#621) eisento válasza Tompie (#620) üzenetére


eisento
addikt

mondom sztem nyugodtan megveheted az enyem tuti hogy egyedi hiba vagyis hibas a keszulek.

de mint mondtam szerintem ugy jarsz a legjobban ha bemesz cns fohadiszallasra :) hiaba dragabb 3000-el de ott megnezed eloben tapizhatod sugdolozhatsz neki vagy tudomisen :)

barmi kerdesed van megmondjak a valaszt:)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#622) Tompie válasza eisento (#621) üzenetére


Tompie
őstag

Nem nagyon vannak kérdéseim, ha van akkor arra úgyis csak a hivatalos választ adnák :)
Ha oda kerül a sor akkor azokat a kérdéseket a megfelelő fórumokon fogom feltenni :)

(#623) eisento válasza Tompie (#622) üzenetére


eisento
addikt

bakker ha ennyit jelent egy keszulekre portolt szoft az nagyon durva. azert tenyleg milyen szepen fut meg igy demo modban is. ahogy gipsztigris mondta "mintha zsinoron huznak" igaz o akkor a cns maprol beszelet ami meg igo8 cnsre portolva de ha primot is ilyen jol lehet portolni az nagyon kemeny.

hozzateszem nem tudom milyen felbontas de akkor is szepen fut!

itt a video rola:
igo primo vidi

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#624) eisento


eisento
addikt

nemide! :D

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#625) Tompie válasza eisento (#623) üzenetére


Tompie
őstag

Egy a bökkenő, hogy abban NavteQ térkép van :(

(#626) eisento válasza Tompie (#625) üzenetére


eisento
addikt

na jah. most regiztem mar naviextras-ra hat gyerekek ami ott megy az rablas.... 30 euro egy EGYSZERI terkep frissites nyugat europarol. kamera adatbazis 15 euro :(((

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#627) Tompie


Tompie
őstag

Már annyi szó volt a Primo-ról, most már az is érdekelne, hogy a filmet kinek hogy játssza le? Akadozás mentesen? Milyen beállításokkal? Milyen lejátszóval?

(#628) diszp válasza Tompie (#627) üzenetére


diszp
csendes tag

Én nem igazán használom film lejátszásra de azért egy AVI kiterjesztésű filmet kipróbáltam rajta és tökéletesen fut nem akad a képe is szép.

(#629) Tompie


Tompie
őstag

Milyen felbontású volt a film? átkódolás nélkül volt ilyen?
Még a BT érdekelne, hogy mennyire lehet telefonkihangosítóként használni?

(#630) diszp válasza Tompie (#629) üzenetére


diszp
csendes tag

Milyen felbontású film volt ? most nem tudok erre válaszolni mert nem azzal a gépel vagyok amelyikről a filmet átmásoltam.Nem állítottam és nem konvertáltam semmit rajta !
De ha haza érek megnézem a film felbontását !
BT ? a BT-át nem használom mert nekem a kocsiba lévő gyárirádióban benne van és eddig is azt használtam.

(#631) gipsztigris válasza Tompie (#629) üzenetére


gipsztigris
addikt

Normál konvertálatlan divX-et simán, akadásmentesen játssza. Ahogy leszedem a filmet torrentről,úgy másolom fel és soha sem volt vele probléma.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#632) Tompie válasza gipsztigris (#631) üzenetére


Tompie
őstag

Mérettől függetlenül, akár a 1,3Gb-s fileokat is? (Ugye ami 2cd-s)
A BT-s kérdésemmel kapcsolatban neked van infód? :)

(#633) Tompie válasza gipsztigris (#631) üzenetére


Tompie
őstag

CNS fórumon írták az AS hibával kapcsolatban, hogy "Fogalmazzak szépen , hogy egy "bizonyos" navigációs szoftver visszaír a registrybe." ROM frissítésre be kell vinni a szervizbe és ezzel orvosolják a hibát.
Na de ezután akkor már nem fog írni a registrybe? ez véglegesen megoldja a hibát, illetve akkor ezen minden készülék átesik? vagy hogy van ez?

(#634) DM43 válasza Tompie (#633) üzenetére


DM43
őstag

Az az érdekes a dologban, hogy nem minden gépnél történik meg a baj. Mindenesetre a nyomozás folyamatban van. Kis gond, hogy mióta az új rom van fenn a gépemen, azóta nem tudom "elrontani" (pedig akkor egyértelműen fény derülne a turpisságra egy egyszerű registry összehasonlítással).

(#635) diszp válasza DM43 (#634) üzenetére


diszp
csendes tag

Jó lenne tudni melyik ROM-al csinálja .Nálam még eddig nem volt vele ilyen gondom
az enyémbe lévő ROM nem a legfrissebb .
Ami nálam probléma az a hangszóró alapzaja CNS Primusnál ilyen nem volt !
de majd ha a szervíz fele járok beviszem .

Az enyémbe N100715...... ez lehet hogy ezt jelenti 2010.07.15. ?????

[ Szerkesztve ]

(#636) DM43 válasza diszp (#635) üzenetére


DM43
őstag

Az a vicc, hogy nem rom függő a dolog. Tudok ugyanolyan kiadású rom-ról, mint az enyém volt - és az nem romlott el. De tudok más kiadásúról is, amivel elromlott.

(#637) Tompie válasza diszp (#635) üzenetére


Tompie
őstag

Remélem erre az alapzaj problémára is fény derül, ugye már másnál is olvastam, hogy ilyen problémája van.
Mire oda kerül a sor, hogy én is megveszek egy ilyen készüléket addigra (remélem) mindenre fény derül :D

(#638) diszp válasza Tompie (#637) üzenetére


diszp
csendes tag

Nem tudom esetleg ezt a" hangszóró kérdést " ROM frissítéssel meg lehet-e oldani ,

(#639) snowdog válasza DM43 (#636) üzenetére


snowdog
veterán

Én arról sem vagyok meggyőződve, hogy az a bizonyos program írt vissza a registry-be (bár ki sem zárom). De az AS kapcsolódási hiba nálam már szinte újkorától jelentkezett, ha emlékeztek rá, többször be is írtam. Akkor is bevittem ROM frissítésre, és azt követően is hibás volt. Aztán azt javasoltátok használjam hozzá az eredeti, vastag USB kábelt. Azt követően párszor valóban egyből működött az AS, majd ismét előjött a hiba (teljesen véletlenszerűen). Tíz kísérletből egyszer csatlakozott.

Most a ROM csere után tízből tízszer csatlakozik. Egyenlőre. :)

[ Szerkesztve ]

(#640) DM43 válasza snowdog (#639) üzenetére


DM43
őstag

Én mindent elhiszek, amíg személyesen meg nem győződöm az ellenkezőjéről :) De az tény, hogy nálam egyik pillanatról a másikra halt le a dolog, Előtte 10-ből 10-szer jó volt, utána 100-ból 100-szor rossz (és nem csak egy gépen).

(#641) Tompie válasza snowdog (#639) üzenetére


Tompie
őstag

Akkor te már 2x voltál ROM frissítésen? :B

(#642) Luissimo válasza snowdog (#639) üzenetére


Luissimo
veterán

ejha, mitnemlátnak szemeim, véletlenül idekeveredve ? :Y :Y :F

Akkormost inog a trónja? ( én aszittem ez a készülék egy bizonyosfajta program futtatására készült, dedikáltan)
Nem?
és mivan a supporttal? :(

[ Szerkesztve ]

(#643) DM43 válasza Luissimo (#642) üzenetére


DM43
őstag

Luikám! Ez a készülék legálisan cns map8-cal és primo 1.1-gyel kapható [egyelőre]. Majd ha lesz ráportolt 1.2, és avval is lesznek ilyen anomáliák, akkor lehet menni reklamálni. Addig max. bosszankodni lehet és örülni annak, hogy ebben az esetben is megcsinálják ingyen a romfrissítést.

[ Szerkesztve ]

(#644) Luissimo válasza DM43 (#643) üzenetére


Luissimo
veterán

Erregondoltam énis.
hogy a warez viszi előre a világot.
(csak merrevan az előre, mert navinélkül nehéz eldönteni??)

Anno is voltak máliák, de megjavultak, nem?

(#645) eisento


eisento
addikt

Na szep napot az uraknak. Fultol fulig er a szam :) bent voltam cns fohadiszallason, elmondtam a problemamat es nagyon segitokeszek voltak egy uriember foglalkozott velem akinek nagyon koszonok mindent mert nagyon korrekt es segitokesz volt. Szoval bevittem mondtam hogy mi a problemam kezdte azzal hogy na nezzuk milyen rom van rajta, hat igen azota mar van 4 rom update rarakta a legfrisebbet akkor gyerunk egy tesztre hozta az o mintakartyajat es tokeletesen szaladt a primo :) mentunk egy kort egy ket utcaban es tokeletes volt na mondom akkor most ujabb kor de az en "szoftommal" es azzal is csodalatosan mukodik azota is sot vettem is egy tmc vevot is ha mar ottvagyok nagyon olcson \o/

Szoval aki vasarolni szeretne cns keszuleket nyugodtan tegye meg es szerintem erdemes a cns-nel megtennie kint vannak a keszulekek ki lehet probalni nyomogatni stb. Gipsztigrist nagyon dicserte az uriember :) mondtam az aljan levo rest is azt is megbeszeltuk hogy szerez masik hatlapot mert ez el van vetemedve es ha pesten jarok csorogjek ra vigyem be es megcsinalja. Szoval csak jot tudok mondani roluk!
nem szabad sajnalni azt a 3000ft tobbletet :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#646) Luissimo válasza eisento (#645) üzenetére


Luissimo
veterán

natessék.
ugyemondtam hogy vanitt szupport !! :DDD

(#647) snowdog válasza Tompie (#641) üzenetére


snowdog
veterán

Akkor te már 2x voltál ROM frissítésen?

Igen. :)

(#648) DM43 válasza eisento (#645) üzenetére


DM43
őstag

Akkor ez a happy end :D

(#649) Tompie válasza eisento (#645) üzenetére


Tompie
őstag

Amúgy akkor most az volt amit korábban írtam, hogy "Remélem holnap úgy jössz vissza, hogy minden megoldódik és pofon egyszerű a magyarázat a hibákra és most csak te spanoltad fel magad" :)

[ Szerkesztve ]

(#650) eisento válasza Luissimo (#646) üzenetére


eisento
addikt

van bizony! es peldaerteku! es megse user error lett! :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  CNS Globe HD
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.