Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  CNS Globe HD

Hozzászólások

(#51) DM43 válasza Tompie (#50) üzenetére


DM43
őstag

Nekem hasonló tokom van (sőt megkockáztatom, hogy ugyanilyen, csak pár évvel régebbi design) - abba cuppanva fér bele, kicsit feszül a cipzár. Mindenképpen próbáld bele mielőtt megveszed.

(#52) Tompie válasza DM43 (#51) üzenetére


Tompie
őstag

Igen, mert most néztem pontosan szélességben 8mm, magasságban 6mm a különbság, ami már nem olyan kevés. Napellenzőre meg még nincs szükség :)

(#53) gaben válasza DM43 (#47) üzenetére


gaben
aktív tag

Megoldotta, köszi szépen!

(#54) DM43 válasza gaben (#53) üzenetére


DM43
őstag

Bevallom férfiasan, hogy Te voltál a kísérleti nyúl, mert mint írtam, csak tippem volt a dologra. Örülök, hogy sikerült.

(#55) Tompie válasza Tompie (#52) üzenetére


Tompie
őstag

Na, ez a tok méretben már jobb, ez meg már lehet nagy is lenne :)

(#56) DM43 válasza Tompie (#55) üzenetére


DM43
őstag

Én a másodikra szavaznék - így kényelmesen befér még egy tartalék kártya, esetleg egy usb kábel és ha van, akkor a tmc vevő is. Na majd utánajárok...

(#57) gaben válasza DM43 (#54) üzenetére


gaben
aktív tag

Mondjuk egyből nem lett jó, egy párszor kellett neki reset, mire felfogta:D

(#58) zoli-69


zoli-69
csendes tag

még egy hülye kérdés.Ha térkép nélkül veszem a hd-t,utolag felrakott térkép tudja ugyanazt mint amivel árulják?Nekem fontosak lennének a poi-ik,mint például éttermek meg hotelek látnivalok.Tehát akkor most térképpel vagy anélkül vegyem.köszi

(#59) DM43 válasza zoli-69 (#58) üzenetére


DM43
őstag

Erre a kérdésre ezen a fórumon csak azt lehet válaszolni, hogy vedd meg :D

(#60) peti85


peti85
senior tag

Másnak is súg a készülék?
Bekapcsolva mondjuk a főmenüben ha nem megy semmi, akkor a hangszórót a fülemhez téve erős súgást hallok. Sajnos vonalkimeneten, fülhallgatóval is. :O

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#61) DMG válasza peti85 (#60) üzenetére


DMG
senior tag

Súg?

Milyen jól jött volna ez a fícsőr a főiskolán. :U

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#62) gaben


gaben
aktív tag

Az eredeti háttérképet hogyan lehet megváltoztatni a főmenüben?

(#63) gipsztigris válasza gaben (#62) üzenetére


gipsztigris
addikt

Bal felső sarokban van a beállítások ikon mellett egy kis téglalap ikon. Ha arra rámész, akkor ott van néhány háttérkép. Lehet egyedit is betenni, de ahhoz bele kell nyúlni a gépbe.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#64) DMG


DMG
senior tag

#40-re esetleg valaki tud választ?

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#65) DM43 válasza DMG (#64) üzenetére


DM43
őstag

Minden SiRFatlasV processzorban van DSP

[ Szerkesztve ]

(#66) gaben válasza gipsztigris (#63) üzenetére


gaben
aktív tag

Igen, én egyedit szeretnék. Mit kell ehhez módosítani? Nem úgy van ,hoyg egy mappában tárolja a háttérképeket és oda bemásolom, majd megjeleni ka kiválasztásnál? Vagy ez túl egyszerű?:D

(#67) gipsztigris válasza gaben (#66) üzenetére


gipsztigris
addikt

De igen, egy mappában tárolja, de a ResidentFlas2 meghajtón, ami alapból rejtett meghajtó. ;)

Ha hozzá tudsz férni, akkor ott ki tudod cserélni a háttérképeket a Wallpaper mappában. Van egy wallpaper könyvtár a residentflash-ben is, de nem onnan olvassa ki a képeket, hanem a rejtett meghajtóról.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#68) DMG válasza DM43 (#65) üzenetére


DMG
senior tag

Köszi! :)

Akkor meggyőztetek. Én meg meggyőzőm a kollégát. :)

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#69) M1Bali


M1Bali
tag

Gondolom van akinek Primo fut a vason.
Tudna nekem valaki küldeni egy jó sys.txt-t.
Mert és igazából navigációra használom és erről itt nem sok szó esett.
Bár az még érdekes lehet számomra, netezni hogy lehet rajta?

(#70) gaben válasza gipsztigris (#67) üzenetére


gaben
aktív tag

és ehhez a rejtett meghajtóhoz hogy lehet hozzáférni? :)

(#71) DM43 válasza gaben (#70) üzenetére


DM43
őstag

Igaz, hogy ez a cikk Wayteq gépekről íródott, de ugyanígy kell eljárni a Globe HD-nál is

[ Szerkesztve ]

(#72) peti85


peti85
senior tag

Nem kell ennyire buherálni, sokkal egyszerűbb:
- Bal felső sarok, fogaskerék. Itt belépsz a System menübe.
- A System menüben állva megérinted 5x a BAL ALSÓ SARKOT, majd 1x a JOBB ALSÓ SARKOT. (Nem mindig sikerül elsőre). Így eléd tárul a WinCE felület.
- Itt "My Device" ikonra két katt (bal felső sarok)
- Fenti menüben "View" az "Address Bar" legyen bepipálva
- "Resident Flash" mappán két katt
- Majd az előbb aktivált címsorban beírunk még egy 2-est, így megkapjuk a "ResidentFlash2" mappát.

AZTÁN ITT CSAK ÓVATOSAN!!!

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#73) gaben válasza DM43 (#71) üzenetére


gaben
aktív tag

Áhh, pedig kerestem ,de ne mtaláltam... Köszi!

(#74) gaben válasza peti85 (#72) üzenetére


gaben
aktív tag

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#75) DMG válasza peti85 (#72) üzenetére


DMG
senior tag

Két kavarás jobbra, két kavarás balra, aztán forgunk kettőt, majd ugrunk hármat, azután megint balra kettő, és jobbra négy. :DDD

Ez komoly? Wayteq-en legalább erre van egy menüpont, hogy elérd a WinCE-t. Azt ezzel lehet, hog yboot-nál egyből a WinCE jöjjön be?

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#76) eisento válasza DMG (#75) üzenetére


eisento
addikt

akkor hasznald a wayteq-et. most perpill nekem is wayteq van x920bt de sose volt szuksegem residentflashre szoval nem tudom mit van raizgulva sok ember.
de lassan cns globe hd-ra cserelem ^^

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#77) Tompie válasza eisento (#76) üzenetére


Tompie
őstag

Mert egyedi háttér kell annak a sok embernek :) Normális esetben úgyse látja sokar, mert vagy navigál vagy filmet néz vagy valamilyen alkalmazás fut, szóval... :)

[ Szerkesztve ]

(#78) eisento válasza Tompie (#77) üzenetére


eisento
addikt

egyedi hatter? nem mind1 az utat kell nezni nem a hatteret :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#79) gipsztigris válasza DMG (#75) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem! Viszont lehet vele internetezni, amit a Wayteq-nél csak erős registry buhera után tudsz megcsinálni. :DD
És a Wince felületet (mivel elég ritkán kell az átlag júzernek) ezzel a képernyő nyomás kombinációval lehet elérni. Ha pedig ez sem elég, akkor le kell tölteni hozzá az általam gyártott egyedi skint, ahol is menüből elérhető a WinCE felület, plusz logócsere, plusz boot logó csere, és még sokan mások. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#80) DM43


DM43
őstag

Maradjunk annyiban, hogy a "mezei user"-nek tényleg semmi szüksége nincs a residentflash2-re (jó, ez a háttérkép dolog kivétel). De azért, hogy Gipsztigris barátom, én, vagy bárki más össze tudjon hozni egy olyan SI felületet, amiből el lehet érni a gép gyári programjait is, ahhoz bizony be kell tudni jutni oda, hogy megnézzünk az indító programok nevét (és akkor még eléggé egyszerűsítve fogalmaztam). Viszont az tény, és nyomatékosan felhívnám mindenki figyelmét rá, hogy az itt történő bármilyen turkálással elég könnyű féltéglát csinálni a gépből. Mondjuk másmilyen kategória, de én láttam már Becker gépet "karón száradni". Ezért azt javaslom, hogy "brahiból" senki ne mászkáljon bele, véletlenül se töröljön semmit, vagy ha megtette, akkor a szervizben ne próbálja meg elhitetni az ottani szakemberekkel, hogy magától romlott el a gép.

(#81) DMG válasza eisento (#76) üzenetére


DMG
senior tag

Most jól érzem, hogy belém kötsz? resident flash amúgy marhára nem érdekel, azt kérdeztem, el lehet e érni a CNS-nél azt, hogy boot-nál egyből fel jöjjön a WinCE. Ezt Wayteqnél egy file-al meg lehet oldani, és csak érdekel, hogy ennél mi a helyzet. Úhh Wayteq-el példálózok egy CNS tokicban. Használjak inkább WayTeq-et. :C

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#82) gipsztigris válasza DMG (#81) üzenetére


gipsztigris
addikt

Mivel az egyik YuanFeng, a másik pedig PortableWiew gyártmányú, ezért a PW-nél nehezen lenne alkalmazható egy YF-es trükk. :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#83) Tompie


Tompie
őstag

Nem tudom minek trükközni mikor #72 hozzászólásban ott van a hivatalos módja, hogy érhető el a WinCE. :)

(#84) DM43 válasza Tompie (#83) üzenetére


DM43
őstag

Azért néha jól tud jönni egy-két apró trükk :)

(#85) DMG válasza gipsztigris (#82) üzenetére


DMG
senior tag

Azt gondoltam, hogy YF-es trükk nem megy, azt kérdeztem hasonló trükk van-e.

Nekem fontos lenne,hog yegyből a WinCE induljon. Itt is be lehet állítani hogy egyből a navi induljon? Gondolom ha a navi program helyett egy olyan "programra" mutatok a navi elérhetősége, ami bedob a WinCE-be akkor ez így megoldható?

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#86) DM43 válasza DMG (#85) üzenetére


DM43
őstag

Ha már "él" a gép, akkor az explorer.exe meghívása a windows mappából megoldja a gondodat. A YuanFeng -es megoldáshoz hasonlóról itt nem tudok (persze ettől még lehet). Kérdezd meg a hivatalos fórumon ...

(#87) DM43 válasza DM43 (#86) üzenetére


DM43
őstag

Egy kis helyesbítés: nem elég az explorert meghívni, mert a gyári shell "rátakar". Viszont ha ebből az anyagból a mobilenavigator.exe-t tallózod be navi programnak, akkor a windows felületet kapod indításkor.

(#88) DMG válasza DM43 (#87) üzenetére


DMG
senior tag

Na ilyet kerestem. :) Köszönöm!

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#89) DM43


DM43
őstag

A DUN kapcsolatos internetelérés beállításáról itt lehet olvasni.

(#90) DMG válasza DM43 (#89) üzenetére


DMG
senior tag

És milyen internetes lehetőségek vannak? Bármit elérek róla? Flashtartalom?

teszem azt ha van egy egyszerű telefonom, amint van egy korlátlan net előfizetésem, ezzel felcsapódok rá, és voala okos telefon páros? :C

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#91) DM43 válasza DMG (#90) üzenetére


DM43
őstag

Ez már a böngészőtől függ. Szerintem a gyárilag fenn levő Opera mini elég sokat tud.

(#92) SzaboZE


SzaboZE
addikt

Na én is beleléptem a CNS társadalomba. Egyelőre nem örülök neki. Olyan szinten akad a primo, hogy a néni navigációs hangja is beakadozik miközben megy a demo...

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#93) gipsztigris válasza SzaboZE (#92) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nagy összegbe mernék fogadni, hogy valami igazi sufnituning összeállítást tettél fel rá! :))

Tökéletesen és akadásmentesen fut a Primo rajta!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#94) SzaboZE válasza gipsztigris (#93) üzenetére


SzaboZE
addikt

Esetleg valami segítség jól jönne magánban :) Lassan ott tartok hogy visszaviszem...

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#95) gipsztigris válasza SzaboZE (#94) üzenetére


gipsztigris
addikt

Megtörtént. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#96) DM43 válasza gipsztigris (#95) üzenetére


DM43
őstag

"Nagy összegben mernék fogadni", hogy ugyanazt küldtük el neki (csak én egy másik topicból) :DD

(#97) gipsztigris válasza DM43 (#96) üzenetére


gipsztigris
addikt

Könnyen lehet! Egy diszkontba járunk vásárolni. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#98) SzaboZE


SzaboZE
addikt

A fogadásokat hamar megnyernétek :) De sajnos ez se egy folyékony cucc :( Van esetleg videótok róla, hogy milyen sebességgel megy pl egy "budapest" demo?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#99) SzaboZE


SzaboZE
addikt

A hangszóró alapzaj is megvan, ezt tényleg orvosolják szervízben?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#100) gipsztigris válasza SzaboZE (#98) üzenetére


gipsztigris
addikt

Most nagyon őszinte leszek veled! Még sohasem próbáltam, mert egész egyszerűen egy ilyen demo verziót "parasztvakításnak" tartok. Főleg, hogy a demo csak 480x272-ben megy, és az van felnagyítva a datában úgy, hogy 800x480-ban is megjeleníthető legyen.

Én nem szobai navigátort vettem, hanem használni szoktam az úton. És mondhatom neked, hogy semmi gond nincs sem a Primoval, sem pedig az iGO8-al.

Egy dolog van, de ez nem hardver függő, hanem szoftver probléma, mégpedig, hogy a grafikai rajzolása a Primonak lassúbb egy picit, mint az iGO8 volt.

Ezt kanyarodáskor lehet tapasztalni, hogy egy picit késik a valóshoz képest a térkép fordítása. Egy picit darabosabban fordul. De ettől eltekintve a működést és a pontosságot nem befolyásolja semmi sem.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  CNS Globe HD
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.