Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tottu


Tottu
senior tag

Egy régi nagy kedvenc játékom, a Generally született újjá tegnap Circuit Superstars nevében! :) Aki ismeri a korábbi játékot, annak szerintem nem kell a mostanit se bemutatni, aki pedig érdeklődik a felülnézetes arcade autóversenyek játékok iránt, annak pedig merem ajánlani. PC-n és Xbox-on már október óta elérhető a játék, PS-re tegnap jött ki, de cross-platfromként működik.

Indításnak egy teszt és egy gameplay videó.

Gondoltam megér egy új témát a játék, hátha másnak is tetszik ez a műfaj és sikerül népszerűbbé tenni.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#2) Bencus88 válasza Tottu (#1) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tegnap néztem, nekem nagyon tetszik :C

(#3) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Mindegyik pálya ilyen aszfaltos amúgy? Vagy esetleg vannak havas, változatos pályák? Kerestem, de elég hasonlóak ezek a mapok a videókon.

(#4) Tottu válasza Bencus88 (#3) üzenetére


Tottu
senior tag

Egyelőre aszfalt és murva van, havas pályákról még nem tudok. De alapvetően elég változatosak szerintem, főleg ha más-más autóval mész rajtuk.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#5) Bencus88 válasza Tottu (#4) üzenetére


Bencus88
nagyúr

szuper, sztem megveszem, köszi :C :R

(#6) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Amatőr szinten is elég nehézkes számomra, pedig nem hibázok sokat. Érdekes, egyelőre első cupát csináltam meg

(#7) Tottu válasza Bencus88 (#6) üzenetére


Tottu
senior tag

Igen, nem tűnik egy nehéz játéknak, viszont ahhoz, hogy az ember igazán jó legyen benne sokat kell gyakorolni. Érdemes a multit is kipróbálni egy kis gyakorlást követően. Igaz most még limitáltak a lehetőséget (nincs public lobby), de nekem nagyon tetszik a mostani megoldás is. Egyszer kell csak sokat várni, hogy bekerülj egy csoportba, de utána már gyorsan zajlanak az eseményeket.

Milyen platformon játszol egyébként?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#8) Bencus88 válasza Tottu (#7) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ps5ön játszom :B

(#9) Tottu válasza Bencus88 (#8) üzenetére


Tottu
senior tag

Akkor várjuk közösen a haptic feedback támogatást. :))

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#10) Bencus88 válasza Tottu (#9) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez mit fog tartamazni?

Amúgy lenyomtam második harmadik kupát, ezek már könnyebbek voltak :)

(#11) Tottu válasza Bencus88 (#10) üzenetére


Tottu
senior tag

Most nézem, hogy nem is jót írtam... PS5 esetében a haptic feedback-től nem esetem hanyatt, de adott nekem sokkal több élményt, viszont az adaptive triggers annál inkább: [link] Szóval ezt várom még a játékban, hogy támogassa. :)

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#12) Bencus88 válasza Tottu (#11) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem tudom mennyire látványos ez egy ilyen pici játéknál, de meglátjuk :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.