Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Mardel


Mardel
őstag

Jó nekem most lett elegem ebből és letöröltem ezt a hulladékot a gépemről, mikor 15x ebbe halok meg hogy megszúr aztán folyamatosan stab stab stab, nemtudok visszaütni mert megakaszt az ütésben, nemtudok rúgni mert knight lassan reagál vagy lenyomom hoyg kick aztán véletlenszerűen valamikor rúg egyet.

Elég volt ebből az idegesítő játékból, 60 órám van benne és nem nemtudok az ilyen idegesítő bugokba beletanulni. Ez nem skill hogy szétszúrkálják a másikat, úgy hogy a másik semmit nemtud ellene tenni, parrynál elfogy a stamina aztán hulla. Ha nyomom hogy kick akkor 5 mp után talán rúg egyet...

A másik a vanguard spear emg longsword spammerek. Jön és lóbálja a hosszú op szar fegyverét, rövedebb fegyverrel knightal el nem éred, man at armsal talán még ki lehet cselezni de mivel nyomkodja simán az attackot se megrúgni nem lehet knightal se eltalálni egy rövidebb fegyverrel. A parry meg addig működik amíg van stamina, ah elfogy akkor meg leszúr.

Azt hittem ez olyan játék ahol a másik ügyessége is szerepet kap, de az, hogy egy hosszú erős fegyverrel jobbra balra söprünk, vagy hot valakit csak szétszúrkálunk megakadályozva ezzel azt hogy visszaüssön, ebben hola fair játék, meg az ügyesség?

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.