Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Végig néztem az AMD premier videóját az elejétől a végéig.
Ilyen elképesztően sz*r, fos prezentációt még nem láttam. A mindössze 20-25 perces előre elkészített videóban csak és kizárólag partnerektől hallhattunk tömény seggnyalást, semmi mást. Az új termékbejelentéseket - amire a fókuszt kellett volna helyezni - elintézték 1-2 szűk mondattal, ahol kizárólag csak a neveket említették, semmi más információt nem osztottak meg. Ami a nézők/hallgatók 99%-át érdekelt volna, azzal nem foglalkoztak, csak és kizárólag saját magukat fényeztették a partnerekkel ahol az égvilágon semmilyen lényeges információ nem hangzott el. Üres, semmit mondó önfényezés, teljesen értelmetlen volt ezt a videót összedobni, de lehet 1-2 befektető jó néven vette, viszont ez a videó tökéletesen rámutat arra, amit már többen megemlítettek itt a fórumokon is, hogy az AMD kommunikáció nem a legjobb. Nos, ezek után én úgy mondanám, hogy az AMD kommunikációja egy totális katasztrófa. Ez a műsor a PC felhasználóknak szólt volna, e helyett ez a széles réteg kapott egy 20 percnyi értelmetlen ömlengést arról, hogy néhány AMD partner milyen üres marketing szöveget tudtak összedobni. Ezt jól elk*rta az AMD ismét. Nem számítottam nagy valamire, de még ezt a nagyon alacsony elvárást is iszonyatosan alulmúlták, még így is vérlázító volt valamilyen szinten.* Így kell a semmiről 20-25 perces videót csinálni.
Ennél az NV műsora már csak jobb lehet. Most már kíváncsi vagyok, hogy a zöldek ehhez képest mit dobtak össze. Hamarosan kiderül.

*Például érdekelt volna közvetlen a gyártótól (tehát tőlük, az AMD-től), hogy a saját új termékük, a Radeon 7600XT 16GB és a Ryzen 8000G sorozat pontosan mit tud, milyen tulajdonságokkal rendelkeznek, mennyibe fognak kerülni, mikortól lesznek kaphatóak és mire jó az az NPU amit szintén beharangoztak. Ezekről abszolút semmi infó nem hangzott el, pedig biztos vagyok benne, hogy a nézők/hallgatók kb. 99%-át ezek érdekelték volna és nem az üres PR bullshit.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#2) rxmiss válasza huskydog17 (#1) üzenetére


rxmiss
junior tag

hat nem ez volt a legjobb bejelentes ever...

(#3) olymind1 válasza huskydog17 (#1) üzenetére


olymind1
senior tag

Akkor nem csak én találtam tök hulladék semmitérőnek az egész videót :C

(#4) GodGamer5 válasza huskydog17 (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Itt az info a radeonokról. [link]
Ugyanazt a fost eladják 16gb rammal.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) Fücsök007 válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


Fücsök007
őstag

Van helyette ARC A770 16GB, már elfogadhatóak a driverek. :))

(#6) Nagynozi válasza Fücsök007 (#5) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Szerintem az ARC 770-ben még mindig van tartalék, nagyon jó úton halad az Intel és remélem marad is így.

(#7) IgorKGB válasza Nagynozi (#6) üzenetére


IgorKGB
csendes tag

nagyon elegedett vagyok az intel arc-al, igaz hogy beszuntettek a gyartasat, mivel ezt a minoseget 16 GB rammal nem tudtak ennyiert gyartani, de jon a kovetkezo a batleimage hamarosan

(#8) Busterftw válasza IgorKGB (#7) üzenetére


Busterftw
veterán

Csak az Intel sajat modellje lett beszuntetve, 3rd party modellek nem.

(#9) szmörlock007 válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Az a fos a legtöbb játékot elviszi maxon full hd-n. Az alsó középkategória az nem egyenlő a fossal. Nem csak a milliós csúcskategória létezik ám ;)

(#10) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

NVIDIA műsorához a véleményem: lehet ezt jól is csinálni, arról szólt, amiről szólnia kellett, nem húzták feleslegesen az időt, nem voltak felesleges PR bullshit, azonnal a tárgyra és a lényegre tértek, bejelentés bejelentés hátán, gyakorlati prezentációk, konkrétumok, árak, megjelenési dátum, játékbejelentések, így kell csinálni. A zöldek azt mutatták, amire a nézők kíváncsiak voltak, mindenféle felesleges és értelmetlen sallang nélkül. Van mit tanulniuk e téren is a pirosaknak.

#4 GodGamer5: Igen, azt tudom, de pont arról szólt a korábbi kommentem, hogy az AMD a saját műsorába nem volt képes beletenni a saját termékéről a legfontosabb infókat se, konkrétan semmit a nevén kívül. A zöldeknek sikerült normálisan megcsinálni a műsort, a pirosaknak nem. Még csak arra sem vették a fáradtságot, hogy bemutassák a saját műsorukban, hogy mit adnak a piacnak. Azok lettek most a legjobban pofán köpve, akik rááldozták az idejüket arra, hogy megnézzék a műsorukat. A zöldek viszont megtisztelték a nézők idejét.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#11) mvkly válasza huskydog17 (#1) üzenetére


mvkly
senior tag

Én meg jövök a kommentekhez, hogy a 22 perces semmitmondó felvezetés után mégis miről szólt a prezentáció. Erre kiderül, hogy az maga volt az előadás? :U

(#12) Alaaf Pi válasza mvkly (#11) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Gondolom az DLC.

(#13) DaVE-1 válasza huskydog17 (#1) üzenetére


DaVE-1
tag

[AMD Announces Ryzen 8000G Series Desktop APUs, Select Models Feature Ryzen AI]

Itt van minden tudás, ár ,stb

De ahogy a PH is írta ők is lehozzák majd az infokat később

[ Szerkesztve ]

(#14) huskydog17 válasza DaVE-1 (#13) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Neked sem jött le, hogy mi volt a baj az előadással. Nem baj, mások megértették. :)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#15) Egon válasza huskydog17 (#10) üzenetére


Egon
nagyúr

Húúú, de meglepődtem... ;] :P
Abu nyilván hűen beszámol majd az eseményekről, és tutira hasonló következtetésre jut majd... ;] :P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#16) Abu85 válasza Egon (#15) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Már kint vannak a hírek. Bár mi ugye nem csak a publikust láttuk, mert voltak csak sajtós események is a háttérben, ahol már termékbemutató volt.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#17) GodGamer5 válasza szmörlock007 (#9) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ja csak arról volt szó, hogy több stream procit kap, meg nagyobb memória sávszélt, hogy a 4060ti ellen is legyen esélye, ha már rt-ben ennyire gatya a kártya. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#18) Albus_D válasza Abu85 (#16) üzenetére


Albus_D
aktív tag

Nincs április 1 Abu. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.