Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  cd írók - cache (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

melyik cd íróban van több cache????

prohardver vendég

(#2) andorpapa válasza guest (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

Miért fontos? Ott a BURN-Proof, szóval szerintem mindegy. Amúgy manapság 4 mega szokott lenni az átlag (Plextor stb), az én Yamahámban 8 mega van, és azt hiszem a Mitsuminak van 16 MByte-os változata. Javítsatok, ha tévedtem!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#3) Szeni válasza andorpapa (#2) üzenetére


Szeni
aktív tag

Azt hiszem még vannak 2 MB-al szereltek is. Az LG-ben pl. 8 MB van. Ennél több azért ritka.

(#4) turho


turho
őstag

Szerintem jo konfigban nem sokat számít hogy 2 vagy 8 mega, legalább annyira hangzatos is mint jó. Bár lehet hogy 2 másodperccel hamarabb végez...:)
Alig várom hogy az 512 szeres LG-kben 800 mega cache legyen :)

(#5) Szeni válasza turho (#4) üzenetére


Szeni
aktív tag

Attól, hogy több cache van benne, nem ír gyorsabban az író. Csak később ürül ki, kevesebbszer kell(het) aktiválni a puffer kiürülés elleni védelmet.

(#6) rog


rog
addikt

2mb cache pont 1 mp-ig elég 12x irásnál..

(#7) guest


guest
veterán

hogyan kell firmware-t frissíteni az LG cd-rw-nél.
milyen progival lehet?

prohardver vendég

(#8) [amne] válasza andorpapa (#2) üzenetére


[amne]
senior tag

''átlag (Plextor '' - ez azért bántotta a 24/10/40 Plextorom lelki világát. Amúgy tényleg 4MB-t van benne de többre tényleg nincs szükség mert a Burn proofon kívül van benne más védelem is, de a burn proof miatt ez mindegyik íróra igaz.

(#9) The_Tom válasza guest (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

TEAC-ban elvileg 2MB van, de a nero nem egeszen 1,5MB-nak irja ki.

Üdv.

Szerintem.

(#10) sh4d0w válasza guest (#7) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Letöltöd a cdgrab-ről a frissítést, abban van egy doksi, hogyan is kell csinálni. A lényeg, hogy ne windóz alól csináld és lehetőleg a frissítés közben ne legyen áramkimaradás...

https://www.coreinfinity.tech

(#11) Joltee válasza sh4d0w (#10) üzenetére


Joltee
aktív tag

Szerintem CD-ROM meghajtók firmware-jét windóz alól is lehet frissíteni. Pl. nemrég volt a melóhelyen 1 Plextor, annak frissítő progija legalábbis így tette...
Áramszünet: no az valóban nem kell! :o

Joltee

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#12) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

A legtöbbet valóban lehet Windows alól is, na az LG pont kivétel. Azt is úgy kell mint az alaplapokat, beboot floppiról, aztán mehet a dolog. A CD írók firmware frissítése viszont nem akkora para, én úgy tudom hogy ha valami probéma közbejön attól még lehet később flash-elni még1x...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  cd írók - cache (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.