Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Mr X válasza wjbhbdux (#1150) üzenetére


Mr X
veterán

Nem gondolhatod komolyan, hogy erőforrások hiánya miatt tesznek a fejlesztők a multira. :D Simán csak leszarják, az emberek így is megveszik. A WZ-ben sem pörögnek a fejlesztések, még a szervereken is spórolnak a rekordbevételek ellenére.

(#1152) wjbhbdux válasza Mr X (#1151) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Legalább itt vannak serverek, nem úgy mint a semmi bevételt nem termelő GTA 5-ben :U

/s

(#1153) MikeWazowski válasza bager13 (#1148) üzenetére


MikeWazowski
veterán

Hát pc-n még nem indult el a móka.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1154) LackoMester


LackoMester
addikt

Hát srácok teljesen ki vagyok ábrándulva, 2 napja küszködöm, h. elinduljoon a gém, ( ami a Szerdai frissités óta halott ) de semmi. Az Actvison support még válszra sem méltat. Annyi biztos, h. valami egyedi hibáról van szó. Az Activision account rendben ( a Vanguard gond nélkül fut ) a drvier rendeben, csak valami apróság, de mi?
Kifizettem 70 Eurót a Beta- ért és a Single részért, f@sza. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#1155) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes döntés volt ez az Armory Unlock rendszer a napi challengekkel, de így, hogy minden egyes win napi challenge-nek számít, sok értelme nincs a dolognak...

Live-Die-Respawn

(#1156) kill_switch válasza wjbhbdux (#1150) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ez még akár igaz is lehetne, ott hasal el az elmélet, hogy jelen esetben nem ugyanaz a cég fejlesztette a multit és a warzone-t. Szóval ha nem készül el a Warzone, sem lesz több embere/erőforrása a másik cégnek.

(#1157) Corpuscle válasza oriic (#1155) üzenetére


Corpuscle
őstag

Mi ez pontosan? Hajnalban toltam egy pár kört délután folyt. köv.

(#1158) oriic válasza Corpuscle (#1157) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Level 25-ön kinyílik az Armory Unlock. Ennek lényege, hogy bizonyos fegyvereket, illetve különböző kiegészítőket, killstreakeket stb. nem kapsz meg automatikusan a szintlépéssel, hanem ahhoz napi challenge-eket kell csinálni. (Pl.: egy nagyobb tárhoz 3 napi challenge) Ezzel ugye lassítják a fejlődést direkt, mert egy nap alatt 3+1 napi kihívást lehet megcsinálni. Na itt jön a hülyeség a képbe, hogy a napi +1 challenge most annyi, hogy nyerj egy játékot. De ha megnyerted, akkor nem lesz kipipálva, hanem bármennyiszer megkaphatod. Kvázi ha egymás után mondjuk 10x nyer a csapatod, akkor az 10 daily challenge-nek számít...

Live-Die-Respawn

(#1159) bager13 válasza MikeWazowski (#1153) üzenetére


bager13
aktív tag

Xbox-on éjfélkor indult

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#1160) Deck


Deck
titán

Rust-on kívül nincs olyan map amin játszani tudnék... Csak ha bekempelek, lefekszem vagy mountolok. Egyszerűen valaki mindig sniperezik vagy ezek közül az egyiket csinálja ellenem. Ha én lövök valakit ezer év mire meghal, bezzeg én azonnal. MW 2019-es map-ok és a ttk sokkal jobb volt. Olyan szar vagyok, hogy lassan egér billentyűzettel is játszhatnék... :DDD Ezeket leszámítva tetszik, zombi is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1161) lowzor


lowzor
veterán

Toltam pár kört HC-n, egész jó. :K
Isteni a 150hp-s bohóckodáshoz képest.
Ami még tetszik, hogy nincs az a késleltetés respawn előtt, mint az MW2-ben, hanem egyből lehet respawnolni.

(#1162) Corpuscle válasza oriic (#1158) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszi! :R

Három kör után valami weekly challenge-et bedobott. Gyors volt.

(#1163) Deck válasza lowzor (#1161) üzenetére


Deck
titán

Lehet nálam is a HC lesz a nyerő :K

PS5

(#1164) lowzor


lowzor
veterán

Azt ki lehet valahogy kapcsolni, hogy becsúszáskor canted aiming-re rakja?

(#1165) Deck


Deck
titán

HC-n van az eddigi legjobb statom! :C

PS5

(#1166) kill_switch válasza Deck (#1165) üzenetére


kill_switch
senior tag

Én is visszaállok itt HC-ra. :K
Az előzőbe élhető volt a TTK core-ba is, de ez a megnövelt HP itt kicsit már sok néha.
Bulletsponge élménynek úgyis ott a Zombies. :DDD

(#1167) Tomko78


Tomko78
őstag

Ez érdekes nem csak mw3 hanem mw2 fegyvereket is lehet használni , akkor ez most dlc vagy nem dlc ;] de elsőre azért el lehet ezzel is egy évet játszani , míg nem jön majd az újabb dlc :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1168) oriic válasza Tomko78 (#1167) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet használni, csak szerintem nem érdemes. Az új fegyvereknek a recoilja sokkal jobb, van olyan ami szinte meg sem mozdul. Legalábbis ez a tapasztalatom így tegnap óta Mintha a régieket direkt nerfelték volna ilyen téren. Persze amíg az újakat nem húzza fel az ember, addig lehet menni régiekkel (illetve inkább csak Lvl4-ig, akkor kapjuk ugye loadoutokat)

Live-Die-Respawn

(#1169) nutella1 válasza lowzor (#1161) üzenetére


nutella1
őstag

Jó a HC, szerintem is. Eddig tetszik a történet.

https://erdélyízei.com

(#1170) Deck válasza nutella1 (#1169) üzenetére


Deck
titán

Sokkal élhetőbb az biztos. A kemp meg a hülye pályák miatt itt is, ott is megy úgyis. Sose hc-ztam pedig eddig :D

PS5

(#1171) Tomko78 válasza oriic (#1168) üzenetére


Tomko78
őstag

Mondjuk így egy szavunk sem lehet hogy kevés a fegyver , jó lesz ez szerintem , így most a DMZ-t kicsit hanyagolni fogom ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#1172) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Mentem pár kört, nem rossz, de azért vannak negatívumok is. Csak HC-ben tolom, örülök, h már induláskor elérhető ez a mód. A hangok javultak valamelyest a bétához képest, bár lehet, h ebben az is közrejátszik, h közben Atmos-ról Sonar-ra váltottam. Amivel viszont egyelőre nem tudok megbarátkozni az a grafika. Szörnyen néz ki, konkrétan mintha visszaléptünk volna két generációt. Ez a gépigényen is látszik, mivel simán simán megvan a 120fps ultra beállítások mellett (ez azért nem jellemző nálam).

Mondjuk lehet, h megjelenés előtt nem kellett volna annyit játszanom a BF2042-vel. :B Még mindig ott tartok, h milyen jó játékot kapnánk ha "összegyúrnák" a kettőt.

(#1173) nutella1 válasza Deck (#1170) üzenetére


nutella1
őstag

Látod-látod. :) Sokkal élhetőbb és élvezhetőbb mint a Core. Jézusom, micsoda élmény volt előbb a Terminal HC Dom. Még a hideg is kiráz. Remélem lesz később 24/7-ben.

bulikavagyok: Én a grafikával is meg vagyok elégedve vele, COD-hoz képest, amit eddig
6vs6-ban láttam. 4K Ultra, perfect, nem tudok belekötni, PC-n. Ugyanolyan jól optimalizált, mint az MW2 lett a végére. Sőt, mintha nem is a Sledgehammer dolgozott volna a pályákon. Az egész úgy néz ki, akár az MW2-höz kaptunk volna, csak más map-okat. De ezek a fegyverhangok.. Nagy jóindulattal..

https://erdélyízei.com

(#1174) Deck válasza nutella1 (#1173) üzenetére


Deck
titán

Sokkal jobb ez biztos. De továbbra se tetszenek a mapok, stb (amiket feljebb írtam) Lehet öreg vagyok a multi részéhez :DDD

PS5

(#1175) nutella1 válasza Deck (#1174) üzenetére


nutella1
őstag

Akkor játszd, amelyik játékmód tetszik, amelyikben otthon érzed magad, ilyen egyszerű. Nem fogunk ezen vitatkozni, nem érdemes. ;)

https://erdélyízei.com

(#1176) Deck válasza nutella1 (#1175) üzenetére


Deck
titán

Persze. Még csak próbálgatok úgyis mindent. Majd pár hét múlva kiderül :C

PS5

(#1177) lowzor


lowzor
veterán

A BAS-B nagyon ott van HC-ban, erős és kb 0 recoilja van.

[ Szerkesztve ]

(#1178) bulikavagyok válasza nutella1 (#1173) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nyomtam még egy órát, kezdek hozzászokni a grafikához. De nagyon nagy a kontraszt a BF után, ezzel valószínűleg soha nem fogok tudni teljesen megbarátkozni. Az optimalizáció tényleg perfekt, abba én sem tudok belekötni. Most 32:9-es monitoron játszom (5120 x 1440), de délután kipróbálom 4K-n is. Plusz a HDR sem OK a monitorom (túl sötét a kép), kíváncsi vagyok, h az OLED-en rendben lesz-e?!

Más: Pár hónapig nem CoD-oztam, már el is felejtettem, h mennyire imádok ezekkel az ugribugri tizenévesekkel játszani.

(#1179) Deck


Deck
titán

Rájöttem mi a gond... Az, hogy eddig nem snipereztem. Na így már egyből első vagyok :C

PS5

(#1180) nutella1 válasza bulikavagyok (#1178) üzenetére


nutella1
őstag

Olyan, mint a BF, sosem lesz, nagyon szép ez is, de az szerintem is szebb. Ez teljesen más köntös. Nekem a 32:9 nem jött be multira, játék közben, az ide-oda nézelődésben, pásztázásban, kitekeredett a nyakam, neked megy, szokható? Nem tudom, most milyen monitorod van, de OLED-en, igen, szép a HDR, nálam is.

https://erdélyízei.com

(#1181) BerserkGuts válasza H14 (#1104) üzenetére


BerserkGuts
őstag

15 év eltelt... sokan szerettünk SuperMariózni, vagy agyag galambokat és sárga kacsákat lőni anno vmi konzolszerű cuccon pisztollyal anno, mégsem veszem meg :C :DDD :DD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1182) Deck


Deck
titán

Jöhetne egy Rust 0-24h :DDD

PS5

(#1183) BerserkGuts válasza Deck (#1179) üzenetére


BerserkGuts
őstag

ja túltolták [link] itt ez a féreg micsoda pró (botja van nem oda céloz legtöbbször de bumm mágia oda húzza neki az utolsó századmásodpercben mert célozni nem tud)

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1184) Deck válasza BerserkGuts (#1183) üzenetére


Deck
titán

Remélem nem arra célzol, hogy aim assist=aimbot...

A sniper mindig is durva volt, CW-be a legjobban.

PS5

(#1185) BerserkGuts válasza Deck (#1184) üzenetére


BerserkGuts
őstag

legtöbb esetben nem oda céloz hanem bumm odarántja az aimbot van a videóban vegyesen mert okos csinálta de majd én is csinálok ilyen videót csak akkor én már megadom a módját 100killel mert kicsit jobb vagyok :DD :))

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#1186) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok

monster oldalon a kód aktiváláskor hiába kattintok a "kód beküldés" gombra, nem történik semmi

járt más is így? :F

(#1187) Phobion válasza Phobion (#1186) üzenetére


Phobion
őstag

probléma megoldva: a böngészőim valamiért blokkolták a "nem vagyok robot" opciót 🙈

(#1188) Deck válasza Phobion (#1187) üzenetére


Deck
titán

Mert, robot vagy :DDD ;]

PS5

(#1189) Deck


Deck
titán

Nem számolja a napi küldiket :(

PS5

(#1190) Deck válasza nutella1 (#1175) üzenetére


Deck
titán

Nyomtam azóta is és azt kell mondjam a HC a nyerő. Sokkal de sokkal jobb. Öröm játszani itt, míg a Coreba nem. :D + a HC módosítások is szint visznek a játékba.

PS5

(#1191) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Na, nekem eddig bejön. A mai teljesítmény után azt kell mondanom, hogy nem bántam meg, hogy megvettem. Jó.
Egy dolog zavar, hogy amikor vége egy meccsnek és a főmenübe lép és keresi a következőt, recseg a hang. Elindul a meccs, megszűnik és a következő meccs után megint recseg a hang a menüben.

(#1192) nutella1


nutella1
őstag

Érdekes cikk, ha még valaki esetleg nem olvasta: [link]

https://erdélyízei.com

(#1193) Phobion válasza oriic (#1040) üzenetére


Phobion
őstag

#1188 - :DDD

beaktiváltam ezt a kódot, inner beast-et adott, de nincs ott az mtz-556 blueprintek között :F

[ Szerkesztve ]

(#1194) oriic válasza Phobion (#1193) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

COD oldalán is beaktiváltad? Ki is írta hogy megkaptad?

Live-Die-Respawn

(#1195) Phobion válasza oriic (#1194) üzenetére


Phobion
őstag

igen, és ami még furább, hogy nálad több mtz blueprint is van, nálam 0 :F

nekem csak az mw3 multi van letöltve, lehet ez a gond?

(#1196) nutella1 válasza Deck (#1189) üzenetére


nutella1
őstag

HC-n valóban nem. MW2-nél ilyenkor úgy ment, hogy normal, Core-mod-ban meg számolta. De oda se neki.

https://erdélyízei.com

(#1197) Acheron válasza nutella1 (#1196) üzenetére


Acheron
őstag

Érdekes, mert meccs után kiírta, hogy kész van a feladat. Viszont utána meccsre várás közben a bal oldali panelen valóban minden küldetést 0 -nak jelöl.
Emellett a Stat sem megy még - MWII -nél körülbelül egy hónapig nem ment...
Várható volt, hogy leszenek bugok az elején.
De a játék jól fut.
És ott van az érzés is - hazaértem :DDD
Huhh, nagyon jó újra ezeken a pályákon futkorászni.
Ahogy látom, SBMM koma próbál rögtön bekavarni - az első pár remek meccs után rögtön kezdi az okosságait - de rá ugye megvan az ellenszer, így nem oszt, nem szoroz.
Most már a saját fegyverekhez is lassan hozzáférek - ha végre meglesz az ezekhez a pályákhoz legjobban illő két - három loadout, akkor lesz majd az igazi, de kezdésnek már így is jó. Nyilván csak HC eddig. Core -t is bepróbálom majd, de oda különösen kell a jó felszerelés - egy nagyon erős, pontos, one shot - one kill főfegyver és egy nagyon durva golyóköpködő másodlagos közelharcra. Majd elválik, mi lesz erre a legjobb.

(#1198) nutella1 válasza Acheron (#1197) üzenetére


nutella1
őstag

Ugyanezek a megfigyelések. S amit már most látok, az első 24/7 pálya itt a Rust lesz, csaknem 100%. Nekem még mindig a Terminal a maximum felüdülés. Addig klikkelek, amíg nem azt adja be. :DDD

https://erdélyízei.com

(#1199) nutella1


nutella1
őstag

Kíváncsi lennék, hogy erre a "hangcsevegés ellenőrzésre" vajon az AI hogyan reagál. Milyen szankciók lesznek egy esetleges negatív, manuálisan ellenőrzött magatartási kódexre.? Mekkora egy hülyeség ez? Vajon hány, játék közben fonalat vesztett játékost kellene ellenőrizni ehhez? Helyette nem inkább a csalásvédelemmel kellene foglalkozni? Olyannal, ami működik is? [link]

https://erdélyízei.com

(#1200) Dave567 válasza nutella1 (#1199) üzenetére


Dave567
addikt

Ez benne volt az Mw2-ben is nem?
Most ezzel kell foglalkozni, minden más mellékes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.