Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    Vélemény:

    Megnéztem a trailert, és elolvastam az összes hírt (innen is köszi CharliINTEL a részletes összefoglalóért), végső konklúzióként a bemutatásról pedig azt vontam le, hogy ez az, amit már a múltkori reveal event alatt is érezni akartam - hogy jegyet akarok váltani a hype vonatra. Oké, igazából azon már régebb óta fent vagyok, sőt, valójában sose szállok le róla, inkább csak megpihenek a köztes időben, de tényleg, az izgalmasabb részét igazából szerintem most láttuk. Nagyon sok újdonság lesz amit egyesével megemlíteni hosszú és fárasztó lenne, de valami úgy látszik - remélhetőleg - mégsem új, ez pedig továbbra is a páratlan CoD féle darálda feeling.

    Izgalmasnak tűnnek a térképek, ebben a Treyarch mindig ügyes és kreatív volt, és bár csak pár pályát láttunk, most sem tűnik úgy hogy ezzel a jó szokásukkal felhagytak volna. A tengeri pálya miatt nem aggódok, igaz, valóban két esélyes hogy ebből jó vagy rossz eredmény sül majd ki, a Treyarch most is bevállalós, és úgy gondolom, ez jól sülhet el.

    Nagyon fontos kiemelni a visszatérő Scorestreak rendszert, amit mindig is jobban preferáltam mint a Killstreak rendszer, és nem azért, mert béna vagyok high tier killstreakeket szerezni, hanem azért, mert a Scorestreak sokkal igazságosabb, annak jár a jutalom aki pontot szerez, és mivel is lehet sok pontot szerezni? Ha az ember ugrik az adott játékmód adott feladatára. A csavar viszont az, hogy ez egy erősen módosított Scorestreak rendszer lesz, ugyanis halás után sem áll vissza a számláló, lehet tovább gyűjteni a pontot. Felmerül a kérdés, hogy akkor hogyan nem lesz ebből Scorestreak spamming, hogyan nem lesz káosz a pályán, amire válaszul cooldown időt szabtak meg a streakeknek, ami azok típusától függően változó - érdekes megoldás, meglátjuk, hogyan működik a gyakorlatban.

    Szintén kiemelendő a Loudout/Gunsmith rendszer, ami végre visszatér a "Pick 10" típushoz, ez üdvözlendő lépés. A Gunsmith rendszer nagyon jó a Modern Warfare-ben, bevált, látványos, szexi a fegyverépítés, hülyék lettek volna kihagyni a Cold War-ból, ami szintén üdvözlendő.

    Összességében elégedett vagyok az eddig elhangzottakkal és látottakkal, ez egy jó irány, tovább csiszolják az MW féle gyémántot, nagyon remélem, hogy szép drágakő lesz belőle.

    A legutóbbi State of Play bejelentései: https://playstationcommunity.hu/

Új hozzászólás Aktív témák