Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Ed3r_X_ #1815 üzenetére

    Jaja,SMG-ből messzire kell 2 skuló,amiből 3-4 kellett MW-ben...de lehet finomhangolják még,mert tényleg esélytelen átfutni,fedezékbe menni.Az MW-ben aktívan a syringe-t toltam flash,stb helyett,mert lehetett tényleg gyógyulni sok esetben,itt eddig nem kellett,sajnos mindennek "éles határa" is van,egy gránát is vagy elvisz,vagy kampó,de a heli is vagy ledarál,vagy nem sebez,ez normálban is.Viszont kedvez a távharcnak és a csupasz fegyóknak az elején,utána meg úgyis mindegy lesz,én MW-ben is gyorsaságra,pontosságra,range-re szereltem,ritkán kellett kettő valakibe.Én pl.irtó nudli vagyok recoiltartásban,stb,miközben elsőre átlagban odamegy a golyó,ahova szeretném,emiatt is HC-zok.

    Mégegy rosszpont a HC-re:3.TK-ra kivág,mint macskát sz...ni,pont,fegyó xp és MINDEN NÉLKÜL! :W Isteni köröm úszott el,mert volt egy véletlen TK-m(elédfutnak az Istenbarmai),mellé bátorkodtam lehívni a care package-t,ami az új rendszer szerint robban,miután felvettem...persze ugrik a kezdőn a csapat,+2 kill... A..ÁD! :W :W :W
    És igen,minten más TK is beleszámít,nem úgy,mint MW-ben,ha ügyes vagy,az első mortar az utolsó is...Ezen nagyon hangolni kellene,mert rengeteg bénázós helyzet nem megoldható így tűzvonalbeli csapattárssal,és röhögve sétál el az ellen 3-4 killekkel...Plusz a HC-ben a gránátot semmilyen távból nem jelzi,még Engineerrel sem,MW-ben igen,esély nincs pl.visszadobni,se csipogás,semmi,most még nem semtexeznek...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák