Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Calisthenics/Street workout (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12) hoffman_ válasza nem_tom (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

vajmi kevés rá az esély, hogy pont jó lesz, de nézd meg ezt az oldalt, egy-két vidéki placc is van. arról nem is beszélve, hogy egy sima gyerekjátszótér is elég, ha olyan a felépítése, én eddig ilyeneket kerestem. idő nem kell sok, ha napi 20-30-60 perced van rá, amit minden nap rá tudsz szánni, már sínen vagy bőven.

enginev3.0:

a folyamatosság a lényeg. nem fogsz muscle up-ot csinálni kapásból, sőt, szerintem hónapok se feltétlenül elegendőek az ahhoz való izomzathoz, bár számít az is, hogy honnan indultál.

én eddig csak itthon csinálgattam szolidan, a napokban döntöttem el, hogy ki fogok járni most már, a hajógyári szigeten kint vagyok bringával 10 perc alatt. szegényes, de legalább valami. más kérdés, hogy kvázi nulláról kezdek, szóval az első 1-2 hónapban elég cinkes, amit virítani fogok, pláne a mai alkalom függvényében, 20 perc után kidőltem, egyszerűen leszakadtak a kezeim, pedig csak húzódzkodtam, meg tolódzkodtam.

ja, meg kippinggel próbáltam indítani, de az sem olyan könnyű, amilyennek látszik. ez volt az első alkalom, hogy próbáltam, nehezebb sokkal, mint vártam. hiába a hintázás, 90 kilót így mozgatni egyszerűen még nem megy. videókon persze ez is, mint szinte mind, könnyűnek tűnik :D

mod:

arról nem is beszélve, hogy a húzódzkodás és tolódzkodás, pláne ezek ilyen-olyan spéci változatai már bőven nem a kezdő szint. ahogy westcoastog is írta, gyakorlatilag a fekvőtámasz az alapja, onnan is lehet/kell kezdeni.

nem csoda, ha pofára esik az ember, ha rögtön sokat akar markolni az elején. nekem van sport múltam, de még így is lestem nagyot :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Calisthenics/Street workout (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.