Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

valószínűleg ez a hír áll mögötte, hogy most kommentálják a dolgot : [link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Tutti Georg


Tutti Georg
csendes tag

Nem zörög a haraszt...

(#3) 1dude


1dude
aktív tag

Mikor jön az izmosabb IGP? 2024?

(#4) Neovenator válasza Tutti Georg (#2) üzenetére


Neovenator
senior tag

...ha nem rázza a paraszt... :D

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#5) GeryFlash


GeryFlash
veterán

,,Az elmúlt hetekben számos pletyka merült fel az Intel kapcsán, miszerint rosszul áll az Intel 3 nevű 5 nm-es node fejlesztése"

Koszi Abu, hogy legalabb itt normalisan van vezetve es ki van irva hogy mirol van szo, mikozben lassan a komplett kulfoldi szaksajto azt hiszi, hogy az elnevezesek a nm-t mutatjak :R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#6) tibaimp válasza GeryFlash (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pont ez volt az Intel célja ezzel a "nevezéktannal", hogy szép lassan ikopjon a köztudatból, hogy ez csak nevezéktan, de belekötni se lehessen, mert mértékegységet nem takar.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) Busterftw válasza tibaimp (#6) üzenetére


Busterftw
veterán

A tobbi gyarto eseteben sem, kb mar 20+ eve.

(#8) tibaimp válasza Busterftw (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez is igaz! Még ha 20 éve nem is, de az utóbbi időben az tuti. Csak azok még nem hagyták el a nm jelzést, bármi is jelentsen az, az ő megfogalmazásukban.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) holloo


holloo
csendes tag

Korábban az Intel 3-at a Prohardver cikkeiben 7 nm-esnek mondták. (pl.: https://prohardver.hu/hir/intel_felgyorsit_gyartastechnologia_fejlesztes.html)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.