Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silenzio


Silenzio
addikt

Akkor úgy tűnik, nincs még ilyen téma. Kijött a Rockstar Games Bully-ja PC-re. A konzolokon évekkel ezelőtt nagy sikert/botrányt kavaró játék egy javítóintézet bájával és fegyelmi szabályaival vetekedő középiskola szociális életét mutatja be egy afféle vásott kölyök szemszögéből. A beilleszkedési szabályok számomra a Chronicles of Riddick-et idézik, minden más a GTA kicsiben, jópár egyedi ötlettel. A rajongók szerint a játék sokkal szórakoztatóbb mint bármelyik GTA-epizód. Én ugyan csak ismerkedem a stuffal, de valóban egyedinek és lebilincselőnek tűnik.

Azonban nálam rettentően szaggat néhol, ami egy előző generációs stuff esetén eléggé meglepő egy 2900xt-től. A Far Cry 2 very high-on pl. sosem megy 25 fps alá, ez viszont nem ritkán a 10-et súrolja, alulról. Játszik más is ezzel a gyöngyszemmel? Előfordul a probléma másnál is?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#2) mad1


mad1
veterán

Sims2 motor? :DDD Legalabbis ugy nez ki...
Persze attol meg jo lehet.

Ne szemetelj ! = Steam

(#3) Silenzio válasza mad1 (#2) üzenetére


Silenzio
addikt

Előző generáció, PS2-es asszem... :( Olyan mint a Stubbs the Zombie. Akármilyen gépem volt, sosem tudtam belőle élvezhető sebességet kicsikarni. Mondjuk a mostanival nem próbáltam. Kb. úgyis nézett ki mint ez, ugyanazzal a tárgyaknak "aurát" adó textúraelmosó effekttel. Egyébként a párbeszédek, meg a szituációk zseniálisak, csak vágni kell hozzá az angolt.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#4) Gyusz válasza Silenzio (#1) üzenetére


Gyusz
őstag

Egyelőre még nem próbáltam ki, de mások is panaszkodnak szaggatásra. Az X360-as port sem volt tökéletes, ezek szerint a PC verzió sem az.

Aki többet is akarna tudni a játékról, az videókat erre talál, a hivatalos honlap pedig itt érhető el.

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

én felraktam vizont a grfaika pocsék ahhoz képest hogy 30FP-t produkál a game..nem akad vagy ilyesmi de 30fps?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) mad1 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


mad1
veterán

vsinc off?Amugy a kungfu panda tetto olyan konzol atirat volt,ami max 25 framet produkalt.
Resi4 detto :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) Sirandrish válasza mad1 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

tökmindegy...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) mad1 válasza Sirandrish (#7) üzenetére


mad1
veterán

Nemaaa...Azert 60 legyen maaa :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) Sirandrish válasza mad1 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak kiváncsiságból leszedem az AA-t és a shadowt és belövöm a vsyncet

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

1440x900 -- AA OFF -- V-Sync ON -- Shadow OFF

Ennyi a grafbeállitás

és 30FPS

ami nem is lenne baj de ahogy most néztem mintha akadna is...a másik meg hogy Shadow HIGH és 8XAA melett is 30FPS :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) mad1 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


mad1
veterán

Sejtettem....Sajna :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#12) Sirandrish válasza mad1 (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

ááá ez így tré..és tényleg akad...vagyis nem akad de nem folyamatos..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Silenzio válasza Sirandrish (#12) üzenetére


Silenzio
addikt

Akkor az olyan apróságokra már kár is kitérni, mint hogy néha másodpercekre beakad, meg elcsúszik az ajakszinkron. Mondjuk sokkal szebb a játék, mint amire a képekből következtettem, dehát akkor is ronda... Egy Dead Space után kifejezetten kínos :) Ettől függetlenül játszatja magát, mert a belbecs zseniális. Kár hogy épp most, amikor kezdek megbarátkozni a Far Cry kettővel, és az is egyre inkább leköt.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#14) Gyusz


Gyusz
őstag

Logitech Rumblepad 2-vel szeretnék játszani, de mintha nem lenne default kiosztás hozzá a játékban. Most túrjam a netet egy PS2-es kiosztás után, vagy mi?

(#15) Silenzio válasza Gyusz (#14) üzenetére


Silenzio
addikt

Jobb híján...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#16) Sirandrish válasza Silenzio (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát hallod..én már másodjára viszem az FC2-t és azért elhiszem hogy a belbecsbenn a Bully sem kevés de a két játék között nem lehet olyan nehéz döntést hozni..FC2 ezerrel:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Silenzio válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Silenzio
addikt

Én egálnak hoznám ki a kettőt. Fantasztikusan ki van dolgozva az afrikai zsoldosok élete, az egész környezet, jobban mint idáig bármelyik filmben, már amennyire utána jártam a témának és tájékozódtam, milyen is lehet a valóságban. Csak egy a bökkenő: nem az én világom a téma. :)

A Bully párbeszédei, az egész beteges társadalomkritika-koncepció viszont nagyon szórakoztató, és végre nem maffiózó keretek között zajlik, mint a GTA-ban, hanem sokkal "emberközelibb" világban. A két játék számomra igen jól megfér egymás mellett, amíg nem hívnak be megint dolgozni, időm mint a tenger.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#18) Sirandrish válasza Silenzio (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó persze kinek mi de a Bully a PC-re való portolásnál el lett kurva..az a 30FPS semmi...már az elején is lehetett néha érezni hogy nem folyamatos a játék..gondolom ez a későbbiekben esetleg "akciódusabb" környezetben még zavaróbb lesz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) mad1


mad1
veterán

Nem egyforma stilus.Ezert felesleges egymas melle tenni.

Ne szemetelj ! = Steam

(#20) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Hosszú idő után ez az a játék ami képes lekötni egyfolytában akár 5 órára is. :DDD Megakadtam, nem tudok graffitizni. Alt-ot lenyomom addig ok, de hogy lesz utána grafiti? Mit kell mozgatni? Sajnos az ábrák sokszor nem egyértelműek a gombkiosztásokról nem is beszélve.
Adatlapnál lévő gépen tolom, 1024, árnyék high, aa nincs, vsync off. Borzasztó az optimalizálás, 30FPS a max, néhány helyen 12 körül mozog, az avg. érték olyan 18 körül lehet, de ennek ellenére is nagyon élvezem. :D

Megvan: Alt lenyomva, aztán WASD gombokkal kell haladni, ha kéri Alt-tal felrázni a flakont és tovább. Utána meg körbeállnak a lakók. :DDD
A kisgyerekek agyonverése is hatalmas feeling. ;] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#21) glutamin


glutamin
őstag

Na erre én is kiváncsi lettem. Épp "beszerzés" alatt van még a játék.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#22) glutamin


glutamin
őstag

Tegnap feltettem a gépre. Első nekifutásra nagyon a GTA SA-ra emlékeztet. A hétvégén majd jobban belemerülök.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#23) FrankoV


FrankoV
csendes tag

Énmeg sikeresen "kijátsztottam" bár még, csak 70%-nál vagyok még hiányoznak az ilyen apróságok de a sztori full kész =) én vagyok az iskola királya muahahaha :D

(#24) glutamin válasza FrankoV (#23) üzenetére


glutamin
őstag

Én még csak alig kezdtem el. Kukába már sikeresen bemásztam, meg az első verekledések is megvoltak, valamint bementem a csajkollégiumba randalírozni. Egész jó kis GTA kollégium kiadás:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#25) glutamin


glutamin
őstag

Na úgy néz ki tényleg nagyon ott va nez a gamma. Kicsit kevés neki a gépem (elsősorban VGA), de nagyon szép a grafikája. verekedés már jól megy. Voltam már kémiaórán is, meg törtem pár szekrényt.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#26) mad1 válasza glutamin (#25) üzenetére


mad1
veterán

Magyaritassal jatszol?

Ne szemetelj ! = Steam

(#27) glutamin válasza mad1 (#26) üzenetére


glutamin
őstag

Nem, az eredeti angollal. Mondjuk én nagyjából megértem a szöveget, valamint az aktuális teendőket mindig ki lehet iratni. Nagyon hangulatos kis játék. Pl. fociedzés alatt csúzlival lövöldöztem a játékosokat:D Amíg kijön a GTA 4 addig erősen ajánlott.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#28) mad1 válasza glutamin (#27) üzenetére


mad1
veterán

Nem talaltam magyaritast hozza :O
Pedig nagy roxtar rajongo vagyok,megis lehet hogy megvarom. :))
Feliratot be lehet kapcsolni a jatekban?

Ne szemetelj ! = Steam

(#29) glutamin válasza mad1 (#28) üzenetére


glutamin
őstag

Nme próbáltam feliratozni. De jó kis gamma. Az viszont érdekes, hogy miért rángat ennyire. Valami memóriagondja lehet, mert meg meg akad, közben meg többnyire folyamatos.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#30) mad1 válasza glutamin (#29) üzenetére


mad1
veterán

Lehet keves neki a vgad,mert ez elmeletileg konzol atirat.
Megnezned hogy be lehet e kapcsolni a feliratot az optionsban?
Mert ezert nem akarom telepiteni.
Elore is kosz. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#31) mad1 válasza glutamin (#29) üzenetére


mad1
veterán

Miert nem irsz :F :W

Ne szemetelj ! = Steam

(#32) glutamin válasza mad1 (#31) üzenetére


glutamin
őstag

Hali! Tegnap nem értem rá foglalkozni vele. Ha ma lesz türelmem megnézem (sok otthoni elintéznivaló gyűlt össze). Angol feliratozást ha jól emlékszem be lehet állítani. Hogy azt lehet-e magyarra cserélni azt nem tudom, de utánanézek.

Ezt is érdemes átolvasgatni. Most találtam és elég sok hozzászólás van már:
Gamestar fórum

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#33) FrankoV válasza mad1 (#30) üzenetére


FrankoV
csendes tag

Igen belehet kapcsolni, énis úgy toltam :D

(#34) mad1


mad1
veterán

Koszi sracok :R
Megvarom a magyaritast :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#35) glutamin


glutamin
őstag

Na én meg közben tolom a gamét. Egész tetszik a dolog. Garfikára sztem veri a San Andreast. Verekedés, csajok puszilgatása már jól megy:D Voltam benn több órán is (biosz, kémia, angol - ide érdemes kigyűjteni előre a szavakat, zene, tesi).

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#36) glutamin


glutamin
őstag

Nagyon leült a topic. Addig írok egy kis össezfoglalót az eddig állásról, hátha kedvet kap más is a játékhoz.

Jelenleg kb 19%-nál vagyok. (kb 70%-kal már be lehet fejezni a fő szálat). " fejezetet végeztem ki. Most jön majd a harmadik. A nagy térképől már elérhetővé vált a város nagy része a suli mellet, de még nem ateljes. Most már a világítótoronbyan is lett egy "lakásom", ahol menteni is lehet. Bicklizés már frankón megy. Jók a küldtések is elégg (ablakon tojásbedobálás pl)

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#37) glutamin


glutamin
őstag

Linkelek egy térképet is, hátha szükésge lesz rá valakinek: térkép

Jó kis gamma ez, tessék játszani vele!!!

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#38) glutamin


glutamin
őstag

Látom nagyon leült a topic. Írok ide akkor egy kicsit.

Most végeztem ki a 3. epizódot (karácsonyi szezon). Jókat gördeszkáztam, a havon:D
A 4.-ben tavasz van és simét zöldbe borult minden. A térkép még mingid nem nyilt meg teljesen, az utolsó szigetrész még hiányzik. A küldetések nagyon viccesek.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#39) Gyusz


Gyusz
őstag

Végére értem a fő sztorinak, de még rengeteg extra dolgot nem csináltam meg.
Nekem 16:10-es képaránnyal (1440*900) kicsit furának tűnt a kép, de gyorsan megszoktam. A gamepadot továbbra sem sikerült úgy belőni, hogy az analóg karokkal menjen rendesen, de a vsync-et kikapcsolva már a billentyűzetes irányítás sem tűnt furának. Még a grafika volt néha kissé bugos, szóval örültem volna egy jobb PC-s portnak, de végülis nem lett olyan szörnyű.
Jó a történet, nagyon jók a karakterek, ötletesek a küldetések és tényleg rengeteg dolgot lehet benne csinálni. Az eleje elég könnyű volt, aztán akadt néhány nehezebb feladat is, de szerencsére soha nem vált frusztrálóvá. Szerintem érdemes egy próbát tenni vele, én pl.: nem gondoltam volna, hogy így le fog kötni.

(#40) mad1 válasza Gyusz (#39) üzenetére


mad1
veterán

Milyen joyal nyomod?

Ne szemetelj ! = Steam

(#41) glutamin válasza Gyusz (#39) üzenetére


glutamin
őstag

Jó kis játék ez. Én 94.61%-nál megálltam vele. Rengeteg kisebb-nagyobb feladat van még a főküldik melett.

Sajnos vannak részek a játékban, ahol botrányosan belassul, noha nem tűnik indokoltnak (beslő terek jó sok bump-mappinggal).

Szerencsétlen volt a GTA 4-gyel közel egyszerre időzíteni.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#42) Gyusz válasza mad1 (#40) üzenetére


Gyusz
őstag

Logitech Rumblepad II-vel akartam játszani, de inkább letettem róla. Gondolom X360 joy simán ment volna...

glutamin

Nekem egyszerre van fönt a GTA IV és a Bully is. Tényleg eszméletlenül jó játék a GTA IV, de sokkal több idő kell a küldetésekhez, sokkal monumentálisabb az egész játék. Itt meg leülsz 10 percre játszani, akkor is megtudsz néhány dolgot csinálni.

(#43) glutamin válasza Gyusz (#42) üzenetére


glutamin
őstag

Amolyan GTA kicsiben. Kicsi térkép, amit hamar be lehet járni (pl gokarttal tényleg pikk-pakk ott lehet lenni bárhol - bár ez csak a vége felé lesz elérhető).

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#44) glutamin


glutamin
őstag

Néma csned és hullaszag...

Senkit nem érdekel ez a játék? Pedig nem rossz.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#45) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

sziasztok!

ha valaki van még ezen a lakatlan topikszigeten az segítsen pls. amikor órára akarok menni a játék vagy fagy, vagy hip-hopp kilép:S nemtudom mi lehet a gondja, a gépigényt messze túlszárnyalom, a patch-cset leszedtem és ugyanaz..:( help:) :Y :O

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#46) glutamin válasza kovacsroli (#45) üzenetére


glutamin
őstag

Én a tiédhez nagyon hasonló konfigon nyomtam végig és nem nagyon volt vele gondom. Én patch-et nem tettem fel hozzá.

Más forumokon is panaszkodtak sokan hibákra. Privibe írd meg esetleg, hogy milyen verzióval játszol (melyik "boltban" vetted).

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#47) L4R$()n


L4R$()n
tag

Sziasztok! Hol lehet felbontást állítani? nekem a beállításokban csak a fényerőt meg a szöveget lehet állítani... :(

(#48) L4R$()n válasza L4R$()n (#47) üzenetére


L4R$()n
tag

megvan, main menu :W :B

(#49) glutamin


glutamin
őstag

Méltatlanul mellőzött ez a játék, pedig nem rossz.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#50) L4R$()n válasza glutamin (#49) üzenetére


L4R$()n
tag

Igen, nagyon jó kis játék és a mai játékokhoz képest iszonyú hosszú a játékideje, már egy ideje leköt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.