Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bug reports (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) Den válasza Parci (#97) üzenetére


Den
veterán

Ha harmincadik hozzászólást írom, akkor hozzászólás után a nemlétező 31-dik hozzászólásra ugrik.


A másik dolog,valszeg nem bug, hanem fícsör. Arról van szó hogy időnként az oldal magától frissíti magát. Ez gondolom direkkt van a majdani reklámok miatt, nem is lenne gond. De ezt megcsinálja ha hozzászólást gépelek akkor is. Tegnap, épp egy baromi hosszú hozzászólás utolsó sorát gépeltem, mikor elkezdte frissíteni magát. Mire kapcsoltam hogy mi történik, már késő volt. Eltünt amit írtam se back gomb, se semmi nem hozta vissza. A fél szlengszótárt elmondtam.

www.simson4t.hu

(#102) The_Tom


The_Tom
senior tag

Hello!

Nemtom direkt van-e de kicsit fura, hogy ha vki csinal egy uj topicot akkor annak cime hamarabb kikerul az legfrisseb temak listajara mint ahogy az illeto a nyito hozzaszolast megirta volna. Igy latom hogy ott egy tema->belenez->ures->''miafene??''.

Üdv.

Szerintem.

(#103) The_Tom válasza The_Tom (#102) üzenetére


The_Tom
senior tag

uhh! bocs. most látom, hogy Vertic kollega mar felvetette a dolgot es Parci reagalt is ra. Bocs!

Üdv.

Szerintem.

(#104) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

A súlyos bugok, amiket most orvosolni szeretnék:

- Első hozzászólás begépeléséig üresen látszik egy fórumtéma.
- Auto-frissítő rendszer.

A többi bugot addig hagyjuk, egyrészt, mert nem fontos, másrészt, mert jó lenne ezeket belőni. Az elsőt csinálom, viszont a második nekem új. Kérnék böngészőket, oprencereket, és a pontos linket, OTT, ahol ez előfordult. Nem direkt van, és eddig nem csinált ilyet az oldal, noha ugyanaz a HEAD volt benne!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#105) The_Tom válasza Parci (#104) üzenetére


The_Tom
senior tag

Hello!

sux! aszittem megvan a frissito dolog oka erre elszallt az uzenetem a vege elott!

http://prohardver.hu/rios2_uzenet_input.php?act=new&from=4370&pnum=104

Üdv.

Szerintem.

(#106) The_Tom válasza The_Tom (#105) üzenetére


The_Tom
senior tag

Ie-ben: eszkozok/internet beallitasok/altalanos/beallitasok/automatikus nem lehet az oka?? hogy maga az ie frissit bizonyos idonkent??

Üdv.

Szerintem.

(#107) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Azt hiszem, hogy megvan a 31. típusú hiba oka. Pl. az előbb is írtam egy hozzászólást, aztán egy sem volt megjelenítve (ha a 31. akkor ugye az oldalon az lesz/lenne az első). Szerintem ez a hozzászólás-számlálásban van benne, mert a törlésekkel (vagy valami mással) jelentős elcsúszás is kelethezhet (de elég egy is), és ebből eredhet ilyesmi. Amúgy a hozzászólásom 30. lett, csak a renccer átdobott a következő (üres) oldalra. A teve topicban történt. Op.r.:win98_angol, ie6_angol, CsendPenge_Magyar :DD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#108) Parci válasza The_Tom (#106) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Status update:
--------------------------------------------------------

Egyrészt, azt hiszem, hogy kiirtottam az auto-frissítés bugot. Akinek még mindig jelentkezik olyankor, amikor nem kéne, kérem szóljon (fórum hozzászólásnál nem szabadna csinálnia!).

Lehet mostantól témákra feliratkozni (emailes értesítő kérése). Nem tudom, miért nem szólt senki, hogy bugos.

A gépszavazásnál ismét elég csak kijelölni az opciót, elvileg magától elküldi a FORM-ot olyankor.

A hírlevelet pedig le lehet mondani. De, ilyet senki se tegyen :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#109) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Kereséssel kapcsolatos a probléma. Ha keresek valamire pl. üzenetekben, és utána a legördülő menüből kiválasztok egy másik témát/kategóriát (pl. fáradtgőz) akkor újra visszadob a keresés eredményéhez.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#110) Vertic válasza Parci (#108) üzenetére


Vertic
aktív tag

''A gépszavazásnál ismét elég csak kijelölni az opciót, elvileg magától elküldi a FORM-ot olyankor.''

Vááááá. Operával így nem jelenik meg a szavazás állása. Eddig megjelent. :) Tök örültem, amikor az új designt kiprószáltam, hogy megy, erre most visszacsinálod...

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#111) morzsa


morzsa
aktív tag

Azt írta ki, hogy nincs jogosultságom hozzászólni a Swifteches cikkhez, holott már ''kvázi-tag'' vagyok.

https://linktr.ee/wbteam21

(#112) morzsa


morzsa
aktív tag

Itt az üzenet is:
Warning: Unable to jump to row 0 on PostgreSQL result index 4 in /export/www/prohardver.hu/rios2_uzenet_input.php on line 490
Nincs meg a megfelelő jogosultságod!

https://linktr.ee/wbteam21

(#113) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Egy hírhez valahogy két fórumban sikerült hozzászólnunk.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#114) Den válasza CsendPenge (#113) üzenetére


Den
veterán

konkrétan a kapucsínóshoz, és a két topic tartalma is más volt.

www.simson4t.hu

(#115) Parci válasza Den (#114) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Bazz, így felpörgött a fórum? Elvileg ez csak akkor állhat elő, ha egyszerre szólnak hozzá. Rajta vagyok...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#116) emvy


emvy
nagyúr

Amikor egy hírt megnézek, teljesen összevissza fórumtémák jelennek meg balra. Cache miatt van vagy mi???

while (!sleep) sheep++;

(#117) emvy válasza morzsa (#112) üzenetére


emvy
nagyúr

Morzsa, az Unable... az nekem a régi fórumnál jött elő mindig, amikor szétesett a lap, de ? hogy miért. nem jogosultság gond az biztos.

while (!sleep) sheep++;

(#118) Egon válasza emvy (#116) üzenetére


Egon
nagyúr

:) Nekem úgy tűnik, a hírhez kapcsolódó (vagy legalábbis a hírrel azonos kategóriában levő) fórumok jelennek meg olyankor, természetesen a legutolsó hozzászólás ideje szerinti sorrendben...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#119) gergoke

Marci!

Az lenne a kérdésem, hogy mostantól az új topic indítása mihez van kötve?
Bizonyos szintű tagság elérése után lehet csak új topicot nyitni? Addig meg csak hozzászólni már meglévőkhöz?
Az a baj, hogyha megpróbálok egy újat indítani azt a hibaüzenetet kapom hogy: ''Nincs meg a megfelelő jogosultságod!''. Akkor is ha elöbb belépek és úgy próbálom meg és akkor is ha a topic létrehozása közben loginolok be.
Szóval ez bug vagy feature? :D

(#120) Parci válasza gergoke (#119) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ez bug, de számomra tök érthetetlen, h mi a gáz, amikor eddig minden frankó volt. Most kiment egy patch, légyszi tesztelje mindenki, akinek eddig nem ment a dolog...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#121) gergoke válasza Parci (#120) üzenetére

Köszi a gyors segítséget! :)

(#122) badbrother


badbrother
aktív tag

Ha a lenyíló boxban kattintok a kívánt intervallumra, nem történik semmi.
Csak a nyilakkal lehet váltani a hozzászólások között. Így némi nehézségbe ütközik a viccrovat használata.

(#123) Parci válasza badbrother (#122) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Tiltva lehet nálad a JavaScript... az kell a lenyíló boxok használatához...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#124) Vertic


Vertic
aktív tag

na. ilyet kaptam most két hír alatt is, mindkettő a második hozzászólás fejlécében volt (Dalai Láma & csendpenge üzeneteiben a név alatt/mellett, hozzászólás felett):

Warning: PostgreSQL query failed: ERROR: parser: parse error at or near ''AND'' in /export/www/prohardver.hu/include/_lent_uzenetek.php on line 70

Warning: Supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /export/www/prohardver.hu/include/_lent_uzenetek.php on line 71
válasza (#1) üzenetére

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#125) Vertic válasza Vertic (#124) üzenetére


Vertic
aktív tag

Nnna. Szal most már több ilyet is látok, minden esetben akkor, ha xy válasza z #n üzenetére típusú a hozzászólás. Csak hírek alatt, eddig.

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#126) emvy


emvy
nagyúr

Parci, meg lehetne oldani, hogy a keresés alapértelmezetten NE legyen case sensitive? (bosszantó volt, hogy a miért csak kvÁzi tag vagyok c. topicot nem találtam a ''kvázi''-ra keresve...)

while (!sleep) sheep++;

(#127) Parci válasza emvy (#126) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

NEM case sensitive... sosem volt az >> lower(level1) ~~ lower('kulcsszo')

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#128) emvy válasza Parci (#127) üzenetére


emvy
nagyúr

Akkor próbáld ki a ''kvÁzi'' és a ''kvázi'' közti különbséget a témákban való keresésnél! (lehet hogy a php csak az ékezet nélküli karaktereket ismeri...)

while (!sleep) sheep++;

(#129) emvy válasza emvy (#128) üzenetére


emvy
nagyúr

Ahogy mondtam, GeFOrcE=geforce, de hŰtés!=hűtés

while (!sleep) sheep++;

(#130) biker


biker
nagyúr

ugyebár arról volt szó, hogy csak 800x600, és balra zárt, mert ez index irányzata...

ehhez képest az uj apogee reklám elég rendesen középre zárt, és rontja a képet :))
kilóg oldalra kegyetlenül...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#131) atus


atus
senior tag

Apogee reklám középre van zárva tényleg.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#132) atus


atus
senior tag

Azon kívűl, hogy sikerült középre igazítani az Apogee reklámot, nekem be se hozza a reklámozott oldalt, ami elvileg a:
[L]http://www.chaintech.com.tw/eng/products/socka/7vjl.asp[/L]
Eddig még senki nem akarta támogatni rajtam kívűl a PROHARDVER!-t, vagy csak a 28k miatt nem jön be? :DDD

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#133) Parci válasza emvy (#129) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

*****us :(((:(((. Megnézem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#134) Parci válasza atus (#132) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Bocs, igazatok van :(. Véletlen volt, 800x600-ban nem volt különbség :(.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#135) emvy


emvy
nagyúr

A jobboldali új PROHARDVER reklám olyan hogy akár bugnak is felfogható...:DD

while (!sleep) sheep++;

(#136) emvy válasza atus (#132) üzenetére


emvy
nagyúr

Másnak se. :((

while (!sleep) sheep++;

(#137) biker


biker
nagyúr

asszongya, kedvenc kodjaink...
ha beírom: [L]link.hu[/L]
akkor miért nem link???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#138) biker válasza biker (#137) üzenetére


biker
nagyúr

kövér lett?
dőlt lett?
aláhuzta?
[L]linkelte?[/L]

bocs, parci, csak egy teszt volt!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#139) biker válasza biker (#138) üzenetére


biker
nagyúr

ezek szerint csak az nem jó... ;]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#140) emvy válasza biker (#139) üzenetére


emvy
nagyúr

De jó, csak annál intelligensebb a rendszer, hogy olyasmiket linknek vegyen.

while (!sleep) sheep++;

(#141) biker válasza emvy (#140) üzenetére


biker
nagyúr

akkor nagyon intelligensen mondd már meg, ez: [L]putraware.ini.hu[/L] miért ne lenne link?
semmi kedvem mindíg kiirni egy teljes sort, csak a végét! és az is elég!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#142) biker


biker
nagyúr

csak egy kérés, parci!

az oldalakon ki van kapcsolva a cache (cache control), így viszont ezek az uj reklámok miatt modemen egy nagy.....lett az oldal.
eddig olyan jó gyors volt, most meg minden megnyitáskor le kell tölteni ezeket a 50-100k körüli swf-eket, főleg a kezdőoldalon, ott kettőt is.
a forum oldalakon is bent van, kb 25-40 sec a topicok közti váltás a régi 10sec helyett.

tedd már őket iframebe, és engedd a cachelését, please...

gondoljatok a modemesekre!!!!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#143) emvy


emvy
nagyúr

1 bug és egy kérés:
Bug: névváltoztatás után az online tagoknál két példányban szerepel az illető, a régi és az új nevén.
2. kérés: Parci, a tagoknál a saját weblap szerepelhetne közvetlen linkként?
kösz

while (!sleep) sheep++;

(#144) Parci válasza biker (#141) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Nyesd elé, hogy www, esetleg http://, és láss csodát.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#145) The_Tom


The_Tom
senior tag

Jo lenne, ha lenne hozzaszolas preview, igy elkerulheto lenne ami tegnap is elofordult velem.

Üdv.

Szerintem.

(#146) biker


biker
nagyúr

jéé, csúnya szavak szűrése...
okos dolog! király parci...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#147) Vertic


Vertic
aktív tag

ASUS A7V333 topic #115-ös hozzászólás:

A minden alkatrész lett már pró****inten cserélve az alaplapon kívül.

Parci! Háde, háde.... :)) :)) :))

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#148) biker


biker
nagyúr

hehe, akkor nincsen faszállító kamion sem? :))

más: parci, nem lehetne azt kérni, hogy lássuk előre, hogy be van zárva egy topik? nem csak, ha már megnyitottam, akkor keresem, hol a hozzászólás fül...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#149) biker válasza biker (#148) üzenetére


biker
nagyúr

de van, csak fá****orult féreg nincs... :)))

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#150) localhost válasza biker (#148) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szerintem látszik, én legalábbis látom! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bug reports (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.