Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bug reports (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Gondoltam nyitok egy új témát a bugoknak, hogy akkor legalább egy helyen legyenek. Ha valaki esetleg talál itt-ott egy kisebb hibát, ide írja be (kultúrált formában), hogy Parci meg tudja nézni lehet-e tenni vele valamit.

(Sajnos én már amit láttam, beírtam az ''átállás befejeződött'' témába, mire ez eszembe jutott, sajna :( )

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#2) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Meg egy javaslat, amit előttem már régebben leírt valaki: ha hozzászólok egy témához, akkor akármilyen beállítást használok is, mindig az időben legutolsó oldalra menjen (azaz az épp beírt hozzászólást tartalmazóra).

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3) CsAbU


CsAbU
tag

Apró bug:
Adatmódosítás után ''Sikeres regisztráció!''-t ír ki

Nehogy hirtelen túl sokan legyek :))

Volare necesse est! http://pg.c2.hu

(#4) CsAbU


CsAbU
tag

Nagyobb bugok:

-aláírásban szereplő [L][/L]-el megadott linket néha jól írja ki, néha meg csak <a href= szerepel helyette

-adataimnál a megadott honlap miért nem link? Nem tudtam azzá varázsolni sem simán beírva, sem [L][/L]-el megadva, sem ''href''-elve

Volare necesse est! http://pg.c2.hu

(#5) LordX


LordX
veterán

Miért van az, hogy ha rákattintok valakinek az adataira (a nevére), akkor az ablak felső sorába viszi azt a linket? (görget...)

(#6) baroczp


baroczp
tag

1. Megoldható lenne, hogy a lap aljára is kerüljön egy ''új hozzászólás'' felirat? Egy idő után idegesítő lehet a fel-le görgetés.
2. A Hardver Piac felirat alatt szerintem van egy fölösleges ''a'' betű.

(#7) Szeni


Szeni
aktív tag

Nos, én Opera-t használok és ebben sajnos nem jelennek meg a felbukkanó ablakok, mint ''Online tagok'' és a tagok jellemzői.
Szerintem is jó lenne, ha lehetne felbontást változtatni, mert 1280x1024-ben kukkolom az oldalt és így elég sok a fehér szegély benne.

(#8) BobMaster


BobMaster
senior tag

Ha a moderátorok valamilyen okból törölnek egy üzenetet, a sorszámozásban luk lesz. Újraindexelést akarunk! :)

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#9) baroczp válasza Szeni (#7) üzenetére


baroczp
tag

Én is Opera-t használok, nekem simán megjelennek a felbukkanó ablakok...

(#10) Szeni válasza baroczp (#9) üzenetére


Szeni
aktív tag

Akkor nálam mi lehet a gond? (Milyen beállítást cs****m el?) :o

(#11) Szeni


Szeni
aktív tag

Most nem tudom, mi van, nem reagál a színmódosításra!? (Ez éppen IE-ben.) Reggel még ment! :O (Előbb ezt is elszúrtam, meg túl korán van?)

(#12) baroczp válasza Szeni (#10) üzenetére


baroczp
tag

Próbálkozz a File -> Preferences... -> Windows menüpontban a Pop-up windows legördülő menüt ''Accept pop-up windows''-ra állítani.
Ha ezután sem megy, akkor passz...

(#13) BobMaster


BobMaster
senior tag

Szeni: KV, kisunicum :) Attól jobb lesz.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#14) BobMaster


BobMaster
senior tag

Az index-es fejlécnek adnék egy fix fehér hátteret: feketére állítva a hátteret egész érdekes a transparent képek, meg a linkek sem olvashatóak.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#15) Szeni válasza BobMaster (#13) üzenetére


Szeni
aktív tag

Inkább Becherovka, nem?

(#16) Szeni válasza baroczp (#12) üzenetére


Szeni
aktív tag

Valóban! (Pancser!):O

(#17) Szeni válasza Szeni (#11) üzenetére


Szeni
aktív tag

Már reagál a színmódosításra, de érdekes módon nem egyből frissül.
(Ez a ''kvázi-tag'' nem nagyon tetszik! Mitől vagyok én kvázi?) :((

(#18) Szeni


Szeni
aktív tag

Meginr Opera: gépszavazásnál Mehet! után nem jelennek meg az eredmények. (IE-ben igen.) Azt nem tudom, hogy így X-szer megpróbálva fogadott-é el szavazatot, illetve mennyit?

(#19) baroczp válasza Szeni (#18) üzenetére


baroczp
tag

Gond nélkül előjöttek nekem. Próbáld ''finomhangolgatni'' a böngésződet és tölts le minél több plug-int (persze sok feleslegest, amit az életben nem használsz, olyat azért ne sokat :) ).

(#20) Szeni válasza Szeni (#18) üzenetére


Szeni
aktív tag

Meginr = Megint természetesen. (Még mindig reggel? :( Pedig a KV megvolt!)

(#21) Szeni válasza baroczp (#19) üzenetére


Szeni
aktív tag

Köszi! Azt hiszem le kell majd töltenem a frissítéseket hozzá, mert tényleg nem minden műxik!

(#22) baroczp


baroczp
tag

Gépszavazás:
Szerintem jó lenne, ha egy IP-ről csak 1x lehetne szavazni.

(#23) CsendPenge válasza baroczp (#22) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ne viccelj, akkor a dinamikus ip osztogatás miatt sok emberrel lenne kiszúrva... Én már tegnap szavaztam, és ma (új ip-vel) nem tudok.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#24) baroczp válasza CsendPenge (#23) üzenetére


baroczp
tag

Én fikszípével ma már kétszer szavaztam...

(#25) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Színezés... A főoldalon fehér-barna-szürke van, és középre nem műxik, illetve a fenti linkekre sem, de ha belemegyek egy hírbe, cikkbe, és a fehér-barna-vanília közül választok, akkor már a közepe is színeződik! Ez szándékosan van így? Mármint hogy hol igen, hol nem?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#26) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Ha hozzá szeretnék szólni valamelyik témához, akkor az editmezőbe először bele kell kattintanom. Kéretik aktívvá tenni alapból.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#27) localhost


localhost
Közösségépítő

Habár mostmár nincs Guest-ünk, aki mindenféle új topicokat nyitna én mégis célszerűnek találnám, ha azon az oldalon, ahol új topicot nyitunk és annak nevet adunk, szerepelne az alábbi jótanács.

''Kedves topicnyitó! Javasoljuk, hogy még mielőtt új fórumot nyitsz, nézz utána a ''keresés'' funkció használatával annak, hogy korábban már nem volt-e olyan - vagy ahhoz hasonló - téma, mint amit Te Most Éppen indítani szeretnél.

Ha te elvárod, hogy kérdésedre válaszokat kapj, mi is elvárjuk Tőled, hogy elolvasgasd mindazon hozzászólásainkat, amit a téged érdeklő témáról korábban már megejtettünk...

Köszönik szépen a fórumozók''

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#28) baroczp válasza localhost (#27) üzenetére


baroczp
tag

Valóban jó lenne egy fórumetikett létrehozása...

(#29) localhost válasza baroczp (#28) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen! Ez a javaslat még az enyémnél is jobb!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30) baroczp válasza localhost (#29) üzenetére


baroczp
tag

Valójában Tied volt a javaslat, én csak nevén neveztem a dolgot. :)

(#31) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

OK, vágom.
A színezés abszolút szándékos, a felbontás is. A belső oldalt azért lehet színezni, h senki se mondhassa, h kifolyik a szeme, ha egy nagy cikket/hírt olvas.

A külháttér ízlés kérdése, nekem a szürke opció tuti bejön. Az, h a képek nem jók szürkén (.gif AA el van szúrva), fix dolog. A szürke szintén a szemkímélésről szól. Különben is, ne az indexet, minket nézz!

A számozásban keletkező luk a törléseknél (fórum hozzászólások) szándékos, így legalább láccik, h törölve volt.

A hozzászólás utáni odaugrást, a véletlen felgördülést és a lap alján lévő új hozzászólást megcsinálom, thx.

Opera 6 alól tökéletes az oldal elvileg, végig teszteltem vele (meg Expi 5, meg Mozilla 1.1).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#32) elmo


elmo
aktív tag

Amikor beklikkolom, hogy Kérek egy emailt, ha hozzászólnak ehhez a témához, és OK, azután bejön az új hozzászólás ablak, pedig én nem akarok (megint) hozzászólni.

(#33) elmo


elmo
aktív tag

Még egy dolog: miután hozzászólok, megint az első hozzászóláshoz lapoz, ami idegesítő, ha mondjuk 30-nál több van, és mondjuk az utolsókra vagyok kíváncsi (az logikusab, hogy azokat mutassa, ne az elejét, nem?).
Ja, és picit kényelmetlen a témák közti váltogatás... Mármint, hogy mindig a listbox-al kell variálni... :(

(#34) localhost


localhost
Közösségépítő

Parci sortörés-bug #17-es hozzászólás, itt: [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=4142#msg17[/L]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#35) zrubi


zrubi
senior tag

Helló,

Tetszik az új dizájn, csak túlzottan 800x600 -ra van optimalizálva...
Ha nagyobb felbontással nézed akkor az egyész ott van a bal felső sarokban...

Ja és szerintem is kellene az aljára is új hozzászólás gomb.

zrubi.hu

(#36) Deadeye


Deadeye
csendes tag

1. Hova lett a beállítási lehetőség? Én már megszoktam az 50 üzenetet egyszerre, most meg csak 30 van, és a sorrendet is jó lenne úgy látni, hogy a legfrissebbet látnám legfelül.
2. Mér vagyok újonc?

Other bands play, Manowar kill

(#37) baroczp válasza Deadeye (#36) üzenetére


baroczp
tag

1. Adataim menüpont
2. hozzászólások számától függ a ''rangod''

(#38) turho


turho
őstag

Nemtom, bocs ha csak én vagyok vak, de a hír-es hozzászólásoknál hová lett /tűnt, módosult stb/ az eredeti hír fül?
Miért nincs egyértelmű csodálkozós szmájli?
Amúgy meg krály, így tovább!

(#39) Vertic


Vertic
aktív tag

Nem jegyzi meg a színbeállításokat a böngészőből kilépés után (vagy csak én vagyok béna?)
Ja, Operaval néztem.
A kedvenc kódjainknál miért nincsenek a smiley kódok is feltüntetve, csak a képük?

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#40) Den válasza Vertic (#39) üzenetére


Den
veterán

állj rá a szmájlira egérrel és várj egy kicsit

www.simson4t.hu

(#41) Vertic


Vertic
aktív tag

Jelentem ráálltam és vártam, de semmi. Legalábbis Operaban.

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#42) Den válasza Vertic (#41) üzenetére


Den
veterán

Be kell kapcsolni valamit hogy az alt szövegeket is megjelenítse, szövegcímke vagy mi. operát nem ismerem neked kell rájönni, de ha minden ok, akkor ha ráállsz a szmájlira a kurzornál egy címkén megjelenik a kódja.

www.simson4t.hu

(#43) Parci válasza localhost (#34) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

A sortörés bug pont, hogy meg van oldva :). Érted, be is szúrhatna egy 2000x2000-es képet, azon pedig nem lenne mit törni. Viszont, az eddigiekkel ellentétben most csak az az egy üzenet csesződik el, a többi jól olvasható. és ez a lényeg.

A többin a hétvégén dolgozom..

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#44) Vertic válasza Den (#42) üzenetére


Vertic
aktív tag

Hát minden ilyesmi be van kapcsolva, de nem megy. Olyan elemekre lehet ilyet kérni, ami link, vagy van címe (title attribute), vagy gomb. Úgy tűnik a szmájliképek egyik kategóriába sem tartoznak.

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#45) biker


biker
nagyúr

hát, akárki akármit mond, egy nagyon nem tetszik!
mégpedig a 800-as oldal!
miért nem lehet a régi dinamikus oldalméretet használni? vagy az meg csak 800-volt? ki használ még 800-at?
gépszavazást...!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#46) Flashcash válasza biker (#45) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

1280-ban már iszonyat keskeny az oldal.
1024-es felbontás az alap szerintem hiszen megújulásról van szó nem?
Vagy legalább valami nyújtás/szélesítés funkciót rakjatok be. :)

(#47) biker válasza Flashcash (#46) üzenetére


biker
nagyúr

vagy ha már táblával dolgozunk, akkor table width=95% (hogy legyen margo), és td width=x%, és kész. és akkor kiér mindíg a végéig.
asszem ilyen volt a régi felállás, mert (ha jól emlékszem) akkor több felbontásban is jó volt!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#48) hogyishívnak?


hogyishívnak?
aktív tag

Sajnos valószinüleg én is találtam hibát.

-''A PROHARDVER! --- az átállás befejeződött!'' rovatban hiányoznak 40-46-ig a hozzászólások.Ha törölve lettek akkor oké, de így a második 30 üzenet csoportjában a 31-60-ig számozott üzenetek helyett 31-67-ig jelentek meg. Azthiszem ez így elég zavaró.

-Többször láttam hogy baloldalon megjelent a friss hozzászólásoknál 1 téma, de a fórumon bellül csak percekkel késöbb volt látható.

Ha valaki jelezte már ezeket akkor bocsi, 1ébként én is gratulálok az oldalhoz!

Tibi

(#49) Den


Den
veterán

Az új hír alatt nincs hozzászólási lehetőség.

www.simson4t.hu

(#50) CsendPenge


CsendPenge
őstag

''Asus alaplap alpfrekin instabil, húzva tökéletes?''
Nem tudom, miért, de ebben a rovatban én nem látok egyetlen hozzászólást sem.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Bug reports (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.