Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iceman36


iceman36
csendes tag

Üdvözlök mindenkit!
Néhány percre regisztráltam a fórumra,úgy hogy előre is elnézést kérek,hogyha rossz helyre nyitottam a témát!
Szóval az lenne az én problémám,hogy a téma címében említett program használata közben(úgy a vizsgálat megkezdése után 10-15 másodperccel) csak úgy kikapcsol a monitor!
Se kép,se hang,csak az újraindítás segít!
Mostanában játékoknál is nagyon gyakori az ilyen jelenség,csak játszás közben újraindul,vagy lefagy a gép! Már kikapcsoltam az aut.újraindítást,hogy előjöjjön a hiba oka,de nem jelenik meg a jellegzetes kék képernyő!

Egy témában,2 kissé eltérő kérdést tettem fel tudom,de gondoltam hátha segítséget kapok erre is és arra is!

A válaszokat és a tanácsokat előre is köszönöm! :R

(#2) iceman36


iceman36
csendes tag

Na mi az...olyan megoldhatatlan probléma lenne ez,hogy több ezer online felhasználó közül senki sem szól hozzá???
Help!!! :F

(#3) Viktor77


Viktor77
titán

Egyrészt áttettem a szoftverekhez.

Másrészt ha a program használata elött kérdeztél volna, akkor bármelyik topicban elmondták volna, hogy még véletlenül se használd.

Harmadrészt, feltételezem valami baja volt a gépednek (meg ugye lett is) ezért akartad használni a programot. Ha erről a kijavítandó bajról kérdeztél volna a megfelelő topicban, akkor most nem tartanál ott, ahol.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.