Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Budapest belváros adok-veszek - az átverés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41) DrSoul


DrSoul
őstag

Érdeklődnék HDD-k iránt. Nekem úgy 80Gb-os körüli kellene, de nem Maxtort, mert nincs tapasztalatom vele, de sok rosszat hallottam (csodálkozom, hogy itt veszik is). Főleg Samsung érdekelne, mert arra 3év a garancia. Te is annyit adsz rá? Bár nem tudom, van 80Gb-os Samsung? Vagy csak 120GB-ostól van?
Írd meg, mik lesznek, de nekem nem fontos a 8MB-os, jó a 2 is. És az olcsóbb is.
Mellesleg (bocs, nem ellenségeskedve kérdezem :) ):ha nagykerben dolgozól, miért nem tudsz adni garancialevelet+számlát? Mert gondolom a boltodban te veszed meg, tehát papírt biztos kapsz. Miért nem tudod tovább adni? Miért kell, hogy a papír nálad maradjon?
Nem okoskodni akarok, csak félek a garancia ügyintézésektől. Hisz régebben vettem egy procit, volt rá még majdnem 12 hó gari, az illető ugyanígy mondta, hogy gari rajta keresztül. Aztán amikor nem ment (és kizárásos alapon tudtam meg, mert gépből kiszedtem, jó gépbe raktam, és ott is az volt a gond, tehát biztos voltam), közölte, hogy az tuti nem a proci. Amikor erőteljesen érveltem, akkor meg közölte, hogy ő így egy ilyet nem tud visszavinni a boltba, mert aztán oda a bizalomnak, nem fognak már neki árut adni stb. Akkor kértem, mondja meg, melyik bolt az, és mondta,hogy nincs értelme, hogy én is oda menjek, mert csak közlik, hogy az áru jó, és ha nem hiszem el, pereskedjek, ugyse teszem meg...
MErt sajna tudom: tisztelet a kivételnek, de van olyan bolt, ahol közlik, hogy ''mindjárt leteszteljük'', hátramegy, leteszi az asztalra, vár 10 percet, azt visszajön, és közli, hogy ''Márpedig ez jó!''
Tehát a kérdéseim (feljebb) adottak.

Mindig az X jelöli a pontot...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Budapest belváros adok-veszek - az átverés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.