Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mjani1172


mjani1172
addikt

"és 2 megapixeles makró segéd."

Tehát ez jelenti a csúcskategóriát?

(#2) tomboy0013 válasza mjani1172 (#1) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem, ahhoz még jár a 8 megapixeles ultraszéles is ;]

(#3) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nekem logikátlan, hogy a xiaomi 13 8 gen 2-vel jön a 13t meg dimensity 8200-vel.
Tehát a régebbi mode 50%-al erősebb procival van a piacon. :DDD

(#4) Luck Dragon

Látványos árcédulák . Maga a modell különösképpen nem mozgat meg, na meg ezen az árszinten van pár választási lehetőség is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Barthezz2 válasza ADAM1337 (#3) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A 13-as a fő széria a T-s pedig mindig gyengébb valamiben, mint az aktuális fő. Azt nem tudom mondjuk fejből, korábban a procival volt-e hasonló visszalépés. Ha nem is, ezek szerint már van.

Xiaomi 12: 8Gen1, 12T: Dimensity 8100

Ha az árak igazak, nem is baj, hogy megvettem a 13-at és nem vártam erre.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#6) Avicularia


Avicularia
veterán

900€? A samsung oldaláról közvetlenül 941€-ért tudom megvenni az S23 Ultrát 8/256-ost. És ebben még a készülékbeszámítási kedvezmény ami a beszámítandó készülék árán felül kb. 125€.

(#7) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Durván elszalltak az árak. Ezen a szinten még már lehet válogatni bőven.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) ADAM1337 válasza Barthezz2 (#5) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Azt hittem itt is úgy van mint a oneplus-nál a T az ugprade, de akkor ez csalódás így.

(#9) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

8+2. Oké.
Árulja már el valaki, mi a vérvörös lfszért nem lehet ezeket a hulladékokat végleg elfelejteni, pláne az ilyen felső(bb) kategóriákban? Miért nem lehet ez helyett a 8+2 kombó helyett mondjuk valami értelmes uw szenzort rakni? A normális optikai zoom meg maradjon meg a felső/prémium kategóriának.

(#10) KillBorn


KillBorn
senior tag

A T lenne a xiaomi flagship killere házon belül. Aki nem engedheti meg magának az aktualis csúcsot, annak később jön egy gyengébb sorozat olcsóbban, de az aktuális lite variánsnál mégis erősebb speccel. Úgy láttszik idén nem éri meg várni rá. Úgy olvasnék már egy MA Nord 3 tesztet.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#11) mrThomi


mrThomi
addikt

Atyavilág... :Y Maximum 550/750 eurón kellett volna ezeknek nyitniuk. 350 ezerért már S23 Ultrát is lehet találni...

(#12) Füleske


Füleske
addikt

A 13T inkább a K60E - re hasonlít. Az viszont kb. 70 ezer Ft - ba kerül Kínában meg a fejlődő országokban. Ezért 270 ezret kérni pofátlanság. Ahogy a 13T Pro - ért is az a 350 ezer.

(#13) rosieposie


rosieposie
kezdő

A linkelt cikkben nem említik a 8+2mp párost (szerencsére)

"both phones will sport the same triple-camera setup, including a 50MP Sony IMX707 sensor, a 50MP telephoto lens, and a 12MP ultra-wide-angle lens"

(#14) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Akkor marad az F4 GT, habár váltani akartam takarekos chipsetre.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) this is life válasza Füleske (#12) üzenetére


this is life
Ármester

300$-ért elhozható a gsmarena szerint [link], hogy ebből miként lett 900$ az jó kérdés. :W

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16) ftc válasza this is life (#15) üzenetére


ftc
nagyúr

The Xiaomi 13T with 8GB of RAM and 256GB storage will reportedly cost €700, while the faster Xiaomi 13T Pro will be equipped with more memory, 12/512GB, and will cost €900.
[link]

Ha tényleg ennyi akkor köszönöm nem kérem... ahogy írták ennyiért Samsung megy, vagy Iphone

[ Szerkesztve ]

(#17) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Ezek az árak eléggé odasóznak, igaz nem jó értelemben.. :(

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#18) Graphics válasza Füleske (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hol tudok rendelni 70-ért K60E-t? Link?

135 ezer Aliexpressen jelenleg. :N

Nem valós a 70 ezer, ne írjunk már valótlant az indulatok felkorbácsolása érdekében... ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Barthezz2 válasza ADAM1337 (#8) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem, nem. A T verzió mindig a sima után jött, és amolyan olcsósított csúcs verzió volt. Hát ha igazak az árak, már csak az "amolyan" maradt belőle, az olcsóság nem..

Everybody lies.

(#20) Graphics válasza this is life (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hol hozható el ennyiért?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Amúgy nagy titok nincs, ha valaki rakeres, mar erdekes módon itthon kapható is

[link] hogy mennyire szürke az jó kérdés..

4 év foverzio frissites, 5 ev biztonsagi. Ennek ez az ára lehet.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) KillBorn válasza Elit3Zotya (#17) üzenetére


KillBorn
senior tag

Sztem ez annak is durva aki korábban simán kitett 500 euró felett mobilra. Aki meg direkt erre a flagship killer vonalra volt ráálva 2-3 éventi cserékkel az most elmorzsol egy könnycseppet. Belépő felsőkategória/felső középkategória 300k+. Szép.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#23) Graphics válasza KillBorn (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Most kell venni F5 Pro-t.

200-210 ezer és el van felejtve a mobil.

Vagy egy jó Samsung csúcs.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) this is life válasza Graphics (#20) üzenetére


this is life
Ármester

Ahogy elnézem, már nem kapható. Viszont ez a telefon az alapja a hírben lévőnek, ami jó 2.5-3x árat kapott.
550$-ért már redmi k60 ultrát lehet kapni [link] (aliexpress) amihez képest 70-75% felár lett a címkén. A plusz lte sáv túl sokba kerül.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#25) KillBorn válasza Graphics (#23) üzenetére


KillBorn
senior tag

Megmondom őszintén én a Nord 3 felé hajlok most inkább. Dimesity 9000, 16/256, imx890, 1,5k screen, keretnélküli kijelző, 3 (2026 közepéig) évig szoftver, 4 év secu frissítés, 200gr alatt egy Poco x3 Nfc-nél kisebb házban.
Legkésőbb jövő Áprilisig cserélni szeretnék, de Nord 3 no1, addig meglátjuk mi jön, de nem sok jó ahogy látom. Sima Poco F5 jobban tettszik, mint a Pro (jobb akkuidő, jobb design, kisebb). Note 13 Pro/poco X6 pro sorozatot még megvárom, de nemhiszem, hogy a Nord 3-nál jobbak lesznek.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#26) Graphics válasza this is life (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hmm hát meg kell várni a valós árat.

Én áldom az eget, hogy tavaly vettem egy erős Poco-t, egy darabig nem akarok cserélni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) Füleske válasza Graphics (#18) üzenetére


Füleske
addikt

[link]
[link]
[link]
Rendelni nem tudsz, de nem is írtam ilyet. Ettől még sok helyen ennyibe kerül. K60 Ultrát sem tudsz rendelni 126 ezerért. A lényeg az, hogy a 350 ezerhez inkább a 126 ezer tartozik viszonyítási alapként, a 270 ezerhez meg inkább a 70 ezer. Tehát 270 ezerért K60E - t vehetsz, a K60 Ultra - t meg 350 ezerért árulják.

(#28) Graphics válasza Füleske (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát 70 ezerért nem tudok venni, de ahhoz hasonlítod.

Érdekes logika.

Így nem látom viszonyítási alapként.

Ez olyan, hogy van egy nagymellű szőke a diszkóban, megb.szhatom fejben, elméleti síkon, de amúgy nem... :U :DDD
Ne írjunk már hülyeségeket. :DDD

Nehezen tudok egyetérteni ezzel a kifacsart logikai okfejtéssel...

70 ezerért sehol nincs, akkor miért a forintosítás, másik külföldről se tudom megrendelni.

A harmadik, ezeknek a T modelleknek meg nincs ára.
Egyet en linkeltem forintban 236 ezer.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Füleske válasza Graphics (#28) üzenetére


Füleske
addikt

A cikk is a 126 ezres kínai árhoz hasonlít. Csak nem a megfelelő modellt. A logikát keresd a cikkírónál.
Olvastad a cikket? :U

[ Szerkesztve ]

(#30) Graphics válasza Füleske (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alap. :) Ki nem hagynám.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Örni válasza Graphics (#30) üzenetére


Örni
senior tag

Viszont 70-ért elkaphatod a bögyös szőkét! :D

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#32) Füleske válasza Graphics (#30) üzenetére


Füleske
addikt

Akkor mit nem értesz?
A Te értelmezésedben akkor a 126 ezres ár is nem valós és hülyeség, hiszen Te nem tudod annyiért megvenni. Ha megnézed, sok hír van kínai mobilok megjelenéséről, átszámolt kínai árakkal. Beírhatnád mindegyik alá, hogy hülyeség. Elférne a sok "jaj, de jó ára van ennek a mobilnak" komment mellett.

(#33) Graphics válasza Füleske (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elférne, de minek.
A 70 ezres árat te is érted, mi a baj vele. A másik ár se valid.

Arra jó, hogy óriási szakadékként be legyen ide írva egy sosem létező ár egy valós árral összeeresztve...

Max hangulatkeltésnek jó.

Örni: Na ugye.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Ez egy bomba üzlet :N :(
Hol éri meg? (10-et 5 centért) ;]
Inkább veszek egy S23-at 245k-ért azt évekig le van tudva a tel vásárlás!

(#35) Füleske válasza Graphics (#33) üzenetére


Füleske
addikt

Mármint számunkra nem léteznek ezek az árak. Összehasonlításra viszont jók, hogy mennyit drágult a mobil a határon átlépve. Jobb lenne, ha nem lenne leírva? Információ, felesleges belelátni többet. Nincs az árakkal baj szerintem, csak helyesen kell ezeket értelmezni, és nem rendelési linket követelni.

(#36) SkyLine3000 válasza RyanGiggs (#34) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Inkább megiszok 10 narancslevet 5 centért, minth ennyit adjak egy telefonért. :D

(#37) Graphics válasza Füleske (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Túltárgyalva. :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) szkaroly válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére


szkaroly
senior tag

Érdekes, a GSMArena szerint mindkét modellben ugyanaz a 50/50/12-es kameraszett van.

[link]

Poco X3 Pro

(#41) floratm válasza szkaroly (#38) üzenetére


floratm
senior tag

Nem érted. A népek szeretik triggerelni magukat valamibel. Ez a napjaink "B20!?"- a.

(#42) floratm


floratm
senior tag

A hivatkozott cikk nem emlit 2 megapixeles kamerát. A hivatkozás hivatkozása már igen. Na de az meg egy honappal ezelőtti cikk!
Az árak is onnan vannak átvéve? :W
A szakmaiság szellemét láttam vélni, de csak összekeverem a bulvár szellemével

(#43) Graphics válasza floratm (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én is fenntartásokkal kezelem az árat...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Nagyon durva ez az árazás. Ezen a szinten már lehet választani mást is, hosszabb támogatással.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#45) Graphics válasza Usgyi (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez még mindig nem hivatalos ár.

Két hét múlva lesz hivatalos minden.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) SkyLine3000 válasza floratm (#41) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ezek szerint neked kurvára mindegy, mit kapsz a pénzedért. Szerencse, hogy én nem vagyok ilyen igénytelen. Az ilyen embereket, mint te, hívják a piacon madárnak, akinek minden szart el lehet adni...
Azért, mert téged nem érdekel sem a kamera, sem a B20, kurva sok embert érint/érdekel(t). Az, hogy az ezekkel való gondot majd minden tesztben ugyanúgy szóvá teszik, meg sem említem, mert szerinted bagatell, csak röhögni kell rajta.
Azt már meg sem említem, hogy valamelyik új Honor telóban, ami szintén nem 80ezer pénz, nem 8+2, hanem 5+2 van. Ez is rendben van, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#47) mrThomi válasza SkyLine3000 (#46) üzenetére


mrThomi
addikt

Egy alapelvető problémára akarok csak reflektálni ami a mai világban kb 3 éve kezdődött el látványosabban, hogy drágábban adják a szart. Mint a teszkó meg spár budget dolgok ami az élelmiszer legalját jelentette, lassan kokain árban van. Ez mindenhova begyűrűzik, ez van a mobilpiacon is. Rádobnak az előző generációhoz képest +200 eurót, és még vissza is lépnek sokszor specifikációkban. A 2mp-es makró már kb 5 éve nincs rendben, de még a mai napig erőltetik. Ezeket a lépéseket leginkább az alsó és középkategóriában tudják a legjobban megtenni. Amíg mi júzerek megvesszük a szart, ne csodálkozzunk, hogy bármit megtehetnek a gyártók. Amelyik gyártó a kivételet erősíti, azok fognak jobban járni és mi is boldogabbak lennénk. Az EU tudna segíteni ezen, de azoknak meg 5 évig tart kierőszakolni egy nyavajás szabályozást az aksik életartam feltüntetésére...

(#48) floratm válasza SkyLine3000 (#46) üzenetére


floratm
senior tag

Szerintem az a madár aki reflexböl kérdezi hogy: " b20? :O" -még 2 évvel azután is hogy már minden globál modell b20 képes volt...

Mostanában is leesik néha egy egy cikk az ilyen igényeseknek, hogy micsoda elvetemült dolog különböző néven kiadni ugyanazt a modellt indiai meg europai piacon...vagy a belépőkategória 2 megapixeles makrója..... ez ugy fölzaklatja a madarakat hogy odagyülnek alá hőbörögni ;)

mrThomi- pánikra semmi ok. A cikk hülyeségeket ir.

"The rear camera comes with 50 MP (wide) + 50 MP (telephoto) + 12 MP (ultrawide)"

(#49) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Közben külföldi oldalon az eMag már listázza is a készülékeket.

13T [link]
3300 Lei, ami kb 246 ezer.

Eközben árukeresőn már két mobilGSM is listázza: 215 ezer és 236 ezer
13T Pro pedig 291 ezer.

Ezek még a nem hivatalos árak. Hogy mennyire brutális, mindenki eldöntheti, egyelőre kevesebb, mint a cikkben hangoztatott ár.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.