Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach

Hozzászólások

(#2651) Ryder1 válasza KillHates (#2650) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nekem is van egy 46%-os már elég régóta és érezhetően sokat kapok.

(#2652) F-ECT$ válasza Salee666 (#2649) üzenetére


F-ECT$
titán

Látszani nem látszik, ha leversz egy bázist, akkor nagyobb eséllyel kapsz drágakövet és kész.

Dive ever, work never.

(#2653) Salee666 válasza KillHates (#2650) üzenetére


Salee666
újonc

:D
Igazából az én gondom ott kezdődik, hogy amikor ugye támadsz a scout-nál ott kéne lennie a százalék adta plusznak (+xy) de sehol semmi, ugyanannyi kő szerepel mintha nem lenne ez a nyamvadék szobor.... :((

Kill them all!

(#2654) Pepeninho válasza Salee666 (#2653) üzenetére


Pepeninho
őstag

Kő és kristály nem ugyanaz. Lehet, hogy felreertettel.
A kristalyos lila szobor nelkuli napokban nem vezettem statisztikat de biztos, hogy visszavetette a szoborgyartast. Konkretan semmibol nem jott ossze a Master. Szoborral viszont heti 2 sima. Jo Terroros napokon es fasza vp hajokkal pedig 3 is pipa. Szoval szerintem erosen javasolt. Most en is bontani fogom ha kapok egy jo deff szobrot, mert van 200 puderem. Ha elfogyoban lesz akkor viszont ujra lerakom. Az a jo ezzel a szoborral, hogy lehet vele ezt a cseret is jatszani.

Ps4, p30 pro

(#2655) Salee666 válasza Pepeninho (#2654) üzenetére


Salee666
újonc

Igen, rájöttem, hogy félregondoltam a lila szobor értelmét! :))
Igazából le kellett bombázzam, mert inkább ahogy a Guru is javasolta, ráfexem a támadásokra és letettem egy piros damage szobrot!

Elképzelhető, hogy a későbbiekben még visszatérek rá, így köszi a tippet! Ismét okosabb lettem! :R

Van még egy dilemmám:

kék defend guardian 11%-os vs piros damage guardian 8%-os

Melyiket preferálnátok?

[ Szerkesztve ]

Kill them all!

(#2656) KillHates válasza Salee666 (#2655) üzenetére


KillHates
nagyúr

piros

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2657) Atish19


Atish19
őstag

Én is a tanácsotokat kérném.
Jelenleg van 1db zöld guardianom 8% Resource
1db Piros Masterpiece Troop damage 28%
2db Lila idol mindegyik 7% gbe
1db Piros guardian 10% troop health
Most pedig elkészült egy piros 9% troop damages guardianom. Szerintetek cseréljem valamelyikre vagy törjem össze?

(#2658) Ryder1 válasza Atish19 (#2657) üzenetére


Ryder1
senior tag

Zölddel nyugodtan cserélheted szerintem. Elég magas szinten kell lennie ahhoz, hogy az egy kicsit is megérje a többivel szemben.

(#2659) rol33


rol33
aktív tag

valamit nem értek, többeknél láttam már a grenaidereket lvl11 armory mellett.ez hogyan lehet? én azt látom hogy csak lvl16-tól elérhető... :F

®

(#2660) Ryder1 válasza rol33 (#2659) üzenetére


Ryder1
senior tag

Igen, 16-os HQ kell hozzá, de armory szintje nem számít, csak a fejlesztésnél. :D

(#2661) rol33 válasza Ryder1 (#2660) üzenetére


rol33
aktív tag

nem, level 16 armory required, nekem ezt írja és ki sem tudom őket választani, és már nem egy emberkénél láttam 11-es armoryval a gránátosokat...

®

(#2662) Ryder1 válasza rol33 (#2661) üzenetére


Ryder1
senior tag

Valamit rosszul nézel :D Nekem sincs 16-os armorym, mégis már rég van gránátosom.

(#2663) rol33 válasza Ryder1 (#2662) üzenetére


rol33
aktív tag

igen igazad van én néztem be :D köszi

®

(#2664) Salee666


Salee666
újonc

Na srácok végül lenyomtam mindent amit javasoltatok, nagyjából!

Így most 30% damage 30% defend 23% gunboat és azért otthagytam a 26-os kéket egyelőre...

K

Köszi a tippeket, tényleg beindult a mozdony! :))

Üdv!

Kill them all!

(#2665) n42


n42
tag

Eddig van négy Masterpiece szobrom:
-gunboat energy 24%
-resource rew: 35%
troop health 17%
Troop damage 25%

és van két guardian gunboat energy 11%...

Ugye jól érzem, h nem én vagyok a legszerencsésebb ember a világon? random dobja a cuccokat a gép, nem pedig fokozatosan javul?

[ Szerkesztve ]

(#2666) F-ECT$ válasza n42 (#2665) üzenetére


F-ECT$
titán

Random. Elég gyengék a szobrok, de legalább van hova fejlődni ;)

Dive ever, work never.

(#2667) Atish19


Atish19
őstag

Melyik védelmet érdemes fejleszteni először? A támadóerőm már elég jelentős a szintemhez képest és zavar, hogy minden este 2-3 kiskínai lealáz és benyúlja a nyersanyagom :(

[ Szerkesztve ]

(#2668) KillHates válasza Atish19 (#2667) üzenetére


KillHates
nagyúr

A boomcannon-t a tankosok/korcsosok utálják
A rocketet és a shock-okat a hevizókások és a rifisek
A flameket a HQ mellett meg a warisok nem kultiválják.

Úgyhogy 50-es szint alatt szerintem hanyagolhatod a defet.
Nyomd a HQ-t, az Armory-t, és a hajókat meg a gunboat-ot.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2669) Atish19 válasza KillHates (#2668) üzenetére


Atish19
őstag

28 vagyok most. Az a gond, hogy semmi nyersanyagot nem bírok felhalmozni, mert valami kicsi sárga tuti benyúlja. A sculptorhoz meg már 320000 fa kell a hajóhoz meg már 3500000. Természetesen minden HQ fejlesztés után az első a vault, de az a baj ezek NEM! alszanak :D most 3-al is veszekedem resource basekért. Elfoglalom biztos, hogy 20percen belül újra az övé :D azért a boom cannonon fullra húzom legalább az had védjen :D

(#2670) KillHates válasza Atish19 (#2669) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jaj, de jó neked! 320k a sculptor? 300k a gb? Majd amikor majd 4M-et kell összekalapolnod! Akkor fog az ideg szétb@szni, mikor 3.7M-nél lerabolnak 3M-re! Az egy egész napos harácsolás :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2671) slashing válasza Atish19 (#2669) üzenetére


slashing
senior tag

Támadás előtt kiszámolni mennyi jöhet be ha leütsz mindenkit, dark res.rew. szobor-t boostolni 3,5 óra alatt leütni mindenkit és fejleszteni.... garantáltan nem rabolnak le közben.... a res.base-t meg kb. le lehet szarni mindig lesz valaki aki éppen unatkozik és visszarabolgatja....

(#2672) Atish19 válasza KillHates (#2670) üzenetére


Atish19
őstag

Nyugalom! Tanácsot kértem nem vitatkoztam :) megértettem! akkor nem defelek ahogy idáig sem tettem :D

(#2673) slashing válasza Atish19 (#2672) üzenetére


slashing
senior tag

A védelemről: ma dobtam ki egy 33% dmg ice szobrot 45-ös vagyok, soha egy kék szobrom se volt még, se zöld..

(#2674) Salee666


Salee666
újonc

Sziasztok!

Kérdés:

Ha kilépek a jelenlegi csapatomból és átmegyek egy másikba, akkor a megszerzett intel-eket átviszem, vagy nulláz?

KöszI!

Kill them all!

(#2675) F-ECT$ válasza Salee666 (#2674) üzenetére


F-ECT$
titán

Nulláz, az Intel a csapaté.

Dive ever, work never.

(#2676) n42


n42
tag

Hát igen, lenne hova, de ismét kidobta a lehető leggyengébb Guardian szobrot (8% Troop health)... Azért vicces, h egyik szobrom se éri el az átlagot. :( Random...

[ Szerkesztve ]

(#2677) rol33


rol33
aktív tag

ha lenne még itt valaki "clanless" szívesen várjuk a nemrég alakult BoomHUNters -be.üdv

®

(#2678) #26800384


#26800384
törölt tag

Sziasztok!

Aki a Real Hungary klánba tartozik és olvassa ezt kérem szóljon irobei-nek hogy legyen szives fellépni prohardverre és olvassa el a privát üzenetem előre is köszi :)

Üdv: Dani

(#2679) felixo válasza #26800384 (#2678) üzenetére


felixo
őstag

Szóltam neki.

Redmi Note 9

(#2680) #26800384 válasza felixo (#2679) üzenetére


#26800384
törölt tag

Naon szépen köszönöm klanu társ. 😁😁😁

(#2681) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Sziasztok!

A profikat kérdezném, hogy mit finomítsak rajta szerintetek?

(#2682) F-ECT$ válasza Balázs1621 (#2681) üzenetére


F-ECT$
titán

Néhány kék szobrot a bázisodra ;)

Dive ever, work never.

(#2683) Balázs1621 válasza F-ECT$ (#2682) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Oké köszi, azt még nem szeretnék. :D Akkor így jó ahogy van.

Mióta átrendeztem a bázist, nem támadta meg a kis kínai.

[ Szerkesztve ]

(#2684) lezuvius


lezuvius
őstag

Sziasztok!

Ha lenne olyan klán,ahol lvl40s szinttel és max közeli HQ 14l szívesen látna tagjai közt az jelezze felém :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#2685) Dragster72


Dragster72
csendes tag

Sziasztok!
Adunk egy utolsó lehetőséget annak , hogy végre magyar csapat is eljuthasson a legjobbak közé. De ehhez klánokon átívelő összefogásra van szükség. Kialakítottuk egy szabályrendszert amit ti is megtekinthettek, véleményezhettek mielőtt véglegessé válna. Mindenkit várunk szeretettel akinek a kedvenc troopja maxos és 8 hajóval rendelkezik.
Gyere és egymást segítve jussunk a legjobbak közé!!
https://www.facebook.com/groups/716492801818437/

(#2686) kamracuc


kamracuc
csendes tag

Sziasztok!

"kamra" klán keres 15 aktív tagot, 25-ös klánhoz.(10-esből most ugranánk 25-re)
Haladó szinten vagyunk, victory points minimum 100.
Nem árt az aktivitás és a napi intelek gyűjtése.
A klán nyitott bárki jöhet.
Force points-unk 850 és az átlag szintünk 35-ös. ( van köztünk 42-es és 18 is :DD )
Magyarul tudni kötelező.

Üdv leader kamracuc alias W. Tomi

(#2687) Atish19 válasza kamracuc (#2686) üzenetére


Atish19
őstag

Ha van 1 meglévő op rewardom hajón és nem veszem ki amíg le nem megy a következő op olyankor mi történik? elbukom a már meglévőt?

(#2688) F-ECT$ válasza Atish19 (#2687) üzenetére


F-ECT$
titán

L

Dive ever, work never.

(#2689) KillHates válasza Atish19 (#2687) üzenetére


KillHates
nagyúr

L bezony... :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2690) Atish19


Atish19
őstag

Köszi a válaszokat akkor nem próbálkozom :D

(#2691) Efsun


Efsun
újonc

Aktív Magyar Klántagokat keresünk!

Név: Magyarok (kék logó, benne kard)
Leader: Zelma

7-en vagyunk összesen. Nemsokára bővítve lesz a létszám 25 -ösre.
Jelenleg 653 force pointtal rendelkezik a csapat. Nemrég alakultunk, eddig 8 OP lett indítva. 100%-os a teljesítési szint!

Elvárások: min. heti 15 intel, és folyamatos részvétel az OP-kon. :)

Amennyiben érdekel, jelentkezz! Várunk! ;) :K

Üdv! :) :))

(#2692) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok. Megkésve de én még csak most kezdtem ezt a játékot. Eddig GG shadow kings-el aprítottam aztán mivel az kihalt jött az Empire. Viszont az már túl összetett így rátaláltam erre. Nagyon tetszik de kicsit megállt a buli így az elején. 11-es vagyok 5 hq-val és csak 20-as playereket rak körém a játék. 68 medálom van. Van valami tipp a könnyítésre? Hagyjam kirabolni magam hogy kevesebb legyen a medál és akkor gyengébb elleneket kapok?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#2693) F-ECT$ válasza Rivaul (#2692) üzenetére


F-ECT$
titán

Menj rá a támadás erősítésére, védelmet csak akkor húzz, ha nincs más lehetőség és kell még xp a szintlépéshez.

"Könnyítésre" csak az van, ami mondasz: levered a térképet -> elindítod a fejlesztést, és aztán hagyod, hogy kiraboljanak páran. Akár a HQ-t is kiteheted a partra.

Dive ever, work never.

(#2694) Rivaul válasza F-ECT$ (#2693) üzenetére


Rivaul
addikt

Akkor nagyjából jól gondoltam. Lehet hogy ingyen frag-et csinálok magamból az éjjelre. Köszi a gyors választ :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#2695) Pepeninho válasza Rivaul (#2694) üzenetére


Pepeninho
őstag

Erdemes szerintem a HQt olyan helyre tenni ahol konnyen leverik, de 1-2 deff lasson ra. Igy par ellent kinyirsz es kapsz utanuk gyemantot.

Ps4, p30 pro

(#2696) Rivaul válasza Pepeninho (#2695) üzenetére


Rivaul
addikt

Meg is fogadom a tanácsot. :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#2697) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Es persze erdemes idorol idore erdemes nekem vasarolno egy kozepes pakk gyemantot. Ez talan a strategia csimborasszoja. :)

Ps4, p30 pro

(#2698) Atish19 válasza F-ECT$ (#2693) üzenetére


Atish19
őstag

Ez nekem is nagyon bejött. Simán levernek, de nem kell felhalmozni nyersanyagot csak amennyi a fejlesztésekre kell. És így az operationokon is sikeresebb lettem.

(#2699) Rivaul


Rivaul
addikt

A terror stage ha lejár időbe akkor később újra lesz? Már a másodikat sincs lehetőségem megcsinálni sajna.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#2700) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

2nap terror - 1nap hammer támadás - 2nap terror - 1nap war factory és így tovább

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.