Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Blogolok

Hozzászólások

(#1) eastsider


eastsider
nagyúr

Úgy gondoltam én is csinyálok egy blogot, mert miért ne :)

(#2) eastsider


eastsider
nagyúr

Ma elhoztuk tesómat Zegről hétvégére bnőjével...
(összetörte magát még júniusban motorral elég keményen)
Este grill party :D jönnek olasz ismerőseink (naon jó arcok), csak jönnek gyerekeik is :O akko majd jáccani kell velük vmi gémet.... suxxxx
Este beszélni kéne Timivel :)
Éjjel meg meünk le partra... hmm fincsa lesz (szüreti fesztivál... lesz 20-án)

(#3) eastsider


eastsider
nagyúr

FTP: Fuck The Police ;]

(#4) eastsider


eastsider
nagyúr

Valahogy ki kéne találnom, h ki akarta feltörni a myvipemet aug. 8-án : )))

(#5) eastsider válasza eastsider (#4) üzenetére


eastsider
nagyúr

mind1, lehet csak én írtam el a jelszót egysszer :)

(#6) eastsider


eastsider
nagyúr

lementünk szüreti fesztiválra... naon szar volt a zene, meg olyan arcok voltak, h ááá.... alig bírtunk leülni :)
még nó thx koncert előtt átmentünk lellére. ott normális zene szólt, megkóstoltom a redbull+fütyülős barack-ot ááá naon nagy :D
csak pár ismivel találkoztam.... mondjuk nem naon járkáltunk :)

(#7) eastsider


eastsider
nagyúr

[link]
naon nagy ez a szám :R
slow down, don't rush :)


le kőőne vágatni a hajamat, mer má pöppet David Hasselhoff powered :D

[Szerkesztve]

(#8) eastsider


eastsider
nagyúr

Olyan szar kedvem van :O

(#9) eastsider


eastsider
nagyúr

Timivel beszéltem pöppet és yobb kedvem lettt :C

Úgynézki holnap talizunk lenn parton :C :D

(#10) eastsider


eastsider
nagyúr

Tennap megnéztük a tűzijátékot (naon nagy volt) utána ''borkostolás'' powa bogláron, utána lellére go taxival és favágó :D

(#11) eastsider


eastsider
nagyúr

Tegnapi, Tegnap előtti nap: kudarc


Nem jött el, mert bnője NEM MERT eljönni, (cserbenhagyta), egyedül meg nem jön el, mert nem ismer senkit... ne harizzak stb...(arrol a csajról simán elképzelem, h nem mert eljönni... még MSN-en is félénk, most úgy összevesztek, h .....)
beszéltünk 20 percet telón, MSN-en ilyeneket írogatott, h senki nem volt hozzá ilyen kedves, meg azért jólesik neki, h törődök vele...
Tegnap MSN-en nagynehezen kibökte miért volt jó napja:
(20:37) = ) Timi......: itt volt leendő pasim
(20:37) = ) Timi......: :P
(20:37) = ) Timi......: :D
kséőbb:
(20:40) WEsT^_xD: legalább neked jó lesz
(20:40) = ) Timi......: höh
(20:40) = ) Timi......: és neked mé nem?
(20:41) = ) Timi......: simán találsz magadnak csajt

PFF :W


am. LAN nagy volt :)

(#12) eastsider


eastsider
nagyúr

Régen írtam ide. Azóta jó pár dolog történt :D
timi már nem érdekel, főleg, h vmiért bunkó velem...
küldtem neki SMS-t h van-e vmi baja/mi a baja velem, de aztmondta nincs semmi... de sztem nem így van, meg engem vádolt meg, h privi-t csináltam neki... igaz ezért bocsánatot kért többször is.


Tegnap enyhén szólva részegek voltunk haverokkal, leléln voltunk Zeuszba, meg stoneban kicsit :D
találkoztam 2 oszt társsal :D
volt jó sok sör, 2 üveg habzó bor (hmm naon fincsi BB-s, (alap :D) ) fekete abszint, meg még sör :D ... már naon szarul voltam, de mire hazaértem jól voltam naggyából (kb 8km-t gyalogoltunk)
jobb kezemen van egy fincsi horzsolás, estünk egy picit :DDD de már nem fáj...
holnap suli, és nemtudom mi lesz.... remélem maradhatok ebben a suliban... elvileg igen, ha nem az nagyon gáz lesz :(

(#13) eastsider


eastsider
nagyúr

Nah enm következett be szerencsére, amitől tartottam :DDD

(#14) eastsider


eastsider
nagyúr

Régen írtam ide :))

Azóta történt egy, s más :)
elkezdtem gördeszkázni pl, eddig nagyon tetszik, holnap megyünk is deszkázni, arcokkal :R
deszkám(már nem ilyen szép :D )egyik kereke :D
Megismertem egy nagyon-nagyon-nagyon kedves lányt úgy 1 hónapja, aki azóta a barátnőm, és Áginak hívják :) és IMÁDOM :B szombaton együtt voltunk egész délután és nagyon jól éreztük magunkat :) (Balatonparton voltunk :) )

kb ennyi :D

(#15) eastsider


eastsider
nagyúr

kicsit régen írtam ide

háát azóta ért egy "kisebb" baleset, egy fog mínusz, egy elhalt:(+elég gáz heg az állkapcsomnál, most fogszabályzóm is van, mert kimozdult a megmarradt, de elhalt fog...

ma vagyunk 4 hónaposak Ágival :) :B :R és eléggé nagyon jól megvagyunk :B SZERETEM :) és Ő is engem :)

vettem egy telót (W800) 2 kedves PH!-stól :)
kb ennyi :))

(#16) eastsider


eastsider
nagyúr

kicsit régen írtam ide

háát azóta ért egy "kisebb" baleset, egy fog mínusz, egy elhalt:(+elég gáz heg az állkapcsomnál, most fogszabályzóm is van, mert kimozdult a megmarradt, de elhalt fog...

ma vagyunk 4 hónaposak Ágival :) :B :R és eléggé nagyon jól megvagyunk :B SZERETEM :) és Ő is engem :)

vettem egy telót (W800) 2 kedves PH!-stól :)
kb ennyi :))

(#17) eastsider


eastsider
nagyúr

nem sikerült a vizsgám(oktaótm aztmodnta, h ilyenből még nem bukott meg senki :DD (hülye spórolos gagyi francia autók :((( )
2hete nem tudtunk talizni Ágival...(ezen a héten nekem nem volt jó egy alkalom sem, azelőtt pedig neki :( ), és pff... nagyon hiányzik :B :( ...
ma meg nincsenek itthon...de jó lenne, ha legalább 1 suliba járnánk....

jah megfáztam hétfői deszkázás alkalmával, ezért ma nem is mentem hanoiba(skate park Fonyódon)

szóval most úgy semmi nem jó...üresség
mind1 majd lesz jobb is...

jah igen.. portalanítottam a gépemet... már fél éve nem volt kb :)) meg újrapasztáztam a procit.... megint szenvedtem egy kört a buzeráncs LGA rögzítéssel....

Á

G

I

de hiányzik nemigazmár :(

[ Szerkesztve ]

(#18) eastsider


eastsider
nagyúr

jah anyámbol elegem van

(#19) eastsider


eastsider
nagyúr

tök jó volt ez a mai délután :))
Ágival megbeszéltük MSN-en, hogy talizzunk, szerencsére eljöhetett :) elmentünk Lellén kedvenc helyeinkre :) nagyon jó volt... sokkal jobban el tudunk beszélgetni, mélyebben mint MSN-en...az valahogy olyan "jobbmintasemmi", de olyan semilyen...elfelejtettem kesztyűt vinni, már kezdtek lefagyni az ujjaim, de hazafelére megkaptam a kesztyűjét :)csak ne lett volna olyan hideg... namind1, a lényeg, hogy együtt voltunk, még, ha keveset is :) ... ilyenkor olyan hamar megy az idő...bezzeg amikor távol van, hiányzik, akkor nagyon lassan...és sajna többet vagyunk távol, mint együtt... :( mindegy lesz még nyár :P

jah, tegnap rendetraktam, meg kiporszívóztam a szobámba...

csütörtökön potyára mentünk Szhelyre, mert a Kedves fóorvos úr a szájsebészeten telefonba aztmondta most megcisnálja a műtétet... erre ott előjegyzett márc. 5-ére... király benn is kell maradni, h ingyé legyen :(
kb jövő ősszel úgy fogok kinézni mint előtte... annyira szar így :( még egy normális csók sem lehetséges így :( legalább ez a hülye fogszabályzó nelenne( 21-es v hányas fogam ugye nincs és ott csakúgy van a DRAUT)...
lassan megyek aludni, holnap suli, nagyonjó

[ Szerkesztve ]

(#20) eastsider


eastsider
nagyúr

Mai nap suliban no comment volt, mindeki meghülyült :DD
angol 3 alakos dogám term. ötös lett :)
bezzeg a csicska másik helyettesítőtanárnál 4-es...
megudtam, hogy lehet angolbol is emelt szintű érettségit tenni :) érdemes lenne :)
holnap azt hiszem matekdoga, de amikor tanultuk a mostani anyagot 1 órán sem voltam ott... nagyon király, nemértrn :( most nincs itthon senki aki elmagyarázná... mindegy lesz valami...
basszus, de szeretnék újra Szerelmemmel lenni :) ezt várom a legjobban egész héten

oktatóm nem hívott mikor lesz rutin... akkor szerintem jovő szerdán lesz.... 2 oszt társamnak is akkor lesz :))

(#21) eastsider


eastsider
nagyúr

:( :( :O

(#22) eastsider


eastsider
nagyúr

tegnap lementem egyedül naplementézni, és ezt írtam utána :)

ma meg elcsesztemma kézifékes indulást vizsgán :W basszus remegett a bal térdem :F :Y pedig tudom hogyan kell meg minden.... most ettől kicsit magambazuhantam, mert összejött jópár dolog...mind1 majd helyrejövök...

(#23) eastsider


eastsider
nagyúr

fárasztó volt ez a mai nap....Kaposváron voltam "voncsival"...

(#24) eastsider


eastsider
nagyúr

végre jó kedvem van :) thx 2 Ági:) de szeretem basszus :B :)

[link] :R

(#25) eastsider


eastsider
nagyúr

jólvan mostmár nemhiszem el :(

minek kell ilyen időnek lenni, miértnem hétközbe volt ilyen? :O

(#26) eastsider


eastsider
nagyúr

Végre itthon

1 hétig Szhelyen voltam nagybátyáméknál
megcsinálták ezt a csontpótlást... áá szörnyű volt :( vésővel+kalapáccsal szedték ki a saját csontot az alsó állkapcsomból, hogy vmi szintetikus anyaggal összekeverve a felső állkapocsba rakják...elromlott a fúró félúton, s át kellett ülnöm másik székbe(alig bírtam menni+le volt takarva az arcom/szemem...
most már kiszedték a varratokat is, de még mindig vmennyire dagadt az arcom, enni még mindig naggyából csak pépeset tudok wááá kiráz már a hideg tőle

legalább fizet a biztosító, eddig 160ezret, a műtét után megint fog, az implantátum után megint... legalább vmi jó is

Jó lenne holnap Ágival :B nagyon hiányzik, és itthon se voltam, hogy meg tudott volna látogatni :(

ja igen, később meg a steriziláló romlott el, fasza szájsebészet, a sürgősségi cosmagot kellett megbontani :DD

[ Szerkesztve ]

(#27) eastsider


eastsider
nagyúr

Ez a tegnap délután, eszméletlen jó volt, már rég találkoztunk(úgy 2 hete)
ilyenkor a legjobb, amikor belül érzem, hogy HUÁ, ez most nagyon jó :) bárcsak örökké tartana, hogy Vele vagyok, hogy csókol, hogy fogja a kezemet stb :)
csak az időnek miért kell ilyen hamar elmennie? :F áhhh... bárcsak most is Vele lehetnék, és ezt az értést árezném, felemelő, de igazán :)

(#28) eastsider válasza eastsider (#27) üzenetére


eastsider
nagyúr

megkaptam oszt társaimtól szkennelve a matekot meg a törit, hétfőn még nemmegyek suliba, mertmegyünk szombathelyre kontrollra, lehet hogy már kedden viszont megyek? :F
péntektől nincs suli.

már hiányoznak oszt társaim is :B

(#29) eastsider


eastsider
nagyúr

Azért vicces volt tegnap, h bementünk a parton "magánterületet sérteni", ott tök jól le lehetett ülni, elkülönülve a többi "sok" emberkétől :DD
és 2 ember elkezdett bejönni oda ahova mi :Y :W .... Istenemmm :DD szerencsére bénák voltak és nem sikerült nekink, nem kicsit cinikusan ki lettek volna nevetve, ha beleestek volta a Balatonba :C

jah meg amennyi pókhálóba beleakadtunk tegnap......áÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :DD meg a bogáncs... :DD

(#30) eastsider


eastsider
nagyúr

Áhhh ez a tegnap du. überelhetetlenül jó volt :))
Navajon kivel :P
csak Vele érzem ilyen jól magam :)

Húsvét nagymamáméknál volt (Alföld)
ott voltak unokatesómék is...Solo kártjával nyomtuk, tök jó :DD

azt hittem hétközbe lesz a 29-e, de szombat :) de durva, már fél éve... és hogy elment ez az idő :B

:) az nem kifejezés

kockaság on: kéne egy vinyó, mert a mostani 250-es tele van :( (seed)

tegnap kitakarítottam délelőtt az egész házat :)) (SGYS)

ez a hét még szünnyet :C többiek már mennek(más sulikban)

(#31) eastsider


eastsider
nagyúr

kedves blogom :))

ez a tegnap megint elégg jó volt :)

végre beszélgettünk egy jót, olyan dolgokat vetett fel, amik bennem is bennem voltak, régebben gondolkoztam rajtuk...érdekess

csomó dologban megerősített, s tudom mennyire őszinte hozzám :)

jobb lenne többet együtt lenni... na de lesz még itt nyárr iss :)

(#32) eastsider


eastsider
nagyúr

kedves blogom :DD oh májne klájne blog :D

a hétvége jó volt...hááát nem kicsit vagyunk hülyék Ágival :DDD enyhén elvoltunk :C áh leírhatatlanul jó volt :))

sajna megint 1-2 dologban lassú volt a felfogásom, pl délután esett le vmi amit akkor mondott, én emg enyhén hülye kérdést tettem fel Neki válaszul :DD namind1 :)
(ma színházazban van a Drága:) ) ajj hiányziik...

ma irodalomdoga volt, csak azt tudtam, amit akkor vettünk, amikor voltam, a többit sajna nem (rem. újraírhatom, nemkéne 1-es v 2-es) holnap matekdoga, az alól mentes vagyok hál Isten :) majd újraírom, ha bepótoltam mindent :)

holnap access ecdl vihhga... nem nagyon parázok, szerintem menni fog :)

elméleti doga 3-as lett úgy írtam, h 1 hónapja nem láttam azt a bughalmazt (access)

am meg már úgy elegem van pár emberből.... 1. utálom, ha siettetnek 2. azt is, ha nagyon (jóóóh ez értelmes volt) megmondják mit/mit NE csináljak....

ma törin megszólaltam, h GYUCSÁNY (egyik csaj mondott fel egy verset, abba volt vmi, és közben) töritanár->szúrós tekintet felém (killer) utána elkezdett szivatni, h tééjkéép stb... "nem tudod beakasztani Máté?" :DDD mind1 ez csak vitzes :DD

fizikán padtársam egyik skilles kindernájnról cisnált paródiát nem bírtuk abbahagyni a nevetést :DD ...

törin meg már nemtudom mivel úgy megnevettettem a padtársamat, h majdnem kiesett a székből :DD (a látványtól énis :DDD )

hmm lehetne már héétvééége (L) :) nagyon rem, h összejönn :)) jó lenne már Vele :B

[ Szerkesztve ]

(#33) eastsider


eastsider
nagyúr

kitsit régen írtam erre...

ez a tegnap...ez ez ez, áh nagyon jó volt:) de a nagyon nem elég jó "fokozószó"...
ilyen jót már régen éreztem :B pedig csak egy ölelés volt, de telis-tele érzelemmel :B ilyet csóknál éreztem utoljára, természetesen Vele :)
tudom hülyeség, de úgyérzem örökre Vele akarok lenni, soha nem szeretném elveszíteni :B

jah hazakísértem, de háát majdnem sikerült eltévedni lellén :DDD szántóföldmellett mentünk :DDD


pipacs - telós kép

és már most hiányzik :(

iszonyúgyorsaneltelősálomszombat volt :DD

[ Szerkesztve ]

(#34) eastsider


eastsider
nagyúr

Tegnap meg lett végre a második M betű...még egy kell...

holnap oszt kir, de nincs nagy kedvem... akiket a legjobban bírok nem lesznek...wunderbar, szar lesz.. Bakony, Városlőd v. mi, meg Tapolca, meg Sherpa kalandpark...vhogy annyira nem érdekel az egész...
úgy elkenődtem most csakúgy :(
pedig tiszta vicces nap volt a suliban
utolsó két óra a Platánon, mesedélután stb :DD
hattyúetetés, tiszta aranyosak voltak, volt egy kicsi is :)







[Heartbeats]

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
:))
Hogy tud valaki ennyire hiányozni :(

[ Szerkesztve ]

(#35) eastsider


eastsider
nagyúr

Majd írok a kirándulásról beszámolót, előre annyit, hogy elég jófféle volt :)) meg a vasárnap délutánom is huu de (L) <3 :B :)

addig is képek: képek(51,8Mb)

(#36) eastsider


eastsider
nagyúr

28-án jöttünk meg Horvátországból, majd írok, csak sosincs kedvem :F :D

jó lenne, ha ma VÉÉGRE összejönne :B

kéne ma bicózni még egyet egyedül, csakúgy, meg füvetnyírni is, ma végre van wunderschöne Gastroyalos kaya :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) eastsider


eastsider
nagyúr

Nincs kedvem ide írni, majd egyszer :DD

viszont csináltam hotdogot, csakúgy leírtam amik esze,be jutottak, meg MENŐ :W :DD

elmentme szántódig, meg vissza bicajjal (össz. 50km) pici napszúrűst kaptam, de már jobban vagyok:)
plusz lementem Benedekkel fürcsizni :D Balcsiba.. meleg...nagyon... igza tegnap még melegebb volt...

ajj nagyon hiáyzik, nagyon rossz, Vele akarok lenni és semmi mást!!! :(

meg emberhiányom is van

holnaptól tiltják a hívásaimat, hülye voda össze vissza küldözgeti a számlákat

két napip még öcsémmel vagyok itthon egyedül.. wunderschöne

elkezdtem nézni a Kaliforgiát tetszik, nagyon beteg :DDD

(Kép)

GYÖNYÖRŰ!

meghalt a moncsim, majd rakok fel képet, kinéztem a "pebble" Samut (20"Wide, 56 local kredit)

[ Szerkesztve ]

(#38) eastsider


eastsider
nagyúr

Kép

ilyen vagyis csúnyább már, ez akkor lett ilyen, amííg nem voltunk itthon
X akta :DD privizzetek, ha vna ötletetek, h miez, már kuka úgyis, de azért, kiváncsi vagyok

(#39) eastsider


eastsider
nagyúr

Írok egy kicsit

Mult héten végig nagyon nyomott kedvem volt, nagyon magányos voltam(Ha sokat vagyok egyedül elkezdek rágódni mindenféle hülyeségen, és elcsesződik a kedvem....)
ilyeneket csináltam, h elmentem Szántódra bicajjal(össz 50km), olyankor muszáj lekötnöm magam, akkor jó kedvem lesz egy darabig, amúgy magamba roskadnék....
Akkor következő nap elmentme Siófokra bicajjal (nyolcvanvalahány km) visszafele, igaz csak lellén, de sz*rrá áztam :DDD Zamárdiban fürödtem egyet, tök jó volt :)
(Kép)

(Kép)

jó nagy hullámok voltak, de jól lehűtött :)
visszafele para, hogy elkap-e a vihar :DDD

Aztán hétvégén végre beszéltem Barátnőmmel, és minden ok lett :) (jó igazábol főleg az volt agond, hogy nagyon hiányzott, olyan rossz volt....)

A tegnapi meg a tegnapelőtti napot együtt töltöttük, Balcsiban fürödtünk(jujj kicist hideg volt :D )
meg nálunk voltunk, nagyon jó volt :) (csak öcsém van/volt itthon ő meg gépezett)
így nagyon jól eltudott ő is lazulni és nagyon jó volt a délután :))

Ördögbotos láány :)

jah megjött az új moncsim

(Kép)

faint, bár anynira nem érdekel, de kellett egy új moncsi, és ezen lehet filmet nézni az ágyamból :) (felavatva :D )

Ma meg lehet megyek tesómmal teherautóval pestre, valami állványokat viszünk, és délután visszaérünk.

[ Szerkesztve ]

(#40) eastsider


eastsider
nagyúr

tegnap jóvolt
13.ker-be mentünk egy 11 tonnás MANnal (nagyon megy, rendesen érezni ahogy gyorsul :DDD 110-et visz simán) állványokat vittünk
2008-as iGO-bna nem volt teherautó csak busz, az meg persze mindig arra vitt, ahol volt 3,5-ös tábla :((( izgalmas volt, meg a sok idióta autós...

nagynehezen odataláltunk, ott meg volt 3 munkás, h lepakolja a száz iksz darab állványt :W meg egy nagggyon kedves, megértő raktáros...Marika néééni. Munkások: egy Ukrán :DDD (kicsit volt neki valami baja amúgy is nemcsak, h Ukrán volt) meg 2 cigány, nagyon hülyék voltak :DD
olyan Youtubera valók...jó nemvagyok gonosz :)

hazaértünk, felhívtam Ágit, megbeszéltünk egy talit, strandoltunk, meg fagyiztunk meg ilyenek, tök jó volt :) "kicsit szomorkásan" válltunk el egy dolog miatt (rajtunk kívülálló ok, anynira nem fontos, csak azon görcsölt, h nekem az...), de utána még bezséltünk és felvidítottam kicsit :)

Viszont...2 hétig táborban lesz Sellyén :( nemtudom mi lesz :O ... ez a hétt viszont felejthetetlen volt :K

megyek lehet tesómhoz 1 hétre Zeg-re, utána azt beszéltük, h elkéne mennem mamámhoz Tiszaújvárosba 1 hétre, és csak el telik ez a két hét :)

Anyukám megjött Olaszországból. Kaptma egy 400g-s Tobleronét (most barna) meg egy nagy kancsó Nutellát :DD meg sonkát meg sajtot meg ilyeneket hozott.

most viszont: Prodigy - No Good

[ Szerkesztve ]

(#41) eastsider


eastsider
nagyúr

rendet raktam:









:DD

régebben ilyen volt

[ Szerkesztve ]

(#42) eastsider


eastsider
nagyúr

degááz, most nézem a blogomat, kicist sem egysíkúú ááá, kicist sem szól egyvalakiről :DD
ez vna rajta jár a legtöbbet az eszem, meg a többi dolgokat mostanában nem annyira jegyzem meg, h leírGYam ide

ma jön tesóm motorral, délután meg bnője is(nem motorral :DD )

kéne strand, de meleg van

(#43) eastsider


eastsider
nagyúr

a Zén műűven
[link]
nekem bejön :))

(#44) eastsider válasza eastsider (#43) üzenetére


eastsider
nagyúr

kész a Country is, Nekem nagyooon tetszik :B :K

(#45) eastsider


eastsider
nagyúr

jujjj....

utóbbi napokban tesómmal meg bnőjével minden nap lennvoltunk a strandon majdnem egész nap, tiszta cigány lettem újra :D

tegnap lenn voltunk NO THX koncerten :DDD akkora egy igénytelen vmi:D nem tud énekelni a srác, a dob egy szemét szintén...
ja a bal fülem azóta is cseng :F rem elmúlik :D

ja Ágival voltunk meg egyik haverommal, meg midnig tlaálkoztunk valaki ismerőssel :D
itt az a buzi

most sajnos nem dobálták meg őket, mint tavaly :(
(benne is volt a Fókuszban, haveromék voltak :D )

(#46) eastsider válasza eastsider (#45) üzenetére


eastsider
nagyúr

voltma tescoba reggeliért, hát ennyi ember... fél órát kellett várni míg kijöttem a fánkokkal meg croissantokkal...durva! télen meg szellemváros...
autósok meg annyira nrem vágják a szabályokat, elsőbbségadási szabályokat. KISDURVA!
meg ez a szerencsétlenkedés, mindneki megy összevissza, határozatlanok. bénák ááá, olyan idegesítő. ma is go strand :D

[ Szerkesztve ]

(#47) eastsider


eastsider
nagyúr

Eddigi "műveim" :DDD

Eltalált Állat

igaz Kiscsillag :B (Country)

Szőkített Nő

nemtudom melyik számuk legyem a következő, amelyik szövegére lehet látványosat, szépet alkotni :)
én ezeket néztem:

Minden száj nyitva áll

Iszonyú Lassú

Kép Mindenkiről

Gyógyüdülő

köszönöm előre is az ötleteket :B

emúgy nekem ezek a Best

beírtam ezt a Kispál topikba is, de nem túl aktív :(

aki olvassa és van valami ötlete az küldjön légyszíves privit :B nagyon megköszönném :)

(#48) eastsider


eastsider
nagyúr

amúgy nyertem a PH!-s játékon egy egérpadot. igaz van egy sokkal nagyobb, de nagyon örülök :D

amúgy anno nyertem már egyszer. hűdeszép mondat :D

Őt:

még megvan, igaz kicsit leamortizálódva, de él! egyszer elhagytam, de oszt társam megtalálta :D

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Blogolok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.