Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VectorworksH


VectorworksH
tag

Nem tudja valaki lehet-e kapni a fentiekben említett mobilok közül, elsősorban BlackBerry 8800-as szériából?

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#2) Pompi válasza VectorworksH (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Legalább a topic címre figyeljünk oda, hogy helyesen írjuk.... javítottam.

Feel Good Inc.

(#3) tween


tween
őstag

Ez engem is érdekelne!

(#4) VectorworksH válasza Pompi (#2) üzenetére


VectorworksH
tag

Én kérek elnézést főszerkesztő kollega úr, de mint láthatta, a topic szövegében már jól írtam...:)

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#5) VectorworksH válasza tween (#3) üzenetére


VectorworksH
tag

Akkor megnyugodtam , hogy nem vagyok egyedül..:D

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#6) sztikac


sztikac
őstag

Szvsz. nem sok helyen árulnak BB cuccokat, mivel ezeket általában corporate userek használjék, ők meg legtöbbször a cégüktől kapják. Amúgy amennyire én tudom ha nincs egy saját exchange szervered + blackberry előfizetésed valamelyik szolgáltatónál akkor nem igazán tudsz kihasználni egy ilyen készüléket. Push mail alternatívák meg már szinte minden okostelefonra vannak (WM, S60, UIQ3). Egyébként tényleg érdekel hogy mire használnád?

(#7) VectorworksH válasza sztikac (#6) üzenetére


VectorworksH
tag

Ezt nem tudtam, azért köszi az infót. SMS+Telefon+infók tárolása, egy telefonszámhoz és userhez sok adat infó, szám, stb, . Alternatívaként szemezek még egy Mio A701-el, ezt most 70e körül dobják garanciálisan, zacskócsan.....

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#8) sztikac válasza VectorworksH (#7) üzenetére


sztikac
őstag

Szerintem neked egy S60-as okostelefon lesz a barátod :K Ha sok infód rögzítesz vagy sokat levelezel/sms-el akkor azért én a A701-t nem ajánlanám (nincs bill., képernyőn megjelenő miniatűr virtuális billentyűn elég kényelmetlen az adatbevitel).
szerk. itt a mobilarenan született a BB-ről egy jó kis cikk...

[ Szerkesztve ]

(#9) VectorworksH válasza sztikac (#8) üzenetére


VectorworksH
tag

Köszike! Az A 701-ben az a szimpatikus nekem, hogy jópár plugint lehet a gépre rakni, S60-ra eddig még nem találtam olyanokat, mint például amiket az [link] oldalon találtam.

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#10) VectorworksH válasza sztikac (#8) üzenetére


VectorworksH
tag

esetleg egy HP 6915 iPAQ ??

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#11) VectorworksH válasza sztikac (#8) üzenetére


VectorworksH
tag

Illetve még itt is találtam számomra tettsző plug-in kollekciókat : [link]

[ Szerkesztve ]

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#12) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Ha kérhetném ne csináljunk a topicból még egy mielyik okostelefont vegyek topicot.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.